Marného okénko 17.10.2018

AKTUALIZACE 07:27…..copak zajímavého nám dnes přinese????

07:27

…..včera jsem měl zajímavou slovní výměnu s jedním člověkem. Zeptal jsem se ho u pokladny při placení (platil kreditkou) co si myslí o tom, že by třeba na několik dní přestaly fungovat banky, automaty, a že by neměl čím zaplatit. Podíval se na mně jako na blázna a tvrdil, že se něco takového nemůže stát. Když jsem utrousil větu při jeho odchodu od benzinové pokladny, že ho to možná za pár dní čeká, otočil se, zaklepal si na čelo a řekl to může říct jen blázen. Aspoň je vidět, jak jsou lidé v dnešní době zblblí novodobou technikou a neuvědomují si její zranitelnost. A to ještě neví, že ho to asi brzy čeká….

tm komentuje:

…..dle slov španělské policie a ministerstva vnitra dochází k velmi znepokojivým událostem ve vězeních. Islámský stát rekrutuje přímo ve věznicích džihádisty a plánuje útoky na civilisty. Tvrdí, že připravují džihád pro Alláha a připravují se pro něho zemřít. Čekáme až nás pustí z vězení, máme muže, máme zbraně a máme cíle. Co tedy říci? No máme se na co těšit….

Zdroj najdete zde: https://de.gatestoneinstitute.org/13125/spanien-gefaengnis-islamischer-staat

tm komentuje:

…..dny MADAMME MERKELOVÉ jsou sečteny po prohraných volbách v Bavorsku. Dokonce i politici z její strany nepodporují nadále její myšlenky a směr, kterým celé Německo zavedla do bažin. Je tedy načase aby si zabalila kufry. A jaká destinace ji bude očekávat????? no na tak jednoduchou otázku si odpovězte sami….

Zdroj: https://www.focus.de/politik/deutschland/angespitzt/schlechtes-abschneiden-der-csu-angela-merkel-hat-die-bayernwahl-verloren-die-grosse-koalition-ist-faktisch-am-ende_id_9756164.html

tm komentuje:

…..a protože německý stát lidem, kteří 40 let dřeli na důchod, dá jenom almužnu, musí zhruba 70% důchodkyň a 53% důchodců dále pracovat, aby mohli aspoň dožít v klidu. Pro přivandrovalce mají ale neustále dosti peněz. To je zajímavé, že ano….

Zdroj: http://www.spiegel.de/karriere/senioren-jeder-vierte-arbeitet-im-ruhestand-weiter-a-1233561.html

tm nekomentuje:

…..k tomuto článku nemusím ani koment dodávat. Je naprosto jasně řečen:

Syrský uprchlík: Většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství

tm se dotazuje:

…..budeme mít ještě čas se probudit a udělat si v Evropě pořádek, nebo už je pozdě. Co si myslíte????

Islamizácia Európy ide podľa plánu

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Svět bez neziskovek napsal:

  Zdravím Tomáši. Lidi jsou hloupý, hloupnou čím dál tím víc …mám ten samý postřeh. Všech se ptám co budou dělat když nepůjdou karty a odpoved- to se nestane!, jsi normální? lituji ty primitivní a naivní tvory , kteří si říkají lidé?

  • tomáš marný napsal:

   Milý světe…..
   ano jak jsi to řekl, je to čím dál tím katastrofálnější s lidským myšlením. Ano, už lidi ovládají pomocí podprahových dat a pomocí mobilů, wifi, satelitů. Připravujeme článek o tomhle děsu. Poku lidé nevědí, jak se bránit, tak je to smete…..
   tm

   • martin napsal:

    Ahoj,
    když přestanou fungovat banky, tak Vám ani plná peněženka hotovosti nepomůže. Svět jak ho známe se rychle zhroutí. Jediné co bude mít hodnotu budou přátelé a zbraně.

    • tereza napsal:

     ….. a stříbro 🙂

     • mirek napsal:

      stříbra se nikdo nenají!!!

      • tereza napsal:

       To máte pravdu, ale myslím si, že bude jediné (alespoň na čas), za co se bude dát směňovat nějaké zboží.

       • pavel blaheta napsal:

        Terezo – mít trochu stříbra pro nějaký „karambol“, který může a nemusí přijít není špatné. Ale jak píše Mirek – stříbra se nikdo nenají. A to je pravda. K čemu vám bude např. 100 gramů stříbra, když obecně budou scházet potraviny. 100 gramů stříbra dnes za 3280 Kč. Tyto prachy „uložené“ do trvanlivých potravin vám mohou přinést více užitku. 1200 Kč – rovná se 100 kg cukru krystal, 800 Kč 2 metráky obilí, 1200 rovná se 8 kg medu (v čas nouze smíchán se sušeným mlékem je super potravinou – i pro děti vhodné). Plus nějaká dobrá pálenka od sousedů (dnes např. za 150 – 170 Kč za litr jablkovice) v době krize může mít cenu obrovskou. Plus pro kuřáky pár kartonů cigaret, anebo lépe surový tabák určený pro vykuřování skleníků. Myslíte, že na toto vše vám bude stačit oněch 100 gramů stříbra bude-li opravdu zle?

       • ela napsal:

        A co kdyz vas vyzenou z vaseho obydli,co budete delat potom?Vsechno jim tam nechate a budete si snazit zachranit holy zivot.

       • Pííkej napsal:

        ..zdravim,kdyz nejake potraviny..tak na miste skrytem..nejlepe mimo mesto..i trosku nepristupne misto..ale na jak dlouho?..pro TM..vse nas ovlivnuje,ale dle mych zkusenosti si staci vse si uvedomit a vsechny ovlivnovaci prvky se pak miji ucinkem…staci si to proste uvedomit…a vedet..a nepusobi to..ale pozor-neni to jen tak…hezke dny…

      • David napsal:

       Papírové měny se také nenajíte a virtuální měny už vůbec ne, takže pak už jen barter, ovšem ten je též problematický.

 2. octomaník napsal:

  CHemtrail v kreslených filmech vymývání mozků na plné obrátky

  https://vk.com/socha?z=photo269855646_456249220%2Fwall325721098_20503

 3. Vladka napsal:

  S temi chudymi nemeckymi duchodci..to bylo mysleno vazne?Bydleli jsme s manzelem omylem v jednom lazenskem hotelu plneho nemeckych duchodcu..a podle personalu jezdi nekolikrat rocne..prakticky porad na dovolene po hotelech.Tento hotel prakticky zivi..jen Nemci…taky personal mlatil hlavou o zem..jak se klaneli..na pokoji jsme meli vitaci instrukce v nemcine..chtela jsem to vymenit..?

 4. oskar napsal:

  Tak nevím, o tom, že se něco stane, čtu na těchto stránkách už 5 let, proto to na mě už působí legračním dojmem. Stát se může kdykoliv cokoliv. Že má každý člověk mít doma nějakou zásobu potravin a vody (aspoň na 2 týdny), by mělo být v tomto nestabilním světě normální. Jediné, co mě nejvíc znepokojuje, je nelegální a řízený přísun muslimské armády do Evropy, zprávy o skrýších zbraní v mešitách a tupost našich občanů (ti na západoevropští mě už nezajímají), kteří nejsou schopni pochopit jednu životně důležitou rovnici – naše členství v EU = naše zhouba.

 5. Bogena napsal:

  ale, no, ľudia buďte v strede. nech sa deje, čo sa deje. Správy o strašných zítřkách nikoho nepodvihnú. A zmena je iba možná, pozdvihnutím jedinca, když nás bude víc – neleknem se vlka nic. Myslím, že pán Marný je vystrašený za sto ľudí. Bodejť – veď nasáva všetky tie katastrofické scenáre. Ony existujú – ale JA som režisér.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.