Manželka izraelského premiéra Sára čelí trestnímu řízení

Vzhledem k tomu, že skandály a soudní procesy, které se týkaly první rodiny Izraele, zůstaly stále nedořešené, manželka premiéra Benjamina Netanjahua, Sara Netanjahu, v neděli stanula před soudem za podvod a porušení svěřenství. Je to pokračující sága mnoha skandálů týkajících se jejího manžela a rodiny.

Obvinění proti první dámě v Tel Avivu spočívají ve vyhození okolo 100 000 dolarů ze státních peněz za věhlasné šéfkuchaře, jídlo a pití pro ni a por manžela, včetně její rodiny v jejich oficiálním sídle, i když mají vlastního kuchaře na plný úvaze.

Pan a paní Netanjahuovi – jako přední izraelský mocenský pár – jsou též obviněni, že vyžadovali drahé francouzské šampaňské a kubánské doutníky od spolupracovníků jako úplatek za protekci v Tel Avivu.

Zkráceno. Překlad tereza.

Zdroj: 9

Co by dříve bylo absolutně nemyslitelné, se stává skutečností. Zdá se, že poměry v Izraeli se mění. A to je dobře.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarošProdost Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Prodost
Host
Prodost

Sára se ráno probudí, prohlíží se v zrcadle a po chvíli povídá „tak tohle Ti Bibi přeju“. Pozn.: Původně to bylo o Khónovi.

Maroš
Host
Maroš

Prodost – možno by som nemal na vzhľadom určité kontakty… – Tomáš tomu rozumie – MK Utra funguje univerzálne – takže rozvrátiť z vnútra sa dá všetko proti všetkému – sionistom je jedno, čo rozvrátia – trosky ľudí sú pre nich trosky-triesky stromov – sionizmus funguje na báze „vývoja najsilnejšej parazitickej blchy“!
MIRIAM ROTHSCHILD (3 of 3): Seven Wonders of the World:
https://www.youtube.com/watch?v=hRYcQmY5aTs
Poznámka – treba si všimnúť symbolickú fialovú farbu vládcov sveta – podstata – zdanlivé exaktné vzdelanie a zároveň nepochopenie ľudského rozmeru existencie – oni sú len top paraziti v nejakej ich džungli!