Marného okénko 18.10.218

…..za posledních 130 let, kdy se sepisují teploty v Evropě a jinde, dnešní doba trhá naprosto ve všem absolutní rekordy. Včera teploty kolem 29°C v Německu, jsou obzvláště zajímavé. Ráno mlha a teploty kolem7°C. Každému je jasné, že se jedná o chemtrailovou manipulaci počasí po celém světě….

14:54

…..jak někteří metrologové prokázali, jedná se o letní počasí, protože bylo po sobě více než deset dnů. Jsou měřeny extrémě vysoké teploty v celé Evropě. Ale jinak se nic neděje….

…..díky chemtrailům je celá Evropa tak vysušena, že všude umírají lesy a vegetace….

21 komentářů

 1. Jan pulis napsal:

  Ahoj…Jeste se vratim ke starsimu clanku….jak jsi to myslel ze Putin je sam naseptavac??..psal jsi zamysle se…prijdete nato….jedine co muze byt vysvetlenim ze je zastupcem reptiloidni rasy ktera prebira ted vladu nad svetem???to mi nepripada jako vitezstvj lidstva zrovna….????

  • Bogena napsal:

   dobrý postreh, to isté si myslím o V.V.Putinovi aj ja. V dobrom. Kto môže vidieť ako sa kráľovná A. mení na jaštera ? Ten, kto na to má…. bežný človek nie. – Napokon, že ak tu boli jašterie tvory inteligentného razenia, a niekto ich napadol a oni sa ukryli pod zemskú kôru prichodí mi to normáľne. I medzi nimi sú pokorní, i nepokorní, sebci a altruisti. – BOH chcel pestrosť, a my mu to kazíme 😀

   • tomáš marný napsal:

    No a o Vás už Bogeno pochybuji od začátku. Tímto komentem jste mně utvrdila o způsobu vašeho uvažování. Myslete si tedy co chcete a asi je zbytečné chodit na tento web…..
    tm

  • mariankosnac napsal:

   Raz mal putin reptilianske oči (nebudem písať kde, bolo to pred pár rokmi) tak je tu i možnosť ze je zastupcem reptiloidni rasy… Ale tu sa písalo že je človek a má dvojníkov a jeden je z povrchu tak neviem.

   • alue napsal:

    Ano, byl to podvrh, protože nevěděli jak Putina co nejvíce pošpinit. Že někdo tomuhle může věřit či se tím zabývat.

   • Andy napsal:

    Taky jsem viděla … a to několikrát … Asi nějaký chodící bio-plast či co, nebyl to ten pravý, … ale chtěla bych vidět toho pravého ♥ jednou na vlastní oči …

 2. Lekno napsal:

  Secret Illuminati Training Video? Illumicorp (full version) – Illuminati (CEO) Recruiting
  https://www.youtube.com/watch?v=2RScc2jH3jM
  (napr. pocasie od 00:12:00, ale cele je to zaujimave)

  • Ctenar napsal:

   Běžte s těma emerickýma filmama už vážně někam. Pořád čtu, jak je amerika špatná, jak je celý západní svět špatný. Ale angličtinu, jazyk největších parchantů na planetě budete pořád podporovat. Tím pádem nejste o nic lepší a patříte do naprosto stejné skupiny podporovatelů. Zřejmě budete jen spící buňka NWO, která svým jednáná celou věc jen přiživuje. Buď jste Slovan a předkládejte důkazy v češtině, nebo jste zparchantělý ušák, který se snaží rozložit naši společnost bludy. Co jste zač? Jsem snad na českém serveru, ne?

   • Maroš napsal:

    Ctenar – opäť – informačný parazitizmus. Tie videá má z angličtiny do čestiny prekladať kto? Gašparko? Si snáď na INTERnete – nie?
    A keď budú v ruštine, čínštine, francúžštine, atď. detto – koho je to problém – Jandov či Bakalov? Slovenčina nevadí? – na českom webe? Lebo sudeťácku argumentáciu s českým webom poznám a viem kam smeruje!

   • tomáš marný napsal:

    Milý čtenáři,
    prosím zaplaťte překladatele a někoho kdo to otitulkuje a potom tady můžete vést chytré řeči…..
    tm

 3. jirik napsal:

  Škodlivé modré záření z obrazovek a bílé osvětlení bývá terčem kritiky kvůli jejich škodlivosti pro zrak. Modré světlo ale i urychluje stárnutí pokožky. Někteří odborníci tvrdí, že je více nebezpečné než UVA a UVB záření. O tom informuje portál Novinky.cz.

  Modré světlo (HEV) se dostává hlouběji do pokožky než UVA a UVB záření. Poškození buněk kůže z tohoto důvodu může být větší. Světlo této barvy navíc může, podle slov portálu, způsobovat i větší výskyt pigmentových skvrn.

  Modré světlo také narušuje biologický rytmus kožních buněk, které díky němu v noci nespouštějí své regenerační procesy, „což může vést ke známkám stárnutí a také k tmavým kruhům pod očima“.
  Modré světlo, které je součástí přirozeného denního slunečního světla, způsobuje zdravotní potíže až v noci, protože narušuje přirozený spánkový rytmus. Používání telefonu či pohled do obrazovek, ale i LED žárovky způsobují problémy se spánkem.
  „Až teprve 90 minut po zhasnutí modrého světla se totiž může začít do těla vyplavovat melatonin, jež umožní kvalitní spánek a regeneraci všech buněk v organismu,“ píší Novinky a dodávají, že usnutí u zapnuté televizní obrazovky neznamená spát hlubokým spánkem.

  Proti modrému světlu je možné se bránit instalací filtrů či používáním nočního režimu na mobilním telefonu.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201810188279273-obrazovka-poskozeni-zraku-starnuti-kuze/

  • mariankosnac napsal:

   Ale akú aplikáciu na Android, je ich veľa, hlavne aby nebrala batériu. Mimochodom je aj jedna ruská aplikácia Night screen s logom sovy, jednoduchá docela ujde baterku moc nebere…

   • jirik napsal:

    před časem jsem nějakou aplikaci na počítač našel, ale jak se jim dá věřit těžko říct a jestli existují nějaké filtry, které se dají dát na monitor (jak bývalo v roce 1992-4), tak to nevím – nějak hlouběji jsem to nestudoval.

   • jirik napsal:

    Chraňte své oči s aplikací Bluelight Filter for Eye Care

    Jestliže pracujete se svým telefonem či tabletem dlouho do noci, pak jste patrně zaznamenali nepříjemnou únavu očí, způsobenou ať už celkovým vyčerpáním, nebo právě upřeným pohledem na obrazovku. Chytré telefony, tablety, stejně jako počítače, notebooky a televizní obrazovky, prostě namáhají náš zrak, což se v konečném důsledku projeví únavou s dopady na celkovou výkonnost a produktivitu.

    Dnešní displeje sice poskytují stále ostřejší a jasnější obraz, nicméně i tak se mohou zásadně podílet na namáhání očí. I proto existuje v Obchodě Play celá řada aplikací, zaměřujících se na to, jak tento faktor eliminovat nebo alespoň omezit. Jednou z mnoha je Bluelight Filter for Eye Care, který vám představíme v této recenzi.

    https://www.svetandroida.cz/bluelight-filter-for-eye-care/
    —-
    Našel jsem folii na monitor a modré světlo z monitoru dokáže odstínit o 35% takže ani ne o polovinu…..

    • mariankosnac napsal:

     Zase nemôžeš to modré svetlo odstinit na 100%, to by tiež nebolo zdravé a obraz by to dosť skomolilo. Asi každý filter lepší než nič, keď takto v noci na mobile spadne filter úplne to modré svetlo bije oči. Ale pár dní som používal filter, ktorý naopak modré svetlo zosiloval, (nevedel som to až po pár dňoch som na to prišiel) a připadal mi tiež fajn, tak neviem či to s tými modrým filtrom není tak trochu i placebo.

 4. CZK napsal:

  Všechno je neuvěřitelně vysušené. To snad ani nemůže být tím nedostatkem srážek. Dneska jsem jezdil sekačkou pod ořešákem, abych „vyluxoval“ listí a mohl lépe sbírat spadané ořechy. Ale zvedlo se takové množství prachu, že jsem si připadal jako s kombajnem o žních. A do toho se mi ještě zapojilo několik krtků, kteří systematicky likvidují travní porost, tak že podryjí drny a ty zaschnou. Vytváří tak lokality bez jakékoliv zeleně. A tak se mi zahrada začíná měnit na poušť. Práší se za kolama od sekačky, i když jenom tak přes to jedu. Nic takového jsem ještě nezažil.

 5. Andrea napsal:

  Dovolím si jen poznámku k tématu článku. Pracuji v zemědělství, vím o čem mluvím. Ano, je velké sucho a zatím nám nikdo neslíbil, že se situace zlepší. Naopak, letošní srážkový deficit výrazně poškozuje vitalitu rostlin a obávám se, že bude hůř. V důsledku toho skutečně hrozí dlouhodobé poškození zemědělství. Jaké to má důsledky pro běžného člověka je snad všem jasné.

