Madamme Merkelová za velkého potlesku KARDINÁLA JUDASE plní perfektně veškeré úkony na likvidaci Němců a Německa. Jak bylo kdysi řečeno

…..svět stojí na hlavě. Lež je naprostá pravda a pravda je neslýchaná lež. Asi tak dnes vypadá myšlení dcery A. Hitlera MADAMME MERKELOVÉ. PTÁTE SE, CO ZASE PROVEDLA????

21:27

Po připravené akci deep statem na Japonsko, kdy při zemětřesení byla zlikvidovaná jaderná elektrárna Fukushima, MADAMME MERKELOVÁ nechala okamžitě odstavit veškeré jaderné elektrárny v Německu. Německo má nyní nedostatek energie a bere ze zahraničí. Veškerý dodavatelský průmysl elektrické energie německa je v TROSKÁCH …. BRAVO MADAMME HITLER MERKEL

A protože šílenství nabírá na obrátkách, tak na její popud byl kompletní automobilový průmysl díky NESMYSLNÝM ZPLODINÁM CO2 sražen na kolena a potácí se na hraně přežití, i když se o tom moc nemluví. Výroba proslulých německých aut je také na kolenou. Jó CO2 je „svinský“ plyn….. BRAVO MADAMME HITLER MERKEL

A nyní našla MADAMME MERKELOVÁ geniální myšlenku v mongoloidně vypadající GRETĚ THUNBERG (no obě dvě děvy si mohou podat ruce) KRETÉNKA THUNBERG nemá ani vlastní myšlenky a myšlení je jí cizí. Hlavně že ji právě pro tuhle poruchu zneužili rodiče kvůli penězům od pochybných chlebodárců. A protože viděla, že KRETÉNKA jela do USA na lodi, jde jí příkladem a ihned se zvažuje v Německu zakázat vnitrostátní lety všech aerolinek. No musí přece položit i letecký průmysl. Je to další krok na likvidaci Německa a naprosá vlastizrada…..

BRAVO MADAMME HITLER MERKEL

Běda Německu, jestli se najde podobný aktivista KRETÉNCE THUNBBERG, a začne protestovat kvůli salátu, hrachu, fazolím a všem plodinám, které vyvolávají „prdění“ u lidí a značný vývin CO2. Díky své omezenosti může opět MADAMME HITLER MERKEL zakázat pěstovat a hlavně jíst veškeré jmenované plodiny. A půjdeme-li ad absurdum, potom je naprosto jasné a není vyloučeno, že MADAMME HITLER MERKEL nechá vyrábět prdometry, které Vám je schopna nechat voperovat do zadele a se sítí 5G nechat vysílat veškeré údaje Vámi ze zadele uniklé, do prdometrické centrály.

BRAVO MADAMME HITLER MERKEL a možná až si přečtete tento článek tak vytvoříte prdometrickou loby a prdometrický průmysl, který nahradí veškeré průmyslové odvětví, které jste před tím zničila.

A pozor, největší daně státu o které přišel díky známé KREATUŘE, se budou platit z prdů a následně také prdometrickému průmyslu za likvidaci Vámi uvolněných CO2. Čističky vzduchu jsou u velkých měst v Německu už instalovány. Psali jsme před rokem reportáž…..

No Vážení čtenáři, nezlobte se, ale jinak to už skutečně nejde.

Napsal tm

Použité zdroje:

https://www.msn.com/de-de/finanzen/top-stories/flughafenverband-ist-bereit-inlandsfl%c3%bcge-abzuschaffen/ar-AAGwL0X?ocid=ientp

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

  1. Václav napsal:

    přesně tak …

  2. karel napsal:

    Nechci být hnidopich, ale v prdech je metan. Jinak O.K.

  3. .lak napsal:

    Tak to nevíš o zděšení z družicových snímků v americe nad břídličáky kdy uniká z těženého prostoru i 60% metanu který je také s samozřejmě vazby s uhlíkem a horší plyn jak co2. Při zvýšení teploty v tundře a tajze by se jednalo o astronomická kvanta metanu a zvýšení teploty u dna oceánů o doslovnou explozi metanu ve spojení s tlakem vody a formy skupenství suchého ledu. A zřejmě se tak topili i lodě v bermudském trojúhelníku při uvolnění onoho plynu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..