Marného okénko 11.02.2019

…..ke konci časů musejí lidem říci pravdu, jak neustále tvrdím….

00:54

…..papež FRANTIŠEK poprvé v úterý svými vlastními slovy přiznal, že kněží a biskupové sexuálně zneužívají jeptišky v katolické církvi, a v některých případech je udržují jako SEXUÁLNÍ OTROKYNĚ. Zločinec v převleku papeže FRANTIŠKA pronesl ohromující komentář novinářům při návštěvě Blízkého východu. Vše je ale daleko horší, než můžete vůbec domyslet. V kláštěřích se nacházejí hromadné hroby narozených malých dětí, které se mnohdy používaly jako oběti SATANOVI. Dnes je Vám tedy jasné, na co slouží jakékoliv církve na planetě Zemi. Neexistují slova na popis tohoto hnusu….

Když se VATIKÁN A JEHO ZLOSYNI odkopali, je nám ukázáno, že lidstvo stojí na konečné. Zatím se přiznalo to nejhorší. Povolené. Co bude následovat???? Data budou bestiálnější než byste mohli domyslet.

Zdroj: https://neonnettle.com/news/6426-pope-admits-priests-have-been-keeping-nuns-as-sex-slaves-

Svět, ve kterém žijeme je v podstatě ĎÁBELŠTĚJŠÍ NEŽ ĎÁBEL SÁM. Pokud Vám ale někdo jiný neotevře oči, nevidíte to. Celé roky se  snažím lidem vše vysvětlit a otevřít jim oči. Za tímto účelem jsem kdysi dešifroval skladbu od Peter Schilling – The Different Story. Bylo by aktuálnější než kdykoliv jindy se na krátký videoklip kompletně s celým rozborem podívat, (v souvislosti s prohlášením papeže je níže uveden) abyste pochopili co se na planetě Zemi odehrává.

Proto očkování, školky, hned v mládí odtržení dítěte od matky, školy na vymývání mozků, pro ty, kteří jsou „chytřejší“ tak vysoké školy (kde se vyučují samé nonstop nonsens) oproti reverzní vědě, která zde existuje ale je zkázána, a to vše za účelem dokonalého vymytí mozku. Udělat z lidí poslušné ovce, které jsou ochotny potom establišmentu uvěřit cokoliv a jít na porážku…..

Jedním z mnoha bodů, který patří ke zotročení = chodit na povinně nepovinné lékařské prohlídky pod nátlakem a vydíráním a mnohé jiné. Zde Vám v 85% objeví choroby, které nemáte. To bylo ale jen jako malinký příklad z nespočetných…..

A pokud jste znali symboliku, mohli jste dávno zjistit, o co se zde v MATRIXU jedná…..

V jedné skladbě řekli lidem všechno. Ale kdo pochopil?

A nyní slíbený rozbor, kde možná po přiznání papeže vše pochopíte:

Slíbený rozbor videoklipu The Different Story k dnešní době a dění na planetě Zemi

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Udělat z lidí poslušné ovce, o to tu jde již od nepaměti. To není jen dnes. Dnes je to akoráte díky technice a vědě daleko sofostikovanější. A víra jako taková, taky není nic špatného. Jen pouze to vzal do svých rukou člověk, a tento od nepaměti má potřebu být nejbohatší, a má potřebu ovládat co největší počet lidí. Včera, nebo dnes, pořád je to stejně. A zítra to nebude jiné. Ten kdo vyhraje, určuje pravidla. A není důležité, jsou-li pravidla „košér“. Jsou to pravidla vítězné strany. A tolik dobrých lidí není, aby to zvrátili ve prospěch dobra. Není tolik lidí probuzených. Proto ti různí ufouni pomocníci, andělé pomocníci, a Bůh pomůže, a různé filmy o hrdinech bojující proti bezpráví. Každý by chtěl spravedlnost, bohužel pokud někdo nabídne spravedlnost, nebo hromadu zlaťáků, hromada zlaťáků vítězí, protože spravedlností si nezlepšíte pobyt na této planetě, zlaťáky ano. Každý chce zlaťáky a proto tu spravedlnost nemáme…a nikdy mít nebudeme. Alespoň minimálně 2 tisíce let tu nebyla…proč by naráz měla být? Nebojte – nebude. To co se děje teď je jen taková „sametová“ revoluce. Vše se mění k lepšímu, vydržme. Ještě pár let a bude dobře. Ha Ha Ha. Ty samé řečičky, jak byly vždy, když se nic nezměnilo k lepšímu, jen k horšímu… a uběhlo několik desetiletí a zase nic…jen se lidi udržují v naději na něco, co vládnoucí vrstva nikdy nedovolí, NIKDY. Nikdo, nikomu žádné majetky dobrovolně nepřenechá, dluhy neodpustí, nepřidá na výplatě (a když, tak podraží vše ostatní dvojnásob)
  V tomto by se lidé měli probudit. V těch jejich planých nadějích na změnu, která jistě bude, ale pro ně (pro nás) k horšímu…tak jako vždy…

  • jirik napsal:

   Jak kdysi psal Fulford z SBD – zlatá éra NASTÁVÁ – budou zrušeny peníze, a po několika týdnech napsal, že finanční systém bude zachován, ale na některé komodity nebudou potřeba peníze……..
   takže otrocký systém pokračuje dál jenom má jiný kabátek…..

  • iku napsal:

   Domnívám se, že tato fakta, jež uvádí p. Ctenar, jsou opravdovým probuzením. Jinak všechna ty řeči, jak to bude dobrý, které jsme slyšeli/y od roku 1989 a sledovali/y jsme reálné dění, tomuto názoru nasvědčují.
   Opravdu se zřejmě vždy ve společnosti objevují jakési iluze a na druhé straně se realita horší. A jeden pak neví, o co vlastně jde. Zda jde o spravedlnost nebo o peníze. Prostě nevíme, kde se nacházíme, neboť režisér není znám, nevidíme ho. Jen děti, které se narodí a vyrůstají v určitém prostředí mají pak vše dané, nahrané a netuší nic o jiné realitě.
   Vzpomínám si, jak v roce 2012 se mě kdosi ptal, jak se dívám na ohlašovaný konec světa. Moje odpověď tehdy: Tři dny naprosté tmy ? Určitě by se potom kdekomu rozsvítilo.
   A je to tak: člověk potřebuje dojít k nějaké zdi, k nějaké metě, vystoupat na štíty hor,a by se mu rozsvítilo a našel novou , lepší cestu.
   Tomuto zabraňují peníze naprosto významným způsobem.

   • Maroš napsal:

    Iku – „Tomuto zabraňují peníze naprosto významným způsobem“ – peniaze sú kritický bod, na ktorom sa zastaví vývoj človeka na vyšších prioritách /informácie-učenie, história-poznávanie, svetonázor-duchovno/. V tom tkvie skrytá výhoda islamizácie – peniaze pre bežných moslimov nie sú až takou prioritou, informácie a históriu im plne nahrádza ich /politický/ „nároK“, a svetonázor a duchovno – fanatizmus. Všetko na vyšších prioritách už majú dané – saturované. Prioritu našej rodiny najprv potlačila Svätá rodina – až aj tú nakoniec potlačila jedna strana, alebo sekta. Peniaze sú ten najnebezpečnejší ovládač! Málo kto im odolá. Vojne áno – peniazom nie. Drogám áno – peniazom nie. Informáciám áno – peniazom nie. Histórii-tradícii áno – peniazom nie. Až svetonázor alebo fanatizmus ako tak dokáže odolať peniazom.

    • iku napsal:

     Peníze jsou energie a „peníze vládnou světem“.jak říká české přísloví či pořekadlo. Peníze vládnou společnosti rúzným způsobem, a to jak nedostatkem , tak přebytkem. Takže máme obraz, že světonázor v naší kultuře je až na druhém místě. Bohužel. Jak se to vlastně stalo? A kdy?
     Islám vznikl až, tuším, 400 let po Kristu. A také z jakého důvodu? Že by už křesťanství nebylo dokonalé anebo bylo potřeba potlačit některé rysy křesťanství.
     Veškerá náboženství, jak píše TM jsou vytvořena na ovládání člověka, na vymývání jeho mozku, na zatemňování jeho pohledu na realitu. Stále se v prioritě střídají peníze a náboženství či náboženství a peníze. Jaké je cesta z tohoto matrixu? Chápu, že někdo tu cestu ani nakonec nehledá….

 2. Anan napsal:

  Žijeme v naplánované realitě. Stále si čtu Většina lidi má tak vymyté mozky, že se jim neotevřou oči a ani tomu neuvěří ani na smrtelné posteli. Chodím kolem nich a když se s nimi bavím tak jenom koulím oči. Otáčí se to a snad se to povede, že naši civilizaci se jim nepovede zničit.

  • Dan napsal:

   Vetsina lidi pouze vegetuje, nestara se o souvislosti, nehleda, nevzdelava se. Jejich zivot se soustreduje na uspokojeni zakladnich zivotnich potreb jak rika Maslov. Nevedi co se ve svete deje, natoz aby jeste hledali, co je pro ne dulezite i existencne. A tak se stavaji lehko manipulovatelni ruznymi mensinami co jim slibuji hory doly, voli spatne kandidaty a pak jsou zklamani z vyvoje.
   U nas jsme to poznali 1948, 1989. Vymenili jsme jednu totalitu za druhou, rafinovanejsi. Ta nas zaprahla do NATA, kde za ni bojujeme za nase penize. Stale nam hrozi a vydira nas, kdyz jim nebudeme poslusne slouzit, kupovat jejich zbrane, ktere nepotrebujeme a plivat na zeme, ze kterych delaji padouchy. Zavadeji u nas svuj poradek, ktery u nich uz rozlozil spolecnost, vetsinu lidi ozebracil a jenom nekolika vyvolenym bohacum poskytuje neskutecny blahobyt. Tento model spolecnosti ma byt pro nas idealni. Vetsina z nas ho ale nechce, at jdou nekam se svymi buzeranty a armadou, vrazdici vsude civilisty a nicici zeme vsude na svete! Kdy uz konecne u nas lide reknou dost?!

 3. jana napsal:

  čitala som svedectvo jednej bývalej reholnej sestry o živote v konvente… toto nemalo s Kristom nič spoločné. hnus a des. presne tam bolo popísané ako dobre vyžratá a dobre živená „matka predstavená“ týrala svoje zverenkyne, ktoré boli o kúsku chleba a troške káve pomaly celý deň…. ako prišiel pán farár, a vyberal si na sex z ponúknutých vyzlečených mníšok… ako chcela ujsť, ale našli ju, dovliekli nazad a patrične potrestali…
  niečo o tom vypovedajú informácie z írskych práčovní.

 4. raketa do vesmíru napsal:

  Ahoj Tome, prosím tě, mám otázku z jiného směru…
  Pokoušíme se s partnerkou o malé, ale nějak nám to nejde…
  Nemohl bys nám prosím poradit nějaké bylinky, nebo něco v tom smyslu?
  Kapky GYNEX už máme…
  Díky moc, zatím ahoj…

  • fohat napsal:

   Ono to chce chtít,nechtít,čili necpat tam ego..Pokud s nedostatku vnitřního života nutno vnější naplnění,nastavá odezva na malé já žádost,tedy ega..Narodí se mrzák…

  • bloblo napsal:

   Komu to nejde, jí nebo tobě?

  • Ninny napsal:

   Raketo – Terapeutická technika EFT má už několik narozených miminek.Doporučila jsem kamarádce a do dvou měsíců, tuším po jedné terapii se zadařilo a u ní to nešlo předtím ani umělým oplodněním.Byla to prkotina, která měla příčinu v dětsví.Většinou tam bývá podvědomý strach nebo blok a ani si toho člověk není vědomý.

  • Maroš napsal:

   raketa – chcelo by to určite spermiogram. Tiež treba obmedziť styk z 3x denne na raz za 4 dni – tie malé potvory potrebujú dozrieť. Teda – prestať nosiť úzke nohavice a slipy a dať pytlíku trochu voľna – musí mať teplotu o 4 st. Celzia nižšiu. Minule som našiel kravinu – ako jedna Slovenka začala vyrábať nie suspenzory, ale pletené návleky na mužský vercajg – ako svetríky pre psa. Choré…
   Cartoon Penis after Vagina
   https://www.youtube.com/watch?v=SXGamRpXjuM

 5. Leia napsal:

  spatne to chapete civilizace jako slovo obsaahuje uz program zniceni sama sebe proto ti jenz tu byli pred genocidou zpusobenou vami oslavovanou civilizaci rikali svemu spolecenstvi kultura dnes se to slovo pouziva pro oznaceni divadel a ruznych filmu a jine nizke zabavy proto aby to urazelo nase predky tak si uvedomte co chcete civilizace vzdy bude takova jaka je plna genocidy utrpeni degenerace vykoristovani atd to je civilizace takze chtit ukoncit civilizaci je ten krok spravnym smerem a nastolit synonymum to je kultuRA jedno musi skoncit aby uvolnilo misto druhemu jinak tak to ve vesmiru chodi 🙂

 6. Zdendule napsal:

  Tyto rozbory, moc Vám za ně děkuji, vnášejí čiré světlo do temnot nevědomosti, člověk musí stále „koukat mezi řádky“ HLUBŠÍCH SDĚLENÍ tvůrců a srovnávat s tím fakta dějící se v současném světě, stejně jako třeba děj filmu Equlibrium se současnou cenzurou téměř všeho, tedy i cenzurou emocí. Jde někde ověřit tato závažná sdělení o zatčení Chorose a smrti Killary?? https://www.youtube.com/watch?v=kDV9kjzjuRE, https://www.youtube.com/watch?v=S1BK1teZPyg

 7. jirik napsal:

  Šokujúci film o tajnom vesmírnom programe sa objavil na kanáli YouTube. Dokumentárnu snímku si môžete pozrieť v pôvodnom znení s českými titulkami….
  https://youtu.be/sPhW8mRl9EY

 8. Ninny napsal:

  Raketo – Terapeutická technika EFT má už několik narozených miminek.Doporučila jsem kamarádce a do dvou měsíců, tuším po jedné terapii se zadařilo a u ní to nešlo předtím ani umělým oplodněním.Byla to prkotina, která měla příčinu v dětsví.Většinou tam bývá podvědomý strach nebo blok a ani si toho člověk není vědomý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..