Marného okénko ve zkratce 07.12.2018

…..stále na cestách a pořád přicházejí zajímavé zprávy, proto opět vše v telegrafickém módu, není čas na rozepisování….

19:54

Na hranici Německa s Francií dole u Mülhausu se hromadí kamionová doprava, která není vpuštěna do Francie. STOP Údajně hrniční přechody blokují vojáci s obrněnými vozy a stojí tam vojsko, které hranici zablokovalo. STOP Policie ve Francii potvrzuje, že se dala na stranu demonstrantů, i když některé média tuto pravdu mají zájem vyvrátit. STOP  Policie potvrzuje, že se nezakládá na pravdě.  STOP MAKARON povolal na zítřek „zvláštní“ vojsko do Paříže, protože se bojí co bude. STOP Máme potvrzeno z našich zdrojů že velká část armády stojí při žlutých vestách. STOP Po rozpoutání revoluce ve Francii se pravděpodobně zhroutí finanční systém prvně ve francouzských bankách a potom postupně po celé EU následuje dominový efekt. STOP Je to konečná EURA. STOP Přestanou platit i jiné papírové měny v celé EU. STOP  Potom je zřícení měn prý nezadržitelné. STOP Určité tajné kanály ve švajzu hovoří o vypnutí elektrické enrergie po celé EU, připravte se na to. STOP Je to údajně nutné kvůli vojsku složeného z přivandrovalců, aby se nemohli domlouvat a organizovat se. STOP Čekáme na zprávy od našeho dopisovatele z Paříže. STOP

tm

Zde pro francouzsky hovořící lidi, pro ostatní s překladačem:

https://francais.rt.com/france/56357-images-arrestation-dizaines-lyceens-mantes?fbclid=IwAR3YuY-qEifsyjroRo4YdrmVCR5tjq5QCwEU12u2VVr5Sd9R-KEopuEyikA

 

https://francais.rt.com/france/56332-coktails-molotov-jets-bouteilles-verre-matinee-incidents-abords-lycees

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. jirik napsal:

  Francouzský ministr školství Jean-Michel Blanquer přiznal, že video a obrazy ze zadržení studentů policií, kdy studenti klečí na kolenou s rukama za hlavou, jsou „šokující“.
  https://sptnkne.ws/kkQ8
  Francouzský policejní odbor Vigi vyhlásil trvalou stávku v sobotu 8. prosince, kdy budou žluté vesty opět protestovat v Paříži a v celé Francii. Generální tajemník odboru, Alexandre Langlois, poskytnul Sputnik France interview. Promluvil o motivech, důsledcích této výzvy a vyjádřil obavy, že policie je vyčerpána.
  https://sptnkne.ws/kkQM

 2. Miroslav napsal:

  Že by Makron nasadil čmoudy ? To by nebylo hezké.

 3. PTZ napsal:

  Jestliže někdo natáčí video, jak policie nechá klečet děcka…

  KDO to mohl natočit…
  Někdo akreditovaný či rovnou POLICIE….

  Proč by si tedy POLICIE nechala za takový „zátah“ zbytečně komplikovala „život“?

  Prostě někdo potřebuje „mrtvého studenta“ jak u nás při ČERNÉM SAMETU, aby rozjel „REVOLUCI“.

  Samozřejmě, že to nevylučuje autentické klečení studentů.

  • Maroš napsal:

   PTZ – klečení = klekání. Pokora – pred čím – pred kým? Naopak – vzdor – hlavu a bradu hore! A bez zľutovania! Aj voči sebe!
   SME DEFENDERS!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..