Marného okénko 23.10.2018

AKTUALIZACE 11:27.….na téma o Fukhushimě se dávno zapomnělo. Byla to nejhorší jaderná katastrofa v dějinách lidstva. Ale proč se o ní nemluví????

01:54

Jakákoliv témata o Fukushimě, jsou zametena pod koberec a fakta překrucována. Nevěděli by, co mají říkat. Celý Pacifický oceán je mrtvý, žádní živočichové a žádní ptáci. Radioaktivita se dostala do všech oceánů po celém světě.

Video mně poslal čtenář tadesca ze Spojených států. Navštívil Kóreu a při zpětném letu měřil mikrosiverty na jeho přístroji pro měření radioaktivity. Při odletu z Kóreje byla radioaktivita v normě, přes Pacifický oceán značně stoupla a při přeletu pevniny USA také. Podívejte se raději sami. Hodnoty naměřené za dobu letu jsou skutečně alarmující a pro lidstvo katastrofické.

Doporučení:

Nejezte žádné ryby, losose, žádné mořské plody a řasy. Dle testů, které jsme dělali ve Švýcarsku už před dvěma roky – veškeré ryby z obchodů jsou nevyhovující. Dá se jíst jenom český kapr. Pstruzi jsou díky krmné směsi z Norska a Švédska připravené ze zbytků ryb z oceánu, NEPOŽIVATELNÉ. Raději je několik let po děsivém zjištění nejíme. Na tadescu jsme psali o zmíněném problému několikrát.

Zamoření radioaktivními látkami z Fukhushimy se dostalo do všech oceánů po celé planetě Zemi. Podívejte se na měřící přístroj radioaktivity od 14 minuty, kdy dotyčný startuje v Kórei a pozorujte, jak se zvyšuje po celou dobu letu. Nejedná se o radioaktivitu z vesmíru.

Od jiného známého, který žije v Americe vím, že nárust rakoviny u mladý lidí na západní straně USA je ohromující. Data o nemoci rakovině plic, střeva a jater se záměrně tají a nejsou povoleny publikovat. Ovčané v USA samozřejmě jedí veškeré mořské plody, ryby a zmražené produkty z nich…..

¨

AKTUALIZACE 11:27

…..napsal mně jeden čtenář ze Slovenska, který bydlí v okoli Malacek následující text:

Ahoj tm, len taka zvlastnost, nespali sme celu noc a bolo citit vsade ozon…a teraz tiez vsade vonku citit ozon….toz nieco museli robit asi
Vsade citit ozon ako po horskom slnku…aj u nas aj v Bratislave…ale strasne moc
Okomentoval bych to následovně. Oporučil jsem mu aby zavolal či napsal mejlíka do infovojny do raního vysílání a měl dotaz, jestli je to i jinde na Slovensku.
Není totiž vyloučeno, že byly chemtraily rozprášeny nějaké nebezpečné viry či baktérie a „TI“ kteří jsou na naší straně se snaží vše eliminovat právě ozónem. Tohle by připadalov úvahu. Je to ale pouze a jenom můj názor a možné vysvětlení.
Prosím, jestli je někdo z okolí Bratislavy či jiných měst, prosím napište svůj poznatek.
Můj poznatek z Čr, projel jsem dnes ráno trasu od Olomouce přes vysočinu a zjistil jsem, že byla na trase zvýšená radioaktivita v ovzduší a to až na 0,35 mikroSivertů/hodinu.
Jen pro srovnání, přirozená radiace je 0,02-0,20 mikroSivertů/hodinu
Prosím napište, jestli máte také možnost měřit radiaci, kolik jste naměřili. Děkujeme
tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. jirik napsal:

  Tak to by se těm amíkům šiklo tohle, akorát se budou muset naučit česky a slovensky
  http://www.zenazdravotne.cz

 2. sycho napsal:

  Pane Marny, jak mame tedy doplnovat jod pro stitnou zlazu a fosfor?

  • Maroš napsal:

   sycho – v našom pásme sú najhodnotnejším zdrojom fosforu jablká – teraz vrcholí sezóna, a jódu rastliny paliny /pelyněk/ – estragónová /dračia/, ročná – aj proti malárii a v kombináciou so železom proti rakovine, biela – proti zápalom pľúc, čierna /Černobyľ/ ako antidotum pri chorobe z ožiarenia /plus estragón/, obyčajná – základ vermútového korenia – Cinzano, a absintová – užívať ako sirup – pozor – chlast absint spúšťa paranoické agresívne psychózy. Metabolity z palín obsiahnuté v moči sú totožné s metabolitmi THC marihuany, preto paliny nie je vhodné užívať aspoň mesiac pred dovolenkou v Thajsku a Malajzii, pretože pri náhodnej protidrogovej kontrole moču na temináli letiska môžete mať vážny problém. Paliny rastú na každom „burinisku“ – treba spoznávať.

