Mainstreamová TV Sky News upozorňuje na horory a genocidní vyvražďování bílých farmářů v Jihoafrické republice

Ve videu můžeme vidět, že televize hlavního proudu Sky News Australia už začala informovat (jako vůbec první světová TV) o příšerném, brutálním vraždění a genocidě bílých farmářů v Jihoafrické Republice. Pokračující, otřesně brutální útoky na farmy, brutální vraždy celých farmářských rodin, jejich mučení a znásilňování jakožto i obecné násilnosti vyvíjené na bílé jsou na astronomicky vysoké úrovni. Video zveřejněné společností „ONLY IN SOUTH AFRICA“ sdílí video Sky News, kde se sdílí míra vražd a násilností spojených s těmito útoky.

Moderátorka sdílí statistiku poměrů vražd a srovnává mezi Jižní Afrikou a Austrálií. Celý mediální svět, média hlavního proudu a jihoafrická vláda ANC to všechno jednoduše zametají pod koberec, je úžasné , že aspoň tady se o tom mluví!

pro tadesco přeložil Pedro | zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PajafohatJanMarošMiroslav Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Miroslav
Host
Miroslav

A co lidskoprávní organizace, NI a jiné? Tam, odkud vyhnali bělochy, byla za pár let špína, svrab a neštovice !

Maroš
Host
Maroš

Podstata – Číňania sú v Afrike považovaní za tiež farebných, takže v pohode vytláčajú bielych – aj svojími peniazmi. A čierni majú radi akékoľvek peniaze!
Tak keď sa Číňan potrebuje zbaviť bieleho konkurent – prečo nie, že?
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1031814-cina-investuje-v-africe-zapadu-zde-pomalu-ujizdi-vlak

Jan
Host
Jan

Nejste informovan. Cinska a ruska pomoc nespociva v koupeni si politiku, nadmerne zadluzeni zeme nesplatitelnymi kredity a pak drancovani surovin za babku jako to delaji zapadni kolonizatori. Naopak, ta spociva na vzajemne spolupraci za rovnych podminek a prospechu pro obe strany. Proto maji tyto zeme vsude stale vetsi uspech, je to zcela jiny a prospesny pristup k zahr. pomoci a rozvoji regionu nez jak to dosud dela kolonizatorsky zapad ve stylu imperialniho koristnika!

fohat
Host
fohat

Hele,zase jsem viděl video,jak negři vítali svého bílého chlebodárce,kterého předtím vyhnali..Okusili samo robo a nějak se nedařilo,manageři holt nejsou..Podle Kalergiho soudruzi negři holt ZPÁTKY NA STROMY..

Jan
Host
Jan

Belosske farmare vyhnali ze Simbabwe, ted vyhaneji z Jizni Afriky a zabijeji ty, co chteji zustat. Zapadni tisk o tom mlci, stale opevuje Mandelu. Po zbaveni se bilych farmaru to dopadne s hospodarstvim zeme jako s Ceskoslovenskem po unoru 1948. Aby zabranili potom propadu, znarodnili a vyvlastnili vsechno a znehodnotili uspory menovou reformou 1953. Ozebracili cely narod a znarodnili kazdeho sevce a zemedelce. Za ty prasarny ted lidi plati poskozenym estituce, nahrady a zlosyn KSC jede jako KSCM normalne dal. Za to si mohou lide sami, kdyz to pripusti. Francouzi by politikum rozflakali stravovnu.

fohat
Host
fohat

nedostala ctihodná Winnie Mandelová,ženuška Mandely Nobelovku..? jestli aaano,tak jistě za její ušlechtilé kratochvíle..Polapený nepřítel dostal na svuj krk pneu naplněnou benzinem,posléze zapálenou..Nevzpomínám si,že by to Dientsbír vubec věděl a Člověk v tísni,jestli se mu zapotily brejle..

Paja
Host
Paja

Za vším zlem hledejme židovskou bestii:
https://vimeo.com/46921967