Marného okénko speciál 22.11.2018

…..jak jsme včera slíbili, nechali jsme pro Vás přeložit závažný dokument. V dalších dnech asi pochopíme jeho důvod vzniku….

09:54

Německo v podstatě jako takové neexistuje, je to kolonie USA a nemá žádnou ústavu. Neustále platí Weimarská smlouva. Pravděpodobně se DDR bank, která oficielně zrušena nebyla a možná byla uchovávána doposud nám z neznámého důvodu (politici jsou šachisti), má zájem distancovat od dluhů, které vznikly za vlády NĚMECKA které jsou ve výši 35 billiónů EURO. A to pod taktovkou USA.

K tomu přibude další billión za dluhy, které musejí zaplatit za odkoupené MONSANTO. Jednoduše řečeno, jak řekl KARDINÁL JUDAS, Německo a Němci musejí být zničeni….

Index DAX a kompletní burza se propadá a to je myslím první krok k pádu systému, jak psal Fulford. Tím to právě má začít…..

Pro větší rozlišení jsem udělal tři snímky navazující na sebe:

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarošLiběnapepésusanfoxtomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
susanfox
Host
susanfox

dobry den. muze mi nekdo vysvetlit co to je MASA? a jaky dopad bude mit tento dokument pro evropu? nemam ekonomicke vzdelani…..

susanfox
Host
susanfox

dik za vysvetleni. chcete tim rici, ze se pripravuje krach centralni deutch banky a ze si predem pripravuji zadni vratka? chapu to dobre? a jaky to bude mit dopad na normalni lidi, kdyby k necemu takovemu doslo? to zbrojeni v nemeckych vojenskych bazich s tim souvisi? tady v italii pristi rok budou taky nabirat asi 8000 dobrovolniku do armady.
nejak to vsechno smrdi…

pepé
Host
pepé

Zřejmě nepůjde jen o krach deutch banky.

pepé
Host
pepé

Což pak nikdo nevidí jak je nejenom německo blízko aby zavedlo islámské bankovnictví ? Nevím, možná se mýlím

Liběna
Host
Liběna

Manipulácia skúpenými médiami (tzv mainstreamom – hlavným prúdom)
https://www.gloria.tv/video/LozYLAqpAtNW3beCEDNhrKVsJ

Maroš
Host
Maroš

Liběna – diki za video – len to potvrdzuje moje tušenie, ako sú manipulované biochemické laboratóriá v nemocniciach – aby vyrábali pacientov z tých, ktorí majú tzv. hraničné hodnoty a posunuli ich „hrobárovi na lopatu“! Je to podvod s kalibráciami, s referenčnými vzorkami, s etalónmi! A tento podvod sa realizuje aj na globálnej úrovni – s chemtrails! Pretože – ak chceme preukázať škodlivý účinok chemtrails – musíme mať 1/ zadanie-objednávku na výskum – momentálne žiadnu, 2/ porovnávaciu skupinu akože zdravých ľudí – a kto tu bude zdravý o 15 rokov? S kým porovnáte genocídne účinky, ak za „márie terézie“ ešte… Číst vice »