Máte zájem si ještě šetřit na důchod? Podívejte se na novelu zákona a přejde Vás úsměv navždy

…..hlavně že politici, poslanci a lidé pracující v EU mohou do důchodu odejít kolem 55-60 let s důchodem, o kterém se Vám ani nezdálo. To co připravili pro své občany, kteří je volili, je triskní….

00:54

Proto se ptám, má vůbec ještě nějaký smysl na politickou chamrať celý život dřít???? Pochybuji silně, že dnešní mladá generace se ještě tak vysokého věku dožije díky jedům v potravinách, ve vodě, kolem nás ve vzduchu…..

Dnes jsou mladí lidé více nemocní jak starší generace.

Už vidím, jak 70 letý kamionista si sedne ráno do náklaďáku a odjede do zahraničí.

Posuďte prosím ten nesmyslný pamflet sami….

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JzejaVlaďkaSysikettyXnon Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ctenar
Host
Ctenar

Co chceme, to máme. Nikdo neprotestuje, nikdo nestávkuje. Frantíci vyšli do ulic, když jim zdražili benzín na cca 55 Kč. Když si spočítám průměrný výdělek u nás a u nich vůči ceně benzínu, tak frantíky by měl stát jeden litr v základu cca 100Kč !!! Teď po zdražení, je v přepočtu (na nás) stojí litr tolik, jako by měl stát u nás cca 16Kč.
Je jim to sice prd platné, ale alespoň se dokáží semknout.

Bytost
Host
Bytost

Neboj nic netrvá věčně.

Ctenar
Host
Ctenar

..a ještě jednu jsem chtěl vyjádřit : již několik desetiletí mi systém dokazuje, že odchod do důchodu i výše důchodu jsou neustále upravovány. Bohužel k horšímu. Proto neplatím sociální pojištění. Kdybych platil, od státu bych dostal tak málo, že bych musel na sociálku žebrat o příplatek. Na sociálku nesmíte, pokud nejste veden na úřadě práce. Tedy, úřad vás bude nutit si najít práci, aby vám stát nemusel doplácet. V případě, že nebudu mít důchod, na tom samém úřadě budu taky, budu dostávat stejné peníze, budou mne nutit si v 80letech najít práci. Vlastně na tom budu stejně, jako ten, co… Číst vice »

Jzeja
Host
Jzeja

Vyplývá to z podkladů, které Právu poskytla Česká správa sociálního zabezpečení v reakci na často se opakující otázku čtenářů: Jak vysoký mají starobní důchod ti, kteří brali jen dávky?

I na stará kolena tak dál dostávají pouze dávky v hmotné nouzi, anebo jen minimální penzi ve výši 3100 korun měsíčně odvozenou od tzv. náhradní doby pojištění. To je například doba, kdy byla osoba registrována jako nezaměstnaný.
Zdroj
https://www.novinky.cz/finance/314098-socialne-vylouceni-kteri-nikdy-nepracovali-duchod-neberou-je-to-mytus-tvrdi-urad.html

Jiří Rýpar
Host
Jiří Rýpar

No právě proto, pokud to jde musím spořit,abych odešel z práce včas před důchodem..i když bezpečné spoření neexistuje je lepší něco než jistota holé pr….!

stavebko,penzijko,zlato,stříbro,vlastní byt/dům….prodat/jít do menšího…a jak už řekl jeden slovenský klasik:“Existuje nejaké skur…é rešenie tejto situácie?Áno,odje..ť sa s daděto.“ :-))…lidišky držte se.jr

Xnon
Host
Xnon

Odkuď je ta fotka? Kde je zdroj?

Sysi
Host
Sysi

Asi ze Slovenska. Pokud si pamatuji, u nás je prozatím stanoven Sobotkovou vládou strop v 65 letech. Ale nic netrvá věčně, může se to změnit raz dva.

ketty
Host

Ročníkům 84/83 bylo již na střední škole otevřeně řečeno, že na naše důchody nebude a žádné již nedostaneme. Bohužel s tím zdravím to také pozoruji okolo sebe a sama musím znát velice hodně detoxikačních a alternativních postupů, jak se tu udržovat alespoň trochu ve funkčnosti.

Vlaďka
Host
Vlaďka

Dobrý den, ten materiál je asi slovenský – podle slovenštiny v nadpisu. U nás momentálně je odchod do důchodu pro pozdější ročníky zastropován na 65. letech. Před tím mi (ročník 1969) vycházel odchod do důchodu na 65 let a 8 měsíců, přičemž se už nebude přihlížet u žen k počtu vychovaných dětí.
Ale stejně se obávám, že to zastropování nevydrží, minimálně až přijdou na řadu silné ročníky tzv. Husákových dětí. Takže to raději neřeším…

Jzeja
Host
Jzeja

Cituji

Sociálně vyloučení občané, kteří nikdy nepracovali, byť nejsou invalidní, a celý život pobírají jen sociální dávky, někdy též vládními úředníky označovaní jako „demotivovaní pracovníci“, nemají na standardní starobní důchod nárok. Podle sociálky je to mýtus.
https://www.novinky.cz/finance/314098-socialne-vylouceni-kteri-nikdy-nepracovali-duchod-neberou-je-to-mytus-tvrdi-urad.html
Sicevstarší článek, ale dostanou soc.almužnu, to se asi nezměnilo.???