Masakr: V Rakousku imigrant zavraždil „pro výstrahu“ voliče protiimigrantské strany FPÖ

…..multikulturní obohacování u sousedů v Rakousku jede na plné obrátky. Copak nám připraví dále za diktát????? Jak EU tak „UTEČENCI“????

00:05

Masakr: V Rakousku imigrant zavraždil „pro výstrahu“ voliče protiimigrantské strany FPÖ

Ilustrace

Jako v Islámském státě. V pátek v rakouském Linci zavraždil 54-letý tunisský imigrant dva starší manžele za to, že oni a jejich syn byli voliči protiimigrační strany svobodných FPÖ. 85-letou starou paní uškrtil, jejího 87-letého manžela umlátil a ubodal. Pak jejich byt zapálil. Prý pro výstrahu jako odrazující příklad.

Před tím byl Tuniso-Rakušan odsouzen za týrání zvířat a byly mu rovněž sníženy sociální dávky, za což prý může zejména FPÖ.

Rakouský kancléř, socialista, Christian Kern prohlásil, že je prý zdrcen, a že takovéto případy ohrožují důvěru ve (multikulturní) společnosti, a je zapotřebí je co nejrozhodněji odsoudit. Konspirační teorie ovšem nevylučují instrumentalizaci imigrantů socialisty na vyvražďování posilující opozice. Tomu by nasvědčovalo i zamlčování události některými médii, včetně českými, jakož i to, že to nepopírá ani CTHH…

Zdroj (1)

Zdroje:

krone.at

oe24.at

unser-mitteleuropa.com

truth24.net

kurier.at

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikzdeněk540 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Itálie: oslavy konce ramadánu vypadají jako bychom se ocitli v nějaké arabské zemi. Tohle už není Evropa. Například v zatím ještě italském Turíně se v parku Dora se starostkou Hnutí 5 hvězd Appendino v neděli sešlo 25 000 muslimů. JAKÁ JE BUDOUCNOST ITÁLIE? Zdroj: http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=611310 —— Nehledě na oficiální prohlášení pokračují jednotky Severoatlantické aliance systematicky v přípravě na vojenskou konfrontaci s Ruskem. Vojenská cvičení NATO v oblasti Baltského moře se konají tak pravidelně, že jen stěží můžete pochybovat o mírovém charakteru aktivit našich „západních partnerů“. Operace „Spring Storm“ se proměnila v operaci „Summer Shield“. Sotva dospěje „Spring Storm“ ke konci,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Skupine migrantov zabránila polícia prekročiť hranice do Francúzska, rozhodli sa teda založiť improvizovaní tábor pod nadjazdom kúsok od mesta Ventimiglia. Tento tábor sa však začal veľmi rýchlo rozrastať.
http://www.hlavnespravy.sk/situacia-v-taliansku-sa-zhorsuje-migranti-si-zalozili-tabor-vo-ventimiglii-pretoze-im-policia-zabranila-odist-francuzska/1058872

zdeněk540
Host
zdeněk540

Rozjíždí se uprchlická krize 2.0
https://zpravy.tiscali.cz/rozjizdi-se-uprchlicka-krize-2_0-299832?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Mě tam zaujala ta fotka teda, skoro na každém lístku 5 a na jednom je dokonce 504.

jirik
Host
jirik

EK vytvoří plně funkční centrum pro koordinaci záchranných akcí na moři v Libyi

5.7.17
Evropská unie:

Evropská komise v úterý představila konkrétní návrhy, jak rychle pomoci Itálii s řešením situace a ulevit tak Římu. Plán počítá s vytvořením plně funkčního centra pro koordinaci záchranných akcí na moři v Libyi za 35 mil. EUR.

________
To se Itálii, a zejména Italům skutečně uleví.
http://zvedavec.org/vezkratce/14477/
zdroj – http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2172301-penize-pro-libyi-i-italii-ek-navrhla-opatreni-jak-ulevit-rimu-v-migracni-krizi
v diskuzi – Podrobnosti zde – http://europa.eu/rapid/press-release_IP-17-1882_cs.htm
Jeden z bodů:
Komise začne ve spolupráci s Úřadem vysokého komisaře OSN pro uprchlíky znovu přijímat závazky pro znovuusídlování osob, počínaje osobami, které potřebují mezinárodní ochranu, z Libye, Egypta, Nigeru, Etiopie a Súdánu.