Marného okénko letem světem

08:27 AKTUALIZACE VE 13:27

…..fanfáry občanské války se v Německu právě rozezněly. Útok na šéfa AFD, Frank Magnitz, třemi muži zakuklených do černých masek, byl dle jeho názoru a také druhých pokus o vraždu. Rovněž tak bombový útok na kancelář AFD v Brémách hovoří o budoucích volbách v roce 2019 jako o pravděpodobně nejbrutálnějších odzačátku 30 let minulého století. Zdroj

…..Ústavní soud v Německu počítá s útoky na členy AFD při příjezdu a odjezdu na shromáždění federální strany AFD, které se uskuteční ve dnech od 11. do 14. ledna v Riesa – Sachsen ZDROJ….

 

08:27

…..supraexplozivní materiál bude za krátko zveřejněn nejen o politicích, ale také o událostech, které se nestaly náhodou, ale byly dopředu perfektně připraveny. Asi největší odhalení v dějinách lidstva teprve přijde, říká hacker Kim Dotcom. Prozradil, že miliardáři, soudci, politici, jsou ti největší piráti a zločinci, jací kdy vůbec existovali. Máme vyčkat na zveřejnění a samozřejmě na tadesco Vás budeme ihned datovat. Zdroj: 1….

….. Anonymous odhalil další tajné operace vedené britskou vládou z Anglie proti Rusku. Pod záminkou potírání „ruské propagandy“ byl kladen důkaz na vytvoření TOHO SPRÁVNÉHO MÍNĚNÍ mezi občany. No prostě vymývárna mozku v plném proudu. Zdroj(2)….

…..PRAVDA JE LEŽ A LEŽ JE PRAVDA, tímto způsobem můžeme nazvat naprosté otáčení pravdy politiky a rady pro uprchlíky. Z napadených lidí v Ambergu, kteří skončili v nemocnici, bylo jich asi deset, udělala rada pro uprchlíky skoro zločince a bránila chudáčky uprchlíky, kteří se cítili v ohrožení. Myslím si, že je zde zbytečné cokoliv komentovat Zdroj (1).

…..kompletní teroristická listina všech událostí napadení politiků AfD a jejich členů. A pozor je hóóóódně dlouhá. Zdroj:(4)

…..bylo zveřejněno, že bývalý President George W. Bush s chotí Laurou Bush tajně navštívili před několika dny Bílý dům a prosili prezidenta Trumpa o milost. Můžete si přečíst ZDE

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
6 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Maroštomáš marnýmariankosmacMilanNariam Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Zdendule
Host
Zdendule

UŽ TO FRČÍ : „Predstavitelia protestného hnutia po celý deň zverejňujú na sociálnych sieťach výzvy, aby francúzski občania “zaútočili” na banky tým spôsobom, že si zo svojich účtov v nich vyberú všetky alebo čo najviac svojich finančných prostriedkov.
“Ideme si vziať späť našu plácu. Zarábate na našich prachoch, a my toho už máme dosť,” hovorí na jednom z týchto videí popredný predstaviteľ hnutia žltých viest Maxime Nicolle“. https://www.hlavnespravy.sk/zlte-vesty-vyzyvaju-obcanov-aby-vybrali-vsetky-peniaze-bank/1633438

Milan
Host
Milan

Zdedule. Máš pravdu!To by chtělo ale všude a i u nás, aby lidi vybraly všechny svoje úspory,to by byla ale pr…😁 tolik v bankách není 😀

Maroš
Host
Maroš

Na svete nesmú skrachovať len 4 banky! A všetky ostatné banky sú faktickymajetkom týchto 4 bánk! Útok na európske banky je útok z USA! EU počas finančného kolpsu skrachuje tiež! Aj keď budete mať rukách hotovosť – v krátkom čase nebude znamenť NIČ – PRETOŽE OSTATNÝ SVET – takúto hotovosť – produkt EU bánk – PRESTANE AKO MENU UZNÁVAŤ – lebo nikto nebude z iného kontinentu chodiť obchodovať s kuframi peňazí – doboha! Papierové aj virtuálne geršle sú vecou politickej dohody – uznania zmenky! Čiže – ak krachne EU mena – čo nastúpi ako jej náhradná mena – v rámci… Číst vice »

jirik
Host
jirik

tutaj překlep *byl jich asi dest,* má být nejspíše !bylo jich asi deset!

merlin
Host
merlin

Máme se na co těšit, povrchová Aliance oznámila, že přechodová událost musí začít bez dalšího zpoždění: https://operationdisclosure.blogspot.com/2019/01/rvintelligence-alert-indefinitely.html Kvantový finanční systém (QFS) má být oficiálně ohlášený na Světovém Ekonomickém Fóru ve Švýcarském Davosu 22.-25. ledna. : https://operationdisclosure.blogspot.com/2019/01/restored-republic-via-gcr-as-of-jan-10.html Tak to jsem zvědavý jestli to už konečně vyjde. 🙂

Lekno
Host
Lekno

ad: „Kvantový finanční systém (QFS) má být oficiálně ohlášený na Světovém Ekonomickém Fóru ve Švýcarském Davosu 22.-25. ledna.“
problem Svajciarska, resp. sidla GP je, ze urcuju ekonomiku, organizuju fora, ale nemaju ziadne prirodne zdroje, aby mali takuto silu.
Preto sa mi takyto skok zda matuci.

tereza
Admin

Vy si myslíte, že Švýcarsko je sídlo GP?

Nariam
Host
Nariam

vysvetlenie V.V.Pjakina https://www.youtube.com/watch?v=eA0iJz-tWBo
v inej časti odpovedal ohľadne formovania GP že je to napr.
elitna škola Eton https://www.theguardian.com/world/2016/aug/31/vladimir-putin-eton-boys-private-audience-kremlin

Milan
Host
Milan

Promiňte Terezka že vstupují k odpovědi. Žil sem tam asi 15 let a Švýcarsko je země satanistu,určitě mimozemské rasy android velmi nebezpečné,která má sídlo v Cernu. GP asi ne ale TM o tom ví,však se tam narodil a vyrůstala víc informací než my. Tyhle světový fóra mají rozhodnout v Davosu? Nevěřím….

Maroš
Host
Maroš

GP nemá jediné sídlo – v Európe má vo VB, Švajci a Vatikáne. Údajné fyzické sídlo hláv GP je na Novom Zélande, a v budúcnosti – podľa klímy a stavu životného prostredia údajne presídlia na Altaj.

mariankosmac
Host
mariankosmac

GP má minimálne tri sídla Vatikán, Švajčiarsko a Belgicko. Okrem toho sa nevie či musí byť GP len jedna osoba, napríklad pár rokov dozadu podľa niektorých GP bol Obama – ale tento babrák to nie je.

Nomen
Host
Nomen

tak na ten supraexplozivní materiál od Kima se těším….hádám, že by mohlo dojít k odhalení další pedofilní sítě nebo k důkazům ohledně nějakých „false flag“ akciček
https://www.youtube.com/watch?v=WkSHBkivlrM

Maroš
Host
Maroš

The Economist 2019 – symbolika – „vývojová“ – regresná spiatočka!!!
Prognóza Rotschildovcov 2019 – Apokalypsa nastupuje!
Прогноз Ротшильдов на 2019 год АПОКАЛИПСИС НАСТУПАЕТ
https://www.youtube.com/watch?v=wtGZStIPHRY

Maroš
Host
Maroš

Toho zimného „lietania“ radšej menej! Fyzikálne zákony platia stále…
Top Ultimate Winter Stupid Drivers Fails
https://www.youtube.com/watch?v=EWrUc0ctVBk