Marného okénko 01.12.2018

…..jak tak pozoruji chování lidí ve městě, na sociálních sítích a jinde, zjištuji, že všechni se neustále za něčím ženou. Myslí si, že všechno zůstane navždy při starém. Ale nezůstane….

11:54

tm komentuje

V minulosti jsem uváděl důkazy na zavedení dolaru, který s tím úzce souvisel, jak má přijít pád měny a vše okolo co s tím souvisí. Měl to být rok 2004 a to 01.05. Naštěstí to „hochům ILLUMINÁTSKÝM“ nějak nevyšlo a ani další jejich pokusy které připravili dopředu, nebyly naplněny. Nenadešel v tu dobu ještě vhodný čas a také by to nezvládli. Dneska je už ale pozdě na jejich konání. Jejich čas vypršel. Psali jsme článek na danné téma. Jedině WWIII by bylo záchrannou tohoto spolčeného společenství.

Varovali jsme lidi, aby si připravili doma zásoby a byli připraveni a měli jistotu, že první dva tři měsíce nouzově přežijí. Opakovat to nehodlám, podívejte se na články, kde jsme varovali a psali, co si můžete všechno zakoupit, připravit a co budete potřebovat na stav nouze.

Nesmyslné komentáře které tam byly uvedeny ukazovaly stav myšlení lidí v dnešní době a v nedaleké minulosti. Většinou mně oponovali, že to nebylo v televizi a ani v novinách. Směšné. Ano lidstvo je naprogramované reklamami v rádiu televizi a jinde, samá podprahová data, aby nic nedělali.

Konečně to ovčanům bylo sděleno i v tisku, ale myslím si, že na přípravu je dnes pozdě. No říká se že nikdy není pozdě, tak to asi bude pravda. Můžete tedy po varování v novinách, konečně to ovčanům bylo řečeno, si něco málo obstarat…..

Bude asi hodně zle!!!!! Jak sami píší, může to mít katastrofální dopad. Já dodávám, nikoliv může, ale bude to mít katastrofální dopad. V Německu neustále varují před BLACKOUTEM, který může být několik dnů či týdnů, ale nevylučují i několik měsíců, ne-li půl roku. Článek pro Vás překládáme a brzy bude na našich stránkách uveden.

Proto naposledy všem radím, bylo by dobré si doma udělat zásoby jídla a pití a mít možnost se přestěhovat k někomu na venkov. Ve velkém městě  možnost na přežití je nulová. Přemýšlejte. A k tomu nechci myslet ani na chování některých jedinců, kteří se budou naprosto neadekvátně chovat, při vzniku této situace. Velice jemně Vám to naznačili i v novinách. Situace dle některých německých článků na sociálních sítích a v tisku, může nastat za několik týdnů, či dní dokonce možná i dnes, jak se uvádí…..

https://eurozpravy.cz/ekonomika/svet/241831-ekonomika-se-v-roce-2019-zhrouti-muze-to-mit-katastrofalni-dopady/

A pamatujte si, ekonomika se zhroutí, není vyhnutí. Lidstvo překročilo v roce 1991 tak zvaný nemožný bod návratu….

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
10 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
dastinmariankosmacMaroštonyAnan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Nemám
Host
Nemám

Nemožný bod návratu kam? K čomu?

⚜ aston 405
Host

Bod návratu na dobrou kolej lidstva.

540045
Host
540045

Bod návratu na dobrou kolej lidstva? Pokud jsem to z toho všeho pochopila dobře (třeba se pletu) tak iluminátům odzvonilo a chcípající kobyla kope kolem sebe nejvíc takže asi šanci máme.

Maroš
Host
Maroš

V roku 1991 definitívne skončil jeden sociálny experiment na 1/6 sveta – rozpadom komunistického ZSSR. Teda skončilo duálne rozdelenie sveta na kapitalizmus a socializmus! Ďalší sociálny experiment – EU Kalifát a NWOO nás čaká. USA sa majú preformátovať podľa vzoru ZSSR, ale nie na komunistické – „len“ na neomarxistické USA – spravované nomenklatúrou podobnou v ZSSR – riadené komisármi ako v EU, teda má byť zavedený rozdeľovací-prídelový kontrolovaný systém – aby občania USA „nezožrali planétu sami“! Paraziti ju majú žrať ďalej.

Miroslav
Host
Miroslav

Odstěhoval jsem se z města na vesnici. A ejhle, ta vesnice, kterou jsem znal z návštěv tetiček, neexistuje ! Lidé pracují ve městě, půlka z nich, stejně jako já jsou z města, Místní farmář, si svá pole obhospodařuje dvěma traktory , s nástavbami, a práce, kterou dřív na statku dělalo několik místních obyvatel, udělá se dvěma- třemi lidmi. Doba, kdy v každém stavení byl pašík, krůty, slepice , králíci, je dávno pryč. Vesničani jezdí nakupovat jídlo, i maso do města, přátelé :-))) Ano, pár starších, spíše pro radost, má pár slepic, nebo králíka, ale myslet, milý Tomáši,že když přijde Black… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Kupovat půdu a orat, je dobrý začátek. Ale když něco přijde ze dne na den, tak je Vám zoraná půda na nic. A navíc produkuje jenom v létě, v zimě odpočívá. Nač bude zorané pole v lednu? A i kdyby to přišlo až v květnu, tak i když seženete brambory na sadbu, tak budete čekat 3 měsíce (v tom lepším případě), nežli něco vyroste. V poslední době extrémního sucha musíte zalévat, jinak budete mít místo brambor pár hrášků. Jak budete zalévat v případě blackoutu? A kam uskladníte brambory na celý rok, když není sklep? Kdo má dneska sklep? Velkovýrobci dnes… Číst vice »

bloblo
Host
bloblo

Na co stavět sklepy, když stačí bohatě krecht. Jen je míň uživatelsky pohodlný. Když ale stejně bude bezproudí, mnohem větší problém budou ozbrojení rabující banditi. Sklepy a zásoby budou k ničemu rodinám beze zbraně, co navíc budou mít tu smůlu. Třeba pomůže modlení. 🙂

tony
Host
tony

Na vesnici a tím myslím opravdové, je většinou několik zbraní střelných a pak spousta jiných jako např. mačety. Hlavní problém města není v jídle (i když staré domy mají sklepy na uskladnění, což pomůže), ale v teple a ve vodě. Kamna nepotřebují elektřinu a dá se na nich vařit. Studna je taky celkem častá. Jde tedy o vesnice a původní domy, co budou užitečné.

