Marného okénko 21.10.2018 Speciál k nastávajícím problémům ve společnosti

…..k dnešní ranní kávičce si ještě rozebereme nejdůležitější data ke včerejšímu článku o dluzích jiných firem a Vašeho ručení za ně….

08:54

tm komentuje:

…..článek o kterém nyní píši, najdete ZDE: https://tadesco.cz/platite-kreditni-kartou-asi-se-brzy-budete-hodne-divit-kazdeho-jsem-v-minulosti-varoval-vsichni-se-mne-smali-a-uz-to-mate-tady/

jak tedy vidíte, marného okénko není tak marné a nikdy nebylo. Snažil jsem se lidi varovat hned od začátku o tajných dokumentech, o kterých lidé neměli ani potuchy a neměli k nim ani přístup. Ale ruku na srdce. Kolik lidí to vzalo vážně a zařídilo se podle toho. Dobrá, třeba vy zrovna né ale většina to brala „na lehkou váhu“ jako mnoho jiných věcí. Kdysi na osudu v marném okénku jsem rozvedl celý problém dopodrobna. Vzhledem k tomu, že již neexistuje a moje data jsou také smazaná, zopakuji nejdůležitější body a jejich důsledky.

1) Bod první bude nejrozsáhlejší: BANKY

Varoval jsem lidi aby si vybrali veškeré peníze z banky, protože nevíme, kdy začnou uplatńovat jejich drakonické nesmyslné zákony. A doporučil, aby je postupně investovali do stříbra, které bude mít nesrovnatelnou hodnotu oproti dnešním cenám. Má to hned několik výhod, protože při odchodu vlastníka do jiné dimenze se státu neplatí žádná daň z dědictví, pokud sami nepřihlásí zmíněnou komoditu do dědického řízení. Nikde se totiž nezapisovala jeho koupě. Rovněž jsem doporučil pro lidi, kteří MUSEJÍ mít u banky konto, kvůli nesmyslným směrnicím firmy jejich zaměstnavatele, aby okamžitě po obdržení peněz na kontě ihned vybrali obnos a VŠE PLATILI V HOTOVOSTI.

Pohádky o krádeži peněz z kabelky či kapsy jsou jenom re-klamou na podporu kreditních karet. Podívejte se kolik je podvodů s plastikovými kartami, vy ručíte za jejich zneužití i když mnohdy neprávem. Dále blokace neprávem, výpadky terminálů a nemožností platit kartami při výpadku elektrické energie.

Ovšem tím nejhorším důsledkem je, že jste ručitelem za bankovní společnost a slušně řečeno kulihrášci z EU připravili tyto zlodějské zákony tak, aby Vás nakonec mohli o vše obrat. Když zkrachuje banka, Vy jste ručiteli!!!!! A protože dnes VŠECHNY banky mají velké finanční problémy a v podstatě peníze nevlastní, budou muset všichni VĚŘITELÉ při pádu v brzké následující fázi krize, kdy instituce zvednou ruce a řeknou že nic nevlastní, zaplatit jejich zákazníci. Popisoval jsem připravené zákony, kdy při pádu banky, veškeré úspory lidí u bank budou zkonfiskovány či zabaveny. Vyberte si slovo, které se Vám více líbí. Na druhou stranu zase dluhy lidí budou eliminovány a nebudou muset zaplatit „půjčené peníze“ zpátky. Nezapomeňte. Peníze jsou jednosměrka a nikdy se nepůjčují, když tak je můžete darovat a nikdy je nechtít nazpět. Mají mezi lidi přinášet zlo nenávist, závist a nesváry, popřípadě vraždy. A mnoho jiného…..

2) Příklad firem, letecké společnosti

Jak jsem kdysi psal, pokud by se udržela EU mají v plánu udělat jednu jedinou leteckou společnost, která by se snad měla nazývat EURO-airlines, a ostatní by měly zaniknout. Tak to bylo v době, kdy jsem lidi v roce 2010 varoval připraveno. Připraveno ovšem s tím, že zkrachovalé společnosti budou muset zaplatit dluhy a když na ně nebudou mít, bude Vám nařízeno „zalepit“ jejich díry u věřitelů. Protože jste právě vy použili prokazatelně jejich služby.

3) Kamkoliv se podíváte, je možné VYUŽÍT-ZNEUŽÍT tento ohebný paragraf

Má sloužit za účelem likvidace střední třídy a také velkých firem s následným pomalým zestátněním Vašeho majetku, aniž byste si toho všimli. „ONI“ vědí, aby žaba nic nespozorovala „MUSEJÍ ŽABU VAŘIT POMALU AŽ NEBUDE MOCI Z HRNCE VYSKOČIT“ do té doby nesmějí „ŽABY“ v tomto případě položte rovnítko = ovce (stádo) nic zjistit. Pak už na vše bude pozdě.

4) Pozemky a jejich vlastnictví

Následná bod o pozemcích jsem dal ve známost teprve před dvěma roky. Nebylo možné ho dříve zveřejňovat. Jednak rozbor ze právníků byl udělán až na „poslední chvíli“ ale kolik lidí tomu uvěřilo, že ano. Dnes se likvidují veškeré písemné archívy a zavádějí se elektronické. I v tomto příkladu zavádění elektronických podkladů se mně lidé vysmívali, musím podotknou nikoliv mně, ale sami sobě pro jejich trubicové vidění, nedůvěru sami k sobě FALEŠNOU VÍRU v systém, který by přece něco takového nemohl udělat. I na majetek pozemků EU myslela má zájem ho vyvlastnit kdysi uvedeným způsobem. Všichni majetní lidé, kteří bydleli kdysi v Německu, už v Německu nebydlí a „zvedli kotvy“, majetek prodali a raději vypluli do klidnějších vod. Znám některé, kteří se odstěhovali do Ruska. A udělali dobře. A tady se dostáváme k poslednímu bodu

5) Nyní se mně budete ptát co dělat

I když roky buším všemi možnými způsoby na poplach, většina čtenářů brala rady jenom jako jakési strašení či výmysly. Dnes je skutečně jakákoliv rada těžká. Žáby v hrnci se dostaly do takové situace, že už nemají možnost a sílu vyskočit z hrnce ve kterém postupně roste teplota a brzy se možná v pohodlí domova pěkně uvaří. Proč? Protože je nezajímalo co se kolem nich děje a kam se vlastně dostaly a byly vmanipulovány. Teplo jim prvně dělalo dobře, pohodlí a sliby a hlavně ty výhody, dotace na hrnec a na tu vodu a hlavně plyn který je zahříval…..

Ten hrnec je totiž EU a Nikdo jim už možná nepomůže.

Budeme muset vyčkat co se v EU odehraje po sesazení MADAMME MERKELOVÉ. PROTO SI OPĚT V KLIDU NAKUPTE ZÁSOBY JÍDLA A HLAVNĚ VODY A BUDETE MUSET VYČKAT, CO SE ODEHRAJE.

Jsme uvařeni, dali věci do prostoru a vyčkávali. A ono nic, lidé spali v pohodlném teploučku, ničemu se nebránili…..

Není zde jiné síly než z východu a společnosti Bílého draka s Trumpem, aby zločiny, které se dnes a denně v celé EU a v celém světě odehrávají, byly eliminovány. Jenom ti mohou vůdcovství na planetě Zemi dostat do správných rukou a tyrany a zločince dostat do vězení…..

Tak si říkám, jestli moje tamtamy a bití na poplach nebyly zbytečné?????

Co vy na to????

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. Tomas napsal:

  Lide dosud spali, nevideli pravdu, neuvedomuji si, co na ne globaliste a neomarxiste pripravuji. Jak to mohli videt? Vzdyt vsechna media ti zlocinci ovladaji, zalozili NGOs, ktere platime, aby umlcovaly kritiku, kriminalizovaly odlisne nazory a nalepkovali lidi s opacnym nazorem jako xenofoby, populisty, atd. Aby na kazdeho podavaly zaloby, co jim neni po chuti.
  Pracujici obcan nema cas cist tyto portaly, kde stoji (ne vzdy) co se ve skutecnosti deje! Stoji proti nam media, politici a neskutecna moc bohatych, kteri nas zenou do totalniho otroctvi. Nase suverenita je v Bruselu, Marticka muze zase zacit zpivat o vlade nasich veci! Proto je ta oslava zalozeni republiky pokryteckym a prolhanym divadlem! Vzdyt jsme poskokem hegemona USA a bojujeme za jeho zajmy v NATO za nase penize. Jsme pod jeho ambasadou, ktera je tentokrat americka, podporovana mnozstvim uplacenych medii a jejich poskoku. Divaji se na lidi jako na hloupa hovada, se kterymi manipuluji podle libosti!!!! V EU neplati ne nase zakonodarstvi. EU rozhoduje stale vice a casteji proti nasim zajmum.

 2. Bogena napsal:

  Ja nemôžem špitnúť už ani pred časťou mojej rodiny – účet musím mať, lebo na neho chodia príjmy a z neho platím náklady. Ale banking nieeee. Mám len debetnú kartu, a bonusovky v obchodoch asi 3, zruším i tie… a času mám móre, čítam od zdrojov, furt to sice nie sú dáta, ale čo už, takže tak….
  Článok sa mi páči, dobrá práca p. Marný. vďaka…

  • Boba napsal:

   Poprosila by som o trochu podrobnejšiu radu,ako pripravovať zásoby vody . Tú z vodovodu,alebo kupovanú,aj tak nemám kde to dať.Som iba sama,tak pre jednu osobu koľko je podľa Vás tak akurát.Ďakujem .
   Ale naozaj vážne uvažujem,že si kúpim aj nejaký alkohol,obyčajnú borovičku 4 pollitrovky.Možno aj pár fliaš vína,môže to mať cenu zlata.

   • pavel blaheta napsal:

    Boba – neber to tak vážně. Jestli máme zemřít tak zemřeme. S tím nikdo nic nenadělá. Ale je pravda, že kdyby přišla hodně velká krize (nedej bože velká válka) tak by člověka asi hodně sr.lo, že má hlad a žízeň. Voda se také kazí, ale mít 50 litrů v nějakém malém sudu či kanystrech, to není nic proti ničemu, a alespoň je čím spláchnout WC. Pitnou vodu si uděláš pokud si koupíš filtr vody používaný americkou armádou. Je přenosný, ručně se ta voda protlačuje přes ten filtr a stojí cca 2500,- Kč. Zvládne úspěšně odfiltrovat cca 2500 litrů vody. Jídlo moc neřeš – všechno se časem kazí. Ale je jistě dobré mít doma nějaké trvanlivé potraviny tak na měsíc či dva. Ale mom. je v obchodech cukr krystal kilo za cca 11,90 a bylo v září dokonce za 7,90. Cukr se nekazí – můžeš jej mít doma i 100 kg nebo více a nezabere moc místa. Také jej v případě krize vyměníš za cokoliv. Důležité je mít domov. Tedy nejlépe takový o který nepřijdeš když systém připraví občany o velkou část příjmů a oni pak (např. důchodci) nemají na nájem. To je docela průser. Vše ostatní se dá v pohodě. Jsi sama, pokud by nastalo, že by lidi přicházeli kvůli té krizi o bydlení, tak můžeš nabídnout spolubydlení někomu komu věříš nebo si jej prověříš. Co se cukru týká – pokud by se situace vyvinula k dobrému, tak bys jej mohla potom prodat nějakému včelaři. Ti spotřebují mnoho cukru pro zakrmování včel. Na rozdíl od konzerv apod. bys jej nevyhodila po datu spotřeby – on se nekazí, vydrží roky a roky bez vady.

