Marného okénko 01.11.2018

AKTUALIZACE 12:54…..tak včera jsem byl opět na cestách. Coctaily nad hlavou po německu a české republice byly neuvěřitelné, ale o tom byl článek předešlý. Bylo by dobré konečně začít něco dělat pro svoji vlastní ochranu. A to myslím vážně. Mnohonlidí má neuvěřitelné zdravotní problémy….

08:54

tm komentuje:

Ze včerejší jízdy na dálnici, jsem zjistil, že lidé v autech jsou čím dál tím více AGRESIVNĚJŠÍ a POBLÁZNĚNI. To už není normální chování ani agresivního člověka, jak někteří jezdí. Normálně rádio neposlocuchám, ale kvůli největšímu parkovišti EU = D1 Praha – Brno, jsem si rádio pustil. Hned v prním hlášení byla nějaká smrtelná nehoda mezi Prahou a Karlovými Vary, kdezahynulo několik lidí.

Krátce po tomto hlášení mně v koloně předjížděl nějaký šílenec s TESLA AUTEM, který na všechny blikal a blikal aby ho pustili. Většina moudrých lidí mu uhla. Ovšem řidič kamionu, který předjížděl jiné dva kamiony mu samozřejmě uhnout nemohl a tak začal zběsile jezdit zleva doprava a k blikání přdal ještě troubení a to trvalo asi tak 5 minut, než řidič slovenského kamiónupo předjetí svých dvou kolegů se mohl zařadit. Pak jel sám vedle kamionu a ruku vysunul z okna a hrozil pěstí. Poté se před něj zařadil a začal ho vybržďovat. Tak tohle byl už vrchol.

Upozorňoval jsem kdysi dávno v článku, že mezi Prahou a Brnem jsou na lidi vysílány určité podprahové signály. Opakuji, tohle nemohl dělat normálně myslící člověk.

AGRESE A AROGANCE řidičů je v posledních měsících nepochopitelná…..

toš tak

AKTUALIZACE 12:54

Dostal jsem zajímavou zprávu o dění, které určitě nikde ve zprávách nenajdete:

posielam vám info z Bulharska, je možné, že chcú vtiahnuť Bulharsko do…

Fcb priateľka, slovenka dlhodobo žijúca v Bulharsku mi napísala dnes dôležitú správu:

Ahoooj, dnes je vo Varne Benjamin Netanjahu, má stretuntie medzi štyrmi očami s premiérom Borisovom. Media o tom vobec neinformovali, len tak námatkovo, a kedže išli okolo nás, cesta bola uzavretá, ledva som sa vrátila z mesta domov. Čo tu chce?

Ale oficiálna informácia o návšteve, aj to len to, čo som Ti napísala, bola jedine v správach o 12.00 hodine.

tm komentuje:

Pro pravidelné čitatele tadesca a Fullforda, je to jasné, Někde hledá asi azyl…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Dracon napsal:

  Vozím v kapse orgonit a můžou vysílat co chtějí. 🙂

 2. EgoBoost napsal:

  to neni programovani hodle lidi v drahych autem maji prebujele ego diky ktereho hromadi pro sve sobecke chovani materialni zajisteni nic vic

 3. jandera napsal:

  Kdo se nechá vyprovokovat blbcem sám se stává blbcem. Na dálnici pouze s kamerou nejlépe i vzadu. Při opakovaném vybrždění do něj trochu drcněte (pokud nemáte dítě v autě) mazák většinou ujede, ale jeho značku máte na kameře. Po D1 jezdím hodně nad limit, ale podprahové signály jsem nikdy nezaznamenal.

 4. Alena napsal:

  V nedávné relaci na Svobodném vysílači řekl pan Doležal, že v Cernu udělali to co udělali a že bychom měli pocítit, že něco je špatně – myslím, že to je ve smyslu nenapadně ale účelně se vzájemně pozabíjet. Řekla bych, že to je ono. Ať si každý přečte o MKultra.

 5. Ctenar napsal:

  Vybržďování a podobné skopičinky, za to by se mělo zavírat. Je to pokus zabít.
  Co se týče rychlé jízdy, nemůžeme s určitostí tvrdit, že se jednalo o „závodníka“ . Mohl taky vést ženu do porodnice, člověka se záchvatem, kohokoli, kdo potřeboval akutně pomoc a řidič potřeboval rychle sjet z dálnice. (když Vám bude v autě umírat člověk, asi taky budete nervozní budete blikat a troubit a ukazovat na ty, kdo pomoc člověku brání…třeba i pomalou jízdou…) Nevíme proč tak jel. Můžeme se pouze domnívat, že to byl pouze závodník….

  • tomáš marný napsal:

   Milý čtenáři,
   rozhodně by v autě sám, viděl jsem naštvanou vyholenou hlavu a vztek v obličeji…..
   tm

  • Maroš napsal:

   Ctenar a Tomáš! Zásadne – mám komunikačné nástroje! Tak ich používam! Naštudujte si lodníčinu! Signál – Mám problém, Pozor, Nebezpečensvo! A za ním – Potrebujem pomoc! V kombinácii týchto dvoch signálov aj imbecil vie – že „Veziem ženu do pôrodnice!“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.