Marného okénko 29.10.2018

…..na celé planetě je tolik událostí, že je těžké pomalu vybrat ty nejdůležitější. Promiňte, ale na doslovné překlady už nezbývá čas a stejně lidé dlouhé články nečtou. A víte proč? No protože taky ten čas nemají. A jak ho mohou mít, když neexistuje….

07:54

Dneska mám pro Vás pikošku

tm komentuje svůj vlastní příběh z cest po zahraničí

Všechno bude otočeno zpátky

…..od určitého člověka, který se zúčastnil velmi důležitého tajného jednání, které trvalo skoro celý den a jednalo se prý o hodně důležité záležitosti na planetě Zemi, jsem se dozvěděl jenom jednu větu. Po dlouhém rokování mnoha lidí bylo ustanoveno:  VŠECHNO BUDE OTOČENO ZPÁTKY. Dotyčný mně nebyl ochoten nic více říci, že nemůže (to ani dokonce neví, že píši tento web, přestože se známe desetiletí), jinak by se mnou možná o tom nebavil.

Musím zdůraznit, že se jedná o člověka, který se setkává pouze a jenom s velice konstruktivními lidmi, a hlavně pomohl mnoha lidem a nikdy nic za to nechtěl.

Když jsem mu položil otázku a poprosil, nechť mně něco řekne aspoň obrazně nebo jakoby nějakým příměrem či příkladem, zavrtěl hlavou a řekl ne né. Uplynula asi hodina až dvě hodinky rozhovoru při kávičce a sklence levitované vody, tak jako vždycky.  Bavili jsme se o všem možném i nemožném a jiných věcech. Něco se mu ale rozleželo v hlavě a uznal za důležité mi aspoň něco málo naznačit. Dal příklad, který jsem už naprosto neočekával.

Vše uvedl zajímavým posunkem ruky a náznakem s gestikulací. Dobře, na tvou žádost ti něco sdělit mohu v náznacích, jak jsi žádal, ale jinak než by sis myslel. (tm: tak tohle mám „moc rád“) Potom začal větu:

„představ si, že stojíš před zrcadlem“ v ten moment v mé hlavě problesklo tisíce možností, protože vím co zrcadla pro lidi znamenají a napsal jsem několik článků o nich.

Na chvíli se zastavil v řeči jakokdyby hledal další slova, ale možná viděl můj výraz v obličeji a pozoroval moje oči kam se dívají a jak rejdí tisíci pohyby a potom pokračoval

„díváš se sám na sebe, a cestu, která je za tebou“.  V ten moment mi bylo jasné co řekne dál, jako kdybych četl jeho myšlenky. A přesně to řekl “ všemu je tady naopak, skoro NIKDO to nechápe, ta cesta, kterou jsi přišel k zrcadlu je ale před tebou.“ (na slovo nikdo dal zvláštní důraz)

a potom pokračoval „stačí tedy vykročit a jít dopředu, ale dívat se musíš dozadu“

Rád bych viděl sám svůj obličej v moment dořeknutí.

No tak tím mně tedy dostal. Čekal jsem všechno, ale i tohle bylo na mé uvažování v ten moment až přespříliš. Tak mám z toho zamotanou hlavu dosti, i když jsou mi veškerá data o obrazech, zrcadlech, kde je levá a pravá strana, známá. Když dáte na zrcadlo pravou ruku, je v obraze zrcadla samozřejmě vlevo.

Je mi jasné, že hovořil o dvojité dualitě a mnoha jiných věcech a to vyjádřil jenom jednou větou s přirovnáním.

Natvrdo konstatuji, zamotal mně tím hlavu a je to velký oříšek, ba přímo ořech, co tím chtěl básník říci. Mám tedy na Vás prosbu. Popřemýšlejte o tom, co jsem se dozvěděl, nyní i vy a řekněte, co Vás okamžitě napadne. Většinou ta první myšlenka bývá ta správná a pokusíme se to společnými silami rozluštit.

Věta na rozluštění zní: Všechno bude otočeno zpátky

Předem děkuji za náznaky v diskuzi a popřípadě za rozluštění, mně momentálně nic nenapadá….

tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

58
Komentujte

avatar
49 Comment threads
9 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
44 Comment authors
Das ist ja egalPTZkaliaromčaLudmila Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Al stein
Host
Al stein

Mna ako prve napadlo ze sa ludstvo musi vratit naspat k svojej pravej podstate. Ludske bytosti na zemi neboli stvorene so zamerom a k podobe na ktoru sa vyvinuli. Uz dlho sa opravuju vsetky kody tak aby bol clovek svojimi stvoritelmi preprogramovany a vrateny k povodnym kodom a povodnemu zameru. Pohlad na svoju cestu s terajsou dusou a skusenostami to jasne deklaruje. Kazdy ma v sebe zakodovany aj povodny zamer Stvoritela. Len je pod mnohymi nanosmi a priam zabetovany takze iba tazko sa derie na povrch. Ak by sa tento vedomy navrat neuskutocnil tak to by znamenalo koniec pre tuto… Číst vice »

Martin
Host
Martin

Je to snadné. Žijeme ve 3d, tedy v krabici. Krabice obsahuje nám známý svět. Krabice je zevnitř vybavena zrcadly po celé ploše, které nám zrcadlí nám známý svět donekonečna na všechny strany. Dává nám to iluzi, že všechno víme a všude jsme byli 2x. Je to proto, že nevidíme za zrcadla a věci a děle za zrcadly se nám ještě nemohou zrcadlit v našem známém světě uvnitř krabice, tj. jakoby neexistovali. Cesta v našem známém světě někam vede a „končí“ u zrcadla a pokračuje za zrcadlem v nám dosud neznámém světě. Známe bod, místo, kde cesta z našeho známého světa… Číst vice »

Amazonka
Host
Amazonka

ono by úplně stačilo kdyby se každému vrátil dvojnásobek toho co činí a to okamžitě a ne až za roky nebo v jiném životě… ale to asi pán se kterým jste si povídal těžko zařídí… 🙂

Pustovník
Host
Pustovník

Podľa mňa, zrkadlo je obrátená realita, ktorá ukazuje len to čo je, ale naopak. Takže ukazuje naozaj cestu, ktorou som prišiel. Pozeraním do zrkadla sám seba vnímam sebakriticky a buď hľadám spôsob zlepšenia, alebo ho skôr ignorujem. Pozerať sa dozadu znamená otázku prečo. Prečo som došiel až sem a akým spôsobom. Ak zhodnotím svoje kroky kladne, moje kroky smerujú vpred. Ak záporne, hľadám možnosť nápravy a musím sa vrátiť k zápornému zdroju. Najhoršia je nedoriešená minulosť. Je to veľmi ťažké. Väčšinou sa mi nedarí. Preto pokus – chyba a pokus – šťastie.

Andy
Host
Andy

Tak já chci taky něco napsat 😀 …
První věc, která mě napadla, když jsem to přečetla už nahoře v článku, .. no a jelikož moc neoplývám slovy a nevím jak to říct, tak Alue raz uveřejnila tvůj rozbor na hudební klip „Return to paradise“ jakoby že běžel čas zpátky, otočka a zpátky ke kořenům, k lidství
https://www.youtube.com/watch?v=qrbDwzPRoYw

Není zač …. 😀 😀

marek
Host
marek

Mne spíše napadla píseň Return to innocence
https://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08

Andy
Host
Andy

„stačí tedy vykročit a jít dopředu, ale dívat se musíš dozadu“ Pokračovat vpřed ve vývoji … Ale nezapomenout odkud si přišel (odkud pocházíš) „díváš se sám na sebe, a cestu, která je za tebou“ … to je to samé „všemu je tady naopak, skoro NIKDO to nechápe, ta cesta, kterou jsi přišel k zrcadlu je ale před tebou.“ No a tady je znovu řečeno, že to odkud jsme přišli, je vlastně i před námi, protože se tam do ráje musíme opět vrátit .. … jsme z Doma, teď jsme „mimo domov“ ale je třeba se vrátit domů, ale je to… Číst vice »

pavel
Host
pavel

Dobrý den,
přijde mi, že to je potvrzení sdělení, které ná tady často demonstruje tm. Tzn., že opak je pravdou. Jdete životem a teprve po čase zjistíte, možná až na smrtelné posteli, že skutečnost byla úplně jiná, opakem prožitého. Takže co bylo považováno za správné bude nesprávné, první budou poslední, velcí se stanou malými, preferované se stane nechtěným, apod. Hm?
pb

Ludmila
Host
Ludmila

Taky mi to tak připadá…jak to t.m. už roky říká…ta cesta, která je za mnou se otočí o 180 st. a je náhle přede mnou 🙂 Lída

Anan
Host
Anan

Nedivím se a jsem taky v rozpacích. Jít dopředu cestou, kterou jsem přišla a je přede mnou asi znamená, že musím kráčet dopředu, protože nejde couvat před tím čím jsem prošla a dělala. První co mě napadlo napravit vše co vidím teď, že nebylo moji pravou podstatou a bylo uděláno na základě programu vloženého do lidstva stvořitelem Anu a Mardukem atd. Podrobně se o tom dočítám v rozhovorech s Jamesonem Nerudou. V pátém rozhovoru vysvětluje Neruda žít slovy JÁ JSEM. MY JSME. Je toho tolik co je za hranicemi našeho rozumu a pochopení. Základní program je existovat v oddělenosti, otroctví… Číst vice »

noro
Host
noro

budeme velkomyselny a budeme v nadeji ze sa to otoci s5 k pr(a)vej podstate cloveka. Len ci sa toho dozijeme. Lebo sem k vymytiu mozgu sme sa dostali za storocia zacinajuc krestanstvom utnutim korenov historie nasich predkov nasilim ze jo. Takze ak sa na to nepozeram ideologicky ale prakticky, tak my tu uz nebudeme, a ani tvorcovia tychto myslienok (ledazeby utajenym zazrakom tak dlho zili). Co znaci ze obratit sa to moze zas, nakolko myslienka sa musi prenasat generacie. A k tomu musi ludi nieco hnat. Do tejto situacie sme sa dostali lebo generacie hnala moc a peniaze. Takze kym… Číst vice »

Tubo
Host
Tubo

Na toto téma mě napadlo zmínka V.V.P. asi tak rok zpět o pohádce „Království křivých zrcadel“. Lze stáhnout např. stahuj.cz nebo CSFD/ https://www.csfd.cz/film/33595-kralovstvi-krivych-zrcadel/prehled/

Dracon
Host
Dracon

Vše bude otočeno(navráceno) zpět k přirozenému Božímu řádu tak, jak to má být.
V jednoduchosti je pravda

Ved
Host
Ved

osobne mam nazor ze se to tyka hlavne chodu casu jelikoz ten probiha jako sinusovka a to se da prevest na kyvadlo a ve vedach je receno ze v urcite dobe se cas zase jako kyvadlo zhoupne a udalosti zacnou nabirat stejny smer jako kdysi ale presne v opacnem poradi a zlomove body se tudiz opakuji akorakt s tim ze lide se rozhodnou jinak nebo maji tu moznost a k tomu uz pomaha to ze vesmir ma sve cykly a v roce 2012 zase zacal cyklus od zacatku jak se rika svitani tudiz kladne energii ktere prichazi na zem (blokovane… Číst vice »

hajc
Host
hajc

Viděl bych to zásadní, až v druhé části – „stačí tedy vykročit a jít dopředu, ale dívat se musíš dozadu“ – skutky a jejich důsledky a zrcadlo je to co bylo řečeno, vzrcadle je vše otočené

stenly919
Host
stenly919

Mě jako první se v hlavě objevila vize něčeho, co vypadalo jako by krátkodobé zemětřesení, kdy po něm už bude všechno jinak. A zajímavé je, že jako další věc mě napadla, že žabáka zchvátí infarkt, protože dojde k něčemu, o čem mluvil Churchil(nevím jestli po válce nebo před válkou) o tom, že kdyby lidem byla zjevena pravda o tomto světě, tak okamžitě zešílí(Kdyžtak mě Tome prosím oprav, jestli jsem to napsal nepřesně). A teďkom jak to píšu, jsem si ještě vzpoměl, že něco v tom smyslu předpovídal i Nostradamus, a psalo se o tom(nevím jeslti tady nebo na prvopodstatě). Tak… Číst vice »

⚜ aston 405
Host

Třeba to může znamenat, že si máme nyní uvědomit, jaké chyby jsme udělali, protože se mají opakovat nějaké klíčové události, které jsme už zažili. „Podívej se na cestu, kterou jsi sem přišel. Nyní zažiješ znovu tu samou cestu.“ Musíme si tím samým projít znovu, jenže jsme teď vyzbrojeni výhodou – víme, jaké byly udělány chyby a můžeme se na ně připravit a rozhodnout se v klíčových okamžicích opačně. Třeba byl něčí zásluhou posunut bod, ze kterého pro nás není návratu; nové výhybky na koleji, neočekávané šance?

Konec úvahy 🙂 velmi děkuji za dnešní okénko.

moai
Host
moai

ano přesně tak. Možnost opravit svoje budoucí chyby. Napsal jsi to srozumitelněji než já

moai
Host
moai

Nedávno jsem přemýšlel (také pod vlivem úvah které jsem četl), jestli náhodou není celý můj život jen jeden den. Jak vím, že to co si pamatuji ze svého života není vloženo něčím a každý den když se tzv. probudím, jen žiji další život, který jsem si třeba vytvořil ve spánku. Třeba… No a po přečtení tohohle spánku mne napadlo, jestli nežiji obráceně. Každým probuzením mladší a s možností naplnit svoje „vzpomínky“ na to, co jsem ještě neprožil. Moje „vzpomínky“ mi vlastně říkají, že bude (bylo) lépe…. Cesta je přede mnou a ohlížím se zpět na „moudrost věku“, abych naplnil to,… Číst vice »

jirka67
Host
jirka67

Protože v pohádkách je více pravdy než si většina lidí myslí, jako první mne napadla Alenka v říši divů za zrcadlem.
Alenka se setkává se svými přáteli i nepřáteli v různých dobách jejich životů. Má omezený čas na záchranu kloboučníka.
Takže je docela možné , že čas pro nějaké akce se blíží ke konci , a pokud se něco nestane , dojde ke změně, snad k dobrému

Jako druhé mne napadlo Kozyrevovo zrcadlo. Že by lidstvo dostalo respektive si uvědomilo , že má i „mimosmyslové schopnosti“?
například tady
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2013/10/kozyrevova-zrcadla.html

Jelen
Host
Jelen

No, já si myslím, že ze způsobu, kterým to údajně bylo T.M. řečeno, spíše vyplývá, že někdo něco otočí. Tedy že určitá skupina provede určitou akci. A poté mne napadá pojem „transmutace“ a docela rychle po něm také její možné objekty a subjekty… a pak chápu, proč o tom raději nikde a s nikým teď nemluvit. 🙂

Nemám
Host
Nemám

Žiadna veľká záhada, vektor času sa otočil opačným smerom už v roku 2012. Cestou do budúcnosti sa vraciame do minulosti. Budeme si postupne opakovať lekcie, ktoré sme nezvládli. Dostaneme šancu napraviť špatné rozhodnutia z minulosti. 1989, 1968, 1944-45, 1938…

Laco
Host

Súhlasím že od roku 2012 sa vraciame naspäť do minulosti, aby sme znovu prežili naše zlomové body v živote a prežili ich lepšie a rozumnejšie. A ten návrat naspäť by mal byť minimálne do času, kedy Slovania boli porazení satanistickým Vatikánom.

SVETLAN-JA-CHA
Host
SVETLAN-JA-CHA

Keď som si prečítal túto vetu, tak mi prišlo jediné slovo „SPRAVODLIVOSŤ“. Pozeráme sa dopredu na budúcnosť, vidíme však minulosť. Budúcnosť spája s minulosťou práve SPRAVODLIVOSŤ. To čo nás čaká, bude práve o nej.

africanboy
Host
africanboy

Jak říká kocour v Alence v říši divů….. kam chceš jít Alenko? Chci odsud pryč. Kocour: potom je jedno odkud jsi přišla….

může to vytvářet uvědomění minulosti a soustředěnost na záměr co člověk opravdu potřebuje a má dělat….

Prosím o korekci, píšu z patra….

m

Libena
Host
Libena

me prvni blesklo hlavou, kdyz jsem ten clanek rano precetla, ze budeme zit jako v dobe, kdy nebyla elektrika : )
ale ted tu ctu spoustu zajimavych nazoru… : )

tereza
Admin

Libeno, jako ultrakrajní možnost je pořád ještě ve hře celoplanetární EMP (elektro magnetický puls). To pak přijde „středověk.“ Všechna elektronika bude bezcenný nepotřebný krám.

jintrovert
Host
jintrovert

Dokonalost a celistvost znamená, že všechno je navrženo s účelem. Ačkoliv, při vytváření systému objevování všech možných potencionálů, byl logicky vytvořen potencionál jako opak k účelu: náhodnost, také zvaná nahodilost: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/02/contingency.html Tento vesmír, ve kterém teď jsme, jak jsme ho doteď zažívali, je výsledek kombinace obojího, Jednoho a nahodilosti, účelu a náhody. Zlo se stalo náhodou, jako výsledek interakce mezi vůlí a nahodilostí. Náhody byly ve vesmíru možné, protože vesmír není čisté Jedno, je to pouze jeho zrcadlový obraz, a tento obraz není úplně stejný protože obsahuje nahodilost, a proto Jeden není všemocný uvnitř říší vesmíru. Zlo je okamžik, ve… Číst vice »

Alice
Host
Alice

Alice

Alice
Host
Alice

Je to poslanie emigranti spet odkial přišli a po tej iste cestě vrátí sa všetko spet po tej iste cestě aj v životě ľudi nevíem přesně ale co chcel král Judas nebude naplněné. Rozbíjení sa rodiny tak bude kult rodiny zachraňovat. Len nevíem ako moc roku chce pravděpodobně zrušit mobili. A vymoženosti techniky lebo došli k závěru. Ze je to. Nutné. Nebude HARRP A CHEMTALIS. Nějak vojna s mimozemšťanů je inak ako sa čakala Osobně vnímám ze pre záchranu lidstva přijatelné. Budu opět zdravé potraviny mléko v skleněných flaškach len aj věci ktore spet nechceme. Apríla. Preto bol Vás priatel… Číst vice »

lada
Host
lada

já to vidím tak, že jdeme vpřed, ale abychom uspěli, musíme se vrátit ke svým kořenům-být zase člověkem jen doufám, že to nebude způsobem, který si vymyslel globální prediktor-téměř totální vyhlazení lidstva a to co zbude, začne od 0

malé srdce
Host
malé srdce

První, co mne napadlo, je to, že to není o cestě, ale o vědomí a realitě. To co má býti být otočeno, už otočeno je, v jiné realitě. Když připustíme tezi, že projevená hmota je jeviště, lidský život hra a my jsme herci, potom naše skutečné Jáství anebo Nadduše či nesmrtelné Vědomí aneb známá věta z Upanišád TAT TVAM ASI = To jsi TY, je vozatajem našich zkušeností. Otázkou zůstává, čím je Vědomí v kontextu k Bytí. Hmota je pohyb a možnost učení a tvarování. Co vidíme našimi smysly je neskutečné a iluzórní, co se nachází za zrcadlem či oponou… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Možno vás všetkých naseriem – ale – a to robím je možno najednoduchšie – presadzujem svoj cieľ a svoj záujem!
Sorry jako – vy ste si ten svoj cieľ nejako – zadefinovali?!

Maroš
Host
Maroš

Občas mi nedomyká klávesnica – zvlášť tu, takže to vyzerá, že píšem nezmysly = a=ako=ale – atď… korektor pravopisu na nezmyselný syntax neupozorní… K. /zase!/ – kU to mu zrkadlu – odkedy som v excitovanom stave pred 15 rokmi videl v zrkadle svoju dušu – žiarila z tváre ako do ružova rozpálená dymovodná rúra z kachiel – nemám so svojím stárnúcim vzhľadom žiaden problém! Prestal som sa v zrkadle pozorovať, dokonca nad nÍm nemám ani svetlo – holím sa po hmate – a vnútorne sa cítim slobodnejší a Veselší, lebo viem, že moja duša je mladá a veselá, aj keď… Číst vice »

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Ano svět jde kupředu mílovými a buduje a opevňuje své já hmotnými statky a ty pak opěvuje. Zapomněl při tom jaksi na několik věcí, které dříve byly neoddělitelnou součástí života a to je víra v Boha a ctění posvátnosti cesty duchovní spásy, láska k bližním a starost o staré rodiče, starost a láska k přírodě a jejím všem obyvatelům a nejen lidem. Tak se začalo lidstvo ničit jak zvenčí, tak zevnitř. Byla postupně pošlapána morálka, pravda, cit, soucit,odpovědnost, pracovitost, a odpovědnost k planetě zemi, na které jsme pouze krátkodobí hosté a ne ničitelé.Finanční systém doslova zničil miliony lidských životů, celé… Číst vice »

fohat
Host
fohat
Host
fohat
fohat
Host
fohat
CZK
Host
CZK

Možná už to bude 15 let (nebo tak nějak), tak navštívil OSN zástupce rasy Anunnaki. To je rasa bytostí asi 2,5 metru vysokých, která stála u zrodu sumerské civilizace (podle ní vlastně máme mustr naší civilizace). A ten Anunnaki vyjádřil zklamání nad tím, jak ti, kteří dostali důvěru vést tuto civilizaci, zneužili svých schopností jen pro své obohacení a kumulaci majetku. Prostě řekl, že tady je neuvěřitelný bordel. A že se sem šéfové chystají na velkou inspekci. A že když ten bordel nedáme urychleně do pořádku, tak to dají do pořádku oni, až sem dorazí, ale to se nám nebude… Číst vice »

Das ist ja egal
Host
Das ist ja egal

Jednotlivé části toho textu si protiřečí. Jestli je to pravda, tak ti ANNUNAKiové jsou primitivní/hloupí. Nebo je to prostě jen pohádka pro zmatení soupeře.

Vladi
Host
Vladi

I mě hned napadlo, že je to návrat k naší božské podstatě..o probuzení, poznání sama sebe, pravé podstaty života a pravé historie. Krásný večer všem.:-)

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Jak mnoho lidí a odborníků přes finanční systém a potažmo burzovní aktivity ví, blíží se obrovská změna a tou je přechod na zlatý standard. Už to samo o sobě evokuje otázku, co že se to vlastně bude v globálu dít. Tak za 1. je nutno odstranit dluhy světové populace, které mají na svědomí ten největší podvod na lidech a státech a to tím, že vytváří peníze z ničeho, nazvou to divadlo měnou a nesmírně na tom vydělává pouze 1% obyvatel planety, zatím co vše ostatní je v žalostném stavu.2.Odstranit chazarskou židovskou mafii, která obscénně zastává příklon k satanismu a vyznává… Číst vice »

lada
Host
lada

Krásně napsáno, tolik radosti a naděje v pár větách-udělal jste mi velkou radost.Občas člověka(tedy mně) přepadne velký pocit tísně a obavy o budoucnost mých dětí a vnoučat a po přečtení těchto řádek se má mysl uklidnila a já se dívám do budoucna s vírou a nadějí :-))

lenka f
Host
lenka f

Mě zas napadlo k té větě, že všechno bude otočeno zpátky, že přestane na Zemi platit pravidlo, že všemu je tady naopak, všechno je o 180 stupňů otočené – dobré je považováno za zlo a zlo je tu považováno za dobro. Tohle je pro lidi na Zemi strašně matoucí.

Tomas Slunce
Host
Tomas Slunce

Ahoj,
co skrýváme uvnitř sebe mysl i podvědomá mysl tj. tělo bude zjeveno navenek.
Což se děje, je tedy otázka kdy? nebo s jakou intenzitou na nás dopadne materializace našich vnitřních světů. Většina z nás by to asi nemusela rozchodit kdyby museli čelit(vně) tomu co je za nimi (v nich).
Zdraví T

Jarka
Host
Jarka

Bylo by krásné ocitnout se v době kdy každý člověk bude pouze „žít“ si svůj život a volně dýchat…ne jen přežívat a pořád na něco čekat a chodit do práce jen proto, že v tomto systému je to tak nastaveno dělat otroky…někdo řekne „do práce se musí chodit“ , peníze v bance má každý, lepší je platit kartou, chodit si pro „léky“ – jedy k lékaři, v lékárně si koupit kdejaký šméčko, který bylinu ani nevidělo…je toho hodně co mi na této době vadí z čeho mi je smutno…obešla bych se bez hodně věcí, které „ovce“ mají za samozřejmost…a jak… Číst vice »

renata
Host
renata

U nas na zapade slovenska narazovy vietor od vecera a neuticha. Teraz mi dcera vravi, ze v noci vnimala zablesky, rusilo ju to zo spanku , uvedomila som si aj ja, ze som vnimala cez zatvorene oci zablesky svetla, burka nebola, ani neprsalo, len neprirodzene silny a teply vietor, oblaky idu velmi rychlo,ale len tie nizsie polozene, tie vyssie sa ani nepohnu.

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Sledoval jsem kung Fu film. Jmenuje se Grandmaster, tam se ptal Mistr svého nejlepšího žáka, jestli pochopil nejvyšší úroveň. Ptal se ho-proč se vždy musí bojovník otáčet a dívat se za sebe. (tak nějak si to pamatuji) V tom filmu to žák nevěděl a nepochopil(až později). Myslím, že je to jasné. Bez ohlížení za sebe, jsme jen chodící ega a cíle kterých chceme dosáhnout. Až když se ohlížíme a zvažujeme, zda to co děláme je ku prospěchu nás i ostatních, tak se stáváme lidmi. Nebo-li svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Btw. pokud chcete růst, tak bez uvědomění… Číst vice »

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

P. S. : Jediná skutečná věc – Je tvůj přístup!!!

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Ještě jsem si vzpomněl na rčení Zenu. „Je lepší nevědět nic, než vědět něco špatně.“

romča
Host
romča

Prvé čo ma napadlo? Ak sa nepoučíme z chýb v minulosti musíme ju prežiť znova… Ale toľko mi toho víri v hlave že nestíham…

kalia
Host
kalia

28.10.2018 jsem měla navečer/večer zajímavý stav – kdy mi bylo všechno jasné (takový dobrý stav naprosto čisté mysli, zbavení se všech manipulací). Pak mi to ale něco zkazilo a počátek, když se to začalo kazit, byl v tom, že jsem vnímala něco podobného, jako je uvedeno v tomto článku (že vše bude otočeno = to, co bylo v minulosti bude v budoucnosti, protože mezi mnou a danou událostí/lidmi byla nelogická „obrácená“ vazba. To, co jsem vnímala, bylo nějaké složité). Bohužel jsem tomu také nerozuměla a nechtěla jsem vynakládat energii na rozluštění. Mrzelo mě, že jsem nemohla pokračovat ve svém životě… Číst vice »

Das ist ja egal
Host
Das ist ja egal