Máte zájem si ještě šetřit na důchod? Podívejte se na novelu zákona a přejde Vás úsměv navždy

…..hlavně že politici, poslanci a lidé pracující v EU mohou do důchodu odejít kolem 55-60 let s důchodem, o kterém se Vám ani nezdálo. To co připravili pro své občany, kteří je volili, je triskní….

00:54

Proto se ptám, má vůbec ještě nějaký smysl na politickou chamrať celý život dřít???? Pochybuji silně, že dnešní mladá generace se ještě tak vysokého věku dožije díky jedům v potravinách, ve vodě, kolem nás ve vzduchu…..

Dnes jsou mladí lidé více nemocní jak starší generace.

Už vidím, jak 70 letý kamionista si sedne ráno do náklaďáku a odjede do zahraničí.

Posuďte prosím ten nesmyslný pamflet sami….

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Co chceme, to máme. Nikdo neprotestuje, nikdo nestávkuje. Frantíci vyšli do ulic, když jim zdražili benzín na cca 55 Kč. Když si spočítám průměrný výdělek u nás a u nich vůči ceně benzínu, tak frantíky by měl stát jeden litr v základu cca 100Kč !!! Teď po zdražení, je v přepočtu (na nás) stojí litr tolik, jako by měl stát u nás cca 16Kč.
  Je jim to sice prd platné, ale alespoň se dokáží semknout.

 2. Ctenar napsal:

  ..a ještě jednu jsem chtěl vyjádřit : již několik desetiletí mi systém dokazuje, že odchod do důchodu i výše důchodu jsou neustále upravovány. Bohužel k horšímu. Proto neplatím sociální pojištění. Kdybych platil, od státu bych dostal tak málo, že bych musel na sociálku žebrat o příplatek. Na sociálku nesmíte, pokud nejste veden na úřadě práce. Tedy, úřad vás bude nutit si najít práci, aby vám stát nemusel doplácet. V případě, že nebudu mít důchod, na tom samém úřadě budu taky, budu dostávat stejné peníze, budou mne nutit si v 80letech najít práci. Vlastně na tom budu stejně, jako ten, co celý život platil….a určitě lépe, než ten kdo celý život platil a umřel dřív, než si to mohl užít. A schovávat si do polštáře na přilepšenou vždy můžu a použít to pak k tomu „pseudodůchodu“, respektive k sociální podpoře.
  A když bude sociálka zrušená? Až mi dojdou síly na shánění obživy, jsou tu nemocnice, domovy důchodců i vězení. Všude tam vám dají najíst i lékařskou pomoc, dokonce si ve vězení můžete přivydělat…. :). Pokud ovšem nenastane situace, že mladí ve své hlouposti, naivitě a nevyvinutém předním laloku, si neodhlasují eutanázii po 80-tém roku života. Když čtu, čemu všemu je mladý človíček schopen uvěřit, vůbec bych se tomu nedivil…

 3. Jiří Rýpar napsal:

  No právě proto, pokud to jde musím spořit,abych odešel z práce včas před důchodem..i když bezpečné spoření neexistuje je lepší něco než jistota holé pr….!

  stavebko,penzijko,zlato,stříbro,vlastní byt/dům….prodat/jít do menšího…a jak už řekl jeden slovenský klasik:“Existuje nejaké skur…é rešenie tejto situácie?Áno,odje..ť sa s daděto.“ :-))…lidišky držte se.jr

 4. Xnon napsal:

  Odkuď je ta fotka? Kde je zdroj?

  • Sysi napsal:

   Asi ze Slovenska. Pokud si pamatuji, u nás je prozatím stanoven Sobotkovou vládou strop v 65 letech. Ale nic netrvá věčně, může se to změnit raz dva.

 5. ketty napsal:

  Ročníkům 84/83 bylo již na střední škole otevřeně řečeno, že na naše důchody nebude a žádné již nedostaneme. Bohužel s tím zdravím to také pozoruji okolo sebe a sama musím znát velice hodně detoxikačních a alternativních postupů, jak se tu udržovat alespoň trochu ve funkčnosti.

 6. Vlaďka napsal:

  Dobrý den, ten materiál je asi slovenský – podle slovenštiny v nadpisu. U nás momentálně je odchod do důchodu pro pozdější ročníky zastropován na 65. letech. Před tím mi (ročník 1969) vycházel odchod do důchodu na 65 let a 8 měsíců, přičemž se už nebude přihlížet u žen k počtu vychovaných dětí.
  Ale stejně se obávám, že to zastropování nevydrží, minimálně až přijdou na řadu silné ročníky tzv. Husákových dětí. Takže to raději neřeším…

 7. Jzeja napsal:

  Cituji

  Sociálně vyloučení občané, kteří nikdy nepracovali, byť nejsou invalidní, a celý život pobírají jen sociální dávky, někdy též vládními úředníky označovaní jako „demotivovaní pracovníci“, nemají na standardní starobní důchod nárok. Podle sociálky je to mýtus.
  https://www.novinky.cz/finance/314098-socialne-vylouceni-kteri-nikdy-nepracovali-duchod-neberou-je-to-mytus-tvrdi-urad.html
  Sicevstarší článek, ale dostanou soc.almužnu, to se asi nezměnilo.???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.