Maria Oršič – kontaktérka popisuje Aldebaran, postoj údajně dobrotivé větve Anunnaki k původu pozemšťanů a názor na pozemská náboženství (2/2)

První díl naleznete ZDE.

Maria požádala prof. Schumanna, aby řekl členům Thule a DHvSS (tj. Pánové z černého kamene), že projekt potřebuje více práce a létací stroj ještě není dokonalý. Obávala se totiž Hitlerových fanatických příznivců z řad DHvSS, že zjistí, že vesmírná loď v tehdy aktuální kondici by mohla být úspěšně distribuována a použita jako destruktivní zbraň.

Proto se na základě Schumannova doporučení Mariin Vril přesunul do Mnichova k dalším vylepšením. Ve stejné době přemýšlely Maria a Sigrun o tajné výrobě dvou malých létacích strojův případě, že by se cokoli stalo a vše bylo zkonfiskováno. Vyrobily se dvě asi 8metrová diskovitá plavidla s pomocí inženýrů v penzi. Typ RFZ-2 byl jedním z těch, které Maria navrhla – a vyvinul jej W. O. Schumann. RFZ-2 byl např. spatřen 18. března 1945 pplk. Walterem Fellenzem z letectva USA, 42. pěší divize 1. batalionu.

 

 

Z uvolněných záznamů vyplývá, že dr. Schumann nabral k vývoji a postavení Mariiných disků čtyři inženýry. Byl to inženýr architekt, jenž předtím pracoval u Messerschmitt (výrobce stíhacích letadel), druhý byl ze závodů Focke-Wulf (výrobce stíhacích letadel), třetí byl z Heinkel (výrobce středních bombardérů) a čtvrtý z letecké společnosti Bayerische Flugzeugwerke. Z toho vyplývá, že první německý projekt „UFO“ vedl W. O. Schumann z Technické univerzity v Mnichově. Pod jeho vedením se vyrobilo 17 diskových strojů v průměru 11,5 metru. Ještě před koncem roku 1944 byly vyrobeny 3 velké Vril 7. V roce 1945 vyrobilo SS 3 různé druhy velikostí do zvonu tvarovaných létacích strojů.

Podle spisů SS a zpravodajských služeb v Berlíně a Vídni v červnu roku 1934 již mělo Německo plně funkční přístroj ve tvaru zvonu. Dokonce Josif Stalin věděl o archivech a projektech létacích strojů ve tvaru zvonu od SS a skrze maršála Žukova (v roce 1945 obsadil Berlín) požádal tehdejšího generála, později prezidenta USA Dwighta Eisenhowera, o kopie nákresů těchto prvních prototypůEisenhower to však odmítl poté, co si vyslechl generála George Pattona (v roce 1945 osvobodil Plzeň a Rokycany), že se tyto věci nesmí dostat do rukou Rusů.

Maria Oršič se dokonce několikrát setkala s generálem SS Hansem Kammlerem, který měl německý program létacích strojů na starost. Maria spolupráci s Kammlerem odmítla.

 

 

Jedním z vedoucích vědců před zhroucením nacistického Německa byl dr. Wernher von Braun. Existuje celá řada vlivných osob, které uznávaly, že vesmírná loď Marie Oršič dala vznik nové generaci létacích strojů (UFO). Von Braun byl jednou z nich.

Dokonce ve švédských novinách Aftonbladet, 10. října 1952, se objevil článek, kde se popisujeněmecký létací talíř postavený von Braunem v Peenemünde, který se vznesl v roce 1944. Např.Haunebu I bylo původně postaveno podle technických dat, která Maria Oršič obdržela od mimozemšťanů z Aldebaranu. Avšak SS upravila některé aspekty stroje a na příkaz Himmlera nechala nainstalovat kanóny.

V roce 1945, v březnu, opustila Maria Oršič svou misi, protože dostala zprávu, jež předvídala porážku nacistického Německa ještě před koncem roku 1945. Měla se odebrat na stanici 33,33°, kde ji vyzvedne mateřská loď. Maria varovala pár lidí. Např. letecké konstruktéry bratry Reimara a Waltera Hortenovy (vyvinuli jednokřídlý letoun Hortens 229), aby utekli z Německa. Bratři ji poslechli a historické záznamy ukazují, že utekli v roce 1945 do Argentiny. Maria varovala i několik vědců. Dokonce i Magdu Goebbelsovou (manželka Josepha Goebbelse; Hitlerův ministr propagandy), aby utekla z Německa i se svými dcerami. Magda Goebbles ji totiž velmi obdivovala. Ta jí na vzkaz odpověděla, že bude stát po boku svého manžela, a tak později nařídila dr. Helmutu Kunzovi, aby uspal morfiem a kyanidem otrávil všech jejích šest dětí, a nato spáchala sebevraždu. Maria také varovala i Adolfa Hitlera.

 

 

Kardinál Michael von Faulhaber byl arcibiskup v Mnichově v roce 1945. V roce 1952 zemřel a řádová sestra našla dopis v jeho papírech v šupleti. Psala ho Maria Oršič s datem 7. března 1944. V němpředpovídá, že se Joseph Ratzinger stane papežem. Maria arcibiskupovi píše, aby mu připomněl, že má zveřejnit pravdu o Marii Magdaléně, jakmile se stane svatým otcem Vatikánu.

Kardinál von Faulhaber totiž Marii Oršič znal a byl fascinován jejími schopnostmi. Mnohokrát spolu debatovali. Rabín Eugenio Zolli, který se mnohokrát s von Faulhaberem radil, zapsal tuto pasáž rozhovoru:

Kardinál: „Takže, kdo jsou ti mimozemšťané?“

Maria: „Bytosti světla a velkých znalostí z Aldebaranu.“

Kardinál: „Co je Aldebaran?“

Maria: „Tam žijí.“

Kardinál: „Jak to víš?“

Maria: „Řekli mi to.“

Kardinál: „Oni mluví německy?“

Maria: „Ne.“

Kardinál: „Jak jsi s nimi mluvila? Jejich řečí?“

Maria: „Mentálně, posílali mi vize a zprávy, zachytila jsem to v hlavě. Také jsem obdržela instrukce ve starých jazycích.“

Kardinál: „Jakých starých jazycích?“

Maria: Starý sumerský jazyk smíchaný s Ana’kh.“

Kardinál: „Ana’kh? Co to je?“

Maria: „Jejich řeč. Mluví Ana’kh. Je to řeč Anunnaki.“

Kardinál: „Anunnaki? Co to znamená?“

Maria: „Anunnaki jsou mimozemské bytosti světla, které nás před tisíci let vytvořily.“

Kardinál: „O čem to mluvíš, mé drahé dítě. To je rouhání. Cožpak nevíš, že nás stvořil Bůh? Nečetla jsi snad Bibli?“

Maria: „Četla…, četla jsem Bibli mnohokrát, ale pravda v Bibli není.“

Kardinál: „O jaké pravdě to mluvíš?“

Maria: „O pravdě, kdo je bůh, kdo nás stvořil a o životě na jiných planetách.“

Kardinál: „Mimozemšťané ti řekli, že nás stvořili?“

Maria: „Ano, vaše eminence. Řekli.“

Kardinál: „A co řekli o Bohu?“

Maria: „Bůh existuje pouze zde…na Zemi. Mimo ni žádný Bůh není – na jiných planetách. My jsme vytvořili Boha.“

Kardinál: „Řekli ti něco o našem pánu Ježíši Kristu?“

Maria: „Nic.“

Kardinál: „Řekli ti něco o ďáblu a jeho pokušení?“

Maria: „Ne. Nic.“

Kardinál: „Takže, když nevěří v Boha, nevěří ani v našeho pána Ježíše Krista. Je to tak?“

Maria: „Správně.“

Kardinál: „A v co oni věří? Mají nějaké náboženství, kterým se řídí?“

Maria: „Ne. Nemají žádné náboženství. Nepotřebují to…oni vědí…znají ta největší tajemství vesmíru a vědí, že není žádný Bůh. Řekli mi, že existuje kosmický zákon a kosmická logika, jakýsi druh přátelské a pozitivní energie, která stvořila vesmír a my jsme její součástí…a nejdůležitější věcí je následovat světlo, být féroví a prostě tak…“

Kardinál: „Chápu…Jsou to lidé nebo andělé? Nebo něco jiného?“

Maria: „My jsme byli vytvořeni podle jejich představ.“

Kardinál: „Kdo nás vytvořil podle jejich představ?“

Maria: „Oni.“

Kardinál: „Proč tě kontaktovali?“

Maria: „Chtěli, abych vytvořila vesmírnou loď.“

Kardinál: „Vesmírnou loď? K čemu? Proč nekontaktovali Luftwaffe?“

Maria: „Protože Luftwaffe je zlo.“

Kardinál: „Chápu. V tom mají pravdu…a o té vesmírné lodi, řekni mi, co budeš dělat s tou vesmírnou lodí? Ty víš, kdo ji postaví?“

Maria: „Už se staví.“

Kardinál: „Kdo ji staví?“

Maria: „Lidé, kterým věřím.“

«

Dne 15. března 1945 se Maria setkává s dr. Schumannem v Mnichově naposledy. Schumann si jí váží a je jí vděčný. Na základě jejích vizí např. postavil legendární a proslavený „levitátor“ – známý jako „Schumannův SM-levitátor.“ Také známý jako VRIL DRWE – antigravitační motor apod. Maria k němu měla vztah jako k otci. Když se jí ptal: „Maria, kam teď?“ Ona odpověděla: „Na stanici 33,33. Tam na mě čekají. Všechno jsem již vysvětlila Traute, Heike a ostatním. Poletím vaší lodí, tam čeká mateřská loď.“

Dne 17. března 1945 Maria a její skupina Vril vešly do hangáru Messerschmittu v Augsburgu, kde si vzaly vesmírnou loď Vril.

Jak Maria Oršič popisovala Aldebaran (Ash.Ta.Ri)

…den tam trvá 48 hodin. Slunce vychází kolem 4:00 hodin ráno a zapadá ve 2:25 hodin. Barvy na obloze jsou úžasné. V létě tam svítí slunce 18 hodin – a 20 hodin v zimě. Na této planetě jsou pouze dvě roční období. Planeta má 4 měsíce. Všechny měsíce vycházejí harmonicky, jeden po druhém a rozestaví se v různých směrech.

Domovská planeta mimozemšťanů u Aldebaranu má dva měsíce a dvě planety rotující kolem ní. Měsíce každé planety zůstávají asi 10 hodin a když zapadají, následují stejný vzorec – jeden po druhém, zcela synchronizovaně.

V atmosféře není žádné znečištění, žádný kouř z továren, žádná nafta jako pohon. Používá se čistá elektromagnetická energie. Avšak elektromagnetická energie není úplně přesný výraz, ale je to nejblíže tomu, jak to popsat. Na planetě je zhruba polovina vodních zdrojů a polovina pevniny.

V slunečním systému Aldebaran jsou dvě malé obydlené planety, které podporují život. Lidé se tam podobají nám. Na vzdáleném konci tohoto slunečního systému existují 4 planety, které jsou naprosto odlišné od těchto obyvatel, protože tam není atmosféra. Tito obyvatelé nevypadají fyzicky jako my.

Maria také popisovala systém Lyry, který se skládá z 9 planet a 13 měsícůLyřané, Aldebarané a Anunnaki jsou k sobě přátelští (obecně vzato mají existovat dobří a také zlí Anunnaki, zde se jedná zřejmě o ty dobrotivé – pozn. red.).

Maria pak také velmi podrobně popisovala, jak bude probíhat jejich resocializace na nové planetě skrze nejrůznější očistné procesy. Popisovala bytost jménem Anamidra, která je vědcem Anunnaki a která monitoruje pozemský matrix. Sdělila jí, jak přesně Anunnaki vytvořili člověka. Řekla také, že ne všechny lidi na Zemi stvořili Anunnaki. Úplně první člověk ještě před Anunnaki byl původně vytvořen ve vesmíru… Uvedla, že mimozemšťané z Aldebaranu nejsou Anunnaki, ale potomci Anunnaki… Bytosti z Aldebaranu (bytosti světla) se fyzicky podobají Anunnaki a často jsou zmiňováni jako „Nordičtí“, protože jsou vysocí a mají blond vlasy. Anunnaki byli obři s černými vlasy. Jsou to ti, kteří geneticky upravili lidskou rasu a polo-lidské druhy před 65 000 let.

«

Dobrovolný odchod ze Země?

Maria řekla: „Nebojím se odejít na Aldebaran na planetu Jamara (planeta rotující kolem jejich souhvězdí) a na Nimara (další planeta), protože mně řekli (mimozemšťané), že všechno bude v pořádku. Heike měla obavy, protože neznáme jejich jazyk a jejich zvyky. Oni ale řekli, že jakmile tam budeme, rekonstruují naši mysl i těla a již nikdy nebudeme trpět a neonemocníme. Jejich svět je krásný a mírumilovný. Naučí mě spoustu nových věcí a dozvím se ty největší tajemství ve vesmíru… budu mít přístup do jejich vesmírné knihovny, která obsahuje akášické záznamy vesmíru…

 

Co měla Maria Oršič společného s Nikolou Teslou

Oba pocházeli z Chorvatska (tehdejší Jugoslávie). Mariin otec emigroval ze Záhřebu do Německa. Tesla se narodil na srbsko-chorvatské hranici (Smiljan) a později ze Srbska emigroval do USA.

Oba byli vegetariáni. Tesla dokonce prohlásil, že jíst maso je „zvyk barbarů“. Maria řekla, že jíst maso je „necivilizovanost“.

Oba milovali zvířata. Maria měla německého ovčáka, kočky a bílou holubici. Tesla krmil holuby v Central Parku.

Oba obdrželi inspiraci a pokročilá technická data od mimozemšťanů. Maria dodala údaje, jak postavit létací talíř, antigravitační stroj a také elektromagnetický pohon. Tesla ve svých poznámkách popisoval stroje na antigravitaci, elektromagnetické přístroje pro létací talíře, zařízení ke komunikaci s mimozemšťany a přenašeče – tzv. „Teslaskop“.

Oba byli nepřetržitě sledováni tajnými službami a odposloucháváni armádou. Maria gestapem a SS – a Tesla FBI, OSS, CIA a vojenskou zpravodajskou službou.

Oba nevěřili náboženství.