    • Maroš napsal:

     „Cukr se nekazí“ – ho ho ho! Aspoň u nás už predávajú cukor zasratý nejakou hygroskopickou látkou – minulý rok som kúpil zľavnený cukor mixnutý soľou – niekto to posral v skladoch – a odvtedy – aj keď balím každý pytlík zvlášť do mikrot.sáčku – do 2 týždňov je mokrý až tak, že sa rozpadá papier – v špajzke mi z toho zaplesnelo kopec múky! Takže pozor na to – takýto cukor sa nedá pridať do vínneho muštu a pochybujem, že aj včely sa mu potešia – fakticky cukrujem len čaj a tohto roku som z opatrnosti nenakúpil veľa – a stále vlhne! Ono do cukroviniek ide aj štipka soli, tak to nevadí – ale zabudnite na skladovanie! Tiež si treba nakúpiť silikóngel – na uschovávanie liekov v suchu – aj semien – v prípade prerušenia energií budú baráky ako psie čumáky. Háčiky a silóny na ryby detto – vodná plocha je veľký sklad potravín.

    • Tauri napsal:

     Prosím. buď s těmi filtry opatrný..
     Když jsem viděl testy na většinu filtrů vody, dopadla většina trgicky.
     Buď hned, nebo už po pár použitích se staly nebepzečnými..

   • mariankosnac napsal:

    Vody 200 litrov si myslím bude stačit, stačí naplniť sud. Kupovaná je trvanlivejšia. Minimálne mať nejakú dobrú filtračnú kanvicu ako britta aspoň na prefiltrovanie vody z potoka a pod. ak iná nebude ale lepšie sú nejaké survival filtre. Tvrdý alkohol môže byť aj na molotovov koktejl ak to bude divokejšie.

   • Petr napsal:

    ohledně vody stačí konvice s dobrým filtrem a několik filtrů do foroty (např. aquaphor) pak můžete pít téměř odkudkoliv ještě bych doporučil mít vždy 100ml ingrediencí na výrobu mms stačá kapka pro dezinfekci velkého množství předem přefiltrované vody.

 3. Liba napsal:

  Pro ty, kdož musí mít účet, ale nejen pro ně, doporučuji první bockcheinovou banku, kde vás o vaše úspory nepřipraví, kontakt na vi.s@seznam.cz

 4. Liběna napsal:

  Mons. Petr Piťha: Děti vám seberou, homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu
  https://www.gloria.tv/video/4K74ycCC7sxnAokuMHentdHpM

 5. Nesmrtelný napsal:

  Nebyly. Má to smysl. A v poslední době dvojnásob. Díky

 6. jirik napsal:

  Muž střelil přítelkyni před zraky dítěte do hlavy, soud ho poslal do vazby
  Soud v neděli poslal do vazby 43letého kosovského Albánce Alberta A., který ve čtvrtek večer v Rokycanech střelil do hlavy svoji o pět let mladší partnerku. Žena skončila ve vážném stavu v nemocnici. Střelce, který byl v minulosti ve vězení za kšeftování s drogami, policie později zadržela v Plzni a následně obvinila z pokusu o vraždu a nedovoleného ozbrojování. Podle policejní mluvčí Hany Kroftové hrozí cizinci až 18 let vězení.
  https://www.novinky.cz/krimi/486767-muz-strelil-pritelkyni-pred-zraky-ditete-do-hlavy-soud-ho-poslal-do-vazby.html

 7. Maroš napsal:

  Ja na to – kedy sa Veverčák premení na ócinka – morského koníka Aťku?
  Však gender agenda teraz fičí, nie?
  Beautiful Images Of Male Seahorse Giving Birth | Animals Giving Birth
  2 101 223 zhliadnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=WKYk6GPuMeI

 8. Dracon napsal:

  Filtry Sawyer – 3.500.000l – vydrží jedné osobě na 4500 let

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.