Macronova nočná mora: Le Penovú označil za Trumpovho a Putinovho trójskeho koňa

Podľa najnovšieho prieskumu verejnej mienky agentúry Harris Interactive by francúzske voľby do europarlamentu tesne vyhralo Národné združenie (RN) Marine Le Penovej, získalo by 22,5% hlasov. Hnutie Republika v pohybe (LREM) Emmanuela Macrona by skončilo na druhom miesste s 22%. Ide o minimálny rozdiel, je to však prvýkrát, čo v prieskumoch tejto agentúry Le Penová predbehla Macrona. Prieskum sa uskutočnil v dňoch 10. a 11. mája, na vzorke 1033 osôb.

 

 

Macron obvinil amerického ultrapravicového lobistu Steva Bannona, bývalého stratéga prezidenta Donalda Trumpa, a ruských oligarchov zo sprisahania s európskymi nacionalistami s cieľom oslabiť Európsku úniu. Urobil tak v rozhovore pre sieť francúzskych regionálnych denníkov, niektoré z nich však rozhovor odmietli uverejniť pre tendenčnosť. Podľa Macrona “Rusi a niektorí ďalší” neboli nikdy doteraz “takí vtieraví” pri financovaní a pomoci extrémistickým politickým stranám v Európe. Tá teraz vraj čelí existenčnej hrozbe a on sa na to nemieni nečinne prizerať.

Takže ako obvykle, pokiaľ vo voľbách do Európskeho parlamentu nezvíťazia tie správne slniečkové strany, budú za to môcť Rusi, a najnovšie už aj Američania. Vôbec nie liberálni politici, ktorých má čoraz viac voličov plné zuby.

Zdroje: zemavek.sk, Express, TASR

Je úsměvné, když Rothschildův trojský kůň mluví o trojských koních. 🙂

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Eurohujeři použijí cokoliv, aby vyhráli
  23.5.19

  Francie:
  Neúplatný a spravedlivý Soudní dvůr EU rozhodl dva dny před volbami do Evropského parlamentu, že předsedkyně francouzského Národního sdružení Marine Le Penová musí vrátit Evropskému parlamentu 300 000 eur (7,7 milionu Kč) zneužitých v rámci poslaneckých náhrad. iDnes jedovatě poznamenávají, že i jiní politici z její strany měli podobné problémy. O eurohujerských politicích iDnes mlčí. To navozuje dojem, že jen Národní sdružení je plné lumpů a zlodějů.

  Před několika dny musel odstoupit rakouský vicekancléř Heinz-Christian Strache poté, co na něj našili past a tajně natočili, jak vyjednává s nastrčenou ruskou oligarchkou, což vedlo k rozpadu vládní koalice v Rakousku a povede k vypsání předčasných voleb.

  Jak Le Penová, tak Strache se netají skepticismem k Evropské unii. Metody nejsou nové. V roce 1998 náš pravdolaskařský prezident Havel zavřel republikána Miroslava Sládka dva dny před volbou prezidenta. Havel tenkrát prezidenství získal o jediný hlas – ten Sládkův – a mohl tak škodit naší zemi dalších 5 let.

  Jakákoliv špína, jakýkoliv podraz, pomluva, obvinění, past i zavření do kriminálu jsou dobré a použitelné. Tahle chátra, která nereprezentuje lidi, se neštítí ničeho.

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/le-penova-evropsky-parlament-zneuzita-nahrad-soud.A190523_143200_zahranicni_zaz

  http://zvedavec.org/vezkratce/16318/

 2. jirik napsal:

  Feministka Sophie Lewis napsala novou knihu, ve které argumentuje, že k tomu, aby se „rozpadl kapitalismus“, je nutné „zrušit rodinu“.

  Lewis poskytla rozhovor pro levicovou internetovou stránku the Nation pod titulkem Chcete zničit kapitalismus? Zrušte rodinu.

  Podle jejího díla se patriarchát a kapitalismus spojují, aby produkovali odcizené pracovníky, kteří se stali „výrobními nástroji“ pro muže, kteří nad nimi vládnou.

  To vede k „heteronormativnosti rodinných vztahů“ a musí se proti tomu bojovat „radikální rekonstrukcí samotného těhotenství“.

  Pokud jste v tomhle bodě, přemýšlíte, o čem sakra její kniha je, nebojte se, nejste sami.

  https://pravyprostor.cz/feministka-rodina-musi-byt-zrusena-abychom-znicili-kapitalismus/?fbclid=IwAR3kpOYCef2TSFjoVkhZ7PN57rV3hD__kbecsUGeLfeTdgqIYNi36xrXtcw

 3. jirik napsal:

  500 ilegálních migrantů obsadilo letiště a žádalo zrušení jejich vypovězení z Francie
  25.5.19

  Francie:
  500 ilegálů obsadilo letiště v Roissy a žádalo zrušení rozhodnutí o jejich vypovězení.

  „Francie nepatří Francouzům!“ skandovali.“Celá Afrika má právo zde žít!“

  http://www.fdesouche.com/1209095-plusieurs-centaines-de-clandestins-ont-envahi-le-terminal-2-de-laeroport-de-roissy-et-exigent-de-parler-au-pdg-dairfrance-et-a-edouard-philippe

  http://zvedavec.org/vezkratce/16326/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..