Marného okénko 15.01.2019

…..na tolik zajímavých a podnětných zpráv by tadesco potřebovalo koupit hodně výkonný kompresor, abychom je zde mohli všechny uvést….

01:27 AKTUALIZACE 07:54 AKTUALIZACE 09:45 AKTUALIZACE 15:27

19:54

…..celá Itálie je šokovaná činem jednoho Somálce. Dostal se o silvestrovské noci do nemocnice Sant’Eugenio di Roma. Tam se vloupal do převlékací kabiny a získal uniformu ošetřovatele. Hned se vydal na cestu na porodní oddělení. Našel jednu místnost s rodičkou, která právě byla před porodem. Dle lokálních médií si svlékl kalhoty a začal masturbovat před rodičkou a hned nato ji chtěl znásilnit. Žena začala okamžitě řvát a přivolala lékaře, kteří ho zpacifikovali a zavolali policii. 02.01.2019 potvrdil soudce vzetí do vazby. SOMÁLSKÝ MIGRANT (43 let) bude muset podstoupit rozsáhlým psychologickým testům jak soudce navrhl. Dle místního tisku to není ojedinělý případ v italských porodnicích, kdy se chudáčci migranti vloupali do nemocnice a snažili se znásilnit rodičky. Promiňte, ale nemám slov ZDROJ

15:27

…..v Německu je 8 největších letišť ochromeno stávkou. Údajně stávkují za zvýšení platu na 20 Euro za hodinu. Jsou zrušeny stovky letů, asi 570, a 220.000 pasažérů senedostane do cíle. Zajímavé ale je, že všichni stávkující se oblékli do žlutých vest. Není to náhodou symbolika pro zbytek obyvatelstva, aby se konečně zvedli ze židle a rozhýbali kolo dějin v Německu, které se zdá momentálně jakoby zadřené????  ZDROJ

…..v německém městě Siegen dostanou utečenci třikrát vyšší podporu v nezaměstnanosti než rodilí Němci. Opět plivnutí do tváře obyvatelům Německa a výsměch non plus ultra. Zbytečné cokoliv dodávat.  ZDROJ

 

 

 

09:45

…..dostal jsem žádost o vysvětlení, co se dnes odehrálo s časem. Prosím jestli jste něco zjistili, napište do diskuze:

Prosím, zda-li nevíte, co dnes ráno bylo s časem a telefony mezi 4 až 6 hodinou ranní. Mnoho kolegů a známých mělo zpoždění do práce a to vlivem nějakého podivného času na mobilech a budících.

S pozdravem jméno neuvádíme ale je redakci známé…..

 

 

 

07:54

…..za poslední dva měsíce mně psalo několik lidí, přesně 3 lidé, kteří se ráno probudili a měli třeba na zádech drápance jakoby od drápů nějaké šelmy. Jednomu se zdálo že bojoval s reptiliánem a ten při útěku mu zasekl drápy do kůže. Nepochopitelné pro něho bylo, když vstal, tak manželka se zhrozila toho co má na zádech. A přesně jako ve snu, kde cítil zásah, byly drápy. Celé dva dny cítil ještě bolest na inkriminovaném místě. Vykládal něco o invazi reptiliánů či androidů ze snu své ženě, která mu to nemohla uvěřit. Drápance byly ale toho důkazem. Stalo se někomu z Vás nebo Vašemu okolí něco podobného????

01:27

…..začneme tedy krátkými daty ze země pod Eifelovou věží a oprávněných obavách politiků, kterým se stává nejen půda pod nohama velmi žhavá:

Nápadná plakátová kampaň, na které se v Bordeaux objevily poškození lidé – žluté vesty. Politici se ani neomluvili za ublížení občanyům státními složkami, když při potyčkách najížděly auty do demonstrantů a zlomili jim nohy či ruce, při výbuchu munice ztratili ruku, oko či jim byla poškozena páteř. Těžké popáleniny v okolí hlavy, na celém těle, kam policisté taky slzné granáty mířili. Dokonce vláda nevyjádřila ani žádné politování poškozených ze strany policie a státních složek. Ale hlavně že kritizují, kolik policistů bylo zraněno žlutými vestami. MAKARÓN a spol. si ospravedlňují rozhodné a brutální zakroky proti demonstrantům, kterými bylo jak sami píší zabráněno excesům a hlavně NÁSILÍ. tm: no tak to mně podržte
Byla podána petice pro vyšetřování OSN o policejním násilí proti žlutým vestám. Luc Ferry (bývalý ministr školství) požádal o použití zbraní na demonstranty a tak policie použila neúměrnou sílu a neadekvátní prostředky proti klidně demonstrujícím masám. Dokonce i lidé (žluté vesty) které dávali ruce nad hlavu byli brutálně lynčováni. Viz video níže ve článku. 
Masivní zvedání štítů proti dopisu Macrona
Tak se necháme překvapit, kam celá situace vyústí….
…..deně se v Rakousku a Německu odehrávají „OJEDINELÉ PŘÍPADY“  napadení nožem s následkem zabití a dokonce i těhotných žen, kdy útočník bodal nožem do nenarozeného dítěte.  No tohle skutečně nemá obdoby. Jsou politici tak slepí, hluší, že se neumějí postavit za svoje občany, z jejichž daní si cpou jejich pupky a jezdí v luxusních limuzínách????
Ve Wiener Neustadtu našla matka svoji 16 letou dceru ubodanou svým přítelem: https://www.krone.at/1842773
Vybral jsem jenom pár případu z celé kaskády, která se nedá ani za jeden den popsat. Toš tak
…..díky MADAMME MERKELOVÉ se němci mohou udřít, aby zaplatili na daních vítací politiku této MADAMME. Jsou to MILLIARDY, které tečou přímo k migrantům, aniž by oni cokoliv v Německu kdy udělali. Pracovat nikdy nebudou, veřejně to dokonce prohlašují. Zdroj: https://www.journalistenwatch.com/2019/01/14/milliarden-migranten-deutschland/
…..expolicista odhaluje jak německá vláda a politici podporují právě prostituci, obchod se zbraněmi, obchod s drogami atd. Místo aby tomu bránili a pronásledovali zločince, tak naopak vše podporují. tm ano vážení přátelé, žijeme v cirkusu a kocourkově najednou a to stojí přece zato, že ano…..
tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

35 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  No jo no. Pořád říkám ať lidé nežijí ve snu o dobrotě a lidskosti státních orgánů. To samé je to u nás. Žádný státní úředník není dobrák. Jsou to přisluhovači a slouhové zla. A nikdo a nic je nemůže omluvit. Pokud se to zvrtne v neprospěch „mocných“ tito státní úředníci budou velice rychle převlékat kabáty a „chrastit“ klí..vlastně vestama. Ale až to bude opravdu převrácené, do té doby budou mydlit pendrekama, vrhat slzáky, lámat ruky, nohy, prostě poslouchat a hlavně za to brát peníze. Špinavé peníze. Ten, kdo si uvědomil, za co a od koho bere peníze, ten už ve státních službách dávno není. Proto říkám, nezapomeňte ty tváře a jména, bude třeba je soudit…
  A to, co se děje ve Francii, je už občanská válka. Jsou zranění, jsou mrtví. Jedna strana přisluhovači – státní moc, policie, armáda (jako uplacení ochočení psíci a musí dle zákona poslouchat mocipány) a druhá strana „normální, nestátní“ občané….

  • drgo napsal:

   a pořád jíme maso a chlastáme……………..to není k zveřejnení!!.neschválit.,děkuji………………….

   • Ctenar napsal:

    Maso jí každý normální člověk. A chlastá ten, čí ego se není schopné srovnat s realitou…

    • Aleš K napsal:

     Maso nemusí jíst, každý normální člověk.

     • Ctenar napsal:

      Dle zubu jsme i masozravci. O tom neni pochyb. Spicaky a rezaky jsou na maso. Stolicky na ostatni.Navic ziviny z masa,ktere potrebujem jsou pouze v masu. Vedci dokazali. Ano,uznavam,s masem se to prehani. Vice jist cervy je treba…

    • Jiri Lexa napsal:

     Vzdy je to úhel pohledu, co znamená normální.

     • Ctenar napsal:

      Jíst – nejíst maso….úhel pohledu a být normální… O tom by byla velmi zajímavá diskuze třeba s pračlověkem právě s chutí baštícího mamuta, který o pěstování plodin nemá ani páru… Ano můžeme říci, že člověk se vyvíjí a dnes už maso jíst „nemusí“. Ale tak samě můžeme říci, že se vyvíjí a není třeba mít s rozděleným pohlavím na muže a ženu, nebo ono nějaký problém…nebo v jiných věcech…a kdo je kdo, aby soudil a určoval, je-li to správné? Ve světě „Džungle“ to určuje, určoval a bude určovat ten nejsilnější…

    • Maroš napsal:

     Vegánstvo negatívne ochladzuje organizmus a nestačí len varená strava. Pokiaľ by sme lusknutím prstov prestali okamžite chovať dobytok – negatívne ovplyvníme aj kultúrnu krajinu a hospodárenie s pôdou – pôda potrebuje trus a v ňom špecifické organizmy a dusík a fosfor. Mäsožravce patria do potravného reťazca. Živé bytosti sú aj rastliny – toto vám nevadí? A čo oblasti, kde sa nedarí plodinám – preto pasú dobytok – to tam majú ľudia pokapať?

     Tu ide o to, aby sme pestovali také plodiny, ktoré zabezpečujú prísun mrvy do pôdy – namiesto cukrovky treba začať pestovať kŕmnu repu. Treba si uvedomiť ten veľký odrb – 1/ najprv vytunelovali cukrovary – budiš, 2/ potom zlikvidovali chov hovädzieho dobytka – strašiak choroba šialených kráv, 3/ znížili výmeru hnojenej zeleniny – strašiak dusičnany.

     Správne zloženie hospodárskych komodít – v zmysle zdravia – bolo by treba úplne zlikvidovať výrobu cukru a výrobu fake-mlieka – alebo len ako medzi-krmovinu. Ak mlieko, tak ovčie – s minimom kazeínu – farmárske. Teda treba zlikvidovať aj mliečny priemysel ako taký – a zvýšiť podiel mäsových plemien. Ak obilie pre ľudí, tak ako obilné krúpy – pohánku, láskavec, proso, jačmeň. Strukoviny.
     Naša pôvodná strava bola mäso, tuk a ovocie. Obilie spustilo vykorisťovanie ľudí – koncentrovaných vo veľkých sídlach a závislých na práci pre niekoho iného – nie práci len pre seba a svoju rodinu. Obilie sa stalo zázemím vojny.

     • Tauri napsal:

      Každý člověk jí, jaké má sám vibrace a vyspělého ducha..
      Žádný vyspělejší člověk nedopustí, aby pro jeho hlad trpěla jakákoliv živá bytost..Máme mnoho možností, jak se nakrmit..Kdyby byla krize, je to něco jiného. jenže krize, válka není, tak není ani třeba krutosti pro druhé.
      Až se budeme mít víc rádi a budem žít pro lásku, než odplatu, nebude třeba ani tolik jíst a tělo bude připraveno i na velmi nízký příjem vitamínů, či energie ze stravy..

 2. Míla napsal:

  Tenhle systém nikdy neměl existovat. Nějaké politické uskupeni jsou k ničemu,jen k další lotrovine a zlodějine. Lid by měl vládnout sám sobě,nikdo by nestrádal hlady ani nemrznul bez domova venku. Tyhle nenažraný bestie ve státní správě, politici,policajti, všichni mají co do činění s úplatky a korupcí. Ty nezaplatis dluh a už si zloděj a div ne vrah! Úroveň lidské blbosti je neuvěřitelný. Lid snese vše. Mlácení,zabíjení,krádeže našich peněz,falešný zpravy a konečnou pro lid bude genocida z nebes ať už chemtrails nebo 5G síť,to je jedno. Uvědomte si,že dlouho žít nebudeme takže se nechovejte jako otroci a nechoďte pořád do práce a taky banky krásné žijou z vašich peněz,budiž jim přáno za vasi blbost …..

  • Aleš K napsal:

   Jestli jste si všimla jsme v tom všichni. Do práce jdeme abychom nekradli a neubližovali, aby nás neživili rodiče, jen si aspoň vybrat práci, kde člověk neškodí druhým. Každopádně s přístupem, že bysme měli říci: „Tak tohle tedy ne!“
   Naprosto souhlasím.

 3. MUDrland Wenca napsal:

  Mně se to v mládí stávalo zcela běžně, obyčejně 2x týdně. Drápance se táhly od ledvin až k bokům. Příčinou byla vášnivá milenka při orgasmu. Vůbec o tom nevěděla.

 4. Dolfo napsal:

  Byl jsem dnes darovat krev po několika letech a tolik jižních evropských zemí co tam bylo vypsáno i třeba Chorvatsko Maďarsko atd že pokud v nich dárce nedávno byl nesmí po nějakou dobu darovat krev doktorka mi říkala sama že se o tom v médiích nemluví ale že se po evropě začíná vyskytovat zapadonilská horečka díki takové s prominutím č.bky jako je Makrela a jiní vygumovaní sluničkáří

  • fohat napsal:

   Jak hospodařit s časem..Za soudruhu se dávala krev nejlépe v pátek ráno v sedm hodin..Zaměstnavatel byl informován den předtím,aby uhradil ten volný dne na darování částkou sto procent ze mzdy.. Byla předběžná lékařská prohlídka před odběrem,posléze samotný odběr. Po odběru dárce vyfasoval kávu s tatrankou, k tomu jeden párek s hořicí a chlebem.Posléze ještě slovy STO KČS hotově..Tehdy stál litr benzinu dvě Kčs dvacet haléřu..Kdo se cítil po odběru fit,porušil předpis a nastartoval auto,šikovně zaparkované v jiné ulici a upaloval na prodloužený výkend..Tolik sloní pamět na odporné socialistické zdravotnictví..

 5. bloblo napsal:

  Hobby kompresor maj v Lidlu a jeho nákupem podpoříte chcípající německou ekonomiku, což je dobré a pochválí to 9 z 10 českých otroků.

  Asi bych rozlišoval koho FR švestka vlastně mlátí. A mlátí většinou řádící antifácký fetky, multikulti leftardy a podobný sorosovy bakterie. A barevný. První poznávací znak: nemají žlutou vestu. Samozřejmě to schytají i etničtí frantíci. Při demonstracích v Řecku plno lidí mělo motohelmy. Ve FR jsou vidět jen minimálně…

 6. marie55 napsal:

  Mám drápance na pravé straně zad nad lopatkou. Objevila jsem je včera. Vubec nevím, že bych se něčím poškrábala….a sny si z té noci nepamatuji….
  Kolem vánoc se mi zdál sen, že nám na dům stříleli z nějakých „UFO“ plavidel , že jsem šla honem zavřít všechna okna domu….moc si své sny napamatuji, ale tento jsem zaregistrovala….
  Marie

  • Tauri napsal:

   Také jsem měl takové sny, horší bylo, že si mě často našli a chtěli mě unést a já cítil, jak mě to k nim táhne a já se hned něčeho chytnul a měli smůlu..jen to chce si říct dost já to zvládnu..!

 7. Len napsal:

  Nechápu ty policisty, mají přece také rodiny. Mě dát někdo rozkaz, masakrovat obyvatelstvo, tak jdu po tom ,co ten rozkaz vydal Bylo by uklizeno hned.

 8. mariankosmac napsal:

  Dnes bol divne ospalý deň. Ráno ma nič neprebudilo, budík nemám, ale ľudia robiaci rámus ma inokedy budili. Aj známa spomínala niečo že ju nezobudil budík. Asi to bude počasím že ľudia dnes spia tuhšie a nepočujú budíky.

 9. inkvizitor napsal:

  S telefonem se mi stalo to samé, naštěstí podle něj nevstávám, mívám ho ve vedlejší místnosti. Situace se upravila až po restartu telefonu. Ale vím o několika Pražských firmách, kde jim vypadly telefony a dokonce i servery.

  • Tauri napsal:

   Kolega měl dneska to samé. Bylo nějakých 10 něco a měl 7:36..tak nějak. Každopádně se divil, co to, jelikož ho budík kolem 6 vzbudil…restartoval si teda pak telefon a bylo to ok. Asi měl O2

 10. Otázka napsal:

  V minulosti som mávala ráno dlhé škrabance medzi lopatkou a plecom,
  Na mieste, kde by som ležiac nedočiahla.
  Stávalo sa mi to, keď som mala premieru lásky v srdci a „vysielala“ som ju všetkým ľuďom aj negatívnym entitám.
  Vždy ma lokalizovali a zasiahli. Aj zdravotne.
  Teraz, zo ,o dňa na deň, sa mi prudko zhoršila degenerácia makuly.
  Zasahujú rôznymi spôsobmi.

 11. mino napsal:

  Dnes sa mi sám reštartoval úplne nabitý mobil, chcel som volať, ale skôr som musel zadať Pin a potom mi nabehol cez správu neprevzatý hovor.

 12. CZK napsal:

  Nevím, zda to s tím souvisí, ale matka(83) mé paní se probudila nějak předčasně a v 04.15 nám volala, že je připravena jít do práce, ale nějak si nemůže vzpomenout, kam že to má jít. Nějak se časem posunula zpět 🙂 Žena už prý neusnula, a mně se zdál nějaký sen, kde jsem nestíhal a vytloukal jsem klín klínem 🙂

 13. Tomas Slunce napsal:

  Velmi zajímavé video o tom jak žijeme ve virtuální realitě

  https://www.youtube.com/watch?v=3CyN8rYdX6g

  Dnes jsem od 4ráno už nemohl spát, cítil jsem divný tlak v krajině břišní ( nic zvláštního jsem nevečeřel a spát jsem z důvodu cestování šel také až po půlnoci)

  Každopádně o ohebnosti této ´´reality´´ mám denodenně více a více prožitků.
  Mimochodem není to dlouho co jsem se vzbudil s rozdrápanou hrudí takovým způsobem že jsem se vysvětlení nedobral.

  • kalia napsal:

   To video mi připomnělo jeden sen:

   Byla jsem v Praze a chodila jsem někde okolo bývalého bydliště, s někým jsem se možná sešla, ale pak jsem se rozhodla, že nepůjdu „po lince snu“ (kam mi sen určuje), ale že se zčista jasna sbalím a odejdu někam pryč. Takže jsem porušila dějovou linku snu a prostě jsem odešla. Nejprve byla realita snu normální, pokračovala jsem v okolí, kde to znám. Ale jakmile jsem se dostala dál, přišla jsem na místo, kde „sen“ nebyl ještě vytvořen. (realita ve snu nebyla ještě vytvořena)

   Tím, že jsem šla rychleji a nelogicky pryč (namísto abych následovala „scénář“ snu), jsem asi narazila na „okraj snu“ a za tímto okrajem nic nebylo! Byla tam tma a prázdno, žádné okolí a žádná hmota. Ve snu byla „realita“ vytvořená tak, že předpokládala, že se budu držet dějové linky a půjdu s kamarádama tam, kam mě zvou, abych s nima šla. Nikdo nepočítal s tím, že půjdu někam úplně jinam (a ještě k tomu bez motivu „do neznáma“)..

   Nevím, čím to bylo, ale narazila jsem na „konec snové reality“ tak, že jsem viděla, že (pro mě) je vytvořeno přesně to, co vidět mám, jen to, kam jít mám, a se „zbytkem reality“ si nikdo hlavu nelámal (asi proto, že nepočítal, že bych mohla jít jinam).

   Vždycky mě zajímalo, co by se stalo, kdybych z ničeho nic impulzivně odešla „do světa“ (do neznáma na nějakou výpravu například) a díky tomuto snu jsem to zjistila.. Nebylo by tam nic.

 14. anonym napsal:

  Již několik let na svém těle objevuju asi tak 3x do měsíce „něco“ . Třeba ve vlasech v týlu dva červené pupínky asi 1 cm od sebe, na vrchu stroupek z plazmy. Nebo teď v lednu svědící pupínek přímo na krční tepně. Často také malé řezy, asi 1 mm dlouhé, sotva znatelné, ale svědící, na předloktí či na hřbetu ruky. Zajímavé, že ty malinkaté řezy nebyly přímo na žíle, ale byly těsně vedle. Ale když se trochu napne kůže mírným potáhnutím, tak se to přesunulo přímo na žílu.
  Kdysi mi někdo řekl, že když s tím nesouhlasím, že mám vyjádřit nesouhlas a prý se mi to přestane dít. Tak jsem si k tomu párkrát zameditoval a pojal jsem rozhodnutí, že už žádnou krev cedit nebudu. A pak jsem se asi po týdnu probudil s vykloubeným ramenem. Tak jsem usoudil, že proti větru se nedá čůrat bez následků, a také jsem připustil, že netuším, zda mé vyšší já někomu něco nenaslibovalo, což já ani nemám vědět.
  Měl jsem v ruce vložené i nějaké implantáty (prý silikonové). Nesloužily prý k mému prospěchu a až nebudou potřeba, tak se prý samy rozpustí. Je to už delší dobu, co jsem se o to zajímal. Jak jsem na tom teď, to nevím. Nedělalo mi to problémy tenkrát, problém nemám ani nyní.

 15. sycho napsal:

  Jezdim vlakem po 6 na brno, dnes byl vlak narvany lidmi uz pri odjezdu z moji stanice, coz me prekvapilo, protoze se to nestava, ze by zaspalo vice lidi?

 16. Ctenar napsal:

  Co se tyce tech vypadku u telefonu. V minulosti,vzdy kdyz jsou tyto problemy,probiha vojenska operace nekde,nejspise Syrie. Uz se mi to stalo,2x a vzdy druhy den byla nejaka Izraelsko-Syrska akce ve zpravach… Normalni ruseni elektronickych zbrani. Taky se sem tam mrknout na radar letadel,nekolikrat slo videt Turky (armada)jak porusuji hranice Syrie…

 17. Andy napsal:

  Aaaaaaah no jo!!!!
  O invazi mimozemšťanů se mi zdálo před pár dny taky !! Byli to ti zlí. Animáci teš. Tuším že v neděli.
  A tu noc se mi po dlouhé době zdály dva lucidní sny zasebou po dlouhé době.
  Odešli jsme do podzemního města, ne to jaké jiný sen …
  Co to znamená? Vždyť ale válka aliance na nebi už je nějakou dobu ne?
  A před léty se mi neco podobného zdálo taky, o invazi, psycho sen. ale to jsem byla vesmíru a byla tam Rihanna … Jenže to jsem tehdá ještě nevěděla co je zač.

 18. mariankosmac napsal:

  Škrábance i vzadu na těle som si kedysi pár krát našel ale to som si musel urobiť sám, člověk si prostě nepämatá každý pohyb čo urobí a ani nevie ako sa poškriabe, tiež som sa mohol poškriabať niekde v kríkoch… O reptilianoch sa mi nesnívalo, len raz sa mi stalo že těsně po probuzení som nad sebou uvidel čiernu smrtku v kápi a s drápmi ale že by som mal škrábance si nevzpomínám.

 19. Maroš napsal:

  Do komentárov vstupujem náhodou pri čísle 33…

  „Náhodou“ Dankov termín prezidentských volieb…

  By translator…
  „Shabbat 16. marca 2019
  9 Adar II, 5779
  Zákony a clá
  Parshat Zachor

  Toto je Shabbat pred Purimom , na ktorom slávime prenasledovanie Hamana Amalekitovho sprisahania na zničenie židovského ľudu. Týždenný Parshah je doplnený čítaním Zachor (Deuteronomium 25: 17-19), v ktorom sme prikázaní pamätať na zlo z Amaleka a vykoreniť ho z tváre zeme. “
  https://www.chabad.org/calendar/view/day.asp?tdate=3/16/2019

  Ale nie! – to „nemôže“ byť pravda…. /ASAP/

 20. MUDrland Wenca napsal:

  Mobilní čas: Měl jsem čas posunutý čas na mobilu asi o 40 minut zpět. Manželka ho měla v pořádku. Čas se neaktualizoval ani po několikerém restartu. Protože se mi to asi před rokem už stalo, nezabýval jsem se tím a čas se do druhého dne upravil sám
  a bez restartu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..