Marného okénko 05.11.2018

AKTUALIZACE 21:27

tm komentuje:

přišly mně zprávy ze Švýcarska, že dnes na horách lidé zažili něco co tam ještě nebylo. Jedno letadlo vedle druhého a silně chemtrailovaly. A potom zase napříč do šachovnice. Dle slov známého, který dnes udělal pozorování to převršovalo veškeré možné představy a kdyby to neviděl sám na vlastní oči, tak by tomu ani nevěřil. K večeru když přijel domů ho bolí plíce a hlavně hodně v krku a pálí oči.

Jeden známý z New Yarku (je hned vedle NEW YORKU) mně také psal že takové vydatné chemtraily nad jejich metropolí ještě nebyly vidět.

Je tedy zřejmé, že se připravuje mimo trávení obyvatel planety Země asi nějaká velká akce, kdy potřebují mít naládovanou atmosféru elektřinou pro nějaké neznámé jejich účely.

Nyní jsem pozoroval záblesky na nebi bez hromu a je kupodivu naprosto jasná noční obloha. Uvidíme v dalších dnesch…..

AKTUALIZACE 13:13

tm komentuje:

Najednou je všude vidět, že se pomalu začínají obracet ti nejzatvrzelejší bytosti. V německých novinách Bild vystoupil

Bild-Chef Julian Reichelt

který nabádá své kolegy, že dochází k rasizmu proti německému lidu. Konečně se to provalilo na nejvyšších místech. Teprve po tom co způsobili po celém Německu nevyčíslitelné škody a národ Němců postavili před práh občanské války. Uvidíme co se odehraje…..

Zdroj:https://philosophia-perennis.com/2018/11/04/bild-chef-julian-reichelt-warnt-kollegen-vor-rassismus-gegenueber-deutschen/

 

[wp_ad_camp_2]

AKTUALIZACE 12:54 hod. Děkujeme čtenářce z Brna, která nám zaslala fotografie chemtrailování z dneška 5.11.2018, 11:33 hod. Napočítala 19 čar, které letadla vytvořila během tří hodin! Pro nevěřící a neustálé pochybovače – myslíte si, že nad Brnem (jižní Moravou) je tak hustý letecký koridor pro civilní dopravní letadla?????

 

AKTUALIZACE 11:54…..hystérie chemtrailování nebere konce….

09:54

Divadlo, které v současné době předvádějí zločinecká chemtrailovací letadla, je neuvěřitelné. Během několika desítek minut je obloha totálně zacloněna chemtraily. Ze Slovenska ze Záhoří a z Bratislavy máme zprávu že mimo silnou deku, kterou se snaží co nejrychleji docílit je zase silně cítit ve vzduchu ozón…..

Nezlobte se na mně, ale jestli dnes Vám do očí někdo bude tvrdit, že chemtraily přes veškeré důkazy neexistují, tak je to buď biorobot, nebo člověk s amputovaným mozkem a lobotomií k tomu popřípadě nějaký větec nebo duševně méně zámožný člověk….

Zde máte fotografie z Trenčína z dnešního rána:

AKTUALIZACE 11:54

tm komentuje:

Dle posledních zpráv z policejních kruhů ve Švýcarsku, Rakousku,itálii a jiných, dochází k ilegálním přechodům migrantů, kteří už nejsou těmi „slušnými migranty“. Začínají používat na policejní složky sekery a nože. Tím pádem celá migrační vlna přechází na vlnu INVAZIVNÍ, nejsou to tedy utečenci, ale INVAZIVNÍ JEDNOTKY  a vlády by se podle toho měly zařídit…..

[wp_ad_camp_2]

 

40 komentářů

 1. mino napsal:

  Asi je potrebné udržať pekné a teplé počasie, pokiaľ sa invázia migrantov nepresunie z Balkánu do centrálnej Európy.

  • Adam napsal:

   Je potřeba také udržet mysl obyvatel otupělou …

  • Liběna napsal:

   to me napadlo min. tyden taky, kdyz jsem cetla, jake bude stale teplo. Hned me napadlo, ze minule, kdyz byla takova tepla zima, tak to bylo proto, aby se mohlo presunout co nejvic „doktoru“ a „inzenyru“…Tak jsem si pomyslela…, ze by se zas chystal nejaky presun….?

 2. pavel blaheta napsal:

  Příteli a že těch s lobotomií mozku je. Ale malý pokrok jsem zaznamenal v poslední době i v mém blízkém okolí. Jeden z mých bratrů, který silně odmítal možnost, že na obloze to nejsou contrails, ale „chemtrails“ již uznává, že na tom něco bude. Spíše se nyní začíná divit, jak je to možné, že s tím nikdo (vlády) nic nedělá. Ale není důležité jak velký pohyb v myšlení nastal, ale že se ten pohyb ze strnulosti pomaličku děje.

  • jandera napsal:

   V roce 2007 se vláda připojila k projektu „EU–US Open Skies Agreement“ (lze dohledat jako smlouvu o otevřeném nebi) tím se vzdala jakéhokoliv vlivu co se bude dít nad územím čezka.

   • Maroš napsal:

    Jandera – bolo to publikované tak, aby ľudia o tom vedeli a mohli rozhodovať? Zmluva má vždy 2 – slovom DVE strany – kto je druhá strana- pretože potom je to možné zaradiť medzi bilaterálne dohody – a tie idú vždy v režime vypovedateľných zmlúv!!! Zmluva so „všetkými“ – je to projekt OSN?!

 3. Soňa napsal:

  No dneska toho bylo poměrně dost i nad Vltavou v Praze. A lidi čumí do mobilů, nebo do blba, a nikdo se nad tím ani nepozastaví. Je to fakt síla! Doufám že se v příštím životě narodím na jiný planetě. No spíš budu mít tu ,,kliku“ a pošupajdím zpátky na Zem.

  • fohat napsal:

   Cvičně jsem vlezl po 4 do omšelé tel.budky a provětral jsem si cvičně přes ODORIK volání..Při 5G si snadněji vzpomenu.

 4. Vladi napsal:

  Nevím jestli to s tím souvisí, ale posledních 14 dní u nás není možné pít vodu z kohoutku. Cítím v ní nějakou chemii nebo plast. Nevím jak to popsat. A je to cítit i po převaření z čaje, kávy, jídla… máte někdo podobnou zkušenost, nebo se mi zbláznily chuťové buňky? Dcera chemii cítí, manžel se synem ne… Jinak po včerejším pobytu venku na dešti (cca 15min) mě 2 hodiny pálil obličej (Louny) přeji všem krásný den, držte se!

 5. Viman napsal:

  Nad Domažlicema je opět momentálně inverze – z chemtrailsu, u nás to není jiné, taky stříkají 24 hod. denně / ve dne, v noci / až budu mít čím to vyfotit – taky ráda přijdu se svou troškou do mlýna, ale v podstatě je to tady jako jinde – jedna velká chemtrailsová hrůza….

 6. pozemšťan napsal:

  Sledoval jsem taktéž ty přelety nad Brnem v čase kolem 11 hodiny. Porovnával jsem všechna letadla co jsem viděl na obloze (taky mě překvapilo co jich tady je! – současně např. 5) na webu flightradar24.com. Všechny lety jsem tam identifikoval jako linkové (Katar, Emiráty atd s cílem Paříž, a pod). Byly tam i nějaké vyhlídkové lety z Brna co se motaly kolem. Čar vzniklo mnoho – táhly se většinou od jihovýchodu k Brnu a vyplňovaly prostor kde bylo vidět modré nebe. Současně se sem nasouvalo od jihu to poloprůhledné mlíko co je teď všude na obloze.

 7. lada napsal:

  Je to hrozné i v Hradci Králové během dopoledne zastřela oblohu hustá clona. A musím říci, že můj zatvrzelý muž konečně začal připouštět, že to není kondenzační stopa, ale chemtrails. To je o krok pokrok. :-))

  • tomáš marný napsal:

   Milá lado,
   pamatuj, že žiješ ve WWIII a buď ráda že nás nestřílí mechanickými zbraněmi, ale zatím jenom chemtraily a elektromagnetickými signály z věží mobilních telefonů…..
   Je to válka od roku 2001!!!!!
   tm

 8. Sysi napsal:

  Věděli jste, že prezident Zeman už v roce 2015 dojednal s americkou ambasádou snížení počtu chemtrailsových letadel ze 13 na 9 ?
  https://www.facebook.com/jiriovcacekunofficial/photos/a.485331804938223.1073741828.485320041606066/602945326510203/?type=3&theater

