Marného okénko 30.11.2018

…..nejdůležitější data z planety země za posledních několik hodin….

20:54

tm komentuje:

Prezident Spojených Států Amerických  měl velké štěstí. Nepodařilo se dokončit atentát na Trumpa, který na něho připravil americký Mosad. Ochranná služba a výzvědná služba odhalila tento pokus a zabránila mosadu v dokončení, i když byl Trump už na mušce. Viz snímky.

Mosad nemá zájem aby byly světu odhaleny a zveřejněny praktiky na vlivné lidi a sice dětská pornografie a pedofilie, kterou běžně v praxi používají. Následně mohou osoby, které se nechaly nalákat, následně  vydírat a dělají to, co požadují.

Vše se odehrálo 28.11.2018 před vánoční ceremonií.

A zde byla velmi důležitá poznámka asi k tomu co se mělo odehrát 15 hodin předem. Prosím přeložte si sami nebo s překladačem….. Nemám tolik času na překlady.

AS REPORTED BY THE JEWISH NEWS SYNDICATE – ON SUNDAY 18 NOV 2018, NETANYAHU STATED: “Most Israeli citizens know that when I make security-related decisions, I do so … out of a genuine and deep concern for the welfare of our country, the security of our citizens and the safety of our soldiers. These are not slogans.” He then made what seems to be a veiled threat: “I have a clear plan. I know what to do and when to do it. And we are going to do it. … This will involve sacrifice, but … we will overcome our enemies.”

Další důkazy a důležitá data, kterými se i mosad prozradil si můžete přečíst zde:
https://www.dailycrusader.com/2018/11/secret-service-foils-mossad-assassination-attempt-on-potus-at-wh-christmas-tree-lighting-ceremony/

Pod článkem jsou zajímavé komentáře, doporučuji pro znalce angličtiny přečíst

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. bloblo napsal:

  Opět týdeník HROM?
  -na první pohled to není laserový značkovač
  -protože nemá ani správný tvar, ani barvu
  -protože od černýho obleku se odráží stejnou intenzitou jako od kůže, což je nesmysl
  -spec. jednotky to dávno nepoužívají a když tak IR neviditelný laser, který je vidět jen v jejich elektrooptice
  -na dálku se používá optika se záměrným křížem, značkovač je na dálku k ničemu i tak
  -po rozkliknutí článku je tam jasně neprůstřelný sklo, takže to bude odraz od skla
  -po puštění videa je to jasně červený přísvit foťáků

  Skutečně je nutný takto HROMovat?
  Dailycrusader = denní fanatický pánbíčkář. Lordama se to tam jen hemží.

  • tomáš marný napsal:

   Vážený bloblo,
   spíše jste si měl dát do nicku bla bla bla. Tak to by jsme, vážený hrome, nemohli už o vůbec ničem psát. Vy jste tam byl, že jste všechno viděl a slyšel. No jo další brouk pytlík…..
   Máte si přečíst celý článek v angličtině a pak možná zjistíte že ten hrom jste spíše vy. Podívejte se jak je vidět červený laser na různých barvách. Skoro se stejnou intenzitou. A na černé barvě je stejně vidět, z dálky, jako na kůži. A vidím, že se o „značkovači na dálku a kříži“ dobře vyznáte. Asi jste nikdy odstřelovací zbraň nedržel v rukou. Mimo jiné značení je u všech systémů, ale nehodlám Vám nic dokazovat….
   Kdybyste si přečetl i jiné odstavce, které ale nehodlám překládat, tak zjistíte, že hrom jste mnohdy ve vašich komentářích, nejen v tomhle, právě vy…..
   tm

   • Anan napsal:

    Díky, že uvádíte i takovéto příspěvky odborníků na všechno a angličtinu a Vaše vysvětlení. Asi by ho hned přijali do ochranky kteréhokoli prezidenta, ať se hlásí.

   • bloblo napsal:

    Tady by jeden bil hlavou do stolu. Ale fajn, ať někdo míň blbější než já, tady jasně napíše, čemu nerozumím a co jsem přehlídl. Jsem moc zvědav.

    • Andy napsal:

     Mají to tam pěkně vyzdobené 😉 v tom Bílémdomě, jen kdyby ty vanoce byly pěkný svátek ….
     jinak, pan marný se mi zdá od včerejška nějaký protivný …
     je nas.aný a tak asi, takže klííííd, ono to přejde

     • tm napsal:

      Andy,
      zřejmě to píšete sama o sobě. Já rozhodně to co jste vybleptla, nejsem. S okamžitou platností všechny nesmyslné komentáře mažu. Není čas se bavit o blbostech a psát nesmysly. Prosím veďte smysluplné diskuze k tématu a nikoliv vaše úvahy o někom koho vůbec neznáte…..
      tm

 2. CZK napsal:

  Zřejmě by to byl první „odstřelovač“ co znám, který by se předem demaskoval laserovým zaměřovačem. To za prvé. Za druhé – i když má ten světelný bod na různých místech těla, tak oproti okolí se nepohnul ani o milimetr! A za třetí – ten bod má stejnou barvu, jako ty ozdoby na stromku za ním. Možná odraz na čtecím zařízení na pultíku (tedy pokud tam to sklo vůbec bylo), nebo odraz na kameře či foťáku.
  Tedy můj selský rozum mi říká, že na těch dvou fotografiích není vidět tečka od zbraňového laserového zaměřovače. Což nemusí rozporovat text. Ten může klidně i říkat pravdu a ty fotky tam jsou schválně pro znevěrohodnění.

  • tomáš marný napsal:

   Milý CZK,
   když MOSAD dopředu, a to 15 hodin dával různá znamení, je tedy jasné, že se něco očekávalo. Nutné podívat se na film a z toho člověk pozná mnoho. Nepochopitelné opuštění tribuny Trumpa hned po objevení bodu laseru…..
   tm

   • CZK napsal:

    Tak jsem se díval ještě na ten odkaz, jsou tam dvě videa. To první se nespouští a na druhém žádný odchod prezidenta není. Ale jak jsem již říkal dříve, ten červený bod na prezidentovi se sice zdánlivě hýbal, ale když jsem si změřil jeho polohu k tomu stromu (resp. k detailu na tom stromu), tak se nepohnu. Na těch fotkách to vypadá, jako by ho někdo zaměřoval a postupně nacházel citlivější místo na těle. Ale tak to není. Ten bod je nehybný a hýbe se osoba za sklem. Takto je to vidět u mě doma 🙂
    Ale jak jsem již řekl, nijak to nerozporuje ostatní data.

 3. mariankosmac napsal:

  Je tam ochranné nepriestrielné sklo. I keby na Trumpa niekto svietil laserom, tak to bolo len ako výstraha aby ho postrašili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..