Marného okénko 22.11.2018

…..ze zahraničí se valí zprávy, jedna za druhou a člověk už nestačí ani sledovat, co se pomalu kde odehrává a hlavně co je důležité a co nikoliv. Proto….

00:54

…..musíme zvolit jenom taktiku strohých dat a to pouze s odkazem a krátkým komentem, co se odehrálo:

Takže k raní kávičce a na dobrou noc…..

00:54 Souhrn dat ze dne21.12.2018

1.V Německu je neustále na denním pořádku znásilňování mladých dívek ve věku kolem 15 let a níže. Jsou to ale dle zpráv německého tisku jenom ojediňelé případy nějakých psychicky nemocných lidí, jak to neustále pěkně opakují.

2.Vězení se neustále plní více a více lidmi z „ojedinělých případů“ a dle informací jsou přeplněna. Za krátkou dobu nebude místo, kam je umístit dle informanta.

3.Podle dnešních zpráv německého, a nejen alternativního tisku, jsou některé benzinové pumpy už dva dny zavřeny a není palivo. Někteří řidiči cisternových vozů jsou údajně bržděni (nesmí vyjet s palivem)  v dodávkách paliva pro občany, což si někteří lidé neumějí vysvětlit. Řidiči kamiónů to potvrdili. Určití posluchači volali i do parlamentu a ptali se, co to má znamenat. Rozhodně nedostatek benzínu a nafty není způsoben údajným nízkým stavem na řekách. Záznam v němčině je níže:

pod tímto videem je komentář, který říká že bývalým vojákům, (starým záložníkům s vyznamenáním) kteří se zůčastnili války v Kosovu bylo voláno od němckého Bundeswehru. Byli vehementně varováni, aby se okamžitě připravili, ohromné množství munice bylo hlídkou MG dopraveno na velitelské stanoviště NATO Ulm/Wilhelmsburg Hned na začátku komentu připomenul, že pohoné hmoty jsou dodávány podle určitého klíče…..

 

….. man hat also einen Verteilungsschlüssel für Tankstellen… die Bundeswehr (alte Reservisten mit Ehrennadel aus dem Kosovo) hat letzte Woche telefonisch Privatleute vehement gewarnt sich sofort vorzubereiten; eine enorme Menge Munition wurde mit MG-Bewachung an den NATO Kommandostützpunkt Ulm/Wilhelmsburg geliefert.. so long!

Z dalších informací v diskuzích vyplývá, že přecejenom nedostatek nafty a benzínu je způsoben dodávkami pro vojenské účely. tm komentuje, sice nechápu jaké, ale dobře. Nemusím vše chápat na co potřebují tolik nafty a benzínu…..

4.Z některých německých novin se dozvíte, že stav rozkladu Německa je čím dál tím více nesnesitelnější. Rozklad země je v plném proudu a snad se nedá už ani zachránit. Občané jsou neustále dokonaleji sledováni a hrozí rozpad a občanská válka.

Mediální sračkomety naopak neustále lidem vymývají mozek, jak je všechno krásné a jak se vše MADAMME MERKELOVÉ povedlo a že vše je naprosto v pořádku a zem vzkvétá!!!!!????

tm komentuje: asi se tím sami uklidňují jako pohádkou na dobrou noc. No pro ně spíš na škaredou noc

5.Politická diktatura a určení korektností věcí, způsobuje totální rozvrat klasické rodiny po celém Německu, Rakousku, celé EU, brzy možná i zde. Ze všech stran je nabízený nespočet reklam na sex, pornografii a další ďábelské hrátky a hlavně jak se dá otáčet pohlaví už u malých dětí!!!!!

6.Švýcarsko také nepodepíše migrační smlouvu UN rezoluce. V současné době je to tedy USA, Austrálie, Izrael, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Švýcarsko, Česko, Bělorusko. Pokud jsem na nějakou zemi zapomněl, prosím dopište do diskuze. Děkuji

https://www.epochtimes.de/politik/europa/auch-schweiz-tritt-un-migrationspakt-vorerst-nicht-bei-a2715520.html

7.Francie už dávno není to co bývala a je v totálním rozkladu, jak můžete pozorovat z následujících zpráv a obrázků. Ce’la vie Franc, Au revoir France

Lebensbeichten aus Frankreich, einem zerfallenden Staat

 

Obrázky ze dne 21.11.2018, které Vám nikde neukáží.

http://uncut-news.ch/2018/11/21/bilder-aus-frankreich-die-uns-so-nicht-gezeigt-werden/

A protože se MACRON, no spíše MAKARON, začal obávat lidu a alternativních médií, svolal národní radu a vytvořil pamflet proti FAKE NEWS, jak budou trestat lidi, kteří hovoří pravdu:

https://www.epochtimes.de/politik/europa/frankreichs-nationalversammlung-beschliesst-gesetze-gegen-fake-news-a2714894.html

8.Od spikleneckých teorií k pravdě. Určitě se nebudete divit, když napíšeme, že i v Mexiku vytvořená karavana z ubohých lidí pochodující do USA, kterým bylo slibováno „modré z nebe“ byla financována tím největším zločincem planety Země  GEORGEM SOROSEM.

https://mannikosblog.blogspot.com/2018/11/von-der-verschworungstheorie-zur.html

9.A nakonec se můžete podívat jak nám připravují v Berlíně vánoční trhy. Všechno bude v ohradě (kvůli bezpečnosti?????) jako pro dobytek. Copak nám tvůrci takového překvapení pro návštěvníky chtějí řícíí?????

https://pravyprostor.cz/berlin-vanocni-trhy-v-ocelove-ohrade-jak-pro-dobytek/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Das ist ja egal napsal:

  DŽ-OR-DŽ
  Š-ORO-Š

  Soros je mrtvý ale stále se používá jeho „NOMEN OMEN“.

  • tomáš marný napsal:

   Ano milý das ist egal,
   víme že se zřítil v letadle v alpách a je to dokázáno, psali jsme o tom. Jeho pilot si zapomněl ve špatném počasí v den, kdy se to stalo zapnout odstřelování ledu na křídlech a zřítili se do Alp. Nyní je tam jeho náhrada, pro zločince duplikát už dlouhou dobu není žádný problém a proto ho budou používat co nejdéle…..
   Víme také proč, hodí se jim k NWO….
   tm

 2. Jan napsal:

  Co se tyka Francie, tak ta si pri nejake krizi klekla vzdy ze vsech nejdriv. Pisete ze nevite na co shromazduji v Evrope takova mnozstvi pohonych hmot? Do Moskvy je daleko a pro ten valecny srot co shromazduji neustale na hranici Ruska to stale nestaci.

  • Maroš napsal:

   Jan – súhlasím s tým, že krajina je obsadená až do nej vstúpi noha cudzieho vojaka = kolóny okupačných vojsk WW2 počas pokusu o bleskovú vojnu, avšak – tento scenár je krvavo známy a nevyhovuje tzv. marketingu „pohodlnej“ vojny prijateľnej pre verejnosť. Navyše – logistiku a sklady PHM je možné veľmi efektívne zlikvidovať súčasným sofistikovaným bombardovaním riadenými strelami.

   Ergo – stále vám /všeobecne/ nedochádza to postupné plánovité obmedzovanie konzumnej spotreby = obmedzovanie spotreby zdrojov planéty = cez obmedzovanie ich distribúcie A VÝROBY /islámska „technológia“/ = logistika = doprava!
   V Holandsku prijali zákon – do roku 2020 končí výroba spaľovacích motorov, do roku 2025 končí používanie spaľovacích motorov!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..