Manželka izraelského premiéra Sára čelí trestnímu řízení

Vzhledem k tomu, že skandály a soudní procesy, které se týkaly první rodiny Izraele, zůstaly stále nedořešené, manželka premiéra Benjamina Netanjahua, Sara Netanjahu, v neděli stanula před soudem za podvod a porušení svěřenství. Je to pokračující sága mnoha skandálů týkajících se jejího manžela a rodiny.

Obvinění proti první dámě v Tel Avivu spočívají ve vyhození okolo 100 000 dolarů ze státních peněz za věhlasné šéfkuchaře, jídlo a pití pro ni a por manžela, včetně její rodiny v jejich oficiálním sídle, i když mají vlastního kuchaře na plný úvaze.

Pan a paní Netanjahuovi – jako přední izraelský mocenský pár – jsou též obviněni, že vyžadovali drahé francouzské šampaňské a kubánské doutníky od spolupracovníků jako úplatek za protekci v Tel Avivu.

Zkráceno. Překlad tereza.

Zdroj: 9

Co by dříve bylo absolutně nemyslitelné, se stává skutečností. Zdá se, že poměry v Izraeli se mění. A to je dobře.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. Prodost napsal:

  Sára se ráno probudí, prohlíží se v zrcadle a po chvíli povídá „tak tohle Ti Bibi přeju“. Pozn.: Původně to bylo o Khónovi.

  • Maroš napsal:

   Prodost – možno by som nemal na vzhľadom určité kontakty… – Tomáš tomu rozumie – MK Utra funguje univerzálne – takže rozvrátiť z vnútra sa dá všetko proti všetkému – sionistom je jedno, čo rozvrátia – trosky ľudí sú pre nich trosky-triesky stromov – sionizmus funguje na báze „vývoja najsilnejšej parazitickej blchy“!
   MIRIAM ROTHSCHILD (3 of 3): Seven Wonders of the World:
   https://www.youtube.com/watch?v=hRYcQmY5aTs
   Poznámka – treba si všimnúť symbolickú fialovú farbu vládcov sveta – podstata – zdanlivé exaktné vzdelanie a zároveň nepochopenie ľudského rozmeru existencie – oni sú len top paraziti v nejakej ich džungli!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.