Marného okénko 22.10.2018

AKTUALIZACE 14:54…..v Německu se daly ledy do pohybu! Jak tvrdím, před koncem časů, musejí lidem říci pravdu. Pravděpodobně těsně před pádem a odstraněním MADAMME MERKEL (FERKEL) se objevil v televizi ZDF zajímavý dokument….

05:55

Není to jeden dokument, ale hned dva. Popisují pravdu o financování terorismu, kdo za tímstojí a kdo připravuje rozklad států a následně i Evropy. Divím se, že něco takového uvedli na televizním kanálu ZDF. I když je mezi pravdou také řečena lež, člověk si musí umět vybrat a pochopit souvislosti. Filmy jsou jenom v Němčině a jsou limitované časem. Je možné se na ně podívat do (Video verfügbar bis 19.11.2018, 23:59). Přiznali, že teror, nákup zbraní, terorismus a války jsou placeny a podporovány Saudskou Arábií. Pokud by uměl někdo filmy stáhnout, prosím učiňte tak, protože pochybuji, že je znovu umístí na internet. Budeme se je snažit potom přeložit a otitulkovat. Děkujeme.

https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/geheimes-saudi-arabien-auf-der-spur-des-geldes-102.html#autoplay=true

https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/geheimes-saudi-arabien-auf-den-spuren-des-terrors-102.html

…..příští týden by mělo v Alpách nasněžit až 50 centimetrů sněhu. Můžeme tedy pozorovat, že léto přechází skoro skokově do zimy. Článek si můžete přečíst s překladačem zde:

https://www.wetter.at/wetter/oesterreich-wetter/Jetzt-kommen-50cm-Neuschnee/352961687

Šokující pravda o budoucnosti EVROPY doložena

Symbolický obrázek: TEMPLÁŘI na Svatopeterském náměstí ve VATIKÁNU dne 26.12.2014

…..brizantní a šokující výpověď templáře. Jestliže bude v prosinci 2018 v OSN odsouhlasen Globální migrační zákon, potom do Evropy bude proudit 300 miliónů afričanů a dojde k biblické výměně obyvatelstva. UPOZORŇUJI, že se nejedná o nějaké konspirační teorie, ale tvrdou neměnnou realitu. Zde máte možnost přečíst veškeré podklady a dokumenty v Němčině. Není čas na překlady:

http://www.unhcr.org/dach/wp-content/uploads/sites/27/2018/01/Kurzinformation_GCR_final-revJan2018.pdf

http://www.unhcr.org/dach/de/was-wir-tun/auf-dem-weg-zum-globalen-pakt-fuer-fluechtlinge

http://www.unhcr.org/dach/de/was-wir-tun/auf-dem-weg-zum-globalen-pakt-fuer-fluechtlinge/der-umfassende-rahmenplan-fuer-fluechtlingshilfemassnahmen

https://refugeesmigrants.un.org/sites/default/files/180528_draft_rev_2_final_1.pdf

https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf

Toš tak. Až dnes vstanu, nevím jestli mi káva bude chutnat…..

Co doporučujete? Asi to stejné co já. Zvednout kotvy a…..

pro ty co to nepochopili, jsem napsal odpověď do diskuze…..

AKTUALIZACE 14:54

tm komentuje:

…..MADAMME MERKELOVÁ, která je naprosto u konce a hlavně má na krku nasazenu břitvu, vydala dnes ze sebe něco nepochopitelného. Je to skutečně až neuvěřitelné, co z ní vylezlo. I malé děti se dnešním zprávám NĚMECKÉHO ROZHLASU smáli. Nejprve dcera A.H. nechá kompletně likvidovat automobilový průmysl nesmyslnýma normama a nakonec, když ví že je na absolutním konci, tak pronese svoji historickou řeč.

S hodnotami splodin u diselových motorů to není tak strašné jak se říkalo a proto budou moci nadále jezdit i ve velkých městech. Dnes když automobilový průmysl stojí těsně nad propastí, tak k tomu dodá: Minimální překročení hraničních hodnot je zanedbatelné a proto nemohou nadále tlačit na dodržení nastavených limitů.

