Mámy Kalima, Abdula, Abrahama jsou Polky. A tátové? Indoktrinace dětí u našich sousedů

Co si o tom myslíte……..

 

„Mámy Kalima, Abdula, Abrahama jsou Polky. A tátové? Táta Kalima je z Konga. Andula z Iráku a Abrahama z Izraele“ ‒ tak začíná četba v jedné z učebnic pro polské prvňáčky. Podle tohoto modelu je normální, že se polské ženy vdávají za muslimy, černochy a Židy.

Učebnice je součástí cyklu „Olek i Ada“, který připravilo nakladatelství MAC. Podle nakladatelství se jedné o výsledek „třicetiletých zkušeností a kontaktů s učiteli“.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

 1. jirik napsal:

  Bude asi teplo……

  Zdeněk Hřib, kandidát na primátora Prahy za Piráty, chce organizovat v hlavním městě inkluzi homosexuálů do městských firem. O tom informuje portál Info.cz.

  „Městské firmy jsou významným zaměstnavatelem. Dokážu si představit, že by město mělo jít cestou inkluze. Ne kvóty, ale vytvořit prostředí, které bude férové,“ cituje portál slova Hřiba. Odpověděl tak na otázku, co udělá pro komunitu homosexuálů, pokud se stane primátorem.

  Podle jeho slov záleží na tom, jak se k takovému návrhu postaví vedení společností, přičemž vedení městských firem by to dostalo nařízeno, píše portál.

  Politik chce také srovnat dotační podmínky. „Byla tady akce motorkářů. Ti dostali pět milionů a byla tady akce Prague Pride a ty dostali stovky tisíc. Na akce dorazil téměř stejný počet návštěvníků,“ řekl.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201809017997824-pirati-inkluze-homosexualove/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.