Marného okénko 27.10.2018 z cest

AKTUALIZACE 20:54…..vzhledem k nedostatku toho co neexistuje, jsem nemohl dva dny napsat okénko. Proto se ozývám až dnes a to z cest….

13:45

…..zajímavá zpráva přichází z Německa, kde se v rádiu a ve videotextu upozorňuje na nedostatek benzínu a nafty!!!!! U některých tankovacích stanic muselo dojít k jejich uzavření pro nedostatek pohoných hmot. Pro dodávky na benzinky muselo být zasaženo do „železných zásob“ státu.  Na mnoha místech v Německu uvádějí, že nedostatek způsobil prý nedostatek vody v řekách a omezený provoz zásobování….

Jestli je ale tomu skutečně tak, proč sáhli na státní zásoby, to mně není jasné. A mimo jiné cena benzínu a nafty stouply během několika měsíců z hodnoty 1,19EURO na dnešních 1,60 EURO. Dalo by se to vysvětlit právě potřebou pohoných hmot na vojenské účely a omezení přísunu pro obyvatelstvo….

AKTUALIZACE 13:54

…..ve Freiburgu se opět odehrál (podle MADAMME MERKELOVÉ a jejích patolízalů) ojedinělý případ, kterých je v Německu každý den několik, ale nedostanou se na veřejnost. Vše se snaží zamést pod koberec. Původní zprávy uvádějí že 18 letá dívenka, která šla z diskotéky byla omámena neznámou látkou, zatažena na odlehlé místo a 7 syřany znásilňována. Všichni byli zatčeni, ale policie zjistila, že jich bylo celkem 15. Jednalo se ale vesměs o Somálce.

18 letá žena při výslechu v nemocnici uvedla, že nemohla ani křičet a ani se moc hýbat, byla něčím omámena. Znásilňování trvalo 4 hodiny. Naštěstí ji nechali žít, ale bude mít trauma po celý život.

Měli bychom se zeptat „ÚDAJNÉHO POLITICKÉHO KOMENTÁTORA MARTINA KUBEŠE“, z jakého důvodu má zájem dovážet do česka právě takové lidi. Prý je jich zde směšně málo. A co by říkal kdyby jeho přítelkyni, pokud vůbec někdy nějakou bude mít, se stalo něco podobného co v Itálii a včera v Německu a znásilňovali ji 4 hodiny. Popřípadě jeho sestru, kdyby nějakou měl nebo jeho matku????? Jak by si to omluvil, jak by reagoval a co by na to říkal. Je smutné, jak kabala ovládla mladé lidi, slovany na rozpoutání nenávisti v naší kotlině….

Freiburg: 18-Jährige betäubt und von sieben Syrern nacheinander vergewaltigt

https://www.focus.de/panorama/welt/opfer-ist-erst-18-jahre-alt-waren-es-bis-zu-15-taeter-schock-ueber-gruppenvergewaltigung-in-freiburg_id_9804578.html

 

V komentářích lidi požadují ty nevyšší tresty nejen pro pachatele ale hlavně pro politiky, kteří všechno způsobili…..

 

AKTUALIZACE 19:54

SENEGALSKÝ přivandrovalec znásilnil mnoho německých dívek. Přesto, že byl na několika kurzech o neznásilňování dívek za jeho pobytu ve vězení, tak sotva co ho pustili, opět se rozjela jeho mašinerie znásilňování. Co se to tady sakra děje? Je to záměrem vlády a jejích orgánů?????

Jakékoliv kurzy těmto násilníkům nic nepřinesly, byly to vyhozené peníze daňových poplatníků a znovu a opět mnoho nešťastných mladých dívčích obětí. Každý den máme v  novinách z různých částí Německa mnoho případů. Dotyčného SENEGALCE chytli po třech měsících a opět jde „bručet“ než ho asi zase pustí a bude dělat to stejné…..

Článek si můžete přečiíst s překladačem:

Senegalesischer Silberrücken vergewaltigt wiederholt junges, deutsches Mädchen

AKTUALIZACE 20:54

Začala nová uprchlická vlna. Tentokrát ale ze západní Evropy do Maďarska. Poslední týdny se stupňuje vysídlení občanů z Německa, Belgie, Holandska, Francie do Budapeště a okolí. Viktor Orbán slíbil lidem možnost vybudovat kolonie a potřebují zde mnoho pracovních odborných sil. Lidé s radostí přicházejí do země, kde nevládne dnes a denně pouliční teror a kde se nemusejí bát vyjít ve večerních hodinách na ulici.

V minulosti jsme psali o této možnosti i v Rusku, kde jim bude darovaná půda na stavbu domů.

Článek si můžete přečíst s překladačem ZDE:

Neue Flüchtlingswelle aus Europa nach Ungarn

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Radek napsal:

  já bych to několikahodinové obohacování přál samotnému chytrému Kubešovi, ať z toho něco má přímo on sám ☺

 2. Maroš napsal:

  Na takýchto vymysleli Húni napichávanie na koly – veľmi odborne – kôl vyšiel odsúdenému popri životných orgánoch niekde v záhlaví na šiji, takže si to aj pár dní užil. Húni to robili špeciálne svojim zradcom!
  Vlad Dracula z toho urobil šoubizový priemysel na výstrahu Osmanom. Takže prečo nezatĺcť takýmto zmrdom rúčku od krompáča do viete kam – a pekne ako divadlo – jednému po druhom – všetkým 15-stim – a ako poslednú večeru im pripraviť paprikáš z bravčových paprčiek – je to delikatesa! Mňam! – už im závidím! A namiesto lubrikačného gelu – Húni používali loj – tie rúčky pekne lubrikovať prasacou masťou a krvou, aby im bolo jasné, že peklo je za živa a tu na Zemi!
  https://zivot.pluska.sk/clanok/4735/tresty-smrti-2-cast

  • Maroš napsal:

   No – bolo by to moc zložité – jeden brokový náboj na bažanty do gulí a nechať ich zhniť za živa a ide sa ďalej! Toto neprestane, kým sa tie hovädá nenaučia chodiť od strachu po kanáloch!

   Plivu na váš hrob 1, 2, 3, 4
   https://duckduckgo.com/?q=Plivu+na+v%C3%A1%C5%A1+hrob+&t=h_&atb=v122-3&ia=web

  • Vítězslav Crha napsal:

   Tak to máš Maroši naprostou pravdu a článek o tomto lze najít na internetu pod názvem LES LIDÍ. Moc hezky se to čte, protože tomu celému něco předcházelo a tím bylo varování muslimstvu, že budou ještě utíkat bez jediného výstřelu. Když se blížili, tak to rumuni rychle připravili a začali s jednohubkami na kůlech. Asi 20 tisíc zadržených muslimů tam napíchali a pak jenom čekali. Ti když dorazili se tak šíleně vyděsili, že utíkali zpět co to jen dalo. Příklad pro současnost????

 3. Maroš napsal:

  Tento 3-tí diel Plivu na váš hrob sa sem bude hodiť asi najlepšie – hlavná postava je akože Češka v USA – Angela Jitrenka – v čom je určitý symbolický odkaz a filozofia – ako sa zachová práve tá stredná Európa voči násilníkom?
  Plivu na vas hrob 3 2015 CZ titulky v obraze
  https://www.youtube.com/watch?v=eVk6G5_NDMg

  Treba si pripomenúť, ako Lívii G. niekto z našich /v 2. videu/ prial, aby ju znásilnilo 10 Arabov naraz! Takže – zm.dom žiadne biblické odpúšťanie!
  Voči zvieratám som nikdy nebol a ani nebudem vedome a cielene krutý, ale voči ukrutým a bezcitným zvieratám v „ľudskej“ podobe som absolútne neľútostný! To treba sanovať – aj na výstrahu ostatným! Ak to funguje pre rešpekt voči mafii – funguje to aj pre rešpekt voči ostatným!

  • Hory8 napsal:

   Maroši,už hodně dlouho čtu tvé komentáře a musím říci,že si jeden z mála lidí, se kterým souhlasím snad ve všem,co napíšeš. Klobouk dolů před tvým nadhledem. A děkuji Ti za spoustu obohacujících informací. Seš dobrej! Doufám,že je víc takových lidí jako Ty. Hory8

   • Maroš napsal:

    Hory B – jednu vec sa musí človek naučiť poriadne – vedieť sa rozhodnúť! Sú také profesie, kde sa to dá naučiť – povedzme ako lodníčina, hasičská robota, dispečing na železnici, lietanie. A potom neriešiš – či sa rozhoduješ naozaj správne – jednoducho prevezmeš za to svoje rozhodnutie zodpovednosť. Byť rozhodný = byť slobodný. Inak je všetko len jeden celoživotný útek – a stále do neznáma. Asi tak…

 4. Okap napsal:

  Tenhle chudáček, jasná bukvice, vypadá jak partner PornoJandy z Evropských hodnot

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..