Marine Le Penová má vynikající rádce a „šachisty“, kteří ji pomáhají určitými tahy na post prezidentky

…..jejími rádci byly nastaveny „výhybky“ aby „s láskou a úsměvem“ podpořila lidi, kteří něvědí na jakou stranu se mají postavit a koho volit. Průzkumy ve Francii o vítězství kandidátů byli opět zfalšované. Nic jiného se nedá očekávat….

10:54

VIDEO Šok a zvrat! Marine Le Penová přišla mezi dělníky, které chtějí poslat na dlažbu. Pak přišel Macron, ale…. No, podívejte se sami

To nikdo nečekal. Marine Le Penová „vpadla“ do rodného města Emmanuela Macrona, Amiensu, aby podpořila dělníky demonstrující proti přesunu své fabriky do Polska. Následně mezi ně přišel i protikandidát Macron, leč, vybučeli ho.

VIDEO Šok a zvrat! Marine Le Penová přišla mezi dělníky, které chtějí poslat na dlažbu. Pak přišel Macron, ale... No, podívejte se sami
Foto: Repro foto youtube.com
Popisek: Marine Le Penová

 

Emmanuel Macron riskuje, že ztratí iniciativu v kampani, píše britský liberální list Independent. Marine Le Penová, všeobecně opovrhovaná „ultrapravicová“ kandidátka, totiž překvapivě navštívila Macronovo rodné město. A zatímco on řečnil na konferenci v jeho centru, Le Penová šla podpořit dělníky americké továrny na pračky Whirpool, které hrozí přestěhování do Polska, a tedy ztráta francouzských pracovních míst.

Jde o další podstatný moment, upozorňuje deník, poté, co Macron dle mnohých až příliš triumfálně slavil svůj postup do druhého kola. Jeho večeře se spolupracovníky večer po „vítězství“ není vnímána příliš kladně.

Pokud jde o ohrožené dělníky, kteří ostatně přispěli k vítězství Le Penové v Macronově rodném Amiensu, tak ty si předsedkyně Národní fronty rozhodně získala. „Každý ví, na čí straně stojí Emmanuel Macron – na straně korporací,“ řekla Le Penová. „Já jsem na straně dělníků, zde na parkovišti, ne v restauraci.“

Následně se dostavil i Macron, aby dělníkům řekl, že jediným důvodem, proč za nimi Le Penová přišla, je to, že se v Amiensu nalézá i on. Během dne se dále vyjádřil, že šéfka Národní fronty se jen snaží využít složitou situaci pro své politické účely.

Dělníci, každopádně, projevovali mnohem větší nadšení při návštěvě Le Penové. Na Macrona bučeli a hlasitě namítali, že je „byznysmen“ a není na jejich straně.

Akci byla přítomna i reportérka televize Al-Jazeera, která jasně uvedla, že „Macron byl úplně zastíněn Marine Le Penovou. Může to dokazovat, že je nezkušený, jak někteří lidé říkají. Marine Le Penová je politická veteránka. Ví, jak dělat kampaň,“ sdělila reportérka a svěřila se s osobním dojmem, že může jít o podstatný moment kampaně.

Každopádně, po akci se Macron snažil věc vylepšit konstatováním na Twitteru, že zatímco Le Penová ,,strávila 10 minut se svými podporovateli“, on hodinu a půl jednal se zástupci odborů, aniž by si toho média všimla.

https://youtu.be/5g8WQ3nBH98

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
9 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikKristina Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Závažné obvinenie voči francúzskym zodpovedným funkcionárom vzniesol bývalý prefekt Vendée Jean- Jacques Brot, koordinátor pre utečencov zo Sýrie a Iraku. Brot bol hosťom novinára Thomasa Cauchebrais vo vysielaní RCF Vendée
http://www.hlavnespravy.sk/vazne-obvinenie-zapadni-uradnici-brania-krestanskym-vojnovym-utecencom-ziskat-azyl-v-europe/982840
Jean-Jacques Brot má na starosti dve kategórie utečencov: Rodiny nachádzajúce sa v utečeneckých táboroch v Jordánsku, Libanone a Turecku, pod správou Vysokého komisára pre utečencov (HCR.) Druhou skupinou sú iracké rodiny prenasledované pre svoje náboženské presvedčenie. Jedná sa o kresťanov a jezídov.

jirik
Host
jirik

Štáb kandidáta na prezidenta Francie Emmanuele Macrona znovu odmítl odpověď televizi RT na žádost o akreditaci, informovala samotná RT v noci na čtvrtek.

Portál RT sdělil 23. dubna večer, že Macronův štáb odmítl akreditaci televizi RT a rovněž videoagenatuře Ruptly, nehledě na to, že žádost byla zaslána předem a několikrát. Novináře televize nakonec do štábu kandidáta nepustili.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704275192526-Macronuv-stab-odpoved-RT-akreditace/
Na otázku novináře RT, jestli televize dostane akreditaci, se mluvčí Macronova štábu tentokrát prostě odvrátila. Když se zpravodaj zeptal, je-li proti svobodě médií, odpověděla, že nemá čas a musí pracovat.

jirik
Host
jirik

Šéfredaktorka RT Margarita Simoňanová komentovala reakci tiskové mluvčí štábu kandidáta na prezidenta Francie Emmanuela Macrona na otázku žurnalisty televizní stanice o svobodě slova. https://sptnkne.ws/en2R „Tak neelegantně končí svoboda slova v zemi, která se svými svobodami pyšní div ne víc, než svým camembertem a brie,“ zdůraznila Simoňanová. —- Zacharovová usadila americkou novinářku po jejích slovech o „režimu“ v Rusku Oficiální zástupkyně MZV Ruska Maria Zacharovová během rozhovoru pro Yahoo Global News usadila americkou moderátorku Katie Couricovou, která označila státní zřízení v Rusku za „režim“. „Používáte stejné slovo, když mluvíte o americké administrativě?“ zeptala se Zacharovová. Lenta.ru uvádí, že otázkou diplomatka moderátorku… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Katastrofa fatálních rozměrů. Němci „přivítají“ možná další milion přistěhovalců, ale přesto podpora Merkelové stoupá. Znalec Německa přináší velmi, velmi špatné zprávy a fakta
http://vool.cz/DewGW
ROZHOVOR Historik a analytik Institutu Václava Klause Aleš Valenta pravidelně sleduje situci v Německu. Komentuje problémy AfD a jejího známého člena Petra Bystroně. „Stav, kdy se politik, způsobivší migrační katastrofu fatálních rozměrů, může za rok a půl poté těšit podpoře více než 60 procent občanů, je možný jen v Německu,“ komentuje vzestup Merkelové. Podle Valenty se zdá, že se euroskeptické hnutí v západní Evropě vyčerpalo a šanci má jen středovýchodní Evropa.

jirik
Host
jirik

V berlínské čtvrti Kreuzberg muž u místní nemocnice zaútočil na policisty, útočník je raněn a je v nemocnici, jeho motiv zatím není znám, oznámil tiskový úřad berlínské policie RIA Novosti.

Agentura Reuters dříve informovala o střelbě v okolí nemocnice v Berlíně. Podle agentury okolí obsadila police.

„Muž zaútočil na policistu, jeden z policistů použil zbraň a zranil muže v oblasti nohy. Nyní je na klinice. Více vám říct nemůžeme,“ řekla zástupkyně policie.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704275196430-neznamy-pachatel-berlin-policiste/

jirik
Host
jirik

Policie, doprovázející neschválený pochod školáků a lyceistů protestujících proti oběma kandidátům na prezidenta Francie, použila speciální prostředky, aby je zklidnila, informují očití svědkové.

Po tom, co začaly na policisty dopadat lahve a odpadky, rozprášili strážci pořádku jako obvykle směrem k protestujícím slzný plyn. Dříve se už informovalo o tom, že přinejmenším několik set školáků se v Paříži zúčastnilo pochodu proti oběma kandidátům na prezidenta Francie — bývalému ministrovi Emmanuelu Macronovi a předsedkyni strany Národní fronta Marine Le Penové.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704275196214-policie-slzny-plyn-skolaci-pariz/

jirik
Host
jirik

Nepokoje v Miláně – stovka migrantů obklopila vojáky a policity (1 voják a 1 policista zraněni
http://svobodnenoviny.eu/italie-nepokoje-v-centru-milana-vojaky-obklopilo-100-migrantu-dva-zraneni/
—–
Tak zde máme další projekt jenž jednostranně na českých školách propaguje přínos imigrace muslimů z Afganistanu pro českou společnost. Opět je to propagandistický projekt zaměřený na žáky českých škol.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/5502-dalsi-cesko-americka-neziskovka-na-skolach-propaguje-prinos-muslimske-migrace

jirik
Host
jirik

Marine Le Penová je jedinou kandidátkou francouzského prezidentství, která reprezentuje Francii. Proč Francouzi tak pomalu chápou fakta, která jsou jak vyložená na stole? Francie zemřela s Charlesem de Gaullem. On byl posledním francouzským prezidentem. Washingtonská vláda pochopitelně de Gaulla nenáviděla. Postavil se totiž proti tomu, aby se Francie stala částí amerického impéria. A udržel Francii mimo NATO. Pochopil, že aliance NATO není zapotřebí, protože hrozba sovětského vpádu do Evropy je chiméra. A pochopil též to, že NATO je pro Washington cosi jako obří nasávací zařízení, kterým se chystá nasát do amerického impéria pokud možno celou Evropu. Což se do dnešního… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Dvě čínské studentky přijely do Německa a tam se jim stalo něco hrozného. Asi tušíte, kdo je viník
V německé Bochumi včera začal ostře sledovaný proces s iráckým uprchlíkem, který je obžalován ze znásilnění dvou čínských studentek. S oběma dívkami pachatel zacházel velmi brutálně.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dve-cinske-studentky-prijely-do-Nemecka-a-tam-se-jim-stalo-neco-hrozneho-Asi-tusite-kdo-je-vinik-485543
http://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/studentinnen-vergewaltigt-angeklagter-schweigt-14990684.html

jirik
Host
jirik

V Makedonii, kde žije přes 60% Makedonců a kolem 25% Albánců, dochází od vzniku republiky k ostrým sporům mezi oběma etniky. V letech 2000-2001 se podařilo zažehnat občanskou válku mezi makedonskou vládou a albánskou povstaleckou armádou. V roce 2012 opět došlo ke konfliktu a následně v roce 2015 a 2016. Politická krize v Makedonii začala opět po volbách v roce 2016, kdy konzervativní strana VMRO-DPMNE (Demokratická strana makedonské národní jednoty) bývalého premiéra Nikoli Gruevskiho vyhrála volby, ale nepodařilo se mu získat dostatečný počet hlasů, aby sestavil vládu. Poslanci PDS (Demokratická strana Albánců), DUI a BES, dalších albánských stran, zasedajících v… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Makedonie má sice jen dva miliony lidí, ale přesto se ocitla v hledáčku amerického miliardáře maďarského původu George Sorose. Donátor amerických demokratů i Hillary Clintonové osobně podle americké zpravodajské televize Fox News prostřednictvím desítek neziskových organizací ovlivňuje politickou situaci v zemi. Logicky na straně zmíněných socialistů, a tedy i Evropské unie. Zatím se však nezdá, že by se miliony investovaných dolarů Sorosovi vyplácely. Jak se ovšem podařilo zjistit Fox News, přibližně šedesáti různým subjektům neposílal peníze jen Soros skrze svoji nadaci, ale i samotná Obamova vláda. Soros však neoperuje jen v Makedonii, ale i v sousední Albánii. Zlé jazyky tvrdí,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Rusko vyzývá, aby byl zastaven vnější nátlak a bylo umožněno odpovědným silám Makedonie samostatně určit další rozvoj země, uvádí se v komentáři departamentu informací a tisku MZV RF. „Jsme velice znepokojeni posledními událostmi v Makedonii. Dne 27.dubna opozice, která prohrála parlamentní volby, se fakticky pokusila násilně převzít moc v zemi, iniciativně zvolila předsedu Shromáždění (parlamentu) s hrubým porušením stanoveného pořádku. Následkem vzniklého konfliktu s účastí demonstrantů, vystupujících proti „samozvancům“, došlo ke zranění lidí, z nichž někteří byli hospitalizováni“, uvádí se na ministerstvu. V komentáři se uvádí, že „oficiální zástupci Evropské unie, velvyslanci řady evropských zemí a USA okamžitě vítali „nového… Číst vice »

Kristina
Host
Kristina

Jirik , to je aktivita…nechces si zalozit vlastny blog?

jirik
Host
jirik

Uhodlas nechci….