Není to nic jiného než zatáhnutí záchrané brzdy, ale to MADAMME MERKELOVÉ už nepomůže. Prvně likvidace a potom záchrana????? Nezlobte se na mně, ale ona je prokazatelný blázen, který se sám usvědčil.

Nemůžeme přece nechat obyvatele Německa doma s nepoužitelnými auty a tahat z nich peníze řekla při rozhovoru…..

Můžeme tedy dnes s naprostou jistotou prohlásit: VÍTÁME VÁS VE SPOJENÉM EVROPSKÉM BLÁZICI…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

35 komentářů

 1. Linea napsal:

  Zvednout kotvy je prima nápad….ale kam zamířit? Vážně kam? Snad jedině mimo planetu Zemi….

 2. Ctenar napsal:

  Souhlasil bych s Vámi ve všem…ale…ta poslední věta je pravá česká…utéct od problému pryč? Krysy opouštějí potápějící se loď jako první. Jasně seberte se a vypadněte. A už se nevracejte. Takové náš stát ani státnost nepotřebuje. Pokud nejste schopen obhájit svůj stát, pokud nejste schopen jej bránit, ani si jej nezasloužíte. Zřejmě taky patříte do té skupiny, která po vyčerpání zdroje odchází, bez zaplacení. Takovým lidem se říká srabi. A přesně tací lidé teď okupují Evropskou unii. A přesně takovým lidem spíláte, že utíkají za lepším. A tomu se říká alibismus….

  • tomáš marný napsal:

   MIlý čtenáři,
   asi jste dost dobře nepochopil, co jsem poslední větou myslel…..
   tm

   • Nemám napsal:

    Ja som to pochopil rovnako ako Ctenar. Není hrdinstvo utéct. Treba ostať a brániť svoj životný prostor.

   • Maroš napsal:

    Tomáši – “ Zvednout kotvy a“ 1/ emigrovať, tak ako to plánuje 50% Nemcov, 2/ „vystreliť“ na 4. krížovú výpravu do vlastného vnútrozemia, 3/ zobrať igelitku a ísť na nákupy do najbližšieho supermarketu?

    Odporúčam – v tomto chaose – vyjadrovať sa jasne a jednoznačne – ako u blbých – lebo len tak nemôže dôjsť ku komunikačnej chybe – jeden o voze, druhý o koze!

    Čo ma znepokojuje? Pozrite sa na totálnu mobilizáciu slniečkárov!!! Lívii G. sa im na videu Mladá Slovenka o multikulturalizme na Y.T. – podarilo „pretlačiť“ – vyrovnať – záporné lajky – cca 7 tisíc oproti cca 7 tisíc kladných, pri návštevnosti cca 170 tisíc. Pri porovnaní s miliónovými návštevami iných haluzí, je toto negatívne číslo MIMO PRIRODZENÚ – percentuálnu reakciu divákov – máme teda do činenia s organizovanou armádou slniečkárov – a tu už treba spozornieť – tak ako niekto falšuje-kupuje hlasy pri voľbách – niekto kupuje hlasy pri vytváraní verejnej mienky – pozor – toto už sú profesionálni revolucionári – liberálni neoboľševici – takže kotvy nechajte kotvami! A DO ZBRANE! Lebo dopadneme ako obrana Zimného paláca v roku 1917!
    https://www.youtube.com/watch?v=xGWb0XWF_ag
    Lebo toto je realita!

    • tereza napsal:

     K tomu můžeme přidat ještě domněnku, že Google s počtem lajků manipuluje. Např. Facebook čelí žalobě, že navyšoval počet shlédnutí videíí inzerentů, tedy jeho klientů, aby si mohl říci o vyšší ceny za inzerci reklamních videí. Google evidentně manipuluje s výsledky vyhledávání, když v každé zemi a podle vhodnosti / nevhodnosti, zobrazuje trochu jiné výsledky na stejný dotaz. Mnohdy zobrazí i jiné výsledky (méně relevantní) v porovnání s jinými vyhledávači, jako např. DuckDuckGo nebo Qwant.