  • octomaník napsal:

   to bude hoax
   Veškerý obsah této facebookové stránky je fikcí, která se v žádném ohledu nezakládá na pravdě. Informace, myšlenky a další duševní díla zde zveřejněná jsou pouze smyšlenou představou, která nemá nic společného se skutečnou osobou Jiřího Ovčáčka, ani jiných zmíněných či jinak dotčených reálných osob. Veškeré zde uváděné výroky a popisované události jsou smyšlené. Ich-forma textů jako způsob prezentace nemá vytvářet dojem, že byly psány skutečnou osobou Jiřího Ovčáčka, slouží pouze k navození přiznaného pocitu autentické zábavy. Stránka je provozována za účelem zábavy jako politická satira.
   https://www.facebook.com/pg/jiriovcacekunofficial/about/?ref=page_internal

   • Sysi napsal:

    Aha, díky za upřesnění. Také se mi to zdálo málo pravděpodobné. Už jen to, že by to mělo být dojednáno pouze na ambasádě.

 9. Maroš napsal:

  Tak presne takto husté to bolo aj dnes 5.11.2018 na južnom Slovensku – tie svine sa snáď rozhodli vysypať všetky chemtrails zásoby na nás – než im dôjde záručná lehota! A ľuďom to stále nedocvakáva – oslovil som zopár ľudí v dedine – aj poštárku – „Vidíte to?“ – pre nich je to každý dňom NORMÁLNEJŠIE!!!

  „Zachraňuj svoj život a zachrániš svet!“ – asi tak! Ostatným na živote nezáleží – človek, ktorému na živote záleží, si ho chráni sa správa sa inak!
  Fakticky mi začína byť tých 6 miliárd apatických bytostí už u riti!

  • renata napsal:

   naozaj sialenstvo, ako sypu posledne dni. Ja rozdelujem na 4 skupiny ludi. Akonahle sa zmienim len jemne, chemttrails, ockovanie, jedy v potrave, pode, skryta vlada, riadena migracia, genocida…. 1. skupina ludi – zosmiesnovanie vsetkeho a vsetkych co suvisi s tymito vecami, pre nich je najvacsia hrozba Fico a Smer a ked sa ich Slovensko konecne zbavi, uz to pojde hladko a bude tu raj na Zemi. 2. skupina su ti, co si vypocuju, zamyslia sa, ale nikde to nesiria, idu sa potom pokojne zaockovat, lebo je to povinne a vyhlasia, ze aj tak s tym nic neurobime. 3. skupina su „duchhovni“, ktori to absolutne nesleduju, sustredia sa len na dobro a lasku a veria, ze vsetko treba prijat , ze vsetko je ako ma byt a staci len vyzarovat „svetlo“, ze to zlo v tom svetle neprezije a oni previbruju niekam do vyssej dimenzie. 4. skupina sme my, citatelia tadesca a podobnych stranok, ktori burcuju na poplach, vrie touz v nas, ale stale je nas tak malo a vedie nas k pesimizmu, ked vidia, ako sa chova okolie…

 10. Renda napsal:

  Zdravím,mohu potvrdit. Jezdím denně ze Šluknova do Loebau,tam dnes bylo hoodně nasprejováno. Nevím,co v tom našem koutě světa zamýšlejí…

 11. CZK napsal:

  Nevím, zda to sem patří – ale třeba má někdo podobnou zkušenost. Během dnešního dne jsem několikrát zaregistroval takový dunivý zvuk, jako když někde v sousedství běží na prázdno nějaký velký dieselový motor. Nebo jako když přilétá vrtulník. Nebo jako když se v době socíku přesouvaly vojska „spřátelených“ armád. Zajímavé na tom bylo, že když už to trvalo dlouho, tak jsem vylezl ven, abych se podíval, odkud to jde. Jenomže venku to nebylo slyšet. Bylo to nejvíc slyšet v jedné částí mého dřevěného montovaného domku.
  Jenomže kolem sedmnácté hodiny jsem to začal slyšet opět. Zrovna jsem šel ven a velmi silně mi rezonovala vrata od garáže. Tentokrát už jsem byl přesvědčen, že zdroj najdu, ale nic! Nikde v okolí žádné auto! A když jsem pak šel po zahradě, tak to bylo slyšet trochu slaběji, ale jakoby všude. Nedařilo se mi přijít na to, odkud to jde. Jinak o poruchu mého fonoaparátu nešlo, protože to slyšela i partnerka.
  Tak by mě zajímalo, zda to třeba nezaregistroval i někdo jiný, či zda je to nějaký (zatím) neznámý místní zdroj.

  • tomáš marný napsal:

   Milý CZK,
   ten stejný vjem jsem měl dnes i já. Bylo to slyšet i včera a před 4 dny. Nenašel jsem žádný zdroj a ani odkud to šlo. V baráku to bylo nejsilnější…..
   Jakoby duté prostory rezonovaly. Asi tak….
   tm

   • CZK napsal:

    Mohl by to být infrazvuk, který se prý šíří i otevřeným vesmírem? Tedy pokud pominu, že bychom měli být v kouli. Ale to teď nechci řešit. Takže spíš činnost člověka, nebo vyšší aktivita Hunab-ku?

   • Marťa napsal:

    Tak tohle řeším už od června. Ten zvuk slyším denně, ve dne i v noci. Někdy jakoby kolísá. Duní mi celý barák, hlavně nad sklepem. Obešla jsem už všechny sousedy, ale nikdo nic neslyší. Moje děti jen občas. Je to jakoby běželo čerpadlo nebo bylo poblíž nastartované auto. Přes den to tolik nevnímám, práce, okolní zvuky a tak. Ale noc je fakt bezvadna….

  • Žijeme uvnitř napsal:

   Ahoj CZK. Přesně dnes to samé říkám si co to je? Diesel nebo nějaká divná houkačka? Toť tak po obědě venku

  • Liběna napsal:

   no ja si dnes nekdy odpol v praci rikala, co je to venku za divnej rachot….???
   Chtela jsem se jit podivat, ale musela jsem makat a pak jsem na to uz zapomnela…protoze to skoncilo. Vim, ale, ze me to dost rozcilovalo, protoze jsem nevedela k cemu ten zvuk priradit…Ale treba to nebylo to, co tu popisujete… Jen me to ted v te souvislosti napadlo. Kdyz to uslysim priste, prastim s praci a pujdu se podivat : )

 12. Dracon napsal:

  Já octím celý den zvlhčovačem a vzdoušek je jako nový a ti zmr.di se mohou i se svýmy chemoplány zbláznit, jak se ji nedaří zapras.it oblohu.
  Všude orgonity i u věží.

 13. Dracon napsal:

  Jde o udržení teplého počasí, aby se černouškům dobře migrovalo

 14. Dracon napsal:

  Je také třeba vytvořit iluzi extrému v počasí – sucho a teplo, záplavy a povodně- ale je to pouze umělý jev

  • renata napsal:

   vidite, co sq udialo v Taliansku, Sicilia a Benatsko, hned ma napadlo, ze je to pre talianov trest v podobe katastrof /za Salviniho politiku/. U nas ohromne suchy a teply rok, aky este nepamatam, potoky takmer vyschnute.

 15. fohat napsal:

  Ti uprchlíci jsou zubožení,sotva se vlečou,vychrtlí až na kost.. https://www.youtube.com/watch?v=V_XeReMWVt8

 16. Žijeme uvnitř napsal:

  Projekt OSN,spolupráce Nato, financována Švýcarsko,Soros,Bill Gates

 17. KMnO4 napsal:

  New YARK ale bude asi omyl, ne?

 18. Jáchym napsal:

  Na tuto stránku jsem narazil náhodou a nestačím se divit, jak je někdo zatvrzele naivní…bla bla bla

  tm komentuje:
  Vážený trole Jáchyme, když piloti dopravních letadel, vojenských a lékaři v USA vypovídali před senátem o chemtrails, tak asi na tom něco bude. Podívejte se na články které zde byly uvedeny s veškerými důkazy a potom můžete diskutovat.
  Nepotřebujeme zde nějaké nesmyslné tvrzení od ČHMU, který dostává peníze za to co musí říkat. A na vašem místě, je jedno kolik Vám je let, bych se o to zajímal, ať také nakonec nemáte problémy s plicní embólkou a neodejdete do jiné dimenze. Stačí se podívat na statistiky (pravé) né ty falšované a je vše jasné.
  Tak se prosím raději vzdělávejte, než psát a uvádět povolené a předepsané nesmysly, tak jak to dělá český klub skeptiků sisyfos placenmý sionisty. Vyvrací dokonce patenty a vědecké důkazy…..
  tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *