Marného okénko 16.11.2018

AKTUALIZACE 21:27 DOKONČENÍ ZE VČEREJŠKA…..podívejme se na zajímavé dva momenty ve videu od Slonkové a Kubíka, které si naprosto odporují. Já pro ně mám jenom jedno jedinné vysvětlení….

18:54

Pro moje tvrzení, které zde uvedu, je nutné si poslechnout znovu krátkou část filmu a sice od 1:20 až do minuty 1:54. Málokdo si toho asi všiml a nevěnoval tomu pozornost, protože lidé dnes sledují mnoho věcí jenom povrchně…..

Zde máte tedy video:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prulomove-svedectvi-v-kauze-capi-hnizdo-slonkova-a-kubik-vypatrali-zmizeleho-babisova-syna-60198?seq-no=1&dop-ab-variant&source=clanky-home&autoplay=1&fbclid=IwAR3j-WRU8rQ0NrdMNNFFBf7jLJveeioMzlEwKZjrmntzOxaQOMA9JtbEcQc

Jeden z velmi důležitých momentů, kterým se nikdo nezabýval je tvrzení, že Andreje Babiše juniora nikdo neznal do případu s čapím hnízdem. Jestli následující věta je pravdivá, což se dá lehce zjistit, tak tady skutečně něco hodně „smrdí“. Ta nejdůležitější věta byla ale řečena v minutě a vteřině 1:29. Cituji:„Andrej babiš mladší býval pilotem, než se otec rozhodl že 35 letého syna spojí v parlamentu s aférou Čapí hnízdo, byl neznámý člověk“.

Pokud někdo je pilotem u jakékoliv letecké společnosti, musí projít dosti těžkými psychologickými testy. Kdyby trpěl paranoí, tak by je rozhodně neudělal!!!!! Udělat pilotní průkaz na copilota nebo CPT (kapitána letadla) je velice náročné. Jak psychicky, tak mentálně i fyzicky. Když pomineme fyzickou stránku tak psychická a mentální při jeho NÁSLEDNÉ DIAGNÓZE naprosto nesedí.

Udělat CPT je dle mého názoru těžší než udělat dvě vysoké školy naráz…..

Naskýtá se otázka, CO ZA TÍM STOJÍ?????

Zatím můžete sami popřemýšlet, co si o tom myslíte a napsat do diskuze.

Musím nyní na 2 hodinky odejet, pak napíši můj rozbor a jak to asi je…..

tm

AKTUALIZACE 23:14 Moc se omlouvám, zdržel jsem se na návštěvě, což jsem nepočítal a nebylo plánováno…..

Proto pokračování bude až zítra. Bude asi zajímavé….

POKRAČOVÁNÍ A ZÁROVEŇ AKTUALIZACE 17.11.2018

Všem se omlouvám za zdržení, ale mělo to tak asi být. Přijel jsem značně pozdě…..

Vraťme se tedy k nastíněnému problému. Mohou tedy nastat tyhle situace:

 1. Jestliže v uvedeném pořadu SLONKOVÁ a KUBÍK tvrdí, že „Andrej babiš mladší býval pilotem, než se otec rozhodl že 35 letého syna spojí v parlamentu s aférou Čapí hnízdo, byl neznámý člověk“.
  Potom asi mají důkazy, že pilotem byl. Někteří z Vás psali, že nedodělal pilotní průkaz. Pak by ale v pořadu, o kterém věděli že bude mediální BOMBOU, nemohli logicky tvrdit, že jím byl a tady hned by začal problém se lží, kterou by jim jako první předhodili, omlátili o hlavu, prohlásili je za lháře a to by byla pro Slonkovou a spol. konečná. Protože si vymýšlejí a hned na začátku lžou.
 2. Scénář jim byl předán přímo do rukou s bohatou odměnou, třeba SOROSE. K tomu jim bylo řečeno, cokoliv řeknou, je pravda a má to pouze jeden cíl. Zlikvidovat vládu v česku. Následků se nemusejí obávat. Proto s celou akcí přišli až k 17 listopadu. Potom se ale nesmí divit, když budou mít podobný osud jako ti dva na Slovensku…..
  Totiž ani zadavatelé si neváží zrádců a jako první je eliminují nějakou „sebevraždou, nehodou, otravou“ atd.
 3. Je nutné připomenout, že není možné se přihlásit do Aviatické školy, dokonce ani né do autoškoly, pokud nedostanou posudek od lékaře. V Německu je nutné (do pilotní školy) i s testy od psychologa! Vyloučíme tedy bod, že nedodělal školu kvůli své nemoci.
 4. Skutečně mohl být pilotem, klidně někde v zahraničí, proto ho nikdo neznal (nebo je to od Slonkové a Kubíka vymyšleno, jak jsem psal). To se brzy možná dozvíme.
 5. Jestliže tedy byl pilotem, musel BABIŠ vědět, že do budoucnosti mohou nastat problémy a vyrobil by si důkazy proti sobě. Když se takové prohlášení dostalo na veřejnost, bylo by naprosto sebevražedné pro premiéra Babiše z něho nechat udělat blázna a nechat ho psychiatricky ošetřovat kdekoliv. Tomu nevěřím, že by byl tak méně duševně zámožný…..
 6. Není ale vyloučeno, že nastoupil někdo s vydíráním a juniora mu pomocí MK ULTRA načipovali a udělali z něho blázna. Nebo se jednalo o únos a všichni mlží.
 7. Vědí totiž že BABIŠ je hodně zranitelný v mnoha věcech, které na něho mohou vyhrabat, a proto zvolili zatím tu nejmenší kauzu. No, že by byl také jeden z větších bílých koňů????? Možných kauz je proti němu daleko více, ale…..
 8. Je teda jasné, že s jeho povoláním zde něco nesedí a mohlo to být účelně využito, Byl to tak zvaný šach mat, jak jsem vysvětlil…..Pravdu se ale možná nikdy nedozvíme, protože lidé milují raději jednoduchou lež než složitou pravdu. A podle toho i s námi jednají…..

  Nic se ale nemění na faktu, že Babiš napáchal mnoho škod v zemědělství, různé lidi připravil o jejich fabriky, majetky a hlavně údajně jeden takový člověk, kterého připravil o všechno, spáchal sebevraždu. Podporuje MONSANTO a Roundup, rakovinotvorný driák na pole. Má velká břemena, která v budoucnu neunese.
  Musíme si ale uvědomit, že je prozatím tím nejmenším zlem oproti té vládě, která by mohla být SOROSOVCI A DEEP STATE  zde do Česka dosazena. Nemluvě vůbec o migraci…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

24 komentářů

 1. Irena napsal:

  Právě toho, že měl být pilotem jsem si hned všimla a napadlo mě totéž, pilota nemůže dělat každý….bl…ec!! Takže hodně divné.

  • p.nerr napsal:

   Junior na me opravdu pusobil jako ne uplne psychicky zdravy clovek, ale to, jak na me pusobil, neni vubec dulezite. Dulezite je, co se za tim skryva. Omlouvam se, ze tu zminuji cizi stranky, ale na aeronet.cz pod nazvem Sarajevo II se hovori o rizene destabilizaci a ze za tim je „jadro“ Dukovany a Temelin.
   Vzhledem k tomu, co se kolem toho toci, tak to vubec nevypada jako nesmysl.
   Ale kdo vi… prase aby se v tech vsech zakulisnich svinskych praktikach vyznalo.

   Jinak moc dekuji TM za jeho nasazeni a osvetu. Diky diky diky

   • Tony napsal:

    Je trnem v oku, štvou proti němu media stejně jako proti zemanovi, nebo trumpovi. Jde opět o temelín, expremiér nečas by o tom mohl vyprávět..

  • pavel blaheta napsal:

   Ireno, pokud bys byla pozorný čtenář článků na Internetu, tak bys věděla, že právě ty zkoušky na CPT či na druhého pilota prostě neudělal. Takže již tam bylo něco špatně u něj (Babiše ml.). A tu jeho paranoiu mohl rozjet právě ten projekt Čapí hnizdo a následné stíhání Policií ČR.

 2. vlastimir napsal:

  Ano, přesně to si myslím také.
  Nikdo dosud s naprostou jistotou totiž nedokázal, že AB junior je psychicky nemocný.
  Známe mnoho případů, kdy nepohodlní lidé byli prohlášeni za psychicky nemocného, ale skutečnost je ta, že tito lidé se stali „psychicky nemocní“ až poté, co do nich začali cpát psychofarmaka a jiné svinstvo.

 3. Moravakroman napsal:

  Podle toho co jsem slyšel, tak ty zkoušky neudělal.

 4. Dagmar Vainová napsal:

  Možná je to MK Ultra a někdo chce Babiše mít v hrsti. Dělal spoustu podrazů a teď se mu to možná vrací

 5. ⚜ aston 405 napsal:

  To je zajímavé. Dnes jsem potkal člověka, který mi řekl o pilotském průkazu Babiše juniora. Vůbec jsem to nevěděl a vůbec to do jeho diagnozy nespadá. Můžeme jen spekulovat. Možná to udělal záměrně a teď dělá nemocného. Těžko říct.

 6. CZK napsal:

  Dnes je samozřejmě možné všechno. Ale podle mých informací se může schizofrenie projevit kdykoliv v životě. A další problém je, že schizofrenie a inteligence se vzájemně nevylučují. Takže i schizofrenik může na první pohled působit jako vysokoškolský profesor.
  Mám s tím i osobní zkušenost. Jednoho schizofrenika znám. Když se s ním bavím, tak nikdy nevím, s kterou bytostí právě mluvím. Když jsem v hospodě něco vykládal o chemtrails, tak se někdo zeptal, co že to vlastně jako je. A zatím, co já jsem hledal slova na vysvětlení, tak on říká, že je to „tekutý prášek“. A to ten chlap má papíry na hlavu, nemá internet, ale má 60 let a dokončenou ZŠ.

 7. noro napsal:

  skoda je len to, ze kym my stracame cas nad niecim co neovplivnime, uteka nam moznost robit nieco pre seba, nieco co ovplivnit mozme. Bohuzial, taketo resty, sa riesia rychlym olovom., slovickarenie a zakony pre takych neplatia. my sa hnevame, a oni sa smeju a uzivaju si, a riesia dalsi podvod, a stale vacsii…je to ako so spisovatelmi v minulosti,, otovrene sice poukazali na dianie, ale nic sa nezmenilo, len to ze sa z nich stali terce… to je ako urobit LP na benzinke,, koli 500 evram je predsa blbost ist sediet na 12 rokov

 8. noro napsal:

  holt, pomaly varena zaba proste furt funguje..

 9. Věr napsal:

  Pan Babiš mladší studoval na pilota, ale před závěrečnými zkouškami couvl neboť by musel projít těžkými psychotesty. Přečtěte si články na AE NEWS, nebo si zítra najděte Archív Svobodného vysílače a tam dnešní rozhovor s panem VK. Všechno velmi zajímavé a podložené. Pan VK je dlouholetý oceněný novinář, který nyní pracuje pro alternativu.

  Ač pana Babiše nemusím, to, co se kolem něho děje je SVINSTVO nejhrubšího zrna a majdanizace našeho státu hordou zkrachovalých politiků a hloupé a nevzdělané mládeže, placených z nám dobře známých zdrojů.

 10. kalia napsal:

  Když jsem se na video dívala, tak jsem začátek hned přeskočila k tomu, jak s ním mluví.. Takže jsem tu část neviděla, ale četla jsem to (že byl pilotem) jako názor v diskuzi a zdálo se mi to velmi divné (to jsem i psala).

  Co jsem nenapsala bylo, že jsem si podle jedné indicie myslela, že byl obětí MK Ultra, ale zaměřené proti svému otci (což byla ale pouze má nepodložená domněnka a nevím, jak by to bylo proveditelné, když to je dospělý člověk a ještě k tomu syn slavného politika – toho by si přeci jeho otec všiml a zarazil by to).

  Ještě mi připadalo divné, že 2 z Babišových 4 dětí mají diagnózu psychické nemoci (jestli jsem to pochopila správně). Jsou to zrovna ty dvě děti, které vlastnily čapí hnízdo? To je taky podezřelé, z logiky věci kdyby je Babiš chtěl držet dál od vyšetřování, a tak jim diagnózu nějak zařídil, tak by nebyl moc chytrý, protože tím naopak na sebe upozorňuje, že má co tajit/že něco tají/že je to nějaké divné-podezřelé. Zároveň odebrat dvě dospělé děti slavného politika na mk ultra za jeho zády je prakticky nemožné, takže to jsem vyloučila.

  Babiš mě moc nezajímá a už bych se k této kauze nevyjadřovala, ale zažila jsem energetický útok na svoji osobu a kvůli čemu? Kvůli tomu, co si myslím o Babišovi=o této kauze (někdo věděl, co si myslím, i když jsem to nikomu neřekla, díky čtení myšlenek). A proto to píšu, kdyby na tom něco bylo – spíš mi to (co jsem psala ve 2 a 3 odstavci) připadá divné, ale kvůli tomu útoku to můžete prověřit (jestli na tom něco není, protože proč někomu vadilo, co si myslím o této kauze, to netuším).

  Abych řekla úplně všechno, co si myslím – tak o kauze čapí hnízdo toho moc nevím, ale už jsem si o tom něco málo přečetla a můj názor je, že ta kauza je nafouklá. Že se dělá z komára velbloud, protože Agrofert si mohl požádat od EU o mnohem vyšší dotace než 50M, tak proč by využíval malou firmu pro další (pro něj) „malou“ dotaci 50M, když to může Babiše stát politickou kariéru a může to ohrozit i tu jeho velkou firmu Agrofert.

  Co se týče Babiše, tak o něm si už od začátku myslím, že je součástí podivného egregoru „neustálé práce (pro systém)“, a proto ho nemám ráda. Také je možné, že vyznává „neustálý růst zisku“ a tím pádem „nikdy nemá dost“. Celkově mě ale nikdy nezajímal a ani nezajímá, jeho kauze bych se už nevěnovala, kdyby někomu můj názor nevadil (což může být i jen past, abych se věnovala něčemu, co mě nezajímá, ale raději svůj názor píšu). Od té doby, co se objevila tato kauza, u mě Babiš trošku stoupl, a to proto, že mě napadlo, že co když také vyznává „neustálou práci proti iluminátům“ – jako to si nemyslím, že by bylo vědomě jeho záměrem, ale trošku jsem to v něm energeticky viděla (jeho politické záměry jsou dle mého názoru od začátku čisté, jen je od začátku naprosto zatažen do špatného egregoru „nesmyslné práce (pro zisk)“ a také je ze „starší generace“, která je silně ovlivněna komunismem, ať už s komunismem člověk „starší generace“ kdysi souhlasil, nebo proti němu bojoval, komunismus podle mě destruktivně ovlivnil osobnost celé jedné generace a na těch lidech to je znát – i když kapitalismus je podle mě možná ještě horší než komunismus, v ČR naštěstí „pravý“ kapitalismus nemáme ..a než mít pravý kapitalismus, to raději uvidím ve vládě i takového člověka, jako je Babiš, i když tedy musím zavřít obě oči a zacpat si uši, ..téměř.. pravý kapitalismus jsem zažila a je to velké zlo, větší než Babiš).

  Toto jsou pouze mé názory typu „kouknu a vidím“, protože se politice nevěnuji a moc mě nezajímá, tak hloubáním nad takovýmito věcmi neztrácím moc času. Tedy tyto názory mohou být i naprosto zcestné.

 11. Maroš napsal:

  14. diel z cyklu Boj o planétu a mysle ľudí
  Informačná vojna 16.11.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=ok5M-MPAeig

 12. Sysi napsal:

  Předem připravená a načasovaná majdanizace ČR a Slovenska. U nás demonstrace včera, na Slovensku dnes a 17. 11. to bude asi na obou místech. Kdo za tím stojí je zřejmé. Sérešovština a bakalovština. Politický degenblok, vystupující na demonstraci (ODS Němcová, sTOP09 Pospíšil a Kalousek) + piráti a ČSSD už mají rozdělené funkce pro případ, že se převrat podaří.
  Schíza je svinstvo, nastoupí velmi rychle a v jakémkoliv věku.
  O Babišovi si můžu myslet cokoliv, ale že by se psycholéčbou (aniž by junior byl ve skutečnosti opravdu nemocný) snažil umlčet syna a držel ho pod práškama několik let, tak taková sviňucha snad není. Přikláním se k názoru, že je junior opravdu nemocný.

 13. Anan napsal:

  Prostě na to dělat pilota nejspíš neměl, ale to není tak podstatné. Co já vím z vlastních zkušeností v reálném životě propukne schizofrenie během okamžiku. Vím to z reálného života. Přijde nějaký spouštěč a předpoklady a člověk normální a a chytrý se změní během okamžiku k nepoznání a stane se nebezpečným. Může např. udělat rodině neskutečné dluhy, chová se nevyzpytatelně, nebezpečně a podobně. Zbavení svéprávnosti je běh na delší trať. Návrat do normálního života není možný. Jestli to tak bylo doopravdy i u Babiše ml. a kdy, to se bude nejspíš muset dokazovat. Není to běžný člověk, ale syn premiéra. A hyeny si našli nejlepší možný způsob a cestu jak odstranit Babiše z vlády.

 14. Jiří Rýpar napsal:

  Velká zátěž, velká nemoc,žádná záhada,připravenej puč.
  …slonková smrdí jako člověk v plísni,čtenáři tadesca snad védí….ještě 4 roky Trump a babiše a možná máme šanci

 15. Jiří Rýpar napsal:

  Ne že bych za Nečase uronil slzu,ale padla mu vláda jen co nahlas řekl že pro dostavbu reaktorú by byl nejlepší Rus…do teď vyšetřují kabelky jeho čičinky…Babišovi je to taky jasný,.. čapí hnízdo je kravina,takhle se přece dotace normálně dělají… Najdu na co se dávají dotace,založím sro,urvu co jde,1/4 dotace sežerou ty co dotace přihráli..5 let udržitelnost ve veřejném zájmu a pak je to MOJE.. Nejvíc řvou ty čistý majitelé fotovoltaických elektráren. ODS,TOP,ČSSD..pojďte si užít svátek“ svobody a demokracie“ kterou nám 17.11.89 věnoval Gorbačov,senilové v ÚV KSČ a řídící zásahu z KGB;-)

 16. mariankosmac napsal:

  Nečítal som to zatiaľ ani to moc nesledujem tak len dve veci:

  1. Babiš mladší má psychiatra a dobrovoľne berie lieky teda aj sám uznáva že je psychicky chorý. 2. Či bol pilot je bezpredmetné. Kedysi mohol byť psychicky ok a mohol pilotovať. Ak bol pilot prečo už nie je? Keď sa niekto vypracuje tak vysoko len tak neodíde.

  • tomáš marný napsal:

   Milý mariane,
   když někdo dostane jednou násilně nějaké drogy nebo návykové prášky jako jsou psychofarmaka, pak si je už bude brát neustále i dobrovolně a potvrdí to komukoliv. Otázka je, jak se k tomu dostal. Nesedí to nějak…..
   tm

 17. Jana B napsal:

  K tomuto tématu lze jedině dát odkaz na článek JUDr. Kláry Samkové, který by mohl, byť i on je konstrukce, dávat smysl víc, než vše, co bylo psáno a řečeno jinde.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nechte-Babise-byt-Klara-Samkova-vycetla-v-pribehu-premierova-syna-sokujici-veci-ktere-jeste-nepadly-559541

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.