Mám obavu, že volby budou manipulovány, jasně to vyjádřili obrazem na televizi ČT1

….. vzhledem k tomu, že jsem byl upozorněn ze švýcarských „zdrojů,“ že pro případ výhry Zemana je něco takového připraveno. V televizi Vám to dali naprosto najevo ….

13:54

V současné době nemám tolik času, ale obrázek hovoří za všechno. Mám ještě dodělávat rozbor časopisu ECONOMIST, toš tak. Neznalé oko nechápe, co bylo lidstvu řečeno. Rozbor udělám za krátkou dobu během několika dní, možná i dnes…..

I ve Francii vyhrála Le Pen ale Marconi řekl, že vyhrál 66,6% a proto to znamení Illuminátů. Drahoš a jeho podpindosníci se tím chvástali dopředu…..

Vše, co se vyzradilo dopředu a psalo se o tom, se nakonec neuskutečnilo. Budeme pevně věřit, že tomu bude tak i tentokráte…..

tm

tereza dodává: mě zaujalo ještě další symbolické srovnání. Podívejme se na tvar dolních a horních schodů. Fialová barva světel není samozřejmě také náhoda …..  Byla jsem nedávno v Berlíně, kde jsem se potkala se zajímavými lidmi. Bylo mi potvrzeno, že české prezidentské volby můžou být ukradeny ve prospěch elitářského poskoka pana Drahoše, a to těsnou většinou. Nebyla ani náhoda, že snad všechny předvolební průzkumy (jejichž výsledky jsou předem objednány), nám predikovaly těsný výsledek volby druhého kola.  t. 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

36 Komentáře zapnuto "Mám obavu, že volby budou manipulovány, jasně to vyjádřili obrazem na televizi ČT1"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan
Host

Ve Francii falsovali volby trhanim listku volicich Le Penovou a ty se tak staly neplatne. Urcite existuji i jine metody. U nas se vyuzivaji listky nevoleneho (protikandidata) a ty se pak vyplnnuji a zahrnuji do scitani. Proto v Praze vitezi favorite kavarny.

pepé
Host
pepé

A ve francii Hladina řeky Seiny stoupá. Záběry z dronu ukazují zatopenou Paříž,Situace komplikuje dopravu. Podle agentury AFP bylo evakuováno 666 lidí.https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hladina-reky-seiny-stoupa-zabery-z-dronu-ukazuji-zatopenou-pariz-42115?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp

Ales
Host

666 lidi evakuovano. 66,6,% ucast v nasich volbach… Neco chystaji

Vítek K.
Host
Vítek K.

Je to klidně možné. Blížící se krvavý super Měsíc to jen potvrzuje.

jirik
Host
jirik

Tak jsem si všiml hlasového skoku u drahoše mezi 30 a 35 tisíci hlasy, bylo by to možné???
Měl něco přes 185 tisíc a najednou přes 210 000

jirik
Host
jirik

zajímavé čísílko u volební účasti
https://www.volby.cz/pls/prez2018/pe2?xjazyk=CZ

Ales
Host

Vlastizradci z Prahy se cini

Alicia
Host
Alicia

Nenadávejte na Pražáky, je tady asi větší manipulace a bůhvíco vysílají, energie jsou tady fakt hrozné….já jsem volila Zemana a jsem z Prahy…

octomaník
Host
octomaník

když zeman získával náskok nad drahošem 110 000 hlasů , klesl rozdíl na 70 000; později vystoupal rozdíl na 270 000
a dokončil na cca 150 000 hlasech rozdílu s drahošem – taková zajímavá centrifuga

Ales
Host

Byl jsem tam dnes pracovne cely den. Jak tam muzete vydzet zit? Ta masaz je opravdu neco…
Ne vsichni, ale podivejte se na ta cisla… Nejbrutalnejsi je ucast 66,6% to je panecku zprava!

aston z křišťálového vodopádu 432 Hz
Host
aston z křišťálového vodopádu 432 Hz

Myslím, že se právě češi rozdělili na dva téměř rovnoměrné tábory. Zeman vyhrál o 2% !!!!! To jsem ještě neviděl. Právě jsme svědky toho, co s lidma dělá věc zvaná „demokracie“. Většina převálcuje menšinu, naprosto jedno jak velkou. Jak je toto možné? Kdo s tím souhlasil? Žádný člověk, kdo ještě zůdstal člověkem.

pavel
Host
pavel

Astone,asi neznáš prvý význam slova demokracie. Ono to totiž neznamená Vládu Lidu. Pokud budeš mít zájem přijdeš na to ! Pokud ne , pak budeš se cítit stále ukřivděn, ale to už je tvůj problém. Podle mně zvítězil zdravý rozum nad porobou a uhýbání hřebů před germána a sasy. Jsi Slovan !!!