  • tomáš marný napsal:

   Milá andreo,
   ano víme o tom co bylo připraveno, hlad, likvidace zemědělství a hlavnětaké lesů v Čr. Kůrovec, jak jsem před několika dny psal, byl uměle v Čr nasazen aby se mohlo celé území „odlesnit“. Vím to od lidí pracujících jako lesáci, povídá se to otevřeně mezi nimi a to sucho bylo záměrně vyvoláno,aby se stromy nemohly bránit proti kůrovci smůlou. Na tvorbu smůly ve smrcích je samozřejmě potřeba voda…..
   tm

 6. kalia napsal:

  Já si zase myslím, že je konečně normální teplota, jaká by přirozeně v tuto část roku měla být (15-20 stupňů). Podle mě se pomocí chemtrails nedá vyvolat teplo ani se pomocí nich nedá přivolat zima (tedy pokud jich není tolik že přes ně Slunce nepronikne).

  Ale to sucho (jak píše CZK) je neskutečné, to jsem si taky už dneska říkala, jestli až takové sucho může chemtrails způsobit. Když se podíváte na zalesněná území na planetě např. na google maps a porovnáte je s místy, kde nejvíce prší (např. na windy – srážky), tak je vidět, že se to až dokonale překrývá. Teď už zbývá jen zjistit, jestli to, že je nějaký kus světa zalesněný, je způsobené tím, že tam „samo od sebe“ často prší a nebo jestli může les a zeleň nějakým způsobem „přitahovat“ déšť.. (samozřejmě při silném chemtrailsování si zeleň žádné srážky přitáhnout nemůže, ale jinak by to mohlo fungovat – existuje na světě nějaká oblast, která byla dříve pouští, ale člověk ji „uměle“, např. pomocí pravidelného zavlažovacího systému, změnil tak, že tam nyní roste hodně zeleně? Florida? Jak na takovém místě pršelo předtím, když tam byla poušť, a jak tam prší teď?)

  No a stejně jako si rostliny „přivolají“ déšť, tak si člověk kolem sebe „přivolá/vytvoří“ správnou teplotu pro nejlepší fungování těla. Dříve to nefungovalo z určitého důvodu (protože střídání ročních dob bylo „důležitější“ než jednotlivec ..a nebo nebylo tolik bezdomovců) a teď už to jde, protože díky energii Bovis se všechno dává do pořádku (v normálním světě je totiž nejdůležitější cit jednotlivce a až v důležitosti za tím jsou případné globální energie/pole od svobodné vůle skupin jednotlivců odvozené). Tedy nyní už začíná záležet na pocitu (chladu/zimy) jednotlivce. Možná, že kdyby nebyli bezdomovci (všichni by mohli zdarma někde v jejich optimální teplotě bydlet), tak by pak venku klidně mohla být zima (toto platilo dřív – teď díky tomu, že se jedinci roztáhne vědomí a může cítit okolní teplotu několik metrů kolem sebe, už by to asi nešlo ani tak – ledaže by existovala větší zateplená prostranství a ne jen malé byty/domy – vědomí se ale rozšiřuje dál, takže než rozšiřovat zastavěné prostory s umělým vytápěním, je lepší, kdyby byla po celé planetě optimální teplota pro život – případně víc tepelných oblastí na výběr s tím, že kdo nejraději žije v mínus dvaceti, by se tam mohl odstěhovat a kdo nejraději žije v plus čtyřiceti taktéž atd. – což dnes to takto na planetě na výběr je, ale lidé se nemohou stěhovat kamkoli po planetě, tedy pokud nemají hodně peněz – a pokud se člověk nemůže přestěhovat, nezbývá, než aby příroda podpořila plus mínus optimální podnebí pro lidské tělo všude – a může za to kapitalismus, který tvoří bezdomovce, kteří samozřejmě nechtějí trpět zimou a systém jim zase nechce dát prostředky – logické řešení tohoto stavu je, aby se celá planeta oteplila na přijatelnou teplotu, když už nelze změnit lidský systém, protože ten je jak se zdá tvrdošíjněji na podvědomé úrovni zakořeněn a/nebo udržován, než klima planety). Jinými slovy – lidi díky energii Bovis dostali kolektivně na výběr, jestli změní společenský systém na méně trpící pro jednotlivce a nebo se přestanou střídat roční doby, resp. přestane být zima – a raději zvolili změnu klimatu. Energie Bovis totiž mění svět tak, aby bylo méně utrpení a jde tou nejsnažší cestou. Ale ono i kdyby si lidi kolektivně vybrali změnu systému, tak teď by sice k takovému oteplení nedošlo a klima na planetě by se téměř neměnilo, ale do budoucna by stejně začalo být na planetě např. 20-25 stupňů na většině míst (pokud se tedy většina lidí cítí fyzicky nejlépe při této teplotě – pokud by lidem vyhovovala jiná teplota, tak by byla na většině planety ta jiná nejvíce vyhovující teplota pro většinu lidí).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *