Marného okénko 28.10.2018 z cest

AKTUALIZACE 21:54…..jak vidíte, po celém světě se rozjíždějí zajímavé akce, které neměly v minulosti obdobu. Sami o tom píšete, co se odehrává třeba na vysokých školách, kam lákají Vaše děti na zahraniční zájezdy a zvou je do neznámých rodin a podobně….

21:54

tm komentuje:

A tomu všemu není konec. V minolosti jsem kdysi psal, že kamery na dálnicích, na cestách, při vjezdu do vesnic, jsou jenom začátkem. Je to totální kontrola lidí a když někam jdete, jedete, letíte, pudou sledovat i váš první a poslední prd, který jste při cestě udělali.

Tak teď se držte. EU a její „vysoce inteligentní parlament“ má dalšího kostlivce ve skříni, právě na Vás připraveného. Musím uznat, že se od lidí dosti naučili a rozhodli si sami postavit v EU vlastní LETADLO. Né na lítání, lítat budete právě vy. Ptáte se kam? No přece za penězi, vy je budete muset vydřít a oni Vás sedřou i z kůže.

No tak to by se i pan Orwell divil a tiše či zlostně záviděl. Prosím posuďte sami. Protože  nemakačenkové v EU parlamentu mají také vlastní rodiny a těm se také nechce dělat, tak si vymysleli geniální plán. Udělají letadlo. V Česku ho všichni znáte, ti nahoře, kteří to začali měli velké prachy, ti ostatní utřeli hubu. Hlavně že vždycky jako výsměch těm blbcům nechali střílet a bouchat šampáňa. Dobrý den…..

Tak o co se jedná? Už Vás nebudu dále napínat, sice zní to jako pohádka, ale pohádka to není:

Mýtné za celou EU, Poplatky za zácpy na cestách, pohyb vozidel a jejich sledování, Sledování vašich bytostí.

Mýtné za celou EU

Řidiči všech motorových vozidel po celé EU budou platit jednu velkou daň na celý rok za veškeré cesty, které existují, je jedno, jestli tam pojedete či nikoliv. Jako bonus dostanete sledování i osob které přepravujete a to pomocí mobilu či čipu v pase, nebo čipu v OP. (není to tam psané, ale odjinud vím, že budou nahrávány veškeré vaše rozhovory vedené v autě za jízdy)

Vjedete do měst a jinde do obydlených oblastí, bude se platit i daň k těmto vjezdům. Asi dostanete nějaké složenky na zaplacení.

Poplatky za zácpy na cestách.

V případě že vjedete na dálnici nebo kdekoliv jinde do zácpy (nemyslím tím případné Vaší ve střevech – i když v budoucnu to není vyloučeno), bude se z toho platit separátní daň, nevím sice za co, ale bude.

Sledování vašich bytostí

Podívejte se kolik kamer je po celém městě, na vesnicích a na Slovensku je dokonce montují jako testovací i do lesů na stromy. Prý ale jenom jako na sledování zvěře. Ano lidi už považují tedy za zvěř, jinými slovy řečeno.

Kamkoliv se ve městě hnete okamžitě jste zaznamenáváni a Vaše obličeje skenovány.

 

A protože je na sledování potřeba gigantického počtu lidí, tak tento ohromný pyramidální systém, jak ho sami nazvali, Vás bude za Vaše peníze sledovat. Daní budete platit tolik, že se z toho po…… a to dokonce už i za každý pr..

Napsal jsem jenom ve zkratce, celý článek si můžete s překladačem přečíst zde

https://www.achgut.com/artikel/maut_staugebuehr_und_bewegungsueberwachung_fuer_alle_eu_buerger

Dnes je už tolik dat, které bychom Vám rádi sdělili, ale není možné vše překládat…..

tm ps: a vzpomínáte si jak MADAMME MERKELOVÁ vyhrožovala, že auty budou moci jezdit jenom ti privilegovaní????? Ani vám je nebudou muset zabavovat, dostanete takové daně že je rádi odevzdáte…..

AKTUALIZACE 18:54

tm komentuje:

 

 

Při návštěvě Berlína a jiných velkých měst v Německu byste si měli dávat pozor, kam a kdy odcházíte. Po setmění, už i dříve bezpečná místa se stávají velmi nebezpečnými. Lidé mohou být rádi, když se vrátí domů s celým chrupem bez vyražených zubů. A nyní přijde důvod, proč Vás mohou napadnout.

Gangy (spisovně řečeno pro dnešní tisk) „jižních států“ vám nabízejí drogy ke koupi. Jestliže si je nekoupíte a odmítnete, zmlátí Vás a oloupí o obnos, který u sebe máte. Chodí ve smečkách 7-10 mužů a pravděpodobně nemáte šanci jim uniknout. Proto v Německu na různých fórech, kvůli vlastní bezpečnosti, nedoporučují večer nikam chodit.

Článek si můžete s překladačem přečíst zde:

https://www.bild.de/regional/berlin/berlin-aktuell/berlin-friedrichshain-schon-wieder-mann-verpruegelt-weil-er-keine-drogen-wollte-58072458.bild.html

Ale samozřejmě se jinak vůbec nic neděje

AKTUALIZACE 21:54

tm komentuje:

POZOR NA POHONÉ HMOTY A JEJICH SKLADOVÁNÍ

Německá vláda nechala vypracovat studii ohledně dieselových agregátů při blackoutu. Zjistila že mnohé agregáty mají špatné pohoné hmoty, které by asi byly problémem při jejich provozu a automatickém startu.

Je zajímavé že se poslední dobou tak vehementně zajímají o náhradní zdroje při blackoutu. Pravděpodobně něco vědí, a proto ten povyk.

Bylo zjištěno že na skladování dieselu je nutná jenom čistá nafta, která vydrží i několik let skladovaná. Jesliže se použijí biosložky, zapomeňte na jejich kvalitu a použití. Po několika měsících jsou nevhodné a mohou způsobit problémy v motoru.

Tak asi právě proto nám všude do dieselu dávají nevhodné biosložky, které způsobí jejich nemožnost je dlouhodobě skladovat. Toš tak.

Zde si můžete s překladačem přečíst doporučení jaké pohoné hmoty jsou vhodné na skladování a jaké nikoliv. Byla vypracovaná studie:

https://www.bsi.bund.de/DE/Themen/Sicherheitsberatung/Arbeitshilfen/LagerungBrennstoffeNEA/Lagerung_Brennstoffe_NEA.html

https://www.bbk.bund.de/DE/AufgabenundAusstattung/KritischeInfrastrukturen/Publikationen/Leitfaden_Notstromversorgung.html

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Zdravím Tomáši. Chci informovat, že v Holandsku už bankomaty ING nevydávají 50 eurove bankovky ale jen 20. Měl sem problém i s výběrem ,nechtěly mě vydat prachy až na podruhé ,no nenechávat tam skoro nic to je moje heslo ale asi se něco děje a to je fakt!

  • tomáš marný napsal:

   Milý světe bez válek a neziskovek,
   o tom vím aji od jiných z Německa, kterým automaty nedaly nic a peníze na kontu mají, dnes mě to v rozhovru přes skype říkal bývalý kolega…..
   tm

   • Svět bez neziskovek a válek napsal:

    Díky Tomáši za potvrzení toho, o čem již dlouho informujes…..budu informovat při výběru ve středu nebo ctvrtek, co se děje, jestli vůbec ještě půjde internet!

 2. Kugelig napsal:

  A jakpak budou sledovat můj xicht, když ho budu mít zahalený. Dnes už to nikdo zakázat nemůže. To by museli zakázat i muslimům, což jaksi nejde, že.
  Stačí obyčejný klobouk a tmavé brýle.

  • tomáš marný napsal:

   Milý kugelingu,
   to jim už stejně nevyjde, EU je před rozpadem. A mohutné změny, které zde nastanou jim to už nedovolí. Ale je to připraveno…..
   tm

  • tomáš marný napsal:

   Jo a zapomněl jsem dodat, že je nejlepší si pořídit kšiltovku s ledkami v předu na svícení, vydělat je a dát tam speciální ledky, které udělají kolem hlavy bílou kopuli, která se tak jeví na kameře špiónů. Pak nevidí vůbec nic. Jeden známý mě ji udělal a je to skvělé. Kamera při záběru či foťák tam z obličeje nic nemá…..
   Mimo jiné do klobouku to jde zabudouvat taky….
   tm

 3. jana napsal:

  Hrubky? Bo není čas 😉 To tm přece omlouvá, ne.

 4. bloblo napsal:

  Jasně že nafta s řepou hnije. Do auta kupuju zásadně čistou bez řepy. Do zásoby pouze zimní naftu, která v mraze nevoskuje.

 5. Jarka napsal:

  Merklice opice odstoupila….to jsou mi věci, babizna jde do lochu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.