Maďarsko přijalo bílé Jihoafričany, kteří utíkají před násilím černochů

Delegace afrických farmářů z Jihoafrické republiky (JAR) oficiálně poprvé navštívila město Ásotthalom v Maďarsku za účelem diskuse o politické a hospodářské spolupráci.

Hlavním tématem setkání, jak uvádí New Observer, bylo téma poskytovat útočiště africkým zemědělcům v Maďarsku:

„Po dlouhých přípravách přišla první delegace z Boer z JAR,“ oznámil starosta Toroczkai na Facebooku.

Toroczkai pořídil fotografii se třemi farmáři a napsal, že „zde sice máme kontrolované hranice (poblíž jeho města), ale také diskutujeme o možnostech ekonomicko-zemědělské spolupráce a širších BoerskoMaďarských politických setkání.

„Desítky tisíc lidí z této oblasti v JAR hledá nový domov ve světě kvůli extrémnímu rasismu, diskriminaci a neudržitelné veřejné bezpečnosti v JAR, a Evropa, resp. Evropská unie je komplicem při vytváření této situace,“ pokračoval ve svém vyjádření starosta.

„Chtěl bych, aby naše země byla první v Evropské unii a začala jim nabízet azyl, protože mají evropské kořeny a jsou pronásledovanými křesťany.“

Východní Evropa začíná vypadat stále více a více atraktivní pro bílé lidi, kteří jsou unavení a bojí se stále rostoucího násilí, které přichází s multikulturalismem. Jakákoli bílá země, která by ochotně pomohla situaci bílých farmářů v Jihoafrické republice, bude obviněna z rasismu, ale tato „kachna“ nebude fungovat na Maďary anebo Poláky, kteří vědí, jakým přínosem bude pro tyto společnosti přijetí bílých lidí z oblasti Boer.

Sledujte, jak proti-bělošští byrokrati EU se snažili zablokovat všechny žádosti o azyl lidí z Boer, a potrestat Maďarsko za to, že se jich ujali.

Překlad tereza. Zdroj: 1

Kde jsou ty Sorosovy neziskovky, které chtějí tak moc pomáhat uprchlíkům z Afriky?! Proč toto násilí v JAR nevidí? Nemají z toho peníze nebo proč? I na samotné EU vidíme, jak používá dvojí metr. Ale ten kdo ví, že migrace černochů z Afriky je řízená a co je jejím cílem, nepřijde mu to až zase tak překvapivé.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  “ ale tato „kachna“ nebude fungovat na Maďary anebo Poláky, kteří vědí, jakým přínosem bude pro tyto společnosti přijetí bílých lidí z oblasti Boer.“ – no iste – zvlášť sa im potešia veľké poľnohospodárske korporácie typu Babišov Agrofert – do 10 rokov týchto búrskych farmárov ožobráčia síce „bez straty na životoch“ – ale určite! Celý ten ojeb spočíva v tom, že juhoafrickí farmári sa tu – v „Jur-Ope“ /EU opice z jurského parku/ stanú vítanou korisťou EU neomarxistov a dopadnú ako naivní českí-československí kolonizátori na Ukrajine po roku 1920!!!

 2. .lak napsal:

  Budete se divit ale rasizmus i tady vnímám 57. let jako opačný oficialitám prezentací zde veřejně. To že tu je obludný institucionální a průmyslový rasizmus napojený na odkaz který se s cestovkou afroarabů naplňuje je jen potvrzení odporných her vyvolených s obluzenými formanty jejich aparátky sociopatií přes milénia.
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

 3. jirik napsal:

  2018-08-07 – Repríza pořadu Historie na ruby s hosty Pavlem a Dr. Vítovou 27. díl – 122 min.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-08-07-repriza-poradu-historie-na-ruby-s-hosty-pavlem-a-dr-vitovou-27-dil-122-min/
  stojí za poslechnutí rozhovor s Dr. Vítovou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..