Marného okénko 26.11.2018

…..Francie je dnes téma na dračku. Co se odehrává v této zemi a proč vlastně stávkují je jasně stanoveno. Stávkující mají jasný cíl….

07:27

Vše začalo cenami benzínu. Pravděpodobně to byl jenom začátek ale s jiným záměrem. Nyní jsou všichni francouzi žlutí a jsou hodně nazlobeni. Benzín a pohoné hmoty  je už v podstatě nezajímají. Podstata celé akce rozlobených Francouzů je placení vysokých daní, které se dávají přivandrovalcům vrchem a spodem. Jedna madam se ve videu vyjádřila, že černoši nebudou nikdy pracovat a francouzi zase nejsou ochotni na ně dřít. To je tedy ten pravý důvod, proč stávka půjde dále. Nyní vyhrožují, že bude tak dlouho až odstoupí celá zločinecká vláda v čele s MAKARONEM…..

Hranice bolesti byla u obyčejného obyvatelstva překročena. Nemají vůbec zájem se vracet do práce. Dle jejich slov,“nemáme co ztratit“….

 

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jana napsal:

  tí policajti, ktorí do nich pálili s tým vodným delom si stále neuvedomujú že pália do svojich? do tých, čo im platili výplaty zo svojich daní?

  • Bytost napsal:

   Možná to těm fízlům dojde až nebudou mít co žrát

  • bloblo napsal:

   Opicajtům je naslibována kariéra a výsluhy. Dokud jim nebude hrozit zabití od vytočených lidí, budou je klidně mlátit teleskopem hlava nehlava a těšit se na vejplatu. Opicie pouze zajišťuje pořádek v koncentráku.

 2. Anan napsal:

  Děkuji Tome za Tvou práci pro nás. Přečetla jsem si Týdenní na Vašich stránkách komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka ze dne 26.11.2018 a vysvětluje mi to vše co a proč se děje na světě nejenom ve Francii. Je to slibné pro nás pro všechny.

  • dastin napsal:

   No jestli to je slibne se teprve uvidi, kdo vi co ta druha parta pro nas pripravuje. Kdo to vlastne je, zda to nebude jeste horsi. Jedine co by se pocitalo, bylo by to, co slibil nas sef shory…….ten nejvyzsi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..