Sláva naším Slovanským předkům a naším Bohům
pavel

asotn
Host
asotn

pane pavle, nevíte zda jsem příslušníkem takové bílé rasy, která se nazývá „slované“… a že je demokracie vláda démona, to znám, na to člověk nemusí dělat zas zak alternativního rozumbradu. Ale já neuznávám politiku obecně. Lid řízený na velkém území odněkud z háje nikdy nemůže vědět, kým je vlastně řízen a kdo mu přikazuje zákony. Ať už se ta šaškárna jmenuje jakkoliv.

Anna
Host
Marcela
Host
Marcela

Ovšem ta volební účast je drsná….. Tak nějak jsem to číslo očekávala

ketty
Host
ketty

Akorát zase to číslo volební účasti se nezdá náhodné: 66,60 procenta

jirik
Host
jirik

Ono čísílko když spojíš s informacemi v tomto článku tak by to mohlo mít souvislost…co na to tm?
http://tadesco.cz/kabaliste-se-uz-nicim-netaji-666-ma-pomoci-k-dosazeni-drahose-trun/

Maroš
Host
Maroš

He he! Ide totiž vždy o INTENZITU vyžarovnia vôle! Nie o počet oviec! Princíp pastiera… TAKŽE BRATIA ČESI A MORAVÁCI – NA NAŠU SLÁVU! Poďme správne využiť ten ČAS! A verme v Prozreteľnosť a svoju budúcnosť!

Ales
Host

Odkopali se. Pouzili uplne vsechny sily manipulace – a stejne prohrali! Bylo to tesne, ale je to tam…
Cesi jsou podle vseho pro ne porad moc velke sousto. Musi byt rudi vzteky… 🙂

Maroš
Host
Maroš

Ales – a teraz to treba vyúčtovať – u nás je stále otvorená kauza protiústavného financovania Kiskovej volebnej Kampane. To, že Drahoš prehral, ešte neznamená, že nikto nebude kontrolovať legálnosť vynaložených prostriedkov na jeho kampaň – bez ohľadu na to, o koľko peňazí prišli sorosovci, top 09 a spol. Toto treba dotiahnuť – inak Drahoša a jeho fḱlony a deriváty tu budete mať /aj tak budete mať/ na krku znovu! Napoleónske pravidlo – porazeného nepriateľa treba prenasledovať a doraziť, aby sa nemohol znovu formovať a znovu zaútočiť. Žiadny „humanizmus“, žiadna „tolerancia“. Pretože o pol roka stohoven opäť zaútočí na hrad.

Ales
Host

Svetlo sili

Maroš
Host
Maroš

To si píšte, že to posledné slovo musia mať stále oni! Symbolicky!
Zeman 51,36%_ ???
5+1+3+6 = 15 = 1+5 = 6 ha ha ha! Satanovi ide stále karta!

Toto kabbalistické číslo tam muselo jednoducho byť, aj keby mal len 51,35%

jirik
Host
jirik

Úřadující prezident Miloš Zeman porazil ve druhém kole prezidentských voleb v České republice bývalého předsedu Akademie věd České republiky Jiřího Drahoše.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201801276670997-zeman-vitezstvi-prezident-volby/#comments

mirek
Host
mirek
A co hra čísel? voličů bylo procent 66,6 ! Pro presidenta hlasovalo procent 51,36 – 15 pro p.Drahoše -,,- 48,63 – 21 (15 +21)-36 -9 konec satana?mirek ——– 99 99
Maroš
Host
Maroš

Tu sú trochu iné čísla, ale 666 tam musí byť! Povedzte mi, kde ku… nenájdem satanistov? V jogurte?
„Miloša Zemana podporilo po sčítaní hlasov z 99,96 percenta volebných okrskov pri volebnej účasti 66,6 percenta 51,38 percenta (konkrétne 2.851.782) voličov, jeho vyzývateľovi Jiřímu Drahošovi odovzdalo svoj hlas 48,61 percenta (2.697.792) oprávnených občanov.“
http://www.zivotpo.sk/clanky/clanok/114596/V%C3%AD%C5%A5azom%20prezidentsk%C3%BDch%20volieb%20v%20%C4%8CR%20sa%20stal%20Milo%C5%A1%20Zeman/

Sysi
Host

Šestek je tam víc. Počet hlasů MZ dává po součtu 33 = 6 a součet hlasů JD dává 42 = 6.

P.S.: i na jogurtu najdete tři šestky – jsou přece v čárovém kódu 🙂

Sysi
Host

a ještě něco: než to vykoumali trvalo jim to bezmála dvě hodiny. Všechno už dávno bylo sečteno, jen v Praze stále chyběla jedna desetinka do 100% a né a né tam naskočit. Konečný součet naskočil až cca v 17.38 hod.

Maroš
Host
Maroš
„Polícia po celej Indii má pohotovosť. Do kín ide totiž výbušný film o kráľovnej Pádmavátí, ktorá pred láskou moslimského dobyvateľa dala prednosť samovražde. Hinduistickí extrémisti tvrdia, že bollywoodsky blockbuster postavu mýtickej panovníčky znevažuje a vyrazili do ulíc.“ MANIPULÁCIA! – SLEDUJ! „Najskôr sa pokúsili dosiahnuť zákaz premietania. Keď neuspeli na súde, vyšli do ulíc. Napríklad v Ahmadábáde rozbíjali výklady a zapaľovali zaparkované motorky, v štáte Harijána zapálili autobus. Tristo indických žien podpísalo petíciu, v ktorej pohrozilo, že sa na protest proti filmu upália.“ – nezapína? REPLAY: “ že sa na protest proti filmu upália.“ ??? Proti filmu, alebo PROTI ZÁKAZU FILMU!… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
55 miliónov zhliadnutí!!! Padmaavat | Official Trailer | Ranveer Singh | Shahid Kapoor | Deepika Padukone https://www.youtube.com/watch?v=X_5_BLt76c0 Padmavati Trailer: 5 Facts To Know About Padmavati Story! /by Translator/ „Skoršie dnes Deepika Padukone nám dala oficiálny dátum vydania prívesu Padmavati. Trailer Padmavati bol spustený dnes o 13:00 hod. Na Twitteriu Sanjay Leela Bhansali. Tu je to, čo Deepika tweeted skoro ráno o prívese Padmavati … Príbeh Padmavatiho je o legendárnej kráľovnej Rani Padmini! S pevným obsadením, skvelým smerom a obrovskou existujúcou fanúšikovskou základňou, tento film určite prejde do mojich Top 10 filmov z roku 2017 ! Príves Padmavati mi trochu pripomenul… Číst vice »
Marcela
Host
Marcela

Teď reportáž na primě….. Fandové drahoše „inteligenti z restaurace“ fandové zemana „štamgasti z venkovské paluše“ Prostě si to neodpustí ani po…. Co tím chtějí ukázat?

Jarka
Host
Jarka

Luza z prazske kavarny ma tu drzost nazyvat volice prezidenta Zemana jako mene inteligentni s nizkymi prijmy. Ja si nepripadnu mene inteligentní i kdyz nizky prijem mam.

Maroš
Host
Maroš
Nikto, kto má slušný príjem sa za blbca nepovažuje – naopak, mnohí sa vaka príjmu považujú za nesmierne inteligentných „veď ako inak – a bez A…a by to dosiahli?“ Preto sa u nás hovorí „Chlap bez peňazí, hotová opica!“ Kaviarnikom situ vyhovuje – keby vyhral ich Drahoš – nemohli by zarábať peniaze na obsieraní Zemana – živnosť ím zostáva. No tak sa tešia. Preto má význam to stínanie hláv porazených. „Ja byť prezidentom“ – tak tu je prezidentský režim – pokiaľ nebude posledný grázel za mrežami, za hranicami, alebo na druhom svete! Ale – my si „musíme“ pestovať a zohrievať… Číst vice »
toca
Host
mariankosnac
Host
mariankosnac

Ja som zas čítal niečo trochu iné

Pan Ježíš Kristus se již vyslovil, že pan prezident Zeman vyhraje. Český národ má velmi dobrou karmu oproti např USA a proto p. Drahoš nemůže vyhrát. P. prezident Zeman a český národ mají speciální ochranu PJK do r. 2025, kdy Zemi opustí lidé s dostatkem dobra v sobě a od 2025 pseudotvůrci se zbylou 2/3 lidstva naplno rozjedou Nový světový řád.

Katrin
Host
Katrin
Tak mám dnes odvoleno s svůj hlas jsem dala Zemanovi. Na Drahošovi mi něco nesedělo již od začátku a dostupné informace mi ještě potvrdily to, že Drahoše za prezidenta nechci. Oba moji rodiče volili Drahoše, taťka mojí volbu respektuje ale s mamkou je to teď hotový peklo. Hrozně mi to vyčítá, že prý nejsem normální a hrozně se za mě stydí, protože jen „vidláci“ mohli zvolit Zemana a myslela si o mně, že jsem inteligentnější a mám na víc. Mamka neviděla jedinou debatu a nevšimla si toho, jak Drahoš otevřeně lhal a jak měl rozhovor s paní moderátorkou nacvičený. A… Číst vice »
K
Host

Kazdy kdo volil Drahose – neslysel jsem jediny rozumny duvod jeho volby, jen at je zmena, co uz Drahos podporuje je jim jedno.

Zeman vyhral a karty jsou rozdany i kdyz myslim, ze vse bylo rozhodnuto jiz drive.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!