Mainstreamová TV Sky News upozorňuje na horory a genocidní vyvražďování bílých farmářů v Jihoafrické republice

Ve videu můžeme vidět, že televize hlavního proudu Sky News Australia už začala informovat (jako vůbec první světová TV) o příšerném, brutálním vraždění a genocidě bílých farmářů v Jihoafrické Republice. Pokračující, otřesně brutální útoky na farmy, brutální vraždy celých farmářských rodin, jejich mučení a znásilňování jakožto i obecné násilnosti vyvíjené na bílé jsou na astronomicky vysoké úrovni. Video zveřejněné společností „ONLY IN SOUTH AFRICA“ sdílí video Sky News, kde se sdílí míra vražd a násilností spojených s těmito útoky.

Moderátorka sdílí statistiku poměrů vražd a srovnává mezi Jižní Afrikou a Austrálií. Celý mediální svět, média hlavního proudu a jihoafrická vláda ANC to všechno jednoduše zametají pod koberec, je úžasné , že aspoň tady se o tom mluví!

pro tadesco přeložil Pedro | zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  A co lidskoprávní organizace, NI a jiné? Tam, odkud vyhnali bělochy, byla za pár let špína, svrab a neštovice !

 2. Maroš napsal:

  Podstata – Číňania sú v Afrike považovaní za tiež farebných, takže v pohode vytláčajú bielych – aj svojími peniazmi. A čierni majú radi akékoľvek peniaze!
  Tak keď sa Číňan potrebuje zbaviť bieleho konkurent – prečo nie, že?
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1031814-cina-investuje-v-africe-zapadu-zde-pomalu-ujizdi-vlak

  • Jan napsal:

   Nejste informovan. Cinska a ruska pomoc nespociva v koupeni si politiku, nadmerne zadluzeni zeme nesplatitelnymi kredity a pak drancovani surovin za babku jako to delaji zapadni kolonizatori. Naopak, ta spociva na vzajemne spolupraci za rovnych podminek a prospechu pro obe strany. Proto maji tyto zeme vsude stale vetsi uspech, je to zcela jiny a prospesny pristup k zahr. pomoci a rozvoji regionu nez jak to dosud dela kolonizatorsky zapad ve stylu imperialniho koristnika!

 3. fohat napsal:

  Hele,zase jsem viděl video,jak negři vítali svého bílého chlebodárce,kterého předtím vyhnali..Okusili samo robo a nějak se nedařilo,manageři holt nejsou..Podle Kalergiho soudruzi negři holt ZPÁTKY NA STROMY..

  • Jan napsal:

   Belosske farmare vyhnali ze Simbabwe, ted vyhaneji z Jizni Afriky a zabijeji ty, co chteji zustat. Zapadni tisk o tom mlci, stale opevuje Mandelu. Po zbaveni se bilych farmaru to dopadne s hospodarstvim zeme jako s Ceskoslovenskem po unoru 1948. Aby zabranili potom propadu, znarodnili a vyvlastnili vsechno a znehodnotili uspory menovou reformou 1953. Ozebracili cely narod a znarodnili kazdeho sevce a zemedelce. Za ty prasarny ted lidi plati poskozenym estituce, nahrady a zlosyn KSC jede jako KSCM normalne dal. Za to si mohou lide sami, kdyz to pripusti. Francouzi by politikum rozflakali stravovnu.

 4. fohat napsal:

  nedostala ctihodná Winnie Mandelová,ženuška Mandely Nobelovku..? jestli aaano,tak jistě za její ušlechtilé kratochvíle..Polapený nepřítel dostal na svuj krk pneu naplněnou benzinem,posléze zapálenou..Nevzpomínám si,že by to Dientsbír vubec věděl a Člověk v tísni,jestli se mu zapotily brejle..

 5. Paja napsal:

  Za vším zlem hledejme židovskou bestii:
  https://vimeo.com/46921967

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.