Jak Maria tak Tesla neuznávali šperky, náušnice, diamanty. Maria nenosila žádné doplňky. Nikdo z nich neměl děti. I přes mimořádnou krásu neměla nikdy Maria žádného stálého přítele. DokonceDámy Vrilu byly proti intimním vztahům s muži. Maria prohlásila, že „celibát“ je základ k osvícení, k vědecké aktivitě.

Maria bydlela v dvoupokojovém bytě v Berlíně, později v Mnichově, až do svého zmizení v roce 1945. Tesla bydlel ve dvoupokojovém apartmá v New Yorku.

Oběma byly jejich poznámky a koncepty ukradeny. Marii Oršičové Himmlerovým SS a Luftwaffe – a Teslovi Thomasem Edisonem, Guglielmem Marconi (vynálezce bezdrátového telegrafu, který před ním o několik let dříve patentoval Tesla) a nakonec FBI.

Oba neuměli hospodařit s penězi. Dokonce Teslu jednou podvedl Thomas Edison, když mu slíbil 50 tisíc dolarů, až přestaví generátory. Jakmile to měl Tesla hotové, Thomas jen žertem uvedl: „Teslo, ty nechápeš americký humor.“

Oba předpověděli, že Německo prohraje válku v roce 1945. Po obou silně toužilo Stalinovo NKVD.

Oba se naučili staré jazyky a symboly, které používali ve svých nákresech a plánech, protože to byla efektivní řeč, jak komunikovat s mimozemšťany. Tesla používal sanskrt, Maria sumersko-akkadský jazyk (přesně Ana’kh). Oba se domluvili mnoha řečmi.

Maria jako první začala kolem roku 1919/1920 pracovat na létacích strojích skrze informace od mimozemšťanů. Tesla v roce 1928 obdržel nápad na první letoun s vertikálním startem.

Oba byli přátelé maršála Tita, prezidenta Jugoslávie.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Takto – tu trochu kolidujú tie prepojenia mimozemšťanov a nacistov /bližšie v dokumente Above Majestic/ – takže – spolupracovala Orsičová s nacistami, alebo išlo „len“ o jej intelektuálne zlyhanie v zmysle – chcem to postaviť a spojím sa aj s diablom – o tom bol Braun napr. Toto je dosť zahmlené – a možno došlo k jej zneužitiu – v zmysle užitočného idiotstva. Nemám v tom jasno! Teraz ide o to prepojenie temných mimozemšťanov a nacistov – Chiméra Group.

 2. kiana napsal:

  Jednou jsem chtěla kvůli penězům pracovat na nějaké erotické chatovací lince, byla jsem na pohovoru a pak na vyzkoušení si práce/zaučení. Nakonec jsem to nechala na intuici, abych se rozhodla, zda tam pracovat a nebo ne – intuice mi dala najevo že rozhodně ne, takže jsem do té práce nenastoupila. V této práci mi přiřadili pracovní jméno/přezdívku Maria24. Říkala jsem jim, že používám přezdívku katrin, ale oni že ne, že budu mít toto. Tak jsem si říkala, proč Maria? Vypadám jako panna Marie? A jak vlastně vypadala? A proč 24? (to byl věk) 24 mi v té době nebylo ani jsem na 24 let podle mě nevypadala. A proč Maria a ne Marie. Takže mi ta přezdívka nedávala smysl. Ale asi si to někdo jen tak vymyslel.

  Každopádně teď jsem si na tu přezdívku po dlouhé době vzpomněla a Maria Orsic ve 24 letech dělala toto (narodila se 1895, takže v roce 1919 jí bylo dle mého výpočtu 24 let):

  „V roce 1919 Vril poprvé spolupracuje s Thule a i s DHvSS. Důvod byl prostý, společnost Marie Oršič neměla peníze na vývoj svého vysněného diskového stroje s pohonem „vril“. Přesto však Maria Oršič zůstává nezávislá.“

  • Maroš napsal:

   klana – vniesla si sem dosť prízemnosti – tej materiálnej. Lenže – ty si chcela zarobiť lówe na linke „Tak mi zavolej – mám to ráda ze zadu!“ – a Orsičová chcela „len lietať“!

