Marného okénko 29.10.2018

…..na celé planetě je tolik událostí, že je těžké pomalu vybrat ty nejdůležitější. Promiňte, ale na doslovné překlady už nezbývá čas a stejně lidé dlouhé články nečtou. A víte proč? No protože taky ten čas nemají. A jak ho mohou mít, když neexistuje….

07:54

Dneska mám pro Vás pikošku

tm komentuje svůj vlastní příběh z cest po zahraničí

Všechno bude otočeno zpátky

…..od určitého člověka, který se zúčastnil velmi důležitého tajného jednání, které trvalo skoro celý den a jednalo se prý o hodně důležité záležitosti na planetě Zemi, jsem se dozvěděl jenom jednu větu. Po dlouhém rokování mnoha lidí bylo ustanoveno:  VŠECHNO BUDE OTOČENO ZPÁTKY. Dotyčný mně nebyl ochoten nic více říci, že nemůže (to ani dokonce neví, že píši tento web, přestože se známe desetiletí), jinak by se mnou možná o tom nebavil.

Musím zdůraznit, že se jedná o člověka, který se setkává pouze a jenom s velice konstruktivními lidmi, a hlavně pomohl mnoha lidem a nikdy nic za to nechtěl.

Když jsem mu položil otázku a poprosil, nechť mně něco řekne aspoň obrazně nebo jakoby nějakým příměrem či příkladem, zavrtěl hlavou a řekl ne né. Uplynula asi hodina až dvě hodinky rozhovoru při kávičce a sklence levitované vody, tak jako vždycky.  Bavili jsme se o všem možném i nemožném a jiných věcech. Něco se mu ale rozleželo v hlavě a uznal za důležité mi aspoň něco málo naznačit. Dal příklad, který jsem už naprosto neočekával.

Vše uvedl zajímavým posunkem ruky a náznakem s gestikulací. Dobře, na tvou žádost ti něco sdělit mohu v náznacích, jak jsi žádal, ale jinak než by sis myslel. (tm: tak tohle mám „moc rád“) Potom začal větu:

„představ si, že stojíš před zrcadlem“ v ten moment v mé hlavě problesklo tisíce možností, protože vím co zrcadla pro lidi znamenají a napsal jsem několik článků o nich.

Na chvíli se zastavil v řeči jakokdyby hledal další slova, ale možná viděl můj výraz v obličeji a pozoroval moje oči kam se dívají a jak rejdí tisíci pohyby a potom pokračoval

„díváš se sám na sebe, a cestu, která je za tebou“.  V ten moment mi bylo jasné co řekne dál, jako kdybych četl jeho myšlenky. A přesně to řekl “ všemu je tady naopak, skoro NIKDO to nechápe, ta cesta, kterou jsi přišel k zrcadlu je ale před tebou.“ (na slovo nikdo dal zvláštní důraz)

a potom pokračoval „stačí tedy vykročit a jít dopředu, ale dívat se musíš dozadu“

Rád bych viděl sám svůj obličej v moment dořeknutí.

No tak tím mně tedy dostal. Čekal jsem všechno, ale i tohle bylo na mé uvažování v ten moment až přespříliš. Tak mám z toho zamotanou hlavu dosti, i když jsou mi veškerá data o obrazech, zrcadlech, kde je levá a pravá strana, známá. Když dáte na zrcadlo pravou ruku, je v obraze zrcadla samozřejmě vlevo.

Je mi jasné, že hovořil o dvojité dualitě a mnoha jiných věcech a to vyjádřil jenom jednou větou s přirovnáním.

Natvrdo konstatuji, zamotal mně tím hlavu a je to velký oříšek, ba přímo ořech, co tím chtěl básník říci. Mám tedy na Vás prosbu. Popřemýšlejte o tom, co jsem se dozvěděl, nyní i vy a řekněte, co Vás okamžitě napadne. Většinou ta první myšlenka bývá ta správná a pokusíme se to společnými silami rozluštit.

Věta na rozluštění zní: Všechno bude otočeno zpátky

Předem děkuji za náznaky v diskuzi a popřípadě za rozluštění, mně momentálně nic nenapadá….

tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

58 komentářů

 1. Al stein napsal:

  Mna ako prve napadlo ze sa ludstvo musi vratit naspat k svojej pravej podstate. Ludske bytosti na zemi neboli stvorene so zamerom a k podobe na ktoru sa vyvinuli. Uz dlho sa opravuju vsetky kody tak aby bol clovek svojimi stvoritelmi preprogramovany a vrateny k povodnym kodom a povodnemu zameru. Pohlad na svoju cestu s terajsou dusou a skusenostami to jasne deklaruje.
  Kazdy ma v sebe zakodovany aj povodny zamer Stvoritela. Len je pod mnohymi nanosmi a priam zabetovany takze iba tazko sa derie na povrch.
  Ak by sa tento vedomy navrat neuskutocnil tak to by znamenalo koniec pre tuto planetu. Zijeme v casoch obrodenia matky zeme Gaie . Zem mimochodom uz prekrocila a presla z temnoty cez dolezite vesmirne brany spat a blizsie k Velkemu centralnemu slnku. ( O tom svedci aj uplne ine vnimanie casu ako takeho. Cim blizsie k VCS tym menej casu az nakoniec ziadny..).Rastlinna a zivocisna risa uz pred niekolkymi desiatkami rokov … Iba tvor – clovek ostal kdesi visiet… lebo nedokaze prekrocit svoj vlastny tien a spojit sa so svojou dusou ktora vie co ma robit.
  Cely humbuk .novodobeho otroctva jej v tom brani. Nemoze uvidiet samu seba v celej svojej krase.
  Preto to zrkadlo s pohlad spat. Hladanie svojej duse. .. kde sa stratila a ostala zakliesnena. Vsetko sa musi ako keby vratit na zaciatok. A kedze v univerze existuju urcite zakony da sa to iba tak ze kazda bytost uvedomenim si svojich vlastnych prezitkov ocisti sama seba a zmaze svoju karmu.
  A viva Heureka. Zrodil sa novy clovek. Novy obrodeny Adam a Eva.
  Tot vsjo. Zacem bukvy?
  Tesim sa ze ti to ta bytost takto podhodila aby si to zasial do kolektivneho vedomia. Dakujeme a milujeme. Milujeme a dakujeme. Namaste

 2. Martin napsal:

  Je to snadné. Žijeme ve 3d, tedy v krabici. Krabice obsahuje nám známý svět. Krabice je zevnitř vybavena zrcadly po celé ploše, které nám zrcadlí nám známý svět donekonečna na všechny strany. Dává nám to iluzi, že všechno víme a všude jsme byli 2x. Je to proto, že nevidíme za zrcadla a věci a děle za zrcadly se nám ještě nemohou zrcadlit v našem známém světě uvnitř krabice, tj. jakoby neexistovali. Cesta v našem známém světě někam vede a „končí“ u zrcadla a pokračuje za zrcadlem v nám dosud neznámém světě. Známe bod, místo, kde cesta z našeho známého světa navazuje na cestu v nám dosud neznámém světě. Uděláme krok do zrcadla a pohledem zpět zkontrolujeme, zda jsme stále ještě na cestě a uděláme další krok a provedeme korekci postupu a směřování dalšího kroku. Tímto způsobem zvětšujeme nám známý svět uvnitř krabice. Martin Havran

 3. Amazonka napsal:

  ono by úplně stačilo kdyby se každému vrátil dvojnásobek toho co činí a to okamžitě a ne až za roky nebo v jiném životě… ale to asi pán se kterým jste si povídal těžko zařídí… 🙂

 4. Pustovník napsal:

  Podľa mňa, zrkadlo je obrátená realita, ktorá ukazuje len to čo je, ale naopak. Takže ukazuje naozaj cestu, ktorou som prišiel. Pozeraním do zrkadla sám seba vnímam sebakriticky a buď hľadám spôsob zlepšenia, alebo ho skôr ignorujem. Pozerať sa dozadu znamená otázku prečo. Prečo som došiel až sem a akým spôsobom. Ak zhodnotím svoje kroky kladne, moje kroky smerujú vpred. Ak záporne, hľadám možnosť nápravy a musím sa vrátiť k zápornému zdroju. Najhoršia je nedoriešená minulosť. Je to veľmi ťažké. Väčšinou sa mi nedarí. Preto pokus – chyba a pokus – šťastie.

 5. Andy napsal:

  Tak já chci taky něco napsat 😀 …
  První věc, která mě napadla, když jsem to přečetla už nahoře v článku, .. no a jelikož moc neoplývám slovy a nevím jak to říct, tak Alue raz uveřejnila tvůj rozbor na hudební klip „Return to paradise“ jakoby že běžel čas zpátky, otočka a zpátky ke kořenům, k lidství
  https://www.youtube.com/watch?v=qrbDwzPRoYw

  Není zač …. 😀 😀

 6. Andy napsal:

  „stačí tedy vykročit a jít dopředu, ale dívat se musíš dozadu“
  Pokračovat vpřed ve vývoji … Ale nezapomenout odkud si přišel (odkud pocházíš)
  „díváš se sám na sebe, a cestu, která je za tebou“ … to je to samé

  „všemu je tady naopak, skoro NIKDO to nechápe, ta cesta, kterou jsi přišel k zrcadlu je ale před tebou.“

  No a tady je znovu řečeno, že to odkud jsme přišli, je vlastně i před námi, protože se tam do ráje musíme opět vrátit .. … jsme z Doma, teď jsme „mimo domov“ ale je třeba se vrátit domů, ale je to cesta, kterou půjdeme vpřed .. chápeš 😀
  Do ráje opět dojdem pouze cestou vpřed (zpátky domů)

 7. pavel napsal:

  Dobrý den,
  přijde mi, že to je potvrzení sdělení, které ná tady často demonstruje tm. Tzn., že opak je pravdou. Jdete životem a teprve po čase zjistíte, možná až na smrtelné posteli, že skutečnost byla úplně jiná, opakem prožitého. Takže co bylo považováno za správné bude nesprávné, první budou poslední, velcí se stanou malými, preferované se stane nechtěným, apod. Hm?
  pb

  • Ludmila napsal:

   Taky mi to tak připadá…jak to t.m. už roky říká…ta cesta, která je za mnou se otočí o 180 st. a je náhle přede mnou 🙂 Lída

 8. Anan napsal:

  Nedivím se a jsem taky v rozpacích. Jít dopředu cestou, kterou jsem přišla a je přede mnou asi znamená, že musím kráčet dopředu, protože nejde couvat před tím čím jsem prošla a dělala. První co mě napadlo napravit vše co vidím teď, že nebylo moji pravou podstatou a bylo uděláno na základě programu vloženého do lidstva stvořitelem Anu a Mardukem atd. Podrobně se o tom dočítám v rozhovorech s Jamesonem Nerudou. V pátém rozhovoru vysvětluje Neruda žít slovy JÁ JSEM. MY JSME. Je toho tolik co je za hranicemi našeho rozumu a pochopení. Základní program je existovat v oddělenosti, otroctví a hierarchii mocných a bezmocných. Nemám zatím ve všem jasno, jenom třídím informace, které mi mají co říct. Toto je můj zatím neucelený názor.

 9. noro napsal:

  budeme velkomyselny a budeme v nadeji ze sa to otoci s5 k pr(a)vej podstate cloveka. Len ci sa toho dozijeme. Lebo sem k vymytiu mozgu sme sa dostali za storocia zacinajuc krestanstvom utnutim korenov historie nasich predkov nasilim ze jo. Takze ak sa na to nepozeram ideologicky ale prakticky, tak my tu uz nebudeme, a ani tvorcovia tychto myslienok (ledazeby utajenym zazrakom tak dlho zili). Co znaci ze obratit sa to moze zas, nakolko myslienka sa musi prenasat generacie. A k tomu musi ludi nieco hnat. Do tejto situacie sme sa dostali lebo generacie hnala moc a peniaze. Takze kym neodjde k zmene podstaty cloveka, k jeho tzv. osvieteniu, za jeden zivot pojde masineria dva kroky dopredu a jeden s5. Ledazeby doslo k obrodeniu zazrakom, a tych vela nebyva ze jo. Ale tiez by som bol radsej. Dolezite je ale uchovat myslienky plne svetla. tym to zacina. My si to neuzijeme, ale mozme to pre druhych po nas zacat.

 10. Tubo napsal:

  Na toto téma mě napadlo zmínka V.V.P. asi tak rok zpět o pohádce „Království křivých zrcadel“. Lze stáhnout např. stahuj.cz nebo CSFD/ https://www.csfd.cz/film/33595-kralovstvi-krivych-zrcadel/prehled/

 11. Dracon napsal:

  Vše bude otočeno(navráceno) zpět k přirozenému Božímu řádu tak, jak to má být.
  V jednoduchosti je pravda

 12. Ved napsal:

  osobne mam nazor ze se to tyka hlavne chodu casu jelikoz ten probiha jako sinusovka a to se da prevest na kyvadlo a ve vedach je receno ze v urcite dobe se cas zase jako kyvadlo zhoupne a udalosti zacnou nabirat stejny smer jako kdysi ale presne v opacnem poradi a zlomove body se tudiz opakuji akorakt s tim ze lide se rozhodnou jinak nebo maji tu moznost a k tomu uz pomaha to ze vesmir ma sve cykly a v roce 2012 zase zacal cyklus od zacatku jak se rika svitani tudiz kladne energii ktere prichazi na zem (blokovane castecne chemtraily ale sili a nakonec jejich filtr bude prolomen a pro mnohe to bude sok a mozna posledni) pomuzou lidstvu k lepsim rozhodnutim a rikam pomuzou protoze nikdo za nas nic nevybojuje je to na lidech jak se rozhodnou a to rozhodnuti zpusobi bud zanik civilizace a vznik kultury nebo postupny prechod civilizace na kulturu ( kultura oznacuju spolecnost ktera zije v harmonii s vesmirem civilizace je pravy opak a proto vzdy zanikne ci je odstranena )

 13. hajc napsal:

  Viděl bych to zásadní, až v druhé části – „stačí tedy vykročit a jít dopředu, ale dívat se musíš dozadu“ – skutky a jejich důsledky a zrcadlo je to co bylo řečeno, vzrcadle je vše otočené

 14. stenly919 napsal:

  Mě jako první se v hlavě objevila vize něčeho, co vypadalo jako by krátkodobé zemětřesení, kdy po něm už bude všechno jinak. A zajímavé je, že jako další věc mě napadla, že žabáka zchvátí infarkt, protože dojde k něčemu, o čem mluvil Churchil(nevím jestli po válce nebo před válkou) o tom, že kdyby lidem byla zjevena pravda o tomto světě, tak okamžitě zešílí(Kdyžtak mě Tome prosím oprav, jestli jsem to napsal nepřesně). A teďkom jak to píšu, jsem si ještě vzpoměl, že něco v tom smyslu předpovídal i Nostradamus, a psalo se o tom(nevím jeslti tady nebo na prvopodstatě). Tak uvidíme, kdy to začne, už se na to těším.

 15. ⚜ aston 405 napsal:

  Třeba to může znamenat, že si máme nyní uvědomit, jaké chyby jsme udělali, protože se mají opakovat nějaké klíčové události, které jsme už zažili. „Podívej se na cestu, kterou jsi sem přišel. Nyní zažiješ znovu tu samou cestu.“ Musíme si tím samým projít znovu, jenže jsme teď vyzbrojeni výhodou – víme, jaké byly udělány chyby a můžeme se na ně připravit a rozhodnout se v klíčových okamžicích opačně. Třeba byl něčí zásluhou posunut bod, ze kterého pro nás není návratu; nové výhybky na koleji, neočekávané šance?

  Konec úvahy 🙂 velmi děkuji za dnešní okénko.

 16. moai napsal:

  Nedávno jsem přemýšlel (také pod vlivem úvah které jsem četl), jestli náhodou není celý můj život jen jeden den. Jak vím, že to co si pamatuji ze svého života není vloženo něčím a každý den když se tzv. probudím, jen žiji další život, který jsem si třeba vytvořil ve spánku. Třeba… No a po přečtení tohohle spánku mne napadlo, jestli nežiji obráceně. Každým probuzením mladší a s možností naplnit svoje „vzpomínky“ na to, co jsem ještě neprožil. Moje „vzpomínky“ mi vlastně říkají, že bude (bylo) lépe…. Cesta je přede mnou a ohlížím se zpět na „moudrost věku“, abych naplnil to, co mne vlastně dělá šťastným…?

 17. jirka67 napsal:

  Protože v pohádkách je více pravdy než si většina lidí myslí, jako první mne napadla Alenka v říši divů za zrcadlem.
  Alenka se setkává se svými přáteli i nepřáteli v různých dobách jejich životů. Má omezený čas na záchranu kloboučníka.
  Takže je docela možné , že čas pro nějaké akce se blíží ke konci , a pokud se něco nestane , dojde ke změně, snad k dobrému

  Jako druhé mne napadlo Kozyrevovo zrcadlo. Že by lidstvo dostalo respektive si uvědomilo , že má i „mimosmyslové schopnosti“?
  například tady
  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2013/10/kozyrevova-zrcadla.html

 18. Jelen napsal:

  No, já si myslím, že ze způsobu, kterým to údajně bylo T.M. řečeno, spíše vyplývá, že někdo něco otočí. Tedy že určitá skupina provede určitou akci. A poté mne napadá pojem „transmutace“ a docela rychle po něm také její možné objekty a subjekty… a pak chápu, proč o tom raději nikde a s nikým teď nemluvit. 🙂

 19. Nemám napsal:

  Žiadna veľká záhada, vektor času sa otočil opačným smerom už v roku 2012. Cestou do budúcnosti sa vraciame do minulosti. Budeme si postupne opakovať lekcie, ktoré sme nezvládli. Dostaneme šancu napraviť špatné rozhodnutia z minulosti. 1989, 1968, 1944-45, 1938…

  • Laco napsal:

   Súhlasím že od roku 2012 sa vraciame naspäť do minulosti, aby sme znovu prežili naše zlomové body v živote a prežili ich lepšie a rozumnejšie. A ten návrat naspäť by mal byť minimálne do času, kedy Slovania boli porazení satanistickým Vatikánom.

 20. SVETLAN-JA-CHA napsal:

  Keď som si prečítal túto vetu, tak mi prišlo jediné slovo „SPRAVODLIVOSŤ“. Pozeráme sa dopredu na budúcnosť, vidíme však minulosť. Budúcnosť spája s minulosťou práve SPRAVODLIVOSŤ. To čo nás čaká, bude práve o nej.

 21. africanboy napsal:

  Jak říká kocour v Alence v říši divů….. kam chceš jít Alenko? Chci odsud pryč. Kocour: potom je jedno odkud jsi přišla….

  může to vytvářet uvědomění minulosti a soustředěnost na záměr co člověk opravdu potřebuje a má dělat….

  Prosím o korekci, píšu z patra….

  m

 22. Libena napsal:

  me prvni blesklo hlavou, kdyz jsem ten clanek rano precetla, ze budeme zit jako v dobe, kdy nebyla elektrika : )
  ale ted tu ctu spoustu zajimavych nazoru… : )

  • tereza napsal:

   Libeno, jako ultrakrajní možnost je pořád ještě ve hře celoplanetární EMP (elektro magnetický puls). To pak přijde „středověk.“ Všechna elektronika bude bezcenný nepotřebný krám.

 23. jintrovert napsal:

  Dokonalost a celistvost znamená, že všechno je navrženo s účelem. Ačkoliv, při vytváření systému objevování všech možných potencionálů, byl logicky vytvořen potencionál jako opak k účelu: náhodnost, také zvaná nahodilost:

  http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/02/contingency.html

  Tento vesmír, ve kterém teď jsme, jak jsme ho doteď zažívali, je výsledek kombinace obojího, Jednoho a nahodilosti, účelu a náhody. Zlo se stalo náhodou, jako výsledek interakce mezi vůlí a nahodilostí. Náhody byly ve vesmíru možné, protože vesmír není čisté Jedno, je to pouze jeho zrcadlový obraz, a tento obraz není úplně stejný protože obsahuje nahodilost, a proto Jeden není všemocný uvnitř říší vesmíru. Zlo je okamžik, ve kterém je vůle ponořena nahodilostí, ztrácí spojení s Absolutnem, obrátí se naruby a začne být užívána k opačnému účelu, než k jakému byla původně zamýšlena.

  Toto je důvod, proč se ‚evil‘ vyslovuje obráceně jako ‚live‘ [evil – zlo ; live – žít].

  Jako část procesu objevování všech možných potencionálů, byl vesmír rozdělen do několika plání/dimenzí (fyzická, plazmatická, éterická, astrální, atd.), z nichž každá obsahuje různé poměry nahodilosti:

  Na tomto obrázku, čím výše pláň je, tím méně nahodilosti obsahuje. Všechno existující stvoření je vytvořeno nejdříve na nejvyšší pláni a poté stéká dolů pláněmi jednu po druhé. Všechna fyzická hmota sestoupila skrze všechny pláně předtím, než se stala fyzickou. Tečkovaná linie na mentální pláni je takzvaná membrána Buddhi Manas, která značí změnu, kde se množství nahodilosti stává tak vysoké, že je realita celkem silně transformována. Pod tečkovanou čarou bylo zlo možné. Nad tečkovanou čarou tu není nedostatek nahodilosti pro to, aby tam bylo zlo možné, takže tyto vyšší pláně byly vždy říšemi čistého Světla a Lásky.

  Hmota stéká dolů pláněmi ve formě kódů Světla, protékající, obsahující informace o Boží Vůli. Čím více nahodilosti je na pláni přítomno, tím více je tento proud Světla filtrován. Proto nejnižší pláň, ve které teď přebýváme (fyzická, atd.) přijala pouze filtrované Světlo, ne plné spektrum, především na této planetě, kde zlo zesílilo tyto filtry. Proto realita, kterou jsme zažívali zde obsahuje spoustu narušení a nekoresponduje tolik s původní Vůlí Jednoho.

  Jeden je čisté Světlo a Láska a nemá zlo ve své povaze, proto nezamýšlel, že by se zlo mohlo stát, ve skutečnosti si ani představil, že by se mohlo zlo kdy uskutečnit. Když viděl, že se nehoda zla stala, Jeden vytvořil systém pro napravení anomálie, pro přeměnu všeho zla zpět ve Světlo a opětovné propojení vší nahodilosti zpět s Boží Vůlí. Tento systém je konverze AN.

  Vše bude obráceno , Bod zlomu , Konverze AN , „Poslední soud“ atd. atd…
  Dle mne se jedná o TOTÉŽ ☺
  A ta doba může být už velmi(!) blízko…
  A to obracení může taky chvilkami pěkně bolet…

 24. Alice napsal:

  Alice

 25. Alice napsal:

  Je to poslanie emigranti spet odkial přišli a po tej iste cestě
  vrátí sa všetko spet po tej iste cestě aj v životě ľudi nevíem přesně ale co chcel král Judas nebude naplněné. Rozbíjení sa rodiny tak bude kult rodiny zachraňovat. Len nevíem ako moc roku chce pravděpodobně zrušit mobili. A vymoženosti techniky lebo došli k závěru. Ze je to. Nutné. Nebude HARRP A CHEMTALIS. Nějak vojna s mimozemšťanů je inak ako sa čakala
  Osobně vnímám ze pre záchranu lidstva přijatelné. Budu opět zdravé potraviny mléko v skleněných flaškach len aj věci ktore spet nechceme. Apríla. Preto bol Vás priatel rozpačitý.

 26. lada napsal:

  já to vidím tak, že jdeme vpřed, ale abychom uspěli, musíme se vrátit ke svým kořenům-být zase člověkem jen doufám, že to nebude způsobem, který si vymyslel globální prediktor-téměř totální vyhlazení lidstva a to co zbude, začne od 0

 27. malé srdce napsal:

  První, co mne napadlo, je to, že to není o cestě, ale o vědomí a realitě. To co má býti být otočeno, už otočeno je, v jiné realitě. Když připustíme tezi, že projevená hmota je jeviště, lidský život hra a my jsme herci, potom naše skutečné Jáství anebo Nadduše či nesmrtelné Vědomí aneb známá věta z Upanišád TAT TVAM ASI = To jsi TY, je vozatajem našich zkušeností. Otázkou zůstává, čím je Vědomí v kontextu k Bytí. Hmota je pohyb a možnost učení a tvarování. Co vidíme našimi smysly je neskutečné a iluzórní, co se nachází za zrcadlem či oponou je odraz naší skutečné reality. Proto bude jednou nevyhnutelně otočené, co má býti otočeno, i když to otočené už JE v každém okamžiku. Vědomí otáčí a hmota se zrcadlí.

 28. Maroš napsal:

  Možno vás všetkých naseriem – ale – a to robím je možno najednoduchšie – presadzujem svoj cieľ a svoj záujem!
  Sorry jako – vy ste si ten svoj cieľ nejako – zadefinovali?!

  • Maroš napsal:

   Občas mi nedomyká klávesnica – zvlášť tu, takže to vyzerá, že píšem nezmysly = a=ako=ale – atď… korektor pravopisu na nezmyselný syntax neupozorní…

   K. /zase!/ – kU to mu zrkadlu – odkedy som v excitovanom stave pred 15 rokmi videl v zrkadle svoju dušu – žiarila z tváre ako do ružova rozpálená dymovodná rúra z kachiel – nemám so svojím stárnúcim vzhľadom žiaden problém! Prestal som sa v zrkadle pozorovať, dokonca nad nÍm nemám ani svetlo – holím sa po hmate – a vnútorne sa cítim slobodnejší a Veselší, lebo viem, že moja duša je mladá a veselá, aj keď – v mysli – zažívam záchvaty zúrivosti nad debilitou „ľudského“ okolia. A momentálne aj nad vymlátenými gumičkami klábosnice…

 29. Vítězslav Crha napsal:

  Ano svět jde kupředu mílovými a buduje a opevňuje své já hmotnými statky a ty pak opěvuje. Zapomněl při tom jaksi na několik věcí, které dříve byly neoddělitelnou součástí života a to je víra v Boha a ctění posvátnosti cesty duchovní spásy, láska k bližním a starost o staré rodiče, starost a láska k přírodě a jejím všem obyvatelům a nejen lidem. Tak se začalo lidstvo ničit jak zvenčí, tak zevnitř. Byla postupně pošlapána morálka, pravda, cit, soucit,odpovědnost, pracovitost, a odpovědnost k planetě zemi, na které jsme pouze krátkodobí hosté a ne ničitelé.Finanční systém doslova zničil miliony lidských životů, celé státy a podílí se právě na úpadku morálních hodnot, které lidstvo mělo z větší části vrozené. Právě pád tohoto systému by mohl napomoci k demilitarizaci, odstranění hegemonie, podvodů, k likvidaci úpadkového příklonu některých osob k satanismu a je samotné, coby tyrany dnešní doby. Život jde si svou cestou a my jsme povinni jej regulovat k udržitelné hodnotě a tu předat dále. Návrat k cestám mírotvornosti je jediná z cest,ale bude přinášet jisté oběti a pokoru v duši, rozsvítí svět a zkropí ty, kdo žili z života jiných a doslova kradli jejich píli a výsledky práce. Otočit se k hodnotám lidství a před sebou vidět tu jedinou cestu života v míru klidu čestnosti a poctivého blahobytu. Jenom to bude vyžadovat vlastní přístup píli a pracovitost.

 30. CZK napsal:

  Možná už to bude 15 let (nebo tak nějak), tak navštívil OSN zástupce rasy Anunnaki. To je rasa bytostí asi 2,5 metru vysokých, která stála u zrodu sumerské civilizace (podle ní vlastně máme mustr naší civilizace). A ten Anunnaki vyjádřil zklamání nad tím, jak ti, kteří dostali důvěru vést tuto civilizaci, zneužili svých schopností jen pro své obohacení a kumulaci majetku. Prostě řekl, že tady je neuvěřitelný bordel. A že se sem šéfové chystají na velkou inspekci. A že když ten bordel nedáme urychleně do pořádku, tak to dají do pořádku oni, až sem dorazí, ale to se nám nebude zřejmě moc líbit. A prý jsou už na cestě.
  Myslím si, že ti, co to pro ně bylo určeno si z toho zřejmě moc nedělali. Jenomže najednou se začínají nějací cestovatelé slétat na seřadišti u Slunce a tak začali cítit nepříjemný tlak kolem žaludku a mají pocit časové tísně. Viz. uzavření hvězdáren a uzavření všech aktivit na Hubbelově teleskopu.
  Vypadá to, že to začali brát vážně 🙂

  • Das ist ja egal napsal:

   Jednotlivé části toho textu si protiřečí. Jestli je to pravda, tak ti ANNUNAKiové jsou primitivní/hloupí. Nebo je to prostě jen pohádka pro zmatení soupeře.

 31. Vladi napsal:

  I mě hned napadlo, že je to návrat k naší božské podstatě..o probuzení, poznání sama sebe, pravé podstaty života a pravé historie. Krásný večer všem.:-)

 32. Vítězslav Crha napsal:

  Jak mnoho lidí a odborníků přes finanční systém a potažmo burzovní aktivity ví, blíží se obrovská změna a tou je přechod na zlatý standard. Už to samo o sobě evokuje otázku, co že se to vlastně bude v globálu dít. Tak za 1. je nutno odstranit dluhy světové populace, které mají na svědomí ten největší podvod na lidech a státech a to tím, že vytváří peníze z ničeho, nazvou to divadlo měnou a nesmírně na tom vydělává pouze 1% obyvatel planety, zatím co vše ostatní je v žalostném stavu.2.Odstranit chazarskou židovskou mafii, která obscénně zastává příklon k satanismu a vyznává zlo a temnotu, přičemž mají v této souvislosti na svědomí spoustu zavražděných dětí a dívek s rituálním kontextem. Dále odstranit všechny s příklonem k pedofílii, která se díky satanistů a Vatikánu nebezpečně rozšířila po celém světě a to i v jiných nenápadných stejně škodlivých formách a odstranit jejich tvůrce a propagátory včetně téměř všech neziskových organizací pro tento účel stvořených. 3. Odstranit zločince ve vojenském systému, kteří podporovali a řídili války a převraty v jiných suverénních státech a nebo se teprve na tento úkol připravovali v utajení. 4. Zachránit slušné lidstvo muslimské invaze a tyto neprodleně odstranit ze všech zemí, kde nemají co pohledávat. Právě pro jejich naprostou nevůli se asimilovat a pro páchání závažné trestné činnosti, což by později stejně vedlo k naprosté občanské válce všech zemí. 5. Měny podložit zlatým standardem a zrušit podvodný burzovní systém, který profituje pouze na zotročování lidstva, podvodech a korupci. 6. opět vytvořit multipolární svět,kdy si každý stát bude stát na tradicích své historie a náboženských tradicích. Lidstvo musí mít možnost svobodně příjmout svou víru a v bezpečí ji využívat pro svůj život. Každý je tvůrcem planety a má s ní splynout v jeden celek a v bezpečí,které mu stát musí zajistit. Toto jsou ty změny které nás v dohledné době čekají a neminou. Je to jistota na 100% a už se o tom i veřejně mluví na kdejakých úrovních. Je to ale můj osobní názor a není třeba jej komentovat, protože já své názory neměním, pokud nejsem přesvědčen o tom že jsem se zmýlil. S pokorou ale přijmu jakoukoliv kritiku.

  • lada napsal:

   Krásně napsáno, tolik radosti a naděje v pár větách-udělal jste mi velkou radost.Občas člověka(tedy mně) přepadne velký pocit tísně a obavy o budoucnost mých dětí a vnoučat a po přečtení těchto řádek se má mysl uklidnila a já se dívám do budoucna s vírou a nadějí :-))

   • tomáš marný napsal:

    Milá lado,
    ano uklidněte se , už to před několika lety začalo, ale nyní teprve bude rozhodnuto o výhybce, konstruktivní výhybce, kam vše bude směřovat. Lidé to ale zatím nevědí…..
    tm

 33. lenka f napsal:

  Mě zas napadlo k té větě, že všechno bude otočeno zpátky, že přestane na Zemi platit pravidlo, že všemu je tady naopak, všechno je o 180 stupňů otočené – dobré je považováno za zlo a zlo je tu považováno za dobro. Tohle je pro lidi na Zemi strašně matoucí.

 34. Tomas Slunce napsal:

  Ahoj,
  co skrýváme uvnitř sebe mysl i podvědomá mysl tj. tělo bude zjeveno navenek.
  Což se děje, je tedy otázka kdy? nebo s jakou intenzitou na nás dopadne materializace našich vnitřních světů. Většina z nás by to asi nemusela rozchodit kdyby museli čelit(vně) tomu co je za nimi (v nich).
  Zdraví T

 35. Jarka napsal:

  Bylo by krásné ocitnout se v době kdy každý člověk bude pouze „žít“ si svůj život a volně dýchat…ne jen přežívat a pořád na něco čekat a chodit do práce jen proto, že v tomto systému je to tak nastaveno dělat otroky…někdo řekne „do práce se musí chodit“ , peníze v bance má každý, lepší je platit kartou, chodit si pro „léky“ – jedy k lékaři, v lékárně si koupit kdejaký šméčko, který bylinu ani nevidělo…je toho hodně co mi na této době vadí z čeho mi je smutno…obešla bych se bez hodně věcí, které „ovce“ mají za samozřejmost…a jak tady někdo psal…první budou poslední a malí budou velcí

 36. renata napsal:

  U nas na zapade slovenska narazovy vietor od vecera a neuticha. Teraz mi dcera vravi, ze v noci vnimala zablesky, rusilo ju to zo spanku , uvedomila som si aj ja, ze som vnimala cez zatvorene oci zablesky svetla, burka nebola, ani neprsalo, len neprirodzene silny a teply vietor, oblaky idu velmi rychlo,ale len tie nizsie polozene, tie vyssie sa ani nepohnu.

 37. Aleš Kubín napsal:

  Sledoval jsem kung Fu film. Jmenuje se Grandmaster, tam se ptal Mistr svého nejlepšího žáka, jestli pochopil nejvyšší úroveň. Ptal se ho-proč se vždy musí bojovník otáčet a dívat se za sebe. (tak nějak si to pamatuji) V tom filmu to žák nevěděl a nepochopil(až později). Myslím, že je to jasné. Bez ohlížení za sebe, jsme jen chodící ega a cíle kterých chceme dosáhnout. Až když se ohlížíme a zvažujeme, zda to co děláme je ku prospěchu nás i ostatních, tak se stáváme lidmi. Nebo-li svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Btw. pokud chcete růst, tak bez uvědomění rovnosti s ostatními to bude nedatelné. Můj názor. Krásný den Všem

 38. Aleš Kubín napsal:

  P. S. : Jediná skutečná věc – Je tvůj přístup!!!

 39. Aleš Kubín napsal:

  Ještě jsem si vzpomněl na rčení Zenu. „Je lepší nevědět nic, než vědět něco špatně.“

 40. romča napsal:

  Prvé čo ma napadlo? Ak sa nepoučíme z chýb v minulosti musíme ju prežiť znova… Ale toľko mi toho víri v hlave že nestíham…

 41. kalia napsal:

  28.10.2018 jsem měla navečer/večer zajímavý stav – kdy mi bylo všechno jasné (takový dobrý stav naprosto čisté mysli, zbavení se všech manipulací). Pak mi to ale něco zkazilo a počátek, když se to začalo kazit, byl v tom, že jsem vnímala něco podobného, jako je uvedeno v tomto článku (že vše bude otočeno = to, co bylo v minulosti bude v budoucnosti, protože mezi mnou a danou událostí/lidmi byla nelogická „obrácená“ vazba. To, co jsem vnímala, bylo nějaké složité). Bohužel jsem tomu také nerozuměla a nechtěla jsem vynakládat energii na rozluštění. Mrzelo mě, že jsem nemohla pokračovat ve svém životě v tom jasném stavu vědomí své bytosti.

  První, co mě napadlo, byl tento film https://www.csfd.cz/film/224788-pokoj-1408/prehled/ kvůli tomu, že byl uvězněný v tom pokoji a když to vypadalo, že se dostal pryč, tak zjistil, že v něm stále je (a to je podobné jako to, že to, co bylo v minulosti, vlastně bude v budoucnosti – to samé s jeho dcerou, která mu v minulosti zemřela a pak se u něj znovu objevila v budoucnosti v tom pokoji a zase zemřela). Znovu jsem se na ten film podívala, a zatímco při minulém shlédnutí jsem tam viděla nějaké dobré poselství (že si těch strašidel pak už nevšímal), tak při tomto shlédnutí jsem to v tom filmu vůbec nevnímala. Namísto toho jsem tam vnímala to, že ten pán chce někam jít atd. a ten pokoj (realita kolem něj) se mění tak, že mu v tom brání. A to bylo podobné jako když jsem byla v tom dobrém stavu, ale nemohla jsem tak pokračovat ve své cestě životem, protože mi v tom něco bránilo.

  Jako další jsem si při čtení tohoto článku vzpomněla na jeden sen, co se mi zdál několik let zpátky, ve kterém se mi dělo něco nechtěného, až jsem se dostala k/objevilo se přede mnou zrcadlo, které vypadalo spíše jako rozčeřená vodní hladina. Já do něj koukala a snažila jsem si vzpomenout (ale nevím na co). Pak mi někdo konstruktivní řekl, že bych se místo koukání se kolem sebe (co se kde špatného děje) měla dívat do toho zrcadla ale ne proto, co v něm uvidím, ale proto, abych našla to, co jsem ztratila – něco uvnitř sebe. Proto to zrcadlo bylo rozmazané, že v něm vlastně ani nic vidět nebylo.

  Jako další mě napadlo (proč by měl člověk prožívat něco z minulé cesty jako cestu budoucí) bylo, že prostor neexistuje a tudíž je v tom nějaká logika. Že to nemůže nikdo „zařídit“ nebo udělat, když to je vlastnost prostoru, tak se to jednou (nevyhnutelně) musí stát. Někdo možná může zařídit, jestli to bude teď nebo později, ale nemůže si říct „já všechno otočím nazpátek“, protože to už je zakódováno v prostoru, takže se to stane automaticky (neudělá to on, stane se to i kdyby to nikdo nechtěl). Kdysi dáávno mi ilum. něco takového naznačil, že to, co bylo v minulosti, se stane v budoucnosti a jak, právě díky těm převráceným vazbám. Tedy si nemyslím, že by se nějaká skupina lidí teď rozhodla, že to tak vytvoří, protože to bylo zakódováno ve hmotě dávno (a to právě těmi podivnými vazbami si to možná lidi sami vytvořili). Někdo může přečíst ten kód a proces urychlit/zpomalit, ale zapsané/vytvořené (že se to někdy stane) to už bylo.
  „všemu je tady naopak, skoro NIKDO to nechápe, ta cesta, kterou jsi přišel k zrcadlu je ale před tebou.“ – to je právě ta vlastnost hmoty kvůli tomu, že prostor z určitého úhlu pohledu neexistuje, po pravdě tomu ale taky nerozumím, jak to funguje – jenom mi to připadá logický (a obrazně řečeno když jde někdo kdekoli, tak to, co ušel v minulosti, má ve své hlavě jako vzpomínky, a když se dívá do budoucnosti, tak skrze své myšlenkové formy vycházející z minulosti hledí na budoucnost=na cestu před sebou ..což tedy není ta logika neexistujícího prostoru, to mě napadlo jen tak mimo ..logika neexistujícího prostoru je ta, že když prostor neexistuje, tak se nikdo a nic nemůže hýbat, protože by při tom použil vzdálenost prostoru, což je jen iluze, ale přesto se pohne a tak díky iluzi prostoru a pohybu logicky dojde k tomu, co je napsáno v té větě v uvozovkách)

  Pod těmi podivnými vazbami myslím to, že např. kluk chce holku, ale ta ho nechce. A když ji přestane chtít (doopravdy) a najde si jinou holku, tak ta holka ho začne chtít. Když ta holka kluka nakonec přesvědčí, že ona za to stojí a ten kluk se k ní tedy vrátí (tzn. že ji znovu chce), tak ta holka o něj zase ztratí zájem. To je nelogické a je to proti přírodě (takto interaktivní vztahy). Může to být i v jiných než milostných vztazích a týkat se jiných věcí než jen zájem/nezájem a může to být i člověk vs. situace, ale u takovýchto nelogických věcí jsem vnímala to, že to bude člověk prožívat znovu (to, co zažil v minulosti). Nevím proč, asi proto, aby se to nějak vyřešilo.

  A v komentářích k tomuto článku mě zaujalo:

  (Martin) Z jeho komentáře jsem si vyvodila, že realita je jako zrcadlo, za kterým (z pohledu tohoto světa) nic není. Když někdo přijde „na konec cesty“ = až k zrcadlu, tak nemůže jít za něj (asi) a proto uvidí, že cesta, kterou má za sebou, je před ním (protože není jiná možnost).

  (Andy) „Do ráje opět dojdem pouze cestou vpřed (zpátky domů)“

  V dalším komentáři (moai): „Jak vím, že to co si pamatuji ze svého života není vloženo něčím a každý den když se tzv. probudím, jen žiji další život, který jsem si třeba vytvořil ve spánku. No a po přečtení tohohle článku mne napadlo, jestli nežiji obráceně. Každým probuzením mladší a s možností naplnit svoje „vzpomínky“ na to, co jsem ještě neprožil.“

  jirka67 https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2013/10/kozyrevova-zrcadla.html
  – to je zajímavý článek

  lenka f „Mě zas napadlo k té větě, že všechno bude otočeno zpátky, že přestane na Zemi platit pravidlo, že všemu je tady naopak, všechno je o 180 stupňů otočené – dobré je považováno za zlo a zlo je tu považováno za dobro.“ – tohle mě napadlo u té věty, že všechno bude otočeno zpátky, také

  PS. myslím, že jsem napsala blbosti, ale jak jsem tento komentář psala, tak mi to nakonec bylo více jasné (a to jsem se tomu nechtěla věnovat, ale musela jsem, když mi to narušilo klid). Jenom to, co mi je více jasné, neumím vyjádřit slovy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..