    • tomáš marný napsal:

     Dobrá milý maroši,
     budu se tedy vyjadřovat jasně. Budeme všichni muset zvednout kotvy….. a jít z pohodlného domova udělat pořádné nákupy, než v obchodech nic nebude a zásobit se. Druhá věc je že zvedneme kotvy z pohodlného domova budeme se jim muset všichni postavit. A to možná i proti sluníčkářům, jak píšeš, protože ti jsou schopni je ještě bránit, když nás budou podřezávat.
     Myslel jsem, že zde chodí lidé, kteří vědí, o čem celé roky píši a tak hloupé dotazy mně nebudou dávat…..
     Ach jó….
     tm

     • b22 napsal:

      Úplně stačilo napsat „špatně jsem se vyjádřil“.

      • tomáš marný napsal:

       Milý b22,
       rozhodně jsem se špatně nevyjádřil, nedopsal jsem větu a lidé si mohou domyslet co chtějí. Tak aspoň poznáš myšlení druhých…..
       tm

      • jirik napsal:

       *Co doporučujete? Asi to stejné co já. Zvednout kotvy a…..* za tečky lze dosadit dle svého cokoliv. Mě teda hned první napadlo -odejít směr Rusko. Po chvíli mě napadlo počkat až Rusko dojde do Evropy.

       místo těch teček by bylo vhodnější dopsat třeba i za ty tečky do závorky (něco dělat), je jedno jestli dělat po svém okolí osvětu, hromadit si zásoby na dobu horší,…ale hlavně nepřešlapovat na místě nebo si hrát na pštorsa…..

       Mimochodem znám několik tvrdých inteligentů co by uvítali bezhotovostní platební styk.

       • Kristina napsal:

        Nevím, nevím Jiří, jestli rusové příjdou. Kdybych byla na jejich místě, tak bych nešla znovu osvobozovat národ, který dehonestuje své osvoboditelé, přešel na stranu jejich nepřátel a položení květů na hroby jejich padlých rudoarmějců vyvolává národní hysterii.
        Evropský islamský kalifát ma přece řídit Irán. Rusové mohou mít vliv pouze k jeho východní hranici a to je ten problém. 1) Čechy jsou vklíněné mezi německy mluvící země, čili do budoucna islamské a přestože češi nejsou karmicky spojeni s migranty, tak zrádcovská vláda, zaprodaná média
        a manipulované volby mohou udělat své. 2) Pokud se ve střední a východní Evropě vytvoří útvar, který si uchová evropské,křestanské hodnoty, a i kdyby ne, tak o tento prostor bude a i má zájem stále sílíci Čína.
        Proto přestěhování do Ruska vidím a i cítím ( v tomto čase) jako nejlepší možnost.

     • Ctenar napsal:

      Vážený pane Marný
      zřejmě jsem se unáhlil, ve svém soudu. Bohužel Vaše věta vyzněla tak, jak jsem reagoval. Co se týče zásob, počítám, že kdo Vás „čte“ roky, jak píšete, jistě je už vyzásoben. Navíc, kolik zásob a na jak dlouhou dobu doporučujete? Odhadoval bych, že si budu muset pořídit stodolu, protože za 3měsíce, ani za půl roku se to k lepšímu neobrátí. Tudíž mi ani tato Vaše odpověď moc nesedí na Zvednout kotvy ….a jít nakupovat? A v neposlední řadě…počítejte prosím s tím, že Vás „nečte“ jen osoba, která Vás zná roky, ale i osoby (třeba já), která Vás čte pár týdnů, navíc na některé mé dotazy zde na Tadesco ani nedostanu odpověď. (není to samozřejmě zrovna Vaše povinnost) A přitom bych rád si nechal vysvětlit některé (nejenom) Vaše názory, ve kterých nemám úplně jasno….
      Tak pokud jsem se Vás předchozím příspěvkem dotkl, omlouvám se a za mne bych se taky přimluvil pro konkrétnější vyjadřování….
      Přeji hezký den a mnoho odvahy

     • nemamtomarný napsal:

      No jo marńasi, ale kde asi podle tebe bude třeba pak z domu jít? Do Rakous, Deutsch, nebo do Afriky, nebo snad mi nechceš říct že do Ruska? A po druhé, říkáš postavit se proti migrantům, ale jak, když proti tobě budou stát i čeští policajti!!! Údajně pro zachování pořádku. Práva budou mít jen migroši, a češi jim budou podřízení, v tom jich bude tlačit i Policie ČR, no zeptej se svých kamarádů polišů, co by asi dělali….

