Matkám ve Francii, které žijí na venkově poblíž polí, se rodí děti bez rukou a nohou. Mohou za to zřejmě pesticidy používané v zemědělství

…..no hlavně od MONSANTA. Německo se asi nedoplatí a bude tím zničeno….

00:05

 

Každý rok se ve Francii narodí zhruba stovka dětí, kterým chybí končetiny nebo je mají notně zdeformované. Jelikož nejde o nějakou náhodnou anomálii, ale zřetelně vzrůstající trend, ministryně zdravotnictví Agnes Buzynová nařídila kauzu znovu otevřít.

Národní zdravotnická agentura případ již jednou řešila, ale vyšetřování vyznělo jaksi do ztracena. Navzdory rostoucímu podezření, že za to může otrávená voda, vzduch nebo jídlo. Úřad nyní uvedl, že identifikoval 11 nových případů dětí narozených s deformacemi v letech 2000 až 2014 v oblasti Ain na východě Francie poblíž hranic se Švýcarskem. Již dříve bylo známo ze stejného regionu sedm podobných případů z let 2009 až 2014.

 

 

„Chci znát pravdu, myslím, že všichni Francouzi to chtějí,” uvedla ministryně zdravotnictví. „Mohlo by to mít souvislost s životním prostředím. Je možné, že je to kvůli tomu, co ty ženy jedly, pily nebo dýchaly.”

Těžko hledat jiné vysvětlení, když lékaři tvrdí, že na vině není genetika ani léky. Zvlášť když mají tyto nešťastné matky jedno společné – po vyplnění speciálního dotazníku vyšlo najevo, že matky takto postižených dětí bydlí ve venkovských oblastech nedaleko kukuřičných a slunečnicových polí. Nechci sýčkovat, ale ona taková geneticky modifikovaná kukuřice střídající se s tunami glyfosátu pokrokopenou řepkou na českých polích taky nebude žádný med. Jo, ono se řekne venkov…

Kam až hodlá v honbě za dotacemi a výnosy moderní zemědělství zajít? A jak dlouho budou toto beztrestně, ale jistě ne zadarmo tolerovat regluační úřady?

 

Milan Vidlák, časopis Šifra

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. mariankosmac napsal:

  Pred niekoľkými rokmi som videl odhodenú plechovku s nápisom MONSANTO na poliach v Rakúsku, no kukuričné deti sa tam asi nerodia. To musí byť špeciálne svi..tvo (možno tiež MONSANTO) čo je len v tej časti Francúzska.

 2. Ctenar napsal:

  To musí být radost se přestěhovat na vesnici, kvůli zdravému životu. U nás je to to samé. Akorát se pesticidům připisují zatím jen problémy se včelami, které jsou zmatené a netrefí do svých úlů. (možná proto se nedaří některým lidem se vrátit domů z hospody). Tak hurá bydlet do zdravé přírody na vesnici…

  • Jan napsal:

   Utekem na vesnici moc nespravite. Chemtrails jsou celoplosne. Uhyn zivocisnych druhu jako insektu, ptaku, atd. je tam take. Vcely jsou decimovany take pesticidy, antibiotiky proti nemoci ovocnych stromu, atd. Med pak obsahuje tyto antibiotika take. Na vsechno je nam nabizen lek, coz je chemicky jed do naseho organizmu. Rakovinu ‚leci‘ tim, ze chemoterapie znici i zdrave bunky a imunitu. Zemrete driv na otravu nez z nemoci. Ackoliv vedi, ze uspesnost vyleceni rakoviny pankreasu je asi 5%, cpou do lidi presto drahe jedy.

 3. Jan napsal:

  Pesticidy nejsou stale zakazane, protoze zkorumpovani vedci Monsantem jeho skodlivost svymi zmanipulovanymi studiemi zpochybnuji. Politici tak dostanou argument tyto jedy nezakazovat!
  Protoze nam vladne mamon, budeme otravovani a nase zdravi ruinovano a leceno jedy od tech samych koncernu. Idealni spojeni, jak vydelat penize. Vsemi kritizovane Rusko zakazalo pouzivani chemie v zemedelstvi a brzy bude krmit i Evropu biopotravinami. Jestlize ovsem na ne kriminalnici v EU a USA neuvali sankce!

 4. Lekno napsal:

  Je to divne, kedze je uz standard robit sono preventivne vysetrenia (aspon nahmatkovo 1-2 krat za tehotenstvo by to mohlo byt ok) a v takomto pripade ma zena na vyber, kedze aspon u nas sa podla ustavy jedna o sucast zenskeho tela. Nemam teraz na mysli, nakolko je to moralne ci lahke rozhodnutie, ale je tazke si predstavit rodinu/zenu, ktora by dokazala prijat taketo utrpenie.

  To, ze monsanto je manualne riadena raketa nie je pochyb, preto sa raz aj Putin krasne vyjadril smerom k US, ze ak to Monsanto nezastavite (smerom k Rusku) tak my to za vas urobime.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.