Marného okénko 17.10.2018

AKTUALIZACE 07:27…..copak zajímavého nám dnes přinese????

07:27

…..včera jsem měl zajímavou slovní výměnu s jedním člověkem. Zeptal jsem se ho u pokladny při placení (platil kreditkou) co si myslí o tom, že by třeba na několik dní přestaly fungovat banky, automaty, a že by neměl čím zaplatit. Podíval se na mně jako na blázna a tvrdil, že se něco takového nemůže stát. Když jsem utrousil větu při jeho odchodu od benzinové pokladny, že ho to možná za pár dní čeká, otočil se, zaklepal si na čelo a řekl to může říct jen blázen. Aspoň je vidět, jak jsou lidé v dnešní době zblblí novodobou technikou a neuvědomují si její zranitelnost. A to ještě neví, že ho to asi brzy čeká….

tm komentuje:

…..dle slov španělské policie a ministerstva vnitra dochází k velmi znepokojivým událostem ve vězeních. Islámský stát rekrutuje přímo ve věznicích džihádisty a plánuje útoky na civilisty. Tvrdí, že připravují džihád pro Alláha a připravují se pro něho zemřít. Čekáme až nás pustí z vězení, máme muže, máme zbraně a máme cíle. Co tedy říci? No máme se na co těšit….

Zdroj najdete zde: https://de.gatestoneinstitute.org/13125/spanien-gefaengnis-islamischer-staat

tm komentuje:

…..dny MADAMME MERKELOVÉ jsou sečteny po prohraných volbách v Bavorsku. Dokonce i politici z její strany nepodporují nadále její myšlenky a směr, kterým celé Německo zavedla do bažin. Je tedy načase aby si zabalila kufry. A jaká destinace ji bude očekávat????? no na tak jednoduchou otázku si odpovězte sami….

Zdroj: https://www.focus.de/politik/deutschland/angespitzt/schlechtes-abschneiden-der-csu-angela-merkel-hat-die-bayernwahl-verloren-die-grosse-koalition-ist-faktisch-am-ende_id_9756164.html

tm komentuje:

…..a protože německý stát lidem, kteří 40 let dřeli na důchod, dá jenom almužnu, musí zhruba 70% důchodkyň a 53% důchodců dále pracovat, aby mohli aspoň dožít v klidu. Pro přivandrovalce mají ale neustále dosti peněz. To je zajímavé, že ano….

Zdroj: http://www.spiegel.de/karriere/senioren-jeder-vierte-arbeitet-im-ruhestand-weiter-a-1233561.html

tm nekomentuje:

…..k tomuto článku nemusím ani koment dodávat. Je naprosto jasně řečen:

Syrský uprchlík: Většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství

tm se dotazuje:

…..budeme mít ještě čas se probudit a udělat si v Evropě pořádek, nebo už je pozdě. Co si myslíte????

Islamizácia Európy ide podľa plánu

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
BogenaoskarPííkejVladkaoctomaník Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Svět bez neziskovek
Host
Svět bez neziskovek

Zdravím Tomáši. Lidi jsou hloupý, hloupnou čím dál tím víc …mám ten samý postřeh. Všech se ptám co budou dělat když nepůjdou karty a odpoved- to se nestane!, jsi normální😀 lituji ty primitivní a naivní tvory , kteří si říkají lidé🤔

octomaník
Host
octomaník

CHemtrail v kreslených filmech vymývání mozků na plné obrátky

https://vk.com/socha?z=photo269855646_456249220%2Fwall325721098_20503

Vladka
Host
Vladka

S temi chudymi nemeckymi duchodci..to bylo mysleno vazne?Bydleli jsme s manzelem omylem v jednom lazenskem hotelu plneho nemeckych duchodcu..a podle personalu jezdi nekolikrat rocne..prakticky porad na dovolene po hotelech.Tento hotel prakticky zivi..jen Nemci…taky personal mlatil hlavou o zem..jak se klaneli..na pokoji jsme meli vitaci instrukce v nemcine..chtela jsem to vymenit..😀

oskar
Host
oskar

Tak nevím, o tom, že se něco stane, čtu na těchto stránkách už 5 let, proto to na mě už působí legračním dojmem. Stát se může kdykoliv cokoliv. Že má každý člověk mít doma nějakou zásobu potravin a vody (aspoň na 2 týdny), by mělo být v tomto nestabilním světě normální. Jediné, co mě nejvíc znepokojuje, je nelegální a řízený přísun muslimské armády do Evropy, zprávy o skrýších zbraní v mešitách a tupost našich občanů (ti na západoevropští mě už nezajímají), kteří nejsou schopni pochopit jednu životně důležitou rovnici – naše členství v EU = naše zhouba.

Bogena
Host
Bogena

ale, no, ľudia buďte v strede. nech sa deje, čo sa deje. Správy o strašných zítřkách nikoho nepodvihnú. A zmena je iba možná, pozdvihnutím jedinca, když nás bude víc – neleknem se vlka nic. Myslím, že pán Marný je vystrašený za sto ľudí. Bodejť – veď nasáva všetky tie katastrofické scenáre. Ony existujú – ale JA som režisér.