Marného okénko °6.11.2018

AKTUALIZACE 17:54

tm komentuje:

dneska jsem doposud ujel asi 150 km. No žádná hitparáda to nebyla, jezdím daleko více, ale co do událostí, tak toho bylo až přespříliš. Nedostal jsem třikrát přednost v jízdě. Při jízdě po hlavní ulici jsem se díval na řidiče, který chtěl vjet na hlavní zprava a asi 10 metrů přede mnou tam vjel. Prudce jsem odbčil doprava a málem vrazil do auta, které stálo původně za ním. Nechápal jsem…..

Podruhé mně paní která vyjížděla od benzínové pumpy vjela přímo do druého pruhu, kde jsem jel já, a opět jsem musel, abych zabránil nehodě, vjet do protisměru. Naštěstí tam nic nejelo, jinak jsme byli v sobě. Potřetí jel nějaký „odborník! na červenou, když jsem se pomalu také s jiným vozem rozjížděl přejet křižovatku a zabrzdili jsme naštěstí oba. Dnes museli nějak přes podprahová data ovládat  lidi, protože něco takového snad není ani možné. A to bylo jenom na 150 km!!!!!

Potom v rádiu, které si normálně nepouštím slyším, že Praha Brno a Brno Praha havárie a zacpané cesty kolem dálnice…..

…..prožíváme velice zajímavé období konce lidské společnosti, tak jak jsme ji znali. Uvidíme další dny co přijde. Situace je naprosto neudržitelná a všichni to vědí…..

11:55

Vážení čtenáři tadesca. Tento web vznikl na základě toho, aby mohl jeden člověk tomu druhému, nejen daty, ale i skutky pomáhat. Proto Vás všechny žádám a prosím, buďte k sobě v komentářích milí a slušní a nehádejte se.

Pamatujte, že nikdo jiný Vám radami nepomůže než my zde dohromady. Proto by bylo  vynikající, kdybychom mohli konstruktivně diskutovat a navzájem si pomáhat radami.

Lek-aři vám v nemocnici nepomohou, protože sami nevědí. Mimo jiné z této „ZVLÁŠTNÍ SKUPINY LIDÍ“ kteří si o sobě myslejí, že jsou bohové, uznávám jenom ZUBAŘE, kteří jsou potřební  a chirurgy, když Vám při autonehodě upadne ruka, noha či hlava, tak na přišití jsou vynikající. Ostatní lidi této zvláštní skupiny, třeba na očkování, podávání chemoterapie, ozařování, psychiatři, a všeho ostatního jsou zbyteční darmo…..

Tak prosím, pomáhejte si zde navzájem radami, dokud internet běží a popřípadě i jinak. Děkuji za pochopení…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
7 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
pavel blahetaLeknoJanaVítězslav Crhajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
lada
Host
lada

Velice milá a přínosná slova, hodná následování. Uvědomme si, že jsme si v jednou rovni-všichni jsme duše-NIC VÍC a NIC MÉNĚ. Buďme k sobě milí a vstřícní a pomáhejme si radou i skutkem.

VNL
Host
VNL

To o lekároch je pravda. Je to ako ruská ruleta,ísť do nemocnice.

Pripájam sa preto k TM,potrebujeme sa v tejto výnimočnej situácii hlavne kvôli zdraviu.

Lekno
Host
Lekno

Musime vediet viacej ako oni, citat, porovnavat, skusat, studovat podla vlastneho volneho casu. Najst si vlastne tempo, cestu a stale ju zdokonalovat. Informacii (kvalitnych) je nastastie na internete dostatok. Akumulovanim informacii, je zrovnavanie inych zdrojov jednoduchsie, a lahsie sa takto eliminuje dezinfo. Zial, neda sa spoliehat na to, ze ‚pan doktor‘ to za nas vybavi. Je pravda, ze ak nechcu stratit pracu, musia skakat ako im zakon kaze (aspon zatial). Je zaujimave, ze vo Svajciarsku ma aj alternativa rovnaku vahu (urcite dobre vedia preco tak rozhodli: http://forum.vitarian.cz/download/file.php?id=1985 ) Nedavno som jednemu doktorovi cca napisal: „Ludske telo vie o zdravi (vyziva/liecba)… Číst vice »

mia
Host
mia

Mela jsem dnes cestovat vlakem do prahy, v noci jsem moc nespala, cestou na nadrazi prisla sms o zpozdeni vlaku, po prijezdu na nadrazi slysim, vlak zrusen, program uz bych pozdejsim vlakem nestihla, tak jsem jela domu. Doma se podivam do odjezdu vlaku a vlak jel, zpozdeny, ale jel. Nechapu, slysela jsem ztetelne hlaseni ze je zrusen. Asi ty dva dny v praze nemam absolvovat, asi mam byt doma, kdovi proc….

jirik
Host
jirik

Lokomotiva ve Vršovicích strhla trolej, kolaps postihl stovky vlaků
Porucha trakčního vedení v železniční stanici Praha-Vršovice komplikovala v úterý dopravu. Rychlíky nabíraly zpoždění až několik hodin, kolabovala příměstská vlaková doprava, protože přes poškozenou trať vyjíždějí ráno soupravy z depa. O poruše informoval mluvčí Správy železniční dopravní cesty (ŠŽDC) Marek Illiaš. Porucha se týkala stovek vlaků a situace se vrátila do normálu až kolem poledne.
https://www.novinky.cz/krimi/488286-lokomotiva-ve-vrsovicich-strhla-trolej-kolaps-postihl-stovky-vlaku.html

Maroš
Host
Maroš

„Novozélandský rybár Gus Hutt vytiahol batoľa z vĺn oceánu a túto záchranu označil za „zázrak“. Myslel si totiž, že popri ňom sa na hladine vznáša bábika.“ https://www.cas.sk/clanok/762370/zazrak-v-oceane-rybar-si-myslel-ze-vidi-babiku-ked-zacul-ten-zvuk-zatajil-sa-mu-dych/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…B.1 Poznámka – na ilustračnom foto je „zaryto zakrivená“ aj hladina oceánu. Nícejský koncil v roku 1408 prijal paradigmu guľatej Zeme o. i. aj preto, aby Kolumbus „mohol“ týmto západným smerom objaviť Ameriku /o ktorej existencii mal GP poznatky ešte z predpotopnej globálnej civilizácie/ na základe novej logickej „globálnej“ cesty do „Číny“ – motorom tohoto podujatia a zmeny paradigmy bola teda ďalšia etapa globálnej Hodvábnej cesty. Píšem to sem preto, pretože som si rozpomenul,… Číst vice »

⚜ aston 405
Host

Je mi líto, že pro toto musíte vyhrazovat článek, měla by to tu být samozřejmost 😟….. ….

Maroš
Host
Maroš

aston 405 – „samozrejmosť“ PADLÝCH ANJELOV je základný omyl v ZÁSADNE meniacej sa spoločnosti Chybný predpoklad je otcom fatálneho omylu! Ako vražda medzi „priateľmi“!

Jana
Host
Jana

Súhlasím. Krásne a milé slová. Aspoň tu držme pokope a nehádajme sa. Stačí mi, že moje dve dospelé deti mi nič neveria. Ani o Chemtreils, ani o LBGT …a už slovám satanisti a pod. sa radšej vyhýbam.

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Jano naprosto přesně vím jak Vám je. Jsem nadupaný informacemi a stejně je s problémy dostávám mezi lidi. A rodina- to mrzí mnohonásobně víc, než nepochopení cizích lidí.Také nechci aby žili nepřipravení a hloupí, ale nedá se nic dělat historie se musí hold opakovat. Je to smutné.

Jana
Host
Jana

Ďakujem. Mám slzy v očiach. Nič im nemôžem prikazovať. Musia si cestu života prejsť sami.

jirik
Host
jirik