Mainstreamová média potvrdila, že DALAI LAMA je majetek CIA

Že je tibetský Dalai Lama majetek CIA byla jen konspirační teorie, ale nyní to bylo potvrzeno jako fakt deníkem Los Angeles Times a samotnou agenturou.

Tím se dostáváme k otázce, kolik z toho, co média považují nyní za teorii, skončí později jako fakt? Kolik z toho, co média považují za „falešné zprávy“ právě teď, skončí později jako přesný popis události?

Stručně řečeno, co jim dává pravomoc určit, co je skutečné a pravdivé, když jejich vlastní žurnalistické normy a morálka zahrnují sdělování na chvíli pouhých polopravd jejich čtenářům?

Zprávy The Los Angeles Times:

Po většinu 60. let 20. stol. CIA poskytovala tibetskému exilovému hnutí 1,7 milionu USD ročně na operace proti Číně, včetně roční podpory ve výši 180.000 USD pro Dalai Lamu, podle nově zveřejněných amerických zpravodajských dokumentů.

Peníze pro Tibeťany a Dalai Lamu byly součástí celosvětového úsilí CIA během studené války na oslabení komunistických vlád, zejména v Sovětském svazu a Číně. Ve skutečnosti, vládní výbor USA, který schválil tibetské operace také povolil katastrofální invazi v Zátoce Sviní na Kubě.

Dokumenty, které byly zveřejněny minulý měsíc ministerstvem zahraničí, dokládají historické pozadí dnešní situace v Tibetu, v niž Čína nadále obviňuje Dalai Lamu z toho, že je agentem cizích sil, které usilují oddělit Tibet od Číny.

Program CIA zahrnoval podporu tibetských partyzánů v Nepálu, tajného vojenského výcvikového prostoru v Coloradu, „tibetské domy“ založeny na podporu tibetských kauz v New Yorku a Ženevě, vzdělání pro tibetské agenty na Cornell University, a zásobování pro průzkumné týmy.

Zkráceno.

Zdroj: Geopolitics.co

Články na toto téma: (1) (2) (3) (4)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jarek*Marošsmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla
Maroš
Host
Maroš

Môže to byť aj o niečom inom – súdiac podľa záujmu Hitlera o tibetskýký okultizmus a Tibetom utajované dávnoveké vojenské technológie, ako sú tajomstvá zničujúcich frekvencií, tajomstvo energie Vril, psychotronické zbrane, antigravitácia a vôbec „čojaviemčoešteukryté“ na tajných miestach Tibetu, Dalajláma môže mať pre amíkov rovnakú cenu ako Braun so svojím raketovým výskumom. Ako si neúplne spomínam – v čase konfliktu s Čínou v 50-tych rokoch, obrancovia akéhosi tibetského kláštora zničili značné veľké čínske oddiely akousi rezonančnou zbraňou – kvázy Jerichovymi trúbami. Vojaci sa rozpadli na prach. Podobnú zbraň vyvinuli na konci vojny Nemci – radiačné delo, ale jeho vývoj bol… Číst vice »

Jarek*
Host
Jarek*

Ono to je přeci jen trochu jinak. Není jednoduché se v tomto orientovat, ale jsou určitá vodítka, která je nutno sledovat. Základem všeho je návrat do historie. Celé USA bylo založeno a doposud je řízeno z Vatikánu, to je fakt. Vatikán je pod kontrolou jezuitů celá staletí. To je fakt. Kuba, Severní Korea, Tibet a další, jsou samostatné projekty Vatikánu, jezuitů. To je fakt. Akce jako první a druhá světová válka byly naplánovány a řízeny z Vatikánu. To je fakt. Projekty SSSR, EU, Čínský komunismus, kapitalismus, tzv. demokracie, systémy parlamentních stran ve všech zemích světa, Islám se svým Koránem byly… Číst vice »