Marného okénko 16.01.2019 Speciál – odhalen zítřejší atentát na Putina. Zločinec zadržen

…..z časových důvodů jen v bodech….

21:27

…..teroristický útok proti Putinovi byl odhalen a zmařen. V Bosně ve vesnici Gornja Maoca bezpečnostní složky odhalily salafistu podporovaného ze Saudské Arábie skupinou „Dava Tim Centar“. Byl zadržen ve městě Novi Paza. 21 letý ARMIN A. V jeho batohu se nacházela odstřelovací zbraň a také mnoho nožů, vysvětlovaly a citovaly srbské noviny Blic. Atentát na Putina měl být proveden zítra při návštěvě Bělehradu. Tajné služby plán odhalily a muže zatkly. ZDROJ

 

 

Všechno bylo financováno Saudskou Arábií, tak jako většina salafistů žijících v Bosně. Baba Vanga předpověděla odhalený atentát dříve ZDROJ

Tím se ale značně změnily dějiny a blížíme se ke konstruktivnímu cíli….

Důležité také podotknout, že se návštěvy v Bělehradě nezúčastní pravý Putin ale jeho dvojník…..

toš tak

Za vším stojí skupiuna EMPIRE FILES – ze Saudské Arábie.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23 komentářů

 1. Paloo napsal:

  Něco mi tady smrdí tedy ta informace….neutočím na Tadesco!
  Někde jsem čet že třetí světová válka začne na balkáně smrtí politika kterou předověděl-la buď Edgar Cayce či baba Vanga nebo někdo jiný.Putin není hloupý a lidé kolem něj taky ne a to platí samé o druhé straně.Mám pocit že je vše hra…..matrixu!

  • tomáš marný napsal:

   Milý Paloo,
   zapomněl jsem dopsat, že se návštěvy nezúčastní pravý Putin, ale jeho double. Už jsem to dopsal a ano, baba Vanga to předpověděla. Taky jsem to tam uvedl…..
   tm
   p.s. neměj obavu WWIII nebude…..

   • Paloo napsal:

    Ano nedočet jsem to celé,ano řekla to Vanga:)
    Obavu z WWIII vlastně nemám jelikož bude či ne,pokud ano tak stím nic jako jednotlivec moc nenadělám a když nebude „haleluja“ tak to bude pokračovat ve stejných kolejích jelikož „matrix“ je velice fikanej.Jakmile uvidí vlastní slabinu tak ji opraví a přepíše……nepropadám skepsi jen mám otevřené oči.Každopádně zdar Tvé práci…TM.

   • Viman napsal:

    … nejen Putin / jako státník / má několik dvojníků…

   • acidjoe napsal:

    Čau Tommy, to předpověděl Alois Irlmaier

  • acidjoe napsal:

   Ahoj, to předpověděl Alois Irlmaier…………

 2. Čitateľka napsal:

  Tá žena na fotke je Teal Swan? Alebo Scott? Neviem ako sa aktuálne volá, ale Teal určite.

  • Paloo napsal:

   Ty jo máš recht……!!!!
   Byl jsem na místě v ČR kde bylo setkání mladých lidiček co ji žerou ale to co jsem tam viděl a zažil tak jsem nějaký čas vykašlával!!!!

   • tomáš marný napsal:

    Milý Paloo,
    mohl bys krátce popsat, třeba do mejlíku, jaké bylo setkání s TEAL SCOT a co jsi tam viděl? A nakonec taky co jsi vykašlával. Určitě by to čtenáře zajímalo. Víme, že jede v černé magii a to dosti značně. Děkuji za čtenáře tadesca…..
    tm

    • Paloo napsal:

     Mohu to napsat veřejně…
     Pohybuji se na různých duchovních centrech jak v ČR tak i mimo jako člověk který funguje jako správce centera a takový zkrátka zvelebovatel toho místa aby to tam fungovalo a lidi se cítili dobře.Zažil a prožil jsem spoustu setkání s učiteli či lektory ba guruii nebo jak je nazvat:)Co mohu napsat z vlastního vnímání tak dva z deseti žijí to co učí!
     A konkrétně akce pořádaná Teal Swan a lidí kolem ní byla hodně silná.Vnímal jsem lidi co si tam předavájí co se učí a co je jim povídáno a to jsem byl v pozadí dění ale přesto to bylo hodně děsivé když prohlédneš za oponu dění.Byli tam více méně mladí lidé z celého světa a byli defakto fajn ale bohužel zaprodali svou víru něčemu co se jen jeví jako ta „pravda“.
     Byli hodně arogantní a neměli absolutně respekt jak k místu kde jim byl dán prostor tak i samotnému objektu či lidem co jim poskytují zázemí.Bylo mi velice líto a je nadále že ve své víře a víře která je jim podstrkována zapoměli na pokoru a poděkování.
     Několik dní jsem se musel dávat nějak dohromady když jsem viděl stranu která učí o lásce a druhou stanu absolutní sobeckosti a nerespektu a pokoře…………jak jsem psal matrix je mazanej.

     • tomáš marný napsal:

      Milý paloo,
      moc děkuji za rychlou odpověď. Určitě bude pro čtenáře velmi poučná. Psal jsem o TEAL SCOTT také a ihned při prvním pořadu, který měla v USA jsem ji prokoukl a napsal své mínění. No sklidil jsem dosti drsnou vichřici. Tehdá. Pak i ostatní prokoukli…..
      tm

      • Paloo napsal:

       No „TM“ občas prozření bolí…..a to sakra bolí!!!

      • jana napsal:

       aj ja Vám ďakujem za túto informáciu. Videla som celkovo 2 videá, ale mala som z nej zlý pocit – pretože máte krásnych ľudí ktorých láska vyžaruje navonok a tú vnímame ako ich krásu…. a potom je druhý typ ľudí – čo si musia ku peknému zovňajšku dopomôcť maľovačkami, odhalenými ramenami atď – ale z týchto ide akurát mrazivý nepríjemný pocit

     • Viman napsal:

      … dobře napsané…

     • acidjoe napsal:

      Ten tvůj poslední odstavec nechápu. Máš pokoru „na druhé straně“ se sobectvím a nerespektem………. Pokora je ovšem na straně lásky, pokora je jednou z met v rámci duchovního růstu.

     • Maroš napsal:

      Paloo – „Na každé vrece existuje záplata“ – treba si osvojiť pojem – „cieľová skupina“ – teda aj určité manipulácie smerujú k „tým viac preduchnoveným – výnimočným“ – ako k tým „menej“ = plebsu – základný kód manipulácie spočíva vo vzbudení ilúzie o „výnimočnosti“ – akejkoľvek! Toto sú už veci dotiahnuté do „dokonalosti“ – nespadne do toho práve len ten človek SKROMNÝ – z podstaty veci! Ale naši starí toto vedeli už dávno!

    • Viman napsal:

     … tak, tak a lidi jí stále ještě “ žerou „, mě nikdy neoslovila, nesedla mi, proč asi ?

   • Viman napsal:

    … patří k temné straně, ale je tu ještě mnoho tzv. “ zaslepených „…..

   • acidjoe napsal:

    😀 😀 😀

  • mariankosmac napsal:

   Čitateľka- Neviem, čo s tým má Teal Scott, možno je to niekto kto sa na ňu podobá.

  • Karol napsal:

   Je to Abby Martin, investigativna novinarka. Ma pekne reportaze z Izeraela o tom ako svaty lud vlastne nie je svaty a ake zverstva tam pacha a ine zaujimave reportaze.

   https://www.mintpressnews.com/real-threat-telling-truth-abby-martin-responds-accusations-influencing-election-2016/223982/

 3. Andy napsal:

  Mám takový dotázek. Soros byl zavrazděn, to co funguje ted je jeho dvojník, ste říkali. Nikdo si ničeho nevšim, nepsalo se o tom, takže vlastně soros jako jmeno funguje dale a jako by se nic nestalo.
  Kdyby zabili putinova klona, co by se změnilo? prece nic ne, nejaky ten dalsi putin (ikdyby byli reci v mediích, že byl zavražden) prostě vystoupi nekde verejne a rekne, že to není pravda, ze byl na nej spachan atentat, ze je zivy a zdravy a finito.

  • mariankosmac napsal:

   Atentát na putina by asi neunikol verejnosti. Tak by to ten další putin musel zahrať, ako je v nemocnici a akože sa uzdravuje a je v podstate nesmrteľný 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..