Marného okénko 12.11.2018

…..no dějí se na planetě Zemi velice zajímavé události. Pomalu se již nedá zjistit, co je pravda, co je maskovací práce určitých skupin ještě „k nim“ patřících, ale….

16:54

brzy možná kopoucích za stranu druhou, protože zjistili, že vše se brzy změní, a co je jednoduchá lež….

Představte si, že článek, tak jak byl tady uveden, pro zajímavost ho ještě jednou uvedu:

Vojáci v Německu plánovali Den X, masakr uprchlíků i politiků

byl někým, nebo nějakou organizací záměrně vytvořen jako maskování pro možné děje budoucí. Co když nikoho nechytli, možná jenom pár herců. A možná právě ani ty ne.

A byl právě záměrně vytvořen pro „údajné politiky“, aby si mysleli, že u nich, je ještě všechno v pořádku. Jo tak v tomhle se pomalu ani oni nevyznají. Je to tak zvaná hra ve hře a hrách…..

No všemu může být opět úplně jinak…..

Co si o tom myslíte VY?????

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. V.S. napsal:

  Tak rozhodně to vnímám jako hodně důležitou zprávu, dokonce tipuji, že souvisí s tím že Německu upozornilo Rakousko na ruské agenty. Co je zvláštní, že jako by plánovali útoky na nenápadné politiky, alespoň pro nás méně znalé vnitřní Německé politické scény

  • Vítězslav Crha napsal:

   Ale no tak ona ta Německá politická scéna není tak nečitelná. Rozhodně se v ní nachází spousta dobrých lidí, které to vše hodlají zvrátit. Je zcela možné, že si k pomoci pozvali tento nástroj malé lsti na to, aby i politici začali mít strach z nedobrého vývoje společnosti a hlavně to, že se jim někdo krutě pomstí. A to je zřejmě hlavní náplní tohoto fingovaného tajného spiknutí armádních špiček. Ale tam civilní sajrajt nemá žádné možnosti zákroku. Ba co dím se tato teorie může rozšířit do celého avěta a přivodit politickým špičkám doslova infarktový stav ze strachu co že to vyvedli. To že těchto tajných armádních spolků je mnohem více o tom není pochyb, protože v případě konfrontace by opravdu nezbyl mozkový trust vítěze,ale pouze smrad poražených hnijících těl, beze jména. A o tom to je. Je to jediný způsob, jak politiky upozornita na to, že svět je stále multipolární a nejede přes to vlak,a jakýkoliv odklon se bude trestat. Má to patu i hlavu a je to v kontextu se stávajícím matrixem.

 2. freefree napsal:

  Keby to bola pravda, tak to nikdy neuzrie svetlo sveta, a nie, že to bude v západných novinách, keď ešte nikto nič nevyšetril a chýbajú akékoľvek dôkazy. (viď prípad Skripala) Dozvedeli by sa to možno naši prapravnuci po odtajnení prísne tajných materiálov tak asi po 60 rokoch a viac.
  Tým, že to bolo uverejnené v tlači – a prešlo to cenzúrou- bol príkaz zhora a sleduje sa tým nejaký, zatiaľ pre plebs neznámy cieľ a virtuálna realita-pikoška a hra pre ovce a baranov. Možno masové odvedenie pozornosti na slepú koľaj.

  • feli napsal:

   To, že této informaci věnovali tolik pozornosti ve mně spíše vzbuzuje dojem, že chtějí pořádně přitvrdit ve právech občanů. Hle, vynořují se nám tady nebezpečné skupiny, tak vaše občanská práva osekáme na minimum pro vaši a naši bezpečnost. K tomu patří také opět avizována evropská armáda, což by byla katastrofa, když si představím jejich složení a pravomoci..

 3. octomaník napsal:

  Ten rozhovor stojí za vypočutie!!! slovenské titulky
  Dobre zdokumentové a vysvetlené, ako a kedy chemtrails vznikli, na čo slúžia, pre koho slúžia…
  PS: Máme kopu právnikov, ale ani jeden, podotýkam, ANI JEDEN!!!, nie je ochotný viesť vojnu proti vláde, ktorá nemá záujem ukončiť toto vyvražďovanie…
  https://youtu.be/dbFsQgXl0ZE

  https://vk.com/socha?w=wall325721098_22181%2Fall

  https://vk.com/beata50

 4. Ctenar napsal:

  Zatím jsem nevymyslel politickou výhodu z prozrazení informace o zatčení lidí (navíc vojáků), kteří totálně nesouhlasí s režimem…spíše bych se to snažil ututlat, aby lidé neměli hrdiny.
  Tedy, to bude pravda o zatčení těch lidí. Otázka je, jak se k té skupině dostali. Buďto totálním odposlechem a analýzou všeho, co v Německu létá vzduchem, běhá po drátech i jinde. Nebo obyčejným bonzem (což je nejčastějším důvodem k odhalení zločince)…

 5. ⚜ aston 405 napsal:

  Od té doby, co navštěvuji už 7 let prvopodstatu a následně zde tadesco, jsem zjistil, že politice rozumím jako koza petrželi a obloukem se jí vyhýbám.

  Věnuji pozornost pouze věcem, které mohu ovlivnit, jako napařování nad solí na vykašlávání chemtrails (případně do budoucna ještě octování) a věcem, jako byl tehdy obří podvod s vlastnictvím a katastrálními úřady nebo že Drahoš byl v římském klubu, protože jsem mohl volit Zemana, ale upřímně, už VÁŽNĚ nevím, jestli volby hrají nějakou roli a jestli to není všechno jen hra a potom si s hlasy dělají, co chtějí – takže i toto je bohužel na pováženou.

 6. kalia napsal:

  Ten článek v čr médiích mi připadá zmanipulovaný, zatímco v německém zdroji se tomu i dá věřit. Proč někdo něco píše – různými způsoby se dá ovlivnit masové vnímání (i přes články – např. jakým způsobem jsou napsané – třeba ten článek u nás na mě působí dojmem, že „uspává“ běžné lidi, kteří jsou proti migraci, aby se o nic nestarali, protože „elitní vojáci“ to za ně vyřeší. Zároveň i ukazuje, že s podobným odporem se počítá a bude potlačen. A navíc je to „šokující“ zpráva pro běžné systémové lidi, která v nich má vyvolat odpor = aby vyslali energii proti těmto aktivitám do Německa a tím pomohli systému). Originální článek v němčině mi ale připadá víc ok a nevnímám tam nějaké velké manipulace (německy ale moc neumím).

 7. Jára napsal:

  Víme velice málo na to,abychom mohli udělat jakýkoliv závěr.
  Při německé důkladnosti – vždyť nás důkladně odrbávají už léta –
  se mi nezdá možné,že by se nechali odhalit jako nějaký kroužek
  pro ušití boudy.A ten co je „odhalil“ by dlouho nežil.Spíš se
  jedná o test,jak by reagovala veřejnost,kdyby to opravdu někdo
  provedl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.