   • kiana napsal:

    Já tím příspěvkem nemyslela, že jsme v tomto byly stejné nebo podobné (i když jsem nenapsala, na co jsem příp. chtěla vydělané peníze použít, tak jsi to odhadl docela správně). Smysl příspěvku byl v tom, že to možná byla něco jako illuminátská společnost (kde jsem téměř našla práci) a že pro ně Maria Orsic byla důležitá, když na ní poukázali (tou přezdívkou). Protože illumináti nic nedělají náhodně a vše má nějaký smysl, tak i proto jsem se nad tou přezdívkou zamýšlela, co znamená, ale nic mě tenkrát nenapadlo. Tenkrát jsem taky nevěděla jistě, jestli to byla nebo nebyla illuminátská společnost a nejsem si tím jistá ani dnes. Je možné, že to je shoda okolností/náhod (já věřím na to, že se může stát, že někdo vymyslí přezdívku „jen tak“, která pak bude zapadat do nějakého článku, který si v budoucnosti přečtu, protože článků čtu hodně). Každopádně zrovna po cestě do této práce (když jsem tam šla na zaučení) se stalo něco podivného, což mohlo a nemuselo něco znamenat – po cestě do té práce jsem využila jakési nadpřirozené schopnosti, abych se tam dostala, protože jsem to nemohla najít. Měla jsem přijít na adresu na okraji Prahy (kde jsem nikdy předtím nebyla), vytiskla jsem si na papír mapu. Ještě se mi nestalo, abych podle vytištěné mapy z internetu něco nenašla, ale tady ten dům prostě nebyl. Procházela jsem všechny ulice v okolí asi 20 minut, hledala jsem tedy i všude okolo. Už to vypadalo, že budu mít větší zpoždění, volala jsem holce která na mě měla čekat aby mě zaučila, ale její telefon byl nedostupný. Tak jsem zkusila poslední pokus – vyprázdnila jsem mysl, zavřela jsem oči, představila si cíl cesty a nechala jsem, aby mě „něco“ vedlo (téměř poslepu). Možná jsem se i pocitově jakoby teleportovala (ale zároveň jsem i šla napůl bez dívání se), když jsem cítila, že jsem u cíle, tak jsem se zastavila, a když jsem otevřela oči, tak jsem stála přímo před tím domem, který jsem hledala (=bylo na něm to číslo popisné a stála jsem ve správné ulici). Na zvonku bylo jméno společnosti, tak zvoním, ale nikdo neodpovídá. Zvenku toho domu byly kamery a lidé se mu trošku vyhýbali (byla tam nevlídná energie). Když konečně nějaký (cizí) člověk z toho napůl bytového napůl kancelářského domu vycházel, tak jsem šla ke dveřím, že mi třeba otevře, ale on přede mnou ty dveře zabouchl a trochu na mě koukal jakoby co si to dovoluju před tím domem stát (ale nic neříkal, jen kolem mě prošel ven). Tak znovu volám (už skoro naposled – už jsem to chtěla pomalu vzdát) té spolupracovnici, která byla najednou dostupná, zvedla mi mobil a říkala, že je úplně v jiném domě – souběžně o ulici vedle byla zašitá v podivně zakamuflovaném (zakamuflovaném tak, jak to dělají illumináti) domě – číslo popisné bylo stejné i název ulice (i to bylo podivné – jak můžou být souběžně vedle sebe dvě ulice se stejným názvem, když na mapě je jen jedna?). Říkala jsem potom šéfové, že jsem to nemohla najít a stála jsem před tamtím domem (zběžně jsem jí ho popsala) a ona se hodně divila, že jsem našla (bývalé?) sídlo jejich společnosti (nejprve totiž tvrdila, že nic takového neexistuje, ale když jsem jí řekla přesně co stálo na zvonku, tak se zarazila a řekla, že tam opravdu bylo dříve sídlo společnosti ale teď už rozhodně není a divila se, že jsem ho našla – já čtu někdy myšlenky a ona lhala o tom, že to je bývalé sídlo, ale to je jedno – pravděpodobně ho pak přemístili, takže teď už bývalé je). Pak jsem šla domů a večer mi šéfová poslala tuto přezdívku/login. Další den jsem náplň práce prověřila svým způsobem (jestli je ta práce pro mě alespoň trochu dobrá) a zjistila jsem, že tam pracovat nechci, a prostě jsem se jim už neozvala. Možná mi po pár dnech psali a odpověděla jsem že nakonec nemám zájem (to už si přesně nepamatuju). Tuto práci jsem (aktivně já) našla přes běžný inzerát na internetu, takže je málo pravděpodobné, že by illumináti dali inzerát zrovna této práce a čekali, jestli na ten jejich odpovím (když by mě chtěli zaměstnat). Protože když by mě chtěl někdo nalákat na inzerát, dal by spíše nějakou pro mě lákavou nabídku práce (tato nabídka mě moc nelákala, vyzkoušela jsem spíš ze zvědavosti a na nabídky tohoto typu odpovídám výjimečně). No a bez toho, aby to byla nabídka práce cílená přímo na mě, moc nedává smysl to, že by měla mít ta přezdívka skrytý význam (který by mi měl něco říct). Nebo další varianta – illumináti hledali média obecně a tak dali inzerát, na jehož adresu se nedá bez speciálních schopností dostat (a kdo „zkoušku“ splní, dostane přezdívku nějakého média – bohužel si nepamatuji, jakou přezdívku měla kolegyně). A nebo to illuminátská společnost nebyla (pouze nějaká mafiánská např.) a ta přezdívka byla náhoda/shoda jmen.