    • tomáš marný napsal:

     Ještě dodatek maroši,
     víme že poslední dobou jsou silná podprahová data v mobilních telefonech, wifi a vysílačích mobilních telefonů. Je to elektromagnetický boj, je nutné se chránit. Samozřejmě pár přihlouplých sluníčkářů se bude stavět na stranu jejich budoucích možných vrahů…..
     tm

     • Tauri napsal:

      Ahoj tome,
      nevím, čím to..ale mohu potvrdit, že mám sám se sebou co dělat..Trvá to zhruba 2-3 týdny a je to hodně intensivní, aby člověk vydržel koncentrovaný a byl nějak mimo normu většiny lidí, které jsou agenti matrixu. Zkrátka člověk neví, kdo pomalu je a místama rezignuje a je laxní. Tohle je asi technika, aby lidi zůstali v pohodlí domova a i kdyby jim lítali marťani nad hlavama, budou koukat na tv h@*na a ještě se usmívat.
      Tím chci říct, že je to sakra silný, kde cítím i tlak na 7. čakře..čili oddělení, otupění.

    • Maroš napsal:

     Včera v noci bolo pri 171 tis. zhliad. lajkov plus 7,1 tis, lajkov mínus 6,9 tis. – to som skoprnel – a keď som sem dnes zavesil koment, tak lajkov mínus bolo už len 4,6 tisíc, takže niekto s tým určite manipuluje! Niekto na slovenskej pobočke You Tube!

     • mariankosnac napsal:

      Alebo ti to blbne. Já tam mám minus 5.2 tis. Čo by mal niekto z manipulovania s necim tak bezvýznamným ako lajky.

      • Maroš napsal:

       mariankosmač – tu ide o pohon na konkrétne video – keď už nemôžu zasatviť sledovanosť, tak aspoň cielene negativizovať-zhovadiť – toto nie je bežné jutuberske video s blbečkami okolo virtuálnych hier, ale toto je informačná vojna! Tá holka má hotové ďalšie dve a pustí to von, keď sa vráti zo škol.jazykového pobytu vonku. Ešte dodám – na jej školu mieri mediálna siofenzíva – rodičia už proti tomu – Havran a spol. – zakročili – a dostávajú aj maily od našich ľudí – decká nechodia do školy na to, aby im niekto z vonku vymýval mozgy!

       • mariankosmac napsal:

        Okrem toho to video je prístupné od 18 rokov, takže to ani nespustí každý (keby si odpustila zbytocne nasilnicke scény možno to nemuselo byť) Už má 6tis minus.

  • Svět bez neziskovek napsal:

   Čtenáři, přesně takhle reagujou lidí,co nedomýšlí co se vše může ukrývat pod zvednout kotvy. Jářku ale že jsi to rozjel jen jedním směrem, gratuluju! Zamýšlí se nad sebou a to rychle …moje rada

  • Mikael napsal:

   ano..státnost=opak státu…to sedí..čili nesuverenita..protektorát…

 3. mariankosnac napsal:

  Celá blbá EU má 500 mil. obyvatelov, jak/kam sem ešte chcete nacpat 300 mil. Afričanů?

