A máme to tady. Martin Schulz – Prezident EU Parlamentu – vyhrožuje východním státům silou!

…..nebo jste očekávali něco jiného. Dobře vykonává svou práci pro své páníčky. Nutné připomenout, že má jenom základní devítiletou školu. Vyhrožovat umí ale dobře….

07:54

Martin Schulz – Prezident EU Parlamentu – vyhrožuje východním státům silou

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
LiběnajirikStanislav FURDA JUDr.Hanapaja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Není náhodou vyučen knihovníkem? nebo pracoval jako knihovník.

Stanislav FURDA JUDr.
Host
Stanislav FURDA JUDr.

Vzdelaný,inteligentný a charakterný ??? Čo by tam preboha robil ? Kto by ho volil ? Ktoré „slobodné a nezávislé“ médiá by mu venovali pozornosť?

jirik
Host
jirik

Jsem se spletl, byl knihkupcem Než se Schulz stal politikem, živil se prodejem knih. Od roku 1999 je nejen členem Sociálně-demokratické strany Německa, ale i jejího prezídia a spolkového předsednictva. Poslancem EP je od roku 1994. Na post předsedy Evropského parlamentu, který vykonával od roku 2012, rezignoval 18. června 2014, funkce se pak do 1. července 2014 ujal první místopředseda EP Gianni Pittella. Na první schůzi nově zvoleného Evropského parlamentu byl pak Schulz znovuzvolen do jeho čela, tuto funkci bude vykonávat a pobírat plat 29.000 Eur měsíčně do roku 2016. V lednu roku 2017 se Martin Schulz rozhodl již o… Číst vice »

Janko
Host
Janko

Je to chudak obmedzený. Ale tí bývajú najhorší. No co s nim urobiť? Obyvatelia západu sú vymasírovaní a cakaju ako obve na porážku. No a my s východu sa k nemu nedostaneme. Ale s osudem se nedá prát. Tak počkáme a karma býva zdarma aj pre hlupakov….

KJS
Host
KJS

Jméno a vzhled napoví – hebrejec. Není třeba si to ani pouštět…

Liběna
Host
Liběna

Kde jsou ti poslanci, kteří údajně hájí lid této země? Podívejte se, jak hlasují, když se ČR de facto vzdává své suverenity! http://www.zvedavec.org/vezkratce/13992/

Pavel
Host
Pavel

Hm…..
Americká armáda jim v tom pomůže jak je vidno:)

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

To vůbec nevadí, že má jen základku a nevzali by ho ani do vepřína, protože by ho mezi prasatama nemohli najít, důležitější je, abysme začali trénovat uctivý, eurokorekní pozdrav: HEIL ŠULCEK! :))

paja
Host
paja

Je to podrazák prolhanej. Když se provede kompletní bilance EU dotací, tak výsledný přínos splaskne jak píchlej balón.Nebo snad chce říci, že si předplatili likvidaci naší kultury? Je nechutnej.

Hana
Host
Hana
Liběna
Host
Liběna