MATRIX kolabuje. Brána do jiných dimenzí se otevírá. Dnešní zážitek, pokračování 2

…..původně jsem nechtěl o tomto vjemu psát. Mám podobné vnímání mnoho let, ale naskočí naštěstí vždy tak na 20-45 minut. Potom se zase ztratí….

14:54Kdyby v komentáři o kolabujícím MATRIXU nenapsala jedna čtenářka následující, určitě bych zde nezveřejňoval popis zajímavého vjemu a co se kolem odehrává. Pravděpodobně to čeká nyní i více lidí, a proto ta reakce, aby se na podobné zážitky mohli připravit. Prvně ale koment pod jedním článkem ze včerejška.

Chulinkaa

Včera večer, už po setmění jsem šla z obchodu a najednou periferním viděním vidím nějaké záblesky na obloze. Říkám si, bouřka koncem října? Ale jako bouřka to nevypadalo. Připadalo mi to jako výboj v drátech, jenom bez těch drátů. Mžourám očima, třeba mám vlas v očích a při mrholení se leskne a vidím prasátka. V očích nic nemám a vidím to zase. Na blesk to bylo moc pomalé a nemělo to takovou světelnou intenzitu. Co víc bylo zajímavější, viděla sem to jen jedním okem – pravým. Šilhám, tudíž nemám ohnisko v jednom bodě, jako ostatní lidé. Ale můžu se dívat očima, při čemž jedno je vždy dominantní. Většinou mám dominantní levé. A od té doby mě po zbytek večera bolela také hlava.

Tak tolik komentář a nyní si rozebereme následující vjemy.

Včera odpoledne jsem měl podobný zážitek, kdy jsem jako vždy levým okem viděl do jiné dimenze, když se mi v hlavě něco přepne. Mám to už od dětství. Viděl jsem bytosti, duchy a jiný okolní svět, než ve skutečnosti.

Konkrétně včera jsem levým okem začal zase vidět do „jiného“ světa. Létali kolem nějací duchové, či chodily různé bytosti které neumím ani popsat. A protože vědí, že je vnímáte, někteří se snaží na Vás zaútočit. Nesmíte se ale leknout, protože Vámi projdou jako skrz vzduch. Je lepší na ně nemyslet. Telepaticky to cítí a proto ty jejich reakce. Možná se tím baví, nevím, ale některé jsou nepříjemné. To je ten horší případ a nyní ten lepší.

Někdy zase vidím jiným vhledem do multidimenzionálního světa a okolo je prostředí, které zde bylo před několika stoletími či před několika lety. Přišel jsem na to tak, jak se věci mají, když jsem byl asi před 15 lety v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsem dost často trávil prázdninové měsíce a viděl starý Rožnov tak jako v minulosti jak jsem ho vlastně znal. Jsou to zajímavé zážitky. V jiném městě v Německu jsem viděl velký hustý les a nebyly tam žádné obytné domy. Znovu opakuji, neumím to ovládat. Nějak se to ovládá samo…..

Jindy jsem ve výtahu v mrakodrapu viděl levým okem oblohu a pod sebou prázdno. Muselo to být hodně v minulosti, byla tam jenom příroda a nic víc.

Některé vjemy se ale asi nesepnou úplně naplno a vidím obraz současné doby a minulost přes sebe. To mám pak ve všem zmatek.

Obrazy v jednom oku naskočí a nějakou dobu trvají. U mě vždy v oku levém. Otevírá to jiný svět a odmala vím, že žijeme v multidimenzionálním světě. Nedalo se to ale vykládat mým spolužákům na základce a kamarádům, vždy se mi za to vysmívali a ukazovali si na hlavu. Věděl jsem, že je to pouze a jenom pro mě.

Poslední dobou tyto vhledy byly časté. Nevím co mají znamenat, ale jsou. Jiné zvláštnosti a vjemy si ale vysvětlit umím. To je ale zase jiné kaféééé. Možná je popíši jindy. To ale ještě dnes nevím…..

Pravým okem jsem viděl vždy normálně a vnímal „realisitický svět“.

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

34 komentářů

 1. jirik napsal:

  Před chvílí jsem se vrátil z obchodu, cestou jsem viděl auto a pani u auta stojící jak mává – z ničeho nic se >>obraz<< na 2 vteřiny zasekl a pak pokračoval dál……

 2. Edita napsal:

  stava sa mi obcas , vnimam to hlavne vo vnutri obydlia, ze vidim take zablesky, akoby sa zablyskalo, cez den, alebo aj vecer, pripadne aj ked zaspavam a mam uz zatvorene oci, blesky to nie su, vnimam to asi vyse roka.

  • Stazka napsal:

   Já znám plně to samé! Když večer zavřu oči a začínám pomalu usínat, občas vidím záblesky jasnější než světlo. Poprvé mě to docela vyděsilo, podruhé už méně. Co to může být? Je to asi měsíc nazpět.

   • Hasak napsal:

    A stává se Vám pak, že se jakoby po těch záblescích leknete a ihned se probudíte? Mě se to občas stává taky. Usínám a najednou záblesk světla a cuknu sebou, až vzbudím spící přítelkyni (má lehké spaní). Poté mi hodně buší srdce. Bavil jsem se o tom s pár lidmi z okolí a údajně je to nějaký obranný mechanismus mozku. „Prý“ když začne tělo usínat rychleji, než je normální, mozek to detekuje jako, že „umíráte“ a tak vyšle velký impulz do nervové soustavy. Takhle mi to bylo vysvětleno.

 3. Soto napsal:

  „Asi“ se blýská na lepší časy. 🙂

 4. Cesmina napsal:

  Poslední asi 2 měsíce se mi občas stává, že periferně, asi nejvíce levým okem, vnímám doma nějaké lidi, bytosti, které projdou jakoby kolem, když otočím hlavou, abych se lépe podívala, tak samozřejmě už nic nevidím… A navíc stále více slyším různé technické zvuky, které třeba v mojí pracovně nemá co vydávat, přesto je však občas slyším, ohlédnu se za těmito zvuky, ale zase nic… První myšlenkou bylo, že se otevírá nějaká dimenze, vždyť neustále se dějí nejrůznější pokusy…, a navíc končí dualita(Matrix)…

 5. Anna napsal:

  Podobné zážitky má i naše rodina, nevýraznější bylo včerejší ráno (24.10.). A Váše příhoda mi připoměla jednu knihu, kterou jsem četla v létě. Tam bylo něco podobného.

  Hra na bohy – Damien Broderick
  Bohužel jsem ji nenašla ke stažení, ale lze ji objednat třeba tady
  https://knihy.heureka.cz/hra-na-bohy-damien-broderick/
  nebo tady
  http://www.martinus.cz/?uItem=58948

  Zde je obálka knihy: https://www.levneknihy.cz/Document/129/129799/129799.jpg

 6. Aleš V. napsal:

  Ja zase vnimam zesilene emoce. Kdyz treba dvacet metru daleko nekdo zakrici na dite, pro me je to jako rana kladivem do hlavy. Znamy sel v te chvili vedle mne a koukal po me otazce jako puk.
  Tak kricela, co jako?!
  Mam to jako dusledek svych drivejsich zivotu, kdy jsem nic z toho ani za mak nevnimal a jel jako buldozer…
  Vse ma svou vahu a vyznam, ikdyz to prijemne mnohdy byt nemusi

  • tauri napsal:

   To mi povídej, já zase vnímám energii z každýho člověka co potkám..takže někdy je to spíš utrpení, než „dar“ .
   Teď si vem, že jednoduchých a zlých lidí přibývá, kde budem za x let..To se snad odstěhuju někam do jeskyně, abych je nevnímal.
   Takže jeden k druhýmu a kolektivní vědomí dostává pěkně na zadek a energie ve městě taky nejde čistit denno denně, když to stále zanáší těma hnusnýma myšlenkama. Dokud se lidi nebudou zajímat o energie a zodpovědnost, těžko si uvědomí, že s každou myšlenkou zanáší planetu a tím ostatní a sami sebe.

 7. zdeněk540 napsal:

  V minulosti jsem prožíval takový „restart“. Nebylo mi to příjemné a asi jsem si to zablokoval, už se mi to asi 2 roky nestalo. No ono se ukáže z komentáře, proč mi to nebylo vůbec příjemné.
  Stalo se třeba jednou za 14 dní, že jsem se probudil a nevěděl co dělat. Nevěděl kdo jsem, kde jsem, co mám teď jako dělat když mi zvoní budík? Tak jsem různě chodil po domě a postupně si vzpomněl, ale trvalo to. Když jsem uviděl ledničku, uvědomil jsem si, že teď bych měl snídat. Uviděl jsem školní batoh a vzpomněl jsem si, že chodím do školy a asi bych tam měl jít.
  Nejvíc šok byl ale pro mě vždy v zrcadle. Vždycky jsem se na sebe díval „a tohle jsem jako já?“ Trvalo mi někdy i půl dne než jsem si zvykl, že „toto“ jsem já.
  Ve škole mě zdravili lidi které, přísahal bych v tom stavu, nikdy neviděl. Ale tak po půl dni se to dalo vše do „normálu“ a jel jsem si jako dřív.
  Když se mi to stalo naposled tak už jsem jaksi věděl oč jde a že si postupně vzpomenu za pár hodin. Ale i tak, příjemné mi to nebylo, protože lidi okolo mě vůbec nevěděli co se děje. No obzvlášť rodiče doma, když jsem je nepoznal 🙂 To bylo pro ně „silné kafe“.
  Mám teorii, že jsem ve spánku prošel nějakým astrálním cestováním do jiných světů, kde jsem pobyl delší čas (při převedení na náš čas) a zvykl jsem si na to fungování, při návratu jsem se musel znovu adaptovat.
  No stejně, že se nepoznám u zrcadla se mi taky děje a to často. Náhodně v průběhu dne. Ale to není tak deprimující jako když nevím co mám teď podle rutiny dělat nebo nepoznám kamarády.

 8. lenka f napsal:

  Mě se už dříve stalo , že jsem z ničeho nic slyšela v uších hlasité cinknutí zvonečku. Jednou mě to i vzbudilo (podotýkám, že to nebyl domovní zvonek, nebo telefon). Takové hlasité jedno cinknutí, přišlo mi to zvláštní. 🙂

 9. PavelB napsal:

  Tomáši,máte rodinu v Rožnově?Tak to jsme sousedi,jsem přes kopec z Frenštátu :-),taky hodně vzpomínám na prázdniny u babičky a dědy na zahradě……

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   rodinu tam už nemám, ale byli tam vzdálení příbuzní a já tam trávil prázdniny. Bylo to tam nádherné…..
   tm

 10. CZK napsal:

  Taky občas vidím záblesky – spíš tak nějak postranním viděním, a když se tam podívám, tak samozřejmě nic! Ale dneska je GM bouře a když se kouknete na stránky praxisumeria, tak uvidíte „enormní nárůst bowisů“ . Zaznamenal jsem také spoustu případů „zblbnutí“ elektroniky. Tak si myslím, že to bude to „médium“, které vytváří stavební materiál pro vytvoření jiné reality.

 11. Olda napsal:

  Před cca měsícem jsem jel z otročiny(myšleno „práce“) po noční,v cca 6:30 ráno,na křižovatce z pravé strany jsem dával přednost přijíždějícímu autobusu,poté jsem se podvědomě otočil za ním po jeho projetí,………………..ten autobus tam prostě nebyl!!! Nevím,co to mělo znamenat a jak si mám vysvětlit,že jsem viděl věc,která vlastně neexistuje a co by se stalo,kdybych té věci nedal přednost???!!
  V práci jsem se svěřil a řekli mi,že jsem zralý na pakárnu ??!

  • .lak napsal:

   Se budeš divit ale při kanonizacích církve svatými ověřují zázraky nesmírně puntičkářsky a děli se neuvěřitelné věci z hlediska sucharů. // Dal jsem jednou kolegovi vypít vodu z mariánského pramene a sebestředný a důležitý protiva změnil o 180 jednání ze vzteklého psa na mazlíka. Výbornou vodu i na kafe. Nešlo s ním předtím zahnout s jeho stylem, poté to byl zázrak.

  • .lak napsal:

   Tam je pryč náfuka a je nesouvislost.

 12. Vo Zvolene byl zvolen napsal:

  Zdravím Vás všetkých, už dávnejšie som sem chