Marného okénko 15.10.2018

Aktualizace 20:27…..je zajímavé, že několik dní nebyla žádná letecká doprava na obloze vidět a bylo azurovo. Tak jako před mnoha desítkami let. Ale letecký provoz dle letových řádů byl ten stejný jako každý den…..

14:45tm komentuje:

…..copak se stalo? Asi měli dovolenou. Podívejte se jak před několika dny vypadaly padající velké chuchvalce až velikosti fotbalového míče, padající k zemi. Soudruzi z DDR udělali asi nějaký špatný výpočet….

Opět hlásí chemtrailování po celé EU po ř denní azurové obloze. Německo, Švýcarsko, Rakousko, Česko a Slovensko…..

tm komentuje:

…..dnes začala zajímavě klesat německá burza a ihned bylo zastaveno obchodování Xetra-Kurzfindung a samozřejmě že stádu bylo řečeno, že se jedná jenom o technický problém. Zapomněli dodat, že se jedná o problém po celém světě a nejen Xetra-Kurzfindung, ale kompletně celé burzy s bezcennými papíry…..

…..a máte už nakoupeny potraviny a nějaké zásoby na několik týdnů?????

Aktualizace 15:54

tm komentuje:

…..jak politici kulantně nazvali přepady a vraždy každý den? No přece se jedná jenom o náhodné události, které jsou ale výjimečné. Nejsou prý na denním pořádku. Asi jsou politici hluší a slepí, hlavně že jim přijímání uprchlíků a ISIS sype a cítí to měsíčně na svém platu. Horší bude až jednou večer při návratu domů to budou sami cítit v zádech. Zde máte odkaz, kde si hrůzostrašné přepady a vraždy udály v měsíci Oktober 2018, můžete přečíst ZDE…..

Aktualizace 19:45

tm komentuje:

…..poslední měsíc pozoruji zajímavý jev. Vždy když sedím někde v kavárně, je jedno, jestli je to v Česku, v Německu švýcarsku nebo v rakousku, pozoruji kolemjdoucí lidi. Dnes nechci mluvit o mobilních telefonech, ale o daleko závažnějším pozorování. Skoro všude jsem spatřil velký počet mladých lidí, kteří při chůzi kulhají. Je mi jasné, že glutamáty a ÉČKA v potravinách dělají své. O starých lidech ani nemluvím. Rovněž tak jsem si všiml, že skoro všichni kašlou. Kašlou suchým kašlem, což není dobré….

Aktualizace 20:27

tm komentuje:

…..dnes se opět v Kolíně nad Rýnem v poledne odehrál „OJEDINĚLÝ PŘÍPAD“ nějakého chudáka, který na nádraží v restauraci zapáli 14 letou dívku a potom s rukojmím a pistolí v ruce se skryl v lékárně, kde kladl na policii požadyvky. Ta ho následně zneškodnila. Prá patří k teroristické organizaci Daesh ZDROJE: ZDE ZDE

…..lidé asi ještě pořád nepochopili, že se v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Francii jedná o válku….

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Bytost napsal:

  Můj kamarád mi tuhle říkal že byl pracovně na nějakým veletrhu a že tam mluvil s několika vysokými představiteli různých velkých firem co zaměstnávají spoustu lidí a někteří z nich si mu při rozhovoru postěžovali že prý lidi přestává zajímat vydělávání peněz, že čím dál víc lidí chce být radši doma s rodinou a mít pár šupů než být pořád v práci za hromadu peněz. To bude důvod další velký finanční krize, přestanou nás zajímat peníze. Kumulace majetku už nebude hnací silou našeho života.

  • Tauri napsal:

   Přesně, jsem toho názoru, že teďka podojí lidi, co to jde. Pořádně je strhají, protože je hodně práce. Budou se dělat přesčasy, které stejně nejsou kloudně placené a lidi zjistí, že už toho mají dost ať se to podělá..
   Zkrátka nebudou mit sil na to, aby dál pracovali, protože ze zábavy se stala rutijní otročina. Budou zlomené a už je to nebude bavit, tak buď budou doma, nebo je to zlomí, že budou nemocné a pokud budou nemocné, budou stejně doma, tak nebude mit kdo pracovat.
   Místo toho, aby se dělalo s mírou, kapitalismus zvýší obrátky, až se sám zadře a lidi budou s rodinama KONEČNĚ!!
   Jenže dělat za málo a přitom být s rodinou je další extrém, který stejně omrzí.
   Zaměstanavtelé musí pustit chlup a o svou kořist z lupu by se měli náležitě podělit a ne dát zaměstnanci 0.1% a to mu stačí,
   Když vezmu, kolik vydělá můj zaměstanavatel na jednom výrobku, který prodá, nevím zda se mam smát, nebo břečet. Marže je až 150 tis na výrobku.Podotýkám, že za týden se vyrobí ve dvou 4ks

 2. CZK napsal:

  K těm chemtrailům: Tak jsme se tady všichni radovali, jak je to perfektní mít normální nebe. Ale ta situace trvala tak 3-4 dny a je zasprayováno nanovo. Tak si myslím, je je to akorát tak ta doba, nežli ten sajrajt úplně klesne k zemi a pak znova. Od východu slunce jsem pozoroval jakousi „plasmu“, která byla vidět proti slunci žlutooranžově, ale jinak po krajině takový modrošedý opar. A mlha to rozhodně nebyla! Jak je sucho a větrno, tak mi opět schne i tráva na zahradě, která přežila i letní vedra.

  • Tauri napsal:

   Možná nesprejují, protože je třeba nějaký klid, aby si to sedlo a mohli změnit chemikálie, nebo je tam doba, kdy je obloha nasycena a není třeba. Takže je super, že je obloha modrá, ale to svinstvo tam stále je :))) Jinak bychom už měli zimu a pršelo by..zatím se dle radaru https://en.sat24.com/en stále oblačnost evropě vyhýbá.

 3. Karel napsal:

  …..a máte už nakoupeny potraviny a nějaké zásoby na několik týdnů????? Řekněte to důchodcům, nezaměstnaným a dalším, co přežívají od „výplaty k výplatě“.

  • tomáš marný napsal:

   Milý karle,
   naprosto vás chápu. Mnoho lidí se vůbec o tyhle věci nezajímá a myslí si že jsou nepodstatné. Že nikdy nepřijdou. Opak je skutečností. Chápu Vaši poznámku, ale mnoha lidem se ani pomoci nedá. Znám to z vlastní skušenosti…..
   tm

  • fohat napsal:

   Jako dědek duchodce léééta trenuji svou tělesnou laboratoř,takže mám ověřené,že jídlo NETŘEBA..ale zatím dědkovi ráčí chutnat ale až to přijde,bude točit mlýnkem.. https://www.youtube.com/watch?v=iDeHFTxPOo4&t=527s

 4. Vítězslav Crha napsal:

  A mně by zajímalo, jak to je s tím Trumpem v AF 1 a jak to vypadá v USA, kde vrcholí boj proti chazarské mafii. Zatím ticho po pěšině a to jaksi nepotvrzuje zprávu TM o zahájení zatýkání chazarů v USA potažmo v celéem světě. Nikoho nepodezírám ze lži, jen se táži, jaká je situace. Dík za odpověď.

  • tomáš marný napsal:

   Milý vítězslave,
   o tom hovoří Benjamin Fullford a proto bych dnes vyčkal na jeho překlad, tam se dozvíte mnohé…..
   tm

 5. .lak napsal:

  Mají vytlučené karpály jednostrannou otrockou prací. A to se smáli /bolševickým/ rozcvičkám v práci. Dnes je normovači mamona zhuntují lidské zd(st)roje za 3.dny.

 6. octomaník napsal:

  Všetky tie keci o Plejaďanoch ako vyply chemtrails si strčte do pr.ele!
  Cestou do Bratislavy, už komplet zam.dana obloha jedmi!
  Môj syn celú noc chrčal a ja som sa s toho tiež ešte nedostal. No už nám sypú ďalšiu dávku!!! ☠☠☠
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_20308%2Fall
  —-
  v diskuzi:

  JJ OCTUJU ZA BRNEM ..LIDI NIC JINÝHO NEPOMÁHÁ , OCET LAHEV ZA DESET KORUN A I KDYBY HO PŘESTALI VYRÁBĚT DĚLÁM SI Z JABLEK ZA DÁČO JEN DVĚ LŽÍCE CUKRU NA ROZKVAS..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.