Martin Lang radní Jesenice u Prahy

…..můžeme pozorovat že brutalita mezi lidmi nabírá neuvěřitelných otáček a tím také vyjadřování vůči druhým. Krásně ukazují jejich charakter a v podstatě to, co jsou za lidé. Že se ubožáci nestydí….

00:27

Do redakce zaslal Lubomír Man

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Henok napsal:

  TI LIDÉ JSOU A NEJSOU LIDMI. Je to dáno tím, jak se chovají. Mafián je člověkem jenom v těle, ale to, co dělá, není rozhodně lidské chování. Úchyláci všeho druhu jsou podle chování spíše zvířata, než lidé. Pokud pedofil zničí dítě, pak v něm není člověk, ale zrúda. Je to proto, protože je zmatek v celém Vesmíru. Začalo to tím, co je napsáno na prvních stránkách těch nejstarších textú, většinou psaných ještě obrázkovým písmem na stěny. Jenom pro názornost, co vám říkají ty kresby lidí s ptačími hlavami v pyramidách ? Kdo ještě neviděl ty zrůdy uctívané jako bohy u výběhu slonů v Zoo v Praze ? Kolik zrůd je dosud uctíváno ? Proč asi ?

  • Iva napsal:

   úchyláci nejsou zvířata, mezi zvířaty je úchylek minimum, pokud vůbec. Zvířata používají instinkty a dle nich žijí. Člověku byl dán rozum, aby se choval rozumně (pokud nezvládá intuici a svědomí). Úchyl je méně než zvíře, je to odpad, zmetek ve výrobě a nelze mít sebemenší slitování. Zrůda – ano, to je přesně to správné pojmenování. A zdravá společnost toto mezi sebou netrpí, nejsou žádné omluvy, žádná vysvětlení. Současné hájení zrůd je odporný pokus Systému se udržet ještě chvíli u moci, je to proti přírodě a přirozenému řádu a je nutné to jednoznačně odmítat slovy, činy i myšlenkami!!!!!!!!!

 2. PražskáDefenestrace2 napsal:

  Jak si to ten p*čus může dovolit? Co si ten zasr*nec vůbec myslí. Že mu tohle projde? Jestli budu mít tohle prase ve své blízkosti, tak to pěkně pocítí. Červený rypák, polámané prsty a bolet ho bude, že se ani nepohne. Se těším, až to začne létat z voken.

 3. CZK napsal:

  Islám je infekční, už to říkám dávno! 🙂 Ten pán se zjevně musel nakazit, protože by podřezával, až by brečel a ještě navíc nesnáší vepře. Zřejmě jí jenom skopové. A mimochodem u nás prasata nepodřezáváme, ale snažíme se je usmrtit tak, aby strádali co nejméně. Tedy nejprve jateční pistolí vyřadit z činnosti mozek a poté co nejkratší cestou zasáhnout srdce. Krev se přitom sbírá do kastrolu a okamžitě se míchá, aby se nesrazila a šla použít na další zabijačkové pochoutky. (V těchto místech textu vegetarián zřejmě omdlel, nejchť přijme mou omluvu, ale takto to prostě chodí.) Je to jenom jedna z cest, jak neumřít hlady pokud se nedokážete živit pránou. A za jídlo, které mi matka přiroda poskytne vždy poděkuji alespoň v duchu, ať už je to maso nebo brambory.

 4. Tyčka napsal:

  Pan Lang,neplést s proradným komořím Rudolfa II.,je ze stejného těsta jak Pavlík Novotný se svým rosolovitým zadkem.Zajímavé je že jsou z ODS v bohatších obvodech Prahy,což svědčí o povaze těchto okrsků.Je jedno z jaké strany,vždy se jedná o charakter jednotlivců,kteří si razí cestu bez morálních zábran,ačkoliv se jimi zaštiťují,před 89 rokem,byli tito lidé členy okresních i krajských výborů KSČ,okamžitě jste je poznali dle chování v restauracích,velkopanské chování.Technika se vyvíjí,ale charaktery lidí zůstávají neměnné.

 5. veronika napsal:

  ještě, že tihleti chytrolíni brzy skončí….
  tihleti by nás dovedli do pekla samého, protože oni peklem jsou….
  (jde z něj (z fota) extremně špatná energie)
  ps: kterej hlupák tohoto magora zvolil???

 6. Mirec napsal:

  vacsina politickych parchantov nie je schopna zarabat poctivou kazdodennou pracou. preto robia pre svojeho panicka akukolvek spinavu robotu. nejako seba a svoju rodinu zivit potrebuju. pre svojeho panicka su iba spotrebnym materialom, odpadom. ubohe deti, ked musia trpiet taketo monstra, co z nich vyrastie (?). dostali od rodicov malo kopancov…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..