⚜ aston 405
Host

Dobrý den pane tm,

rád bych se zeptal, jestli nám můžete sdělit něco více z toho, co vám sdělil ten pán, jak jste psal, konstruktivní člověk z velice tajného jednání o něčem, co nikdo vůbec nečekal a přirovnal vám to k symbolice zrdcadla?

⚜ aston 405
Host

PS: Měl jsem na mysli zprávu „Všechno bude otočeno zpátky“ https://tadesco.cz/marneho-okenko-29-10-2018/ a k tomu váš komentář, že má být rozhodnuto o výhybce – víte již něco víc?

romča
Host
romča

Aj mne to furt vrtá v hlave, rada by som sa dozvedela či tm došiel k nejakej dedukcii…

mariankosmac
Host
mariankosmac
Marian
Host
Marian

Tak dokažte že nic nezačalo. Nebo si myslíte že vám to hned budou psát v novinách?? Nebo vytrubovat do celého světa?? Jste nějaký divný. Asi zase nějaký trol, který má zájem vše rozkopat.
Nepochopil jste, že je to pro čtenáře tadesca přeložený článek z němčiny, či vlastně video. Lidé se dnes chovají hodně podivně, nemyslí a vy jste toho příkladem.
Místo abyste byl rád, že nám zde něco zdarma překládají, tak blbě remcáte a děláte ofuky.
Marian

roman
Host
roman

Jeden zajímavý článek
Jen tak pro info. každý, ať si udělá sám názor.
https://ac24.cz/-/co-vezly-ukrajinske-lode-atomove-miny-na-likvidaci-kercskeho-mostu-

CZK
Host
CZK

Možné by to bylo …

jandera
Host
jandera

Na konci září „měsíce finančního krachu“ vyšlo vyjádření cobry, že byla uzavřena dohoda bílích klobouků a kabaly, pokud nechají vyšetřovat největší zločiny „pedogate, fukušima atd.“ kabala bude dál vládnout min. jednu generaci. To poslední co je potřeba je chaos, který by po krachu nastal. Takže myslím, že žádná globální změna není na pořadu dne.

Anan
Host
Anan

Na globální změně se pracuje už delší dobu, nemysli si.

Maroš
Host
Maroš

Rusi uviedli do prevádzky nový „škvarič mozgov“ radar Kontajner, ktorý je analógiou zariadenia z roku 1976 – Duga – Ďateľ – v lokalite Černobyľ 2, ktorý bol znefunkčnený seizmickým útokom HAARP na černobyľskú elektráreň 26.4.1986. Schválne – toto si skúste zapamätať a potom posúďte náhodné javy, ktoré sa odohrajú 26.4.2019! „Do roka a do dňa!“
https://ac24.cz/-/byl-zahajen-zkusebni-provoz-prvniho-radaru-nove-generace-kontejner?redirect=%2F

Climb Duga-3 Antenna in Chernobyl 2
https://www.youtube.com/watch?v=0EDCgqkHq5Y

Maroš
Host
Maroš

Vo videu Climb Duga 3 je unikátne to, že nielen, že sa niekto dokázal dostať do údajne stráženej zóny, ale že ešte vyliezol aj na konštrukciu – ktorá má výšku 150m!
Tu je druhé – treba pozrieť až do konca!
(Chernobyl) Probably the best DUGA RADAR „how it works“ video on youtube! (must see the end!)
https://www.youtube.com/watch?v=WjoPy6drGBQ

Maroš
Host
Maroš

„kupujte půdu, a s celou rodinou na ní zatím jen orejte, aby byla připravená“ – je najrýchlejší spôsob, ako si z pôdy vyrobiť púšť – zvlášť pri dnešnom geoinžinierstve. Základom úrodnosti pôdy je jej hydrouhlíkový sorbčný komplex – humus – a jeho existencia závisí na čo možno najhlbšie koreniacich rastlinách. Pôda má byť počas roka čo najviac pokrytá rastlinstvom – orba je len technologická nevyhnutnosť, takže ak má byť pôda „ladom a pripravená“ – tak v našich podmienkach je to kultúrna krmovinárska plocha – vojtěško /lucerno/-trávna zmes. Takže nie orať, ale kosiť, a ideálne kosiť ako lúku – len 2… Číst vice »

mariankosmac
Host
mariankosmac

To máš na pokutu, topinambura je u nás zakázána invázna rastlina. https://www.noviny.sk/zaujimavosti/121355-topinambura-je-na-slovensku-zakazana

Síce tiež ju pestujeme, našich to nezaujalo, takže ako okrasný kvet (kým nás nejaký sused neudá). Doteraz som o tom skoro nevedel, až teraz keď som našiel obrázky, že to je tá slnečnica. Každopádne dobrý nápad – pestovať diverzným spôsobom – niekde na známom zašitom mieste v prírode.

dastin
Host
dastin

Kdo je pripraven, nebude prekvapen …………

https://vk.com/photo350975611_456239068