Marného okénko 01.11.2018

AKTUALIZACE 12:54…..tak včera jsem byl opět na cestách. Coctaily nad hlavou po německu a české republice byly neuvěřitelné, ale o tom byl článek předešlý. Bylo by dobré konečně začít něco dělat pro svoji vlastní ochranu. A to myslím vážně. Mnohonlidí má neuvěřitelné zdravotní problémy….

08:54

tm komentuje:

Ze včerejší jízdy na dálnici, jsem zjistil, že lidé v autech jsou čím dál tím více AGRESIVNĚJŠÍ a POBLÁZNĚNI. To už není normální chování ani agresivního člověka, jak někteří jezdí. Normálně rádio neposlocuchám, ale kvůli největšímu parkovišti EU = D1 Praha – Brno, jsem si rádio pustil. Hned v prním hlášení byla nějaká smrtelná nehoda mezi Prahou a Karlovými Vary, kdezahynulo několik lidí.

Krátce po tomto hlášení mně v koloně předjížděl nějaký šílenec s TESLA AUTEM, který na všechny blikal a blikal aby ho pustili. Většina moudrých lidí mu uhla. Ovšem řidič kamionu, který předjížděl jiné dva kamiony mu samozřejmě uhnout nemohl a tak začal zběsile jezdit zleva doprava a k blikání přdal ještě troubení a to trvalo asi tak 5 minut, než řidič slovenského kamiónupo předjetí svých dvou kolegů se mohl zařadit. Pak jel sám vedle kamionu a ruku vysunul z okna a hrozil pěstí. Poté se před něj zařadil a začal ho vybržďovat. Tak tohle byl už vrchol.

Upozorňoval jsem kdysi dávno v článku, že mezi Prahou a Brnem jsou na lidi vysílány určité podprahové signály. Opakuji, tohle nemohl dělat normálně myslící člověk.

AGRESE A AROGANCE řidičů je v posledních měsících nepochopitelná…..

toš tak

AKTUALIZACE 12:54

Dostal jsem zajímavou zprávu o dění, které určitě nikde ve zprávách nenajdete:

posielam vám info z Bulharska, je možné, že chcú vtiahnuť Bulharsko do…

Fcb priateľka, slovenka dlhodobo žijúca v Bulharsku mi napísala dnes dôležitú správu:

Ahoooj, dnes je vo Varne Benjamin Netanjahu, má stretuntie medzi štyrmi očami s premiérom Borisovom. Media o tom vobec neinformovali, len tak námatkovo, a kedže išli okolo nás, cesta bola uzavretá, ledva som sa vrátila z mesta domov. Čo tu chce?

Ale oficiálna informácia o návšteve, aj to len to, čo som Ti napísala, bola jedine v správach o 12.00 hodine.

tm komentuje:

Pro pravidelné čitatele tadesca a Fullforda, je to jasné, Někde hledá asi azyl…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Maroštomáš marnýCtenarAlenajandera Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Dracon
Host
Dracon

Vozím v kapse orgonit a můžou vysílat co chtějí. 🙂

EgoBoost
Host
EgoBoost

to neni programovani hodle lidi v drahych autem maji prebujele ego diky ktereho hromadi pro sve sobecke chovani materialni zajisteni nic vic

jandera
Host
jandera

Kdo se nechá vyprovokovat blbcem sám se stává blbcem. Na dálnici pouze s kamerou nejlépe i vzadu. Při opakovaném vybrždění do něj trochu drcněte (pokud nemáte dítě v autě) mazák většinou ujede, ale jeho značku máte na kameře. Po D1 jezdím hodně nad limit, ale podprahové signály jsem nikdy nezaznamenal.

Alena
Host

V nedávné relaci na Svobodném vysílači řekl pan Doležal, že v Cernu udělali to co udělali a že bychom měli pocítit, že něco je špatně – myslím, že to je ve smyslu nenapadně ale účelně se vzájemně pozabíjet. Řekla bych, že to je ono. Ať si každý přečte o MKultra.

Ctenar
Host
Ctenar

Vybržďování a podobné skopičinky, za to by se mělo zavírat. Je to pokus zabít.
Co se týče rychlé jízdy, nemůžeme s určitostí tvrdit, že se jednalo o „závodníka“ . Mohl taky vést ženu do porodnice, člověka se záchvatem, kohokoli, kdo potřeboval akutně pomoc a řidič potřeboval rychle sjet z dálnice. (když Vám bude v autě umírat člověk, asi taky budete nervozní budete blikat a troubit a ukazovat na ty, kdo pomoc člověku brání…třeba i pomalou jízdou…) Nevíme proč tak jel. Můžeme se pouze domnívat, že to byl pouze závodník….

Maroš
Host
Maroš

Ctenar a Tomáš! Zásadne – mám komunikačné nástroje! Tak ich používam! Naštudujte si lodníčinu! Signál – Mám problém, Pozor, Nebezpečensvo! A za ním – Potrebujem pomoc! V kombinácii týchto dvoch signálov aj imbecil vie – že „Veziem ženu do pôrodnice!“