    PS. to že napůl zavřu oči a dostanu se k cíli se mi povedlo vícekrát, takže to náhoda nebyla

    • Maroš napsal:

     klana – úprimne – som rád, že si sa rozpísala – aj ja som prešiel obdobím, keď som si myslel, že treba nechať priebeh nejakej prirodzenosti – že veď to je ten talent – nech nás to uživí! Lenže – problém spočíva v tom, že svoju energiu smerujeme ku tomu uživeniu sa – nie zduchovneniu sa! Teraz hovorím o ideáli! Máš ho-nemáš – lebo na tej prízemnej úrovni môže byť ideálom aj nádherný zadok! A to si píš! Lenže – mal som milenky s ideálnymi zadkami- a bolo mi to potešením, ale zároveň – uvedomoval som si ten prístup k tým ženám – že som túžil aj po intelektuálnom partnerstve – „a len pekný dokonalý zadok ku tomu nestačil“! Skrátim – ženská má mať pekný zadok – a je to potešenie – ale raz začas musíme byť face to face! Prosto – potrebujem ženu aj objať a rozprávať sa s ňou – nielen ju je.ať! Kapišto?

     • kiana napsal:

      Já jsem si myslela, že by mělo být jídlo, elektřina, bydlení atd. zdarma a každý by měl mít svobodnou vůli co chce kdykoli dělat (tedy i jaké kamarády a lidi chce mít kolem sebe, s kým kdy a jak často se vyspí nebo ne). Ale pak mě napadlo, jestli jídlo, bydlení/teplo atd. není něco jako závislost a když by to člověk nepotřeboval, tak by byl vlastně svobodný i v tomto systému. To teprve zkoumám. Už jsem to jednou zkoumala, ale špatně.

      Jinak já jsem zastánce toho, že čím míň sexu (a čím víc povídání) tím lépe – to kluka většinou nepotěší, ale v životě bez sexu mám více energie a cítím se lépe. Takže s tímto v článku souhlasím a o tom, že čím delší vlasy tím lepší napojení/intuice/stahování dat z morfogenetických polí se mi jednou zdálo ve snu, takže to taky bude pravda.

      • Maroš napsal:

       kiana – ten sex v tomto materiálnom svete môže byť potešením. Ja ako chlap viem o problémoch, keď ženu nepomiľuješ – to ako keď jej nedáš kvetinu! Dobrý sex stmeľuje vzťahy – ale – existuje absolútny sex ducha a tela – ani teba ani mňa neuspokojí sex – primitívny mechanický sex s nejakým objektom!

       • kiana napsal:

        Proti sexu nic nemám, ale řekla jsem si, že stejně jako kluci to dělají pouze když z toho mají oni sami potěšení, tak to budu mít stejně (no a čistě pro moje potěšení mi sex připadá jako zbytečná ztráta času a energie – určitě záleží na tom „s kým“ a asi jsem tedy velmi vybíravá – a to tak, že pravděpodobně pouze kluk z jiné planety by mohl splňovat to, co bych si představovala). Ještě nedávno jsem si myslela, že už se nezamiluju (nedokážu zamilovat, protože neexistuje typ kluka, který by mě přitahoval = neuměla jsem si představit typ kluka, který by mě mohl přitahovat), ale naštěstí jsem pak potkala kluka, který byl typ, který mě nyní přitahuje, takže někdo takový (=typ kluka) přeci jen ještě existuje.

 3. kiana napsal:

  Jo a Himmler to je zrovna ten, kdo patřil mezi illumináty.

 4. svalovidoslava napsal:

  „Oba milovali zvířata… Tesla krmil holuby v Central Parku.“ to mi přijde dost vtipné:-)

  „Dokonce Dámy Vrilu byly proti intimním vztahům s muži. Maria prohlásila, že „celibát“ je základ k osvícení, k vědecké aktivitě.“
  Na toto téma doporučuju knížku „Přechod čarodějů“ od Taishy Abelar (členka Castaňedovy skupiny šamanek); knížka je o tom, jak ji zaučovali získat „sílu“ a mj. se v ní píše dost podrobně, jak muži při styku zanechávají uvnitř těla ženy energetická vlákna. Jsou jako světélkující larvy, které se pohybují uvnitř dělohy a sají energii. Další pokud chcete, si přečtěte. Skvělá kniha, doporučuju. Je v ní dost návodů pro ženy, jak si znovu obnovit energii.

 5. 54Alice napsal:

  Ako to myslela s tou Marii Magdalenou? Vie to autor článku? Osobne si myslím, že nebola ,že je vymyslená. Inak má Maria krásne črty tváre také by chcela každá žena. Mnoho krásnych žien nechce partnera. Berie to energiu. Ja som mala takého manžela. Tak strašná skúsenosť že som Už 12 rokov nenašla odvahu ešte to s niekým skúsiť. Strašný strach z mužov. Štve ma len že ak je pravda že v žene zostanú tie vlákna ako sa píše v jednom komentáry tak sa toho strachu nezbavím. A on je silno napojený. Vysáva ma a straší stále.

  • tomáš marný napsal:

   Milá 54alice,
   je metoda, kterou se dá jak otisk tak „tahle vlákna“ nepřesně vyjádřeno, odstranit…..
   tm

  • svalovidoslava napsal:

   V knížce „Přechod čarodějů“ se píše, že pokud už nemáš do 7 let žádný styk, tak zaniknou, pokud to tak není, tak jsou všechny funkční a jsou pak silnější po dalších 7 let. Cituju: “ Ženy v sobě nosí tyto světelné larvy po 7 let, po uplynutí této doby zmizí nebo zaniknou. Ovšem nešťastnou součástí toho všeho je, že jakmile se sedmileté období chýlí ke konci, celá armáda larviček, od úplně prvního muže, s nímž žena něco měla, až k úplně poslednímu, ty všechny začnou být nepokojné, takže je žena nutkána k tomu, aby měla opět pohl. styk. Poté všechny larvy vplují do života silnější než kdy dříve, aby se napájely ženskou energií dalších 7 let.“
   Pokud Vás dotyčný, jak píšete, vysává, tak vše s ním spojené vymazat ze života a myslím, že na alušce.org najdete „rituál s růží“ – to bude asi nejjednodušší.

  • Maroš napsal:

   „Jsou jako světélkující larvy, které se pohybují uvnitř dělohy a sají energii. “ – vám hrabe vo veži?!

   Vyskúšajte análny sex a vyserte tie larvy – ako roupy /mrle po slovensky/. Inak toto je dôvod, prečo radšej žijem sám. Mentálna indispozícia žien. Nájsť ženu na úrovni ženy – aká má byť ako žena – to je dnes problém.

   • Maroš napsal:

    Život našich „jednoduchých“ predkov bol založený na spoločnosti, keď ženy aj muži vedeli akí-aké majú byť!

    • Maroš napsal:

     Ja miľujem ženy! Ale musia to byť ženy! Tie krásne, spoľahlivé, milujúce, oddané! Nie tá marxistická feministická, egoistická, promiskuitná banda kreatúr s vagínou na prenájom!

 6. Anan napsal:

  Maria měla svou pravdu a znalosti. „Anunnaki jsou mimozemské bytosti světla, které nás před tisíci let vytvořily.“ Stačí mi tato věta a není pravdivá. Zde je úryvek z knihy Rozhovory s Nerudou jak to bylo:
  Dr. Neruda: „Země se začala více a více materializovat. Částečně začala tvrdnout. Zlato společně s ní. Země a všechno na ní tuhlo. Dolování zlata se pro Anunnaki stalo brzy nemožné, protože ho nedokázali těžit, když bylo v hustém fyzickém stavu.“
  Sarah: „Proč ne?“
  Dr. Neruda: „Jejich těla jsou éterická. Neuměli dolovat zlato, když bylo fyzické. Potřebovali mít těla, která by byla schopná operovat na Zemi a těžit.“
  Sarah: „Jak rychle se to dělo?“
  Dr. Neruda: „Nevím. Naše záznamy neuvedly časovou stupnici, ale předpokládám, že to bylo přes deset tisíc let. Hlavním bodem je, že potřebovali vytvořit fyzickou nádobu, jako astronaut potřebuje skafandr k bytí ve vesmíru. Zkoušeli stovky experimentů a pomáhali jim jak Atlantiďané tak Siriusané.“
  Sarah: „Předpokládám, že touto nádobou jsou lidská těla.“
  Dr. Neruda: „Ano, někdy je nazýváme fyzické uniformy. Tvůrci křídel je označují jako lidské nástroje.“
  Sarah: „Takže Anunnakiové vytvořili fyzické tělo, aby dolovalo zlato. Myslíte jako robot? Říkáte, že toto jsou lidé?“
  Dr. Neruda: „Ne, byly to ekvivalenty opo-lidí, před-člověk měl k dnešnímu člověku daleko. Ale byli to naši předchůdci. Někdy o nich mluvíme jako lidé 1.0.“
  Sarah: „Ale byli roboty nebo byli biologičtí?“
  Dr. Neruda: “Byli zcela biologičtí, ale lidé 1.0 nebyli plně fyzičtí. Byli částečně éteričtí. Rozumíte, Anunnakiové a Siriusané je navrhli tak, aby se synchronizovali s vyvíjejícím se zhutňováním Země. Jak Země tuhla, tak tuhly i lidské nástroje.“
  Sarah: „Když byly biologické, měly duši?“
  Dr. Neruda: „Nenazývali bychom je lidmi, kdyby neměli. Pamatujete si, že jsem zmínil Atlantiďany?“
  Sarah: „Ano.“
  Dr. Neruda: „Anunnakiové a Siriusané je umístili dovnitř těchto lidských uniforem. Byly to velmi vyspělé bytosti, ale očividně byly naivní.“
  Sarah: „Oni chtěli být v těchto … opo-člověčích tělech a těžit zlato?“
  Dr. Neruda: „Ne, to je vůbec nezajímalo. Ve skutečnosti dovolili Anunnakiům dolovat zlato, ale jak Země začala tuhnout, řekli jim, že jestli se jim podaří zkonstruovat nádobu,která jim umožní pokračovat s dolováním, že to budou tolerovat, ale jenom v malém měřítku.“
  „Anunnakiové se nějak rozhádali s Atlantiďany a spikli se se Siriusany a další rasou známou jako Hadi. Každá z těchto tří ras se zajímala o to, jak vymyslet, aby se vtělili na fyzické planety. Anunnakiové lidskou uniformu už měli, jednoduše ji potřebovali pohánět zdrojem energie nebo duší.“
  „Těžším úkolem bylo, jak dostat Atlantiďany do těchto vtělení a udržet je tam. Ve skutečnosti se tyto tři rasy spolčily, aby zotročily Atlantiďany dovnitř těchto před-lidských nádob. Atlantiďané byli generátory energie, které umožňovaly těmto biologickým entitám fungovat.“
  Sarah: „Říkáte, že tito primitivní opo-lidé měli v sobě mocné duše. Nechápu, jak je to možné.“
  Dr. Neruda: „Je to velmi komplikované téma. Tvůrci Křídel píší o implantaci programů do lidské uniformy dokonce i ve verzi 1.0. Siriusanům je nejvíce připisován tento vynález, ale byl to výsledek práce Anua, který ve skutečnosti zdokonalil tyto implantáty tím, že je naprogramoval.“
  „Lidská uniforma verze 1.0 byla navržena Anunnakii, implantát navržen Siriusany a programování implantátu bylo naprojektováno a vyvíjeno bytostí známou jako Marduk.“
  Sarah: „To neodpovídá na mou otázku jak to, že mocná duše byla náhle vstrčena do opo-člověčích nádob a chovala se jako… jako Neandrtálec.“
  Dr. Neruda: „No, za prvé, tito byli mnohem primitivnější než Neandrtálci. Ale odpověď je v implantátech. Rozumějte, biologická entita nebo opo-člověk, jak ji nazýváme, není schopna fungovat ve fyzickém světě. Potřebuje schopnosti jak přežít, jak jíst, jak lovit, jak se mýt, také jak pohybovat svým tělem. Všechny tyto nejzákladnější funkce bylo potřeba včlenit nebo naprogramovat do těchto nádob… což bylo účelem funkčních implantátů.“
  „Implantáty byly jakýmsi druhem mozku člověka 1.0, ale není to pouze v mozku. Tyto implantáty byly umístěny dovnitř těla na různých místech – jako je oblast hrudníku, střed zad, zápěstí, kotníky, atd. Ty hlavní jsou obsaženy v lebce. Ale obecně jsou tyto implantáty zasíťovány tak, aby pracovaly z hlavy nebo z oblasti mozku.“
  Sarah: „Proč říkáte hlava nebo oblast mozku a ne jednoduše mozek?“
  Dr. Neruda: „Protože to není v mozku. Vzpomeňte si, že člověk 1.0 byl ještě částečně éterický a částečně fyzický. Implantáty také potřebovaly podobnou konzistenci jako zvuková vibrace. Nejvíce byly umístěny do kostí nebo kosterní struktury a některé do svalové tkáně. Funkční implantáty splynuly do svalů a kostí, včetně DNA. Tvůrci Křídel to zformulovali takto: integrace do DNA sloužila pro inteligenci plánu; svalová tkáň dovolovala životní esenci, aby napájela funkční implantáty.“
  „Existuje zde ústřední koordinační bod a ten je v mozku, ale implantáty jsou umístěny po celém těle. To je integrovaný systém nainstalovaný v lidské uniformě, který dovoluje kontrolovat, monitorovat a programovat v průběhu času. Je to evoluční systém odměny a trestu.“
  „Tento způsob umožňoval prvním lidem kopat zlato, což, jak jsem říkal, bylo jejich počátečním hlavním účelem.“
  Sarah: „Omlouvám se, že zním jako rozbitá gramofonová deska, ale stále nechápu, jak tak pokročilá rasa jako Atlantiďané mohla… pohánět tyto opo-lidi a stát se otroky. Nedává mi to smysl.“
  Dr. Neruda: „Musíte pochopit, že implantovaným rozsahem funkčnosti bylo zčásti vytvořit člověka 1.0 a jeho zdroj energie – životní esenci Atlantiďanů – tak, aby fungoval účinně a efektivně jako horník. To byl prvořadý cíl. Avšak druhým bylo stlačit zdroj energie – nebo v tomto případě atlantiďanské bytosti – dovnitř lidských nádob.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..