Marného okénko 25.10.2018

…..dnes začneme pravdou, jaké praktiky používá škola při výuce a to mnoho let či staletí….

12:54

Je zde přesně řečeno, co je na lidi po staletí používáno a praktikováno. No naštěstí mnoho lidí nezlomí, jinak by nemohli vzniknout takové blogy a jiné…..

 

 

…..no a další trefný video na způsob Simpsonů se můžete podívat zde:

No tak vše nám po celé roky kradou. Asi proto, aby si lidé uvědomili, že hmota na této planetě nemá cenu. Ne nemá. Jenom 1000% funkčnost organismu a samozřejmě láska a vztah člověka k člověku. Ale ten nopokrytecký a pravý.

Všechno Vám ukázali a vědělo se vše dopředu. Tak volby, ani změna v parlamentu zde nic nezmůže. Proto bych doporučoval se zamyslet nad tím co se odehrává po celém světě, jak se DEEP STATE snaží vše zlikvidovat a hlavně nepohodlné lidi. Je k tomu nutné zákulisní vědění za oponou MATRIXU a k tomu se mimo muže z východu a možná díky němu i muže za oceánem skoro nikdo nedostane.

Ale vážení čtenáři tadesca, zůstaňte v klidu, vše se v dobré obráti. Musíme konstatovat, VŠECHNO ŠPATNÉ JE K NĚČEMU DOBRÉ. Proto Vás prosím nehažte flintu do žita. A kdybyste to chtěli udělat, tak zase na rok na jaře, zajeďte za Bolkem Polívkou do Olšan a tam to můžete dělat in Natura. Občas jsem u něho také na házení flinty do žita hostem, ale nikdy jsem ji neházel. Nemám to ani jako vrozenou vlastnost a není mi to tedy vlastní…..

p.s. a právě proto přes veškeré udání, vyhrožování a psaní nesmyslných komentářů jsem na tadescu nadále…..

Toš tak…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. zdeněk napsal:

  jste mi připomněl tohle video krátké
  https://www.youtube.com/watch?v=Db17l8j-Ax0

 2. Aleš Kubín napsal:

  Ten kdo ovládá sám sebe, je mocnější než ten, kdo vládne celému světu. Buddha P. S.: respekt Tome k tomu co děláš…

 3. Anan napsal:

  Děkuji za vše a hlavně za to, že budeš nadále. Nevzdávám se a děkuji za každou radu a informaci. Kdo nechápe a zavírá oči bude překvapený změnami, které nastanou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.