 3. CZK napsal:

  Je dobře, že se tady toto téma opět nadhodilo. Nedávno si v TV nějací odborníci lámali hlavu nad tím, jak u mladých lidí narůstají různé alergie, cukrovky a další nemoci (včetně rakoviny) a pak to „rozlouskli“ tím, že za to může nevhodná strava. Jasně, nebagatelizuji to. Vím že dnes už je skoro všechno GMO + chemie. Ale kdo má možnost, tak si zjistěte, o kolik procent narostla radioaktivita (myslím, že tomu říkají radioaktivní pozadí) v naší České republličce.
  Proto mě mrzí, že i prezident Zeman podporuje rozšíření jaderných elektráren v naší „kotlince“. Je třeba připomenout, že vyhořelé palivo je nerecyklovatelný odpad. Zakonzervování amortizované jad. elektr. vyjde na víc peněz, nežli její výstavba. Pokud si to dobře pamatuju, tak vyhořelé palivo se skladuje v kontejnerech ze skla, betonu a kovu v podzemí. Ale tou „zbytkovou“ radioaktivitou se všechny kontejnery časem rozpadnou na prach a radioaktivita se časem „prokouše“ i žulovým masívem až k povrchu.
  A to nemluvím o haváriích. A navíc je tady i varování z vesmíru, že až dojde k solárnímu záblesku, tak díky efektu EMP dojde k vypálení veškeré elektroniky a jaderné reaktory nepůjde odstavit a spustí se samovolné reakce.
  Myslím si, že kdyby náš prezident měl takové informace, tak by to nikdy nemohl podpořit. Vždyť má taky dceru. Přece by nechtěl, aby měl zmutované potomky!

  • tomáš marný napsal:

   Milý czk,
   neměj obavu, veškeré elektrárny jsou už ošetřeny, aby k tomu nedošlo. To by byla absolutní konečná pro celé lidstvo z planety země…..
   Několikrát v minulosti jsem o tom psal a komentoval….
   tm

  • .lak napsal:

   Plutonium snad leze 5.m rok? v žule. Tj. za století půl kilometru. Žádný obal to neudrží. Ale možná to byla kachna a velké oči. Ono to asi bude pravda že tkz. hmota je nějaké promile z prázdného prostoru a tak si ta radiace holt asi trousí podle prvku transuranu z hrubého pytle. To není studie, rétorické cvičení.

 4. mariankosmac napsal:

  Keď som vstal mal som pocit že je nejaký ozónovy pach, napadlo ma že niekto niečo varí a viac som tomu nevenoval pozornosť.

 5. renata napsal:

  vcera bola neuveritelna obloha, toto som este nevidela, akoby take umele elektromagnetcike mraky, kto chodi na FB, je to na stranke“chemtrails slovensko“ v poslednych prispevkoch, bolo to na viacerych uzemiach, vobec som z toho nemala dobry pocit, neviem, co to zas skusali. Tiez nespjme v posledne dni vobec dobre, zato u mna neuveritelna ospalost pocas dna a ani kratke zdriemnutie nepomaha uz par dni. navyse bolo uplne bezvetrie ako dole, tak aj hore, lebo tie vyrobene mraky sa nehybali.

  • natalia napsal:

   Áno také nebo ako včera som ešte nikdy nevidela, mam aj odfotené. Dnes absolútna únava

  • Bogena napsal:

   stále sa hovorí, píše – octujte !!! urobili ste to ?

   • renata napsal:

    Ano bozenka, octujem, ale tieto mraky boli ineho charakteru, na tie ocot nezabera. A este si to na stranke noiz ovecky fotili a kochali sa nadhernymi jesennymi mrakmi. Vsak vyzeralo to uplne „prirodzene“….s ludmi je to uz v prdeli, nic im nedochadza, cest vynimkam.

