Marného okénko 18.11.2018

AKTUALIZACE 19:54…..přicházejí zajímavé zprávy z celého světa a hlavně je nutné se připravit na velké události….

19:54

AKTUALIZACE 19:54

V Německu byl vyhlášen stav nouze, co se týká benzínu a nafty. Údajný nedostatek neustále svádí na nepřízeň počasí, (no nějakou výmluvu si musejí přece najít) a na nízký stav vody na Rýnu.  Ministr dopravy Andreas Scheuer (CSU) povolil používat benzín, naftu a kerosín (pro leteckou dopravu) ze „železných zásob“ Německa. Dle jeho slov je odebírána již tři týdny. Mluvčí ministra dopravy se včera k situaci raději nechtěl vyjadřovat.

Mnohé čerpací stanice nemají pohoné hmoty a proto jsou zavřeny. Je zavřeno stále více a více pump. Motoristé s tím musejí počítat. Proto také ministr dopravy povolil kamiónovou dopravu přepravující pohonné hmoty také v dny svátků a sobot a nedělí. Zde ale asi problém nebude, dle názoru tm leží zcela někde jinde.

Zdražování pohoných hmot je také velkým problémem, protože v obyvatelstvu to už vře. Poslední týdny přicházejí lidem vyúčtování za elektřinu kterou zvedli o 20% s odůvodněním, že je to kvůli ochraně žívotního prostředí i se smajlíkem. tm ?????cože????

Pravděpodobně zkoušejí, co ještě občané unesou než to bouchne!!!!!

Video s komentem zde:

https://www.focus.de/auto/wegen-niedrigwasser-im-rhein-autofahrer-muessen-sich-auf-leere-zapfsaeulen-einstellen_id_9867817.html

Ministr dopravy a vyjádření zde:

https://www.focus.de/auto/news/nationale-sprit-reserve-geoeffnet-verkehrsminister-scheuer-zu-benzinnotstand-sind-mit-hochdruck-dran_id_9931303.html

 

10:54

tm komentuje:

Ve Francii dosáhly ceny benzínu ještě nevídaných hodnot. Jak benzín, tak nafta je za „pouhé“ 2 EURA. čili za 52 Kč litr. Nejen že je Francie na mizině a nemá z čeho zaplatit uprchlíky, další výdaje na stát, parlament, policii a další složky, nemluvě o nákupu ropy z jiných zemí. Tak se rozhodl „MACARON“ k dosti nepopulární akci, a zdražil skoro skokově benzín a naftu na dvojnásobek. Překročil ale hranici trpělivosti a červenou línii občanských svobod a to bylo na dnešní obyvatele Francie až přespříliš…..

Díky tomu se rozhořívá velká vlna nevole obyčejných občanů, která MAKARANOVI asi zlomí vaz a přejde do stávek.

Zatím to byli jenom obyčejní občané, ale začaly se přidávat i dopravci a jiné firmy, což povede asi k totálnímu kolapsu. Dnes mám zprávy že se přidává i Belgie a možná i Nizozemí.

Ve Francii jsou zablokovány už stovky dokonce jiní píší několik tisíc cest a pouští jenom složky policie, hasičů a záchranné složky. Občané Francie berou celou situaci velice vážně i jako možný důvod k odstoupení MAKARONA, který zdírá z občanů za živa kůži a sám si pořádá ve svém domě s fotbalisty a černochy párty. Nepochopitelné…..

Situace si vyžádala už jednoho člověka, který odešel do jiné dimenze díky tomu, že řidička auta, která vezla svoji dceru rychle do nemocnice dostala paniku když se jí postavily do cesty jiné osoby. Reagovala tak, že přidala v panice plyn a řejela ji….

Celkové schéma blokace cest ve Francii:

A jak to vypadá aktuálně

Požadují odstoupení MAKARÓNA

 

Na snimky a článek se můžete podívat ZDE:

https://www.epochtimes.de/politik/europa/eine-tote-und-verletzte-wut-ueber-hohe-spritpreise-entlaedt-sich-auf-frankreichs-strassen-a2711723.html

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LibenaRadekCtenar⚜ aston 405Svět bez neziskovek a válek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Josef Vrbický
Host
Josef Vrbický

Takle to skončí u nás pokud si budou neustále přidávat na platech neproduktivní lidi .!!!!!

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Bolí mě u ❤️ a to znamená plné odhalení!

⚜ aston 405
Host

Chudák paní, která jela s dcerou. Ta zpráva mě tak rozhořčila, že jsem v tomto komentáři byl málem neslušný.

(PS: Možná postačí opsat kód, který se mi zde vygeneroval. Zní příhodně: „F8CKN“)

Ctenar
Host
Ctenar

52 Kč za litr benzínu…pořád jsou na tom lépe, než u nás vůči platům. Ale nebezpečí je, že se zdraží benzín i u nás, jinak nás začnou vykupovat…. V každém případě mají v sobě více odvahy a pospolitosti, než je u nás. Oproti nim, jsme banda srabů brečící za klávesnicí. S migrací už nikdo nic neudělá. Evropa je na počátku zániku a je to nezvratný proces. Takové servery jako Tadesco dříve, nebo později budou umlčeny. Ne že bych si to přál, ale proto, že je to nezvratný proces, který úspěšně navzdory slušných lidí pokračuje dál. Utečenci tu jsou a ještě… Číst vice »

Radek
Host
Radek

doporučuji přečíst knihu Petra Hampla: Prolomení hradeb,
je tam spousta na téma proč se tomu všemu nebránime…
Jen je to dost smutné čtení…