Marného okénko 21.11.2018

…..opět přicházejí do redakce zajímavé zprávy z různých tajných zdrojů, ke kterým se lidé jen tak nedostanou. Stojí za přečtení a popřemýšlení….

09:59

tm komentuje:

Vzpomínám si, jak jsem v roce 2010 psal o tajných dokumentech EU. Jedním z nich byl bod o zavedení dluhového zákona. Bylo uvedeno, že pokud firma dluží finančnímu úřadu peníze a nezaplatí DPH nebo popřípadě zkrachuje, dluh bude převeden na obchodní partnery. Po úspěšném zavedení, a když se lidé nebudou proti tomu zákonu bouřit, připojí k tomu další odstavec platící pro obyčejné občany.
Proto dnes zavádějí všude kartičky jak u čerpacích stanic, tak u obchodních domů a jiné věrnostní „nesmyslné kartičky“ aby věděli, kdo s kým obchoduje. V zákulisí stojí ale damoklův meč, který nad všemi lidmi, kteří tomu uvěřili, visí. Strhla se v době zveřejnění neuvěřitelná debata a vystupovali tam „bankovní odborníci“, „právníci“, dokonce jeden od ČNB a vyhrožoval nám za šíření bludů o EU. Dnes je to skutečností!!!!! Úsměvné, úsměvné, úsměvné….

Dnes ale přicházím s pravým opakem. Ve světě se skutečně něco děje ale lidem není nikdy nic řečeno dopředu a většinou ani dlouho po akci a všude se mlží. Jestli následující dokument je pravda, začal skutečně, pro lidstvo neuvěřitelný a nečekaný moment. Pravost nyní ověřujeme a budeme Vás brzy datovat. Vše by bylo v souladu s daty od Benjamina Fulforda.

Všichni víme, že bývalá DDR byla „dobrovolně“ připojena k tehdejšímu Západnímu Německu. Určité instituce ale nezanikly, nebyly zrušeny a existují dodnes. Skoro neuvěřitelné, že ano. Víme že Německo je dneska jedna velká GmbH, neboli společnost s ručením omezeným a víme, že před několika lety zkrachovala, aniž by nahlásila konkurz. V současné době má dluhy 35 Billiónů EURO. Úmluvy se správcem konkurzní podstaty Německo GmBH je v součinnosti s tímto prohlášením. Nemohu zde ale vše rozebírat. Psali jsme o tom v minulosti.

Důležitý dokument, GENERÁLNÍ REMISE, který uvádím níže, od včerejšího dne zbavuje veškeré občany Německa k 01.12.2018 veškerých dluhů vůči všem státům a institucím. Na překladu dokumentu o remisi, pro Vás, se pracuje. Měl by být přeložen ještě dnes a uveden na našich stránkách…..

tm dodává: pravděpodobně jak jsme v minulosti několikráte uváděli, budou veškeré dluhy a také veškeré úspory lidí po celém světě ELIMINOVÁNY. Je to tak zásadní zpráva a bylo by to spuštění restartu systému. Vyčkejte prosím, pravdivost dokumentu a dění kolem bank v Německu se prošetřuje…..

 

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

30
Komentujte

avatar
11 Comment threads
19 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
GeniusMaroštomáš marnýOndraashLiba Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Anan
Host
Anan

Díky za všechny informace. Odpovídá to tomu, že Německo nemá ústavu, ale Hlavní zákon. Taky má s USA Kancléřský pakt. Přesouvá výrobu českých aut pryč z ČR a máme vyrábět Wolkswagen. Jsem zvědavá jak dopadne avizovaný klidný 14-denní protest německých občanů od 1.12.2018. A platební kartu i všechny slevové karty už nějaký ten měsíc nepoužívám, aby nesledovali moje transakce.

Genius
Host
Genius

Anane, myslíte, že ilumináti a ještěři nemají nic lepšího na práci, než sledovat Váš účet, zda jste byl na nákupu v lidlu nebo albertu? 🙂

Maroš
Host
Maroš

Genius – he he – Anan len nemá na účte lówe…

Anan
Host
Anan

Zajímá mě jak budou budou veškeré dluhy a také veškeré úspory lidí po celém světě ELIMINOVÁNY. Smažou se i ÚSPORY v penězích? Samozřejmě, že nemám jenom úspory v penězích. Dovíme se to doufám a zjistíme jak to přesně bude, nic jiného nám nezbývá.

jirpos
Host
jirpos

takze zlato co nam ukradli za valky uz nam teda jako nedluzej?

Liba
Host
Liba

Tak proto srážejí Btc na co nejnižší míru, aby mohli nakoupit!

Ondraash
Host
Ondraash

To je otázka. Za prve už existuje index a na burze se obchoduje v podstatě s dohodami o koupi a prodeji bitcoinu a ne se samotným bitcoinem jako takovým. Samozřejmě že to ovlivňuje cenu bitcoinu a otázka jeho hodnoty je jiná věc. Za druhé tak vznikla možnost prodat něco, co nemáte a později to „dokoupit“. Proto je otázka, jestli snížení ceny je za účelem nákupu pro pozdější prodej nebo už jen akce k vyrovnání krátkých pozic. Osobně si myslím, že pravda je spíš druhá varianta a to vzhledem k existenci indexu a celkového zprofanování BTC. Potom není v plánu, že… Číst vice »

Liba
Host
Liba

Díky za info, ovšem je záměrem zrušit papírky, ponechat jen virtuální měnu, bytˇeuro, dolar. Vše přes net, tak nebude zájem jej odstranit. Fiat měnu nemají plně pod kontrolou, a to se jim přece nelíbí.

Ondraash
Host
Ondraash

Ano, měna se nám posouvá z klasických (papírových) peněz na body na komputerových úložištích. Ale to je úplně jiný případ (technologie) a potažmo i důvod, než u Blockchainu. Oni tu hotovost pod kontrolou mají a vlastně jim umožňuje například korupci v politice, policii atp (obecně státní správa), vzpomeňme na krabici od vína ale myslim, že s obálkovou metodou (v lepším je to krabice, páč do obálky se to nevejde, v ještě lepším to jsou cenné papíry či např. regulace, že do každého litru pohonné hmoty patří deci sajrajtu, kterej jako náhodou zrovna vyrobí moje firma) se zde setkal téměř každý… Číst vice »

bloblo
Host
bloblo

Přesně tak, ale není to jediná příčina. Je to souhra několika věcí. Tenhle propad pod 6t byl očekáván mnohými a je celkem normální, dělá to normálně, že padá pod 80%. Tohle už je pátý propad za těch 10 let. Pár ignorantů co nakoupili na 19t se oběsí a wallstreet už nakoupil za pár stovek milionů USD, protože ví, že zas půjde nahoru. Na exploreru běhají obrovský přesuny. Během pár dní snad nakoupím další pod 4t. Jeden panikář dneska prodal 4 BTC za cenu 5 USD, protože na směnárně udělal tři chyby zaráz. To potěší. 🙂 Hlavně to nesmí říct staré.

Ondraash
Host
Ondraash

Vidíte, Libo, bloblo tu v podstatě píše jen o té spekulaci. Tím pádem je jasné, proč lidé kupují BTC. Pár zoufalců možná do BTC vkládá naděje a bez ohledu na jeho aktuální cenu ho drží. Ale naprostá většina pouze spekuluje. Vůbec dnešní charakter BTC už znemožňuje jeho používání jako měny. Nakoupila by jste dnes třeba jídlo za BTC, aby jste za pár měsíců zjistila, že jste nakoupila bochník chleba za cenu luxusního automobilu?

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Zdravím Tomáši. Nastane chaos? Co práce?Co úřady,banky,nemocnice, policie?

jirik
Host
jirik

Cena bitcoinu klesla pod 5000 dolarů a nadále se prudce propadá. Je to poprvé od října loňského roku, kdy je kryptoměna takto nízko, naopak v listopadu 2017 dosahovala cena téměř 20 000 dolarů. Po prudkých změnách z loňského roku přišla letos stabilizace a cena se pohybovala mezi 7000 a 8000 dolary za bitcoin. Teď začal prudký propad, ve kterém cena klesla o více než 75 % proti loňskému stavu.
https://www.root.cz/zpravicky/bitcoin-se-propadl-pod-5000-dolaru-poprve-od-rijna-2017/

Mária
Host
Mária

Maria

Aký dopad to bude mať na životné poistky?

Maroš
Host
Maroš

Mária – životné poistky stoja a PADAJÚ na tzv. „vyvolených“ osobách – konkrétne poistenie nehnuteľností na Slovensku na „odbornom“ stanovisku Doc/Prof. Mocza v prípade zemetrasenia! Detto poistenie ostatných hodnôt – je to vec tzv. supervízorov – ktorých samozrejme angažujú Korporácie.

Liba
Host
Liba

Proč , prosím, zmizel můj příspěvek ohledně Btc?

Jirik
Host
Jirik

já ten příspěvek vidím o dva příspěvky výše, než je můj koment s pádem btc

tereza
Admin

Nezmizel, jen je třeba občas obnovit stránku. Je to bohužel chyba šablony, kterou se nám ještě nepodařilo odstranit.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Příteli, ten dopis může být pravdivý, ale může znamenat něco úplně jiného než co tady z něj vyvozuješ. Národní banka DDR zřejmě likviduje, a aby mohla „likvidovat“ tak musí zrušit nejen své závazky, ale především závazky jiných vůči ní. A tak zřejmě došlo ke generálnímu odpuštění dluhů, aby mohla svou činnost uzavřít. Je pravděpodobné, že „odpuštění“ zbývajících dluhů je levnější varianta než nadále držet a spravovat tuto vlastně již mrtvou banku.

Maroš
Host
Maroš

blaheta – na to, aby štát podržal nejakú banku – ako keď Dzurinda s Miklóšom sanovali počas krízy 2008 „naše“ banky 100 mld. Sk/?/ – na to treba mať zdroje. Nemecko živí príživnícke rodiny prisťahovalcov – bežní ľudia majú existenčné problémy.
V podobnej situ bolo Nemecko aj počas krízy po roku 1929, čo vyústilo do protižidovských nálad a nástupu nacizmu. Takže si veľmi rozmyslia, či si to zopakujú znovu a zlikvidujú tak súčasný neoliberálny neomarxizmus.
Čo urobili židia Nemcom? – video zrušené
https://www.youtube.com/watch?v=gODuzmJ1NjM&bpctr=1542883227
Funkčné – radšej si stiahnite
https://www.mojevideo.sk/video/2e0b6/co_urobili_zidia_nemcom.html

Genius
Host
Genius

lidi berte si hypoteky, nakupte byty, vsechny dliuhy Vam smazou 🙂

Genius
Host
Genius

pane marny,vy mate nakoupeno stribro? pokud ano, tak co, svitky cihly, mince? jak jej v případě potřeby prodáte?