 6. Libena napsal:

  jen co jsem zpozorovala u me, ze v NE nekdy odpoledny zacinala unava, ktera se stupnovala. V PO odpoledne unava, ktera se taktez do vecera stupnovala, kolem 17h jsem se uz i motala, tlak na cele a podlamovaly se mi jakoby nohy..celkova slabost a apatie. Bylo mi jaksi zima. Jsem si prave rikala, co-to-zase-je?A to jsem jeste kolem 16:30h v pohode vybehla do 7. patra. V 19h jsem uvazovala, ze uz pujdu spat, ale nejak jsem to pretrpela a kolem 21:30h se mi uz udelalo o dost lepe, ale stejne jsem sla uz spat. Dnes rano jsem necitila ve vzduchu zadny zapach (vetrala jsem asi pul hodiny), cesta na kole do prace a pak krev z nosu z prave dirky – jako uz tradicne : )

  • CZK napsal:

   Tak to jsem rád 🙂 (nic ve zlém), že je tady shoda s tím motáním a časem. Dělal jsem asi od 12-ti hodin dříví, a po 16-té hodině už jsem toho měl docela dost, ale potřeboval jsem to dodělat. A pak – skutečně asi kolem 17-té hod. se mi začala motat hlava, až jsem se musel přidržet, abych sebou neplácnul. Myslel jsem si, jestli jsem to třeba neměl po kafi, co jsem si dal asi půl hoďky předem, tak jsem se napil trochu vody a asi za dvě minuty to přešlo. Zdravím všechny!

 7. jaja napsal:

  Tá hodnota 1,436 Sv = cca 1,5 Sievertu v 14:48 min. sa mi nezdá.
  To by už boli všetci pasažieri dnes bez liečenia asi po smrti.
  Reálne nameraná hodnota je pravdepodobne cca 1.000.000-krát menšia

  Akútna choroba z ožiarenia sa vyvíja s jediným a pomerne krátkym ožiarením v dávke viac ako 1 Gy (1Grey = cca 1 Sievert). Symptómy akútneho ožiarenia sú nasledovné:

  – postupné zvýšenie teploty;

  – závažné zvracanie;

  – „odumieranie“ kostnej drene, keď už nie je schopná produkovať biele krvinky, v dôsledku toho je telo úplne bezmocné pred infekciami
  ;

  – zmätok;

  – závažné bolesti hlavy;

  – popáleniny pokožky

  – výskyt intradermálneho krvácania v dôsledku poruchy kapilár;

  – častá voľná stolica spojená so smrťou a odumretím črevnej sliznice;

  – vyčerpanie spôsobené neschopnosťou trávenia potravy a vody v dôsledku poškodenia čriev;

  – ulcerácia ústnej sliznice s poruchou chuti.

 8. mariankosmac napsal:

  Pred zotmením tie divné oblaky som si tiež všimol ale už som také videl i predtým. Okrem toho ozónu a oblakov som bol včera na kopci kde sú nejaké vysielače a mal som pri nich chvíľu divný pocit, akoby mozog chcel vyletiet z hlavy. Žeby fakt niečo vysielali? Ale dosť možno som si to len vsugeroval. Šungitové čepice sa mi nosiť moc nechce ale niekedy by sa asi zišli.

 9. Das ist ja egal napsal:

  Z neděle na pondělí mi do hlavy inject-ovali myšlenku/zprávu, že „letí rakety“ – celou hrudí jsem to cítil. Něco po 22:30, možná až po 23:00. Čekal jsem explozi – alespoň zdálky. Slyšel jsem zvuk něčeho letítícího…. Co se blížilo, ale pak se to vzdalovalo.

  Otevřel jsem okno a na východ letělo blikající letadlo. Pak už mě ten nepříjemný pocit opustil.

 10. noro napsal:

  preto si treba vyberat len ryby ulovene v stredozemnom mori. Zistite to lahko,, oblast vylovu tzv. FAO 60, 61, 70, 71, 80, 81 su uplne ze spatne. Zvysok je lepsie si kontrolovat podla aktualnych map zamorenia. Na obale je povinne tieto oblasti vylovu uvadzat. Dobru chut

  • tomáš marný napsal:

   Milý noro,
   v žádném případě ani odtud. Středozemní moře je také kontaminované. Měřili jsme to. Proto doporučuji nejezt žádné ryby z moří. Je to i v lososech…..
   tm

 11. Bogena napsal:

  ako smrdí či vôňa ozón ?

  • Liběna napsal:

   neda se asi rict primo, ze smrdi. Me docela voni : ) Drive tak „voneli“ horska slunicka a ozonem se provadi i kosmeticke osetreni pleti, ze se jako drive zahoji zanicena mista v obliceji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.