  • Ruprecht napsal:

   Svatá prostoto !! No přeci nás Vytěsní !!!- viz Srbi v Kosovu. Ženy v plodném věku oplodní, muže pobijí anebo vyženou (paní Mogherini se s veškerou vehemencí staví za celkové odzbrojení legálně ozbrojených evropanů)- aby nikdo nemohl řádění nových azylantů rušit. A výměna evropského obyvatelstva je POLITICKÝ PROJEKT – a ne íčoviny o nějaké pomoci komukoliv z odkudkoliv !!!
   https://www.youtube.com/watch?v=LBPj-hA4vEs

 4. Bogena napsal:

  hm, ktosi tu písal , že : „Cítim oddelení, v 7. čakře… “ to fakt ? ak máš funkčnú a spojenie cez 7.čakru, ak si už tak vysoko, nemôžeš cítiť žiadne oddelenie – ani za pomoci „udělátek“. Prosto cítiš sa fajn a krásne – Božsky….To fajn a krásne púšťaš do éteru-vesmíru, a ten ti ho zákonite vracia. I ja čítam tuto správy, hrozivé, a ešte blbé, ale je to ako film, nevykrikujem, nebečím, neubližujem, nekomentujem , nezhadzujem, neurážam, čie a koho pocity, prosto deje sa. Vidím tu snahu o vyhrocovanie situácií, vyšperkovanie , bo život je taký nudný, že ? – Nuž čo, veď každý deň sa niečo „zábavné“ udeje. – Do pr.. idem radšej porýľovať záhradku, viac úžitku bude, v jari viac kvetov …

  • Tauri napsal:

   Říkám, jak to cítím 🙂 Každý má tolik základních čaker, plus jsou další samozřejmě..Jenže ono je to víc věcí víš, třeba útoky jiných bytostí, aby jsi zůstala někde nízko..nejen vysílače.
   A věc druhá..neubližovat, nebečim, nekomentujem..
   To je přesně ta věc Matrixu, když si člověk snaží nalhat lež, aby obelhal mysl..kdyby jsi neměla potřeba komentovat, tak ani nepíšeš tohle, co jsi napsala 😀
   Tak bacha jak to píšeš a příště zkus vynechat slovo NE, ale nahraď ho slovem jsem v tichu, žiju v lásce, dokážu povznést. A ne nekomentuju, nebečim, neurážám .:))
   Hezký den

  • Mikessska napsal:

   tak to nekomentuj!!!

 5. Maroš napsal:

  Poďme na to inak! ČO ZNAMENÁ

  1/ ZHODIŤ KOTVU – keďže správny povel je „Spustiť kotvu – kotvy!“ Kotva sa zásadne nezhadzuje – to gravitačné zrýchlenie je šialené!
  SMALL BOAT DESTROYED BY HUGE BOAT’S ANCHOR
  https://www.youtube.com/watch?v=VLDnJE68y9w
  Takto to vyzerá, keď to niekto poserie pri kotevnom vrátku!
  Anchor drop total failure, the loss of an anchor on the ship
  https://www.youtube.com/watch?v=lLLBhIJbVFs
  Ako funguje zotrvačnosť sociálnych supersystémov!
  Top 10 incidents with ships |Full HD|
  https://www.youtube.com/watch?v=txTVS-U-rjQ
  Ako jednoducho sa dokáže prevrátiť loď bez balastu – bez záťaže v podpalubí.
  Ultimate SHIPS Launch FAIL – Compilation + Correctly Ships launch
  https://www.youtube.com/watch?v=J1auvN6jO48
  Vyprosťovák zaseknutých kotiev – nerovná sa vyprosťovák po opici!
  Anchor Saver How It Works
  https://www.youtube.com/watch?v=XLgF9xNmuAg
  – – –
  A ČO ZNAMENÁ
  2/ HODIŤ „KOTVY“ – v bare, v električke, v spoločnosti, na ulici?
  https://www.youtube.com/watch?v=V5T7gc_SFmg

 6. Sonic napsal:

  Super príspevok,len keby sa dali otvoriť tie linky okrem nemecky hovoriacich krajín aj u nás….he

  • tomáš marný napsal:

   Milý sonic,
   buď tak laskav a použij VPN nebo jiný vyhledávač a tam je to možné…..
   tm

  • nemamtomarný napsal:

   Dá se to nahodit v Toru, je pak ale třeba zkoušet „New tor for this site“, až dokud nebudou Švýcaři na konci, pak se to video ukáže, ale je to ve formátu *.ts rozmrdaný na spoustu kousků, ja na to nemám add.onsy, a kašlu na to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..