Mark Zuckerberg tiše prodal akcie Facebooku

Generální ředitel společnosti Facebook Mark Zuckerberg byl přistižen, jak tiše prodal více než 1,14 milionu akcií jen pár dní před tím, než se skandál ohledně Cambridge Analytica dostal na veřejnost.

Dva týdny před tím, než hodnota akcií Facebooku klesla, se Zuckerberg zajímal o prodej, tvrdí společnost Argus Research.

Zpráva Orrazz.com: Ve věci Facebook, Zuckerberg a další výkonní představitelé prodali akcie o 20 dolarů na akcii dráž, než se v ten den obchodovaly.

Společnosti s největšími prodeji akcií ze strany insiderů v posledních 90 dnech (do 19. března 2018). Nejsou zahrnuty soukromé transakce:

 

Mimochodem, na tomto místě připomínám, že Mark Zuckerberg (vlastním jménem Jacob Greenberg), je vnuk Davida Rockfellera, a není skutečným zakladatelem Facebooku.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RandyjirikjintrovertAles Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ales
Host
Ales

Krysy opousteji potapejici se lod

jintrovert
Host
jintrovert

Ano je to tak,Mark Cukrová/Zelená hora není žádným duchovním otcem-zakladatelem obscéního facebooku a je do rodiny s Rockefellerem..,čili má v genech přirozeně čich na to kdy je dobré prodat akci atp atp. ☺

jirik
Host
jirik

Federální výbor sdělovacích prostředků USA dal zelenou bezdrátovému internetu v jakémkoliv koutu světa. Federální výbor sdělovacích prostředků USA (FCC) schválil návrh Elona Muska na projekt globálního širokopásmového přístupu na internet Starlink, píše The Verge. Zakladatel SpaceX a Tesla zmínil, že zahájení provozu sítě bude rozděleno na tři kroky: první předplatitelé dostanou přístup přes 4 425 satelitů, které se dostanou na oběžnou dráhu SpaceX během následujících pěti let. První zkoušky jsou naplánované na rok 2019-2020, celkový počet satelitní skupiny SpaceX bude minimálně 12 tisíc aparátů. Takový počet, podle Muska stačí pro zajištění přístupu na internet rychlostí 15 megabajtů za vteřinu se… Číst vice »

Randy
Host
Randy

Nevim teda s urcitosti jestli je nebo neni Mark do rodiny.?
https://www.snopes.com/fact-check/mark-zuckerberg-is-david-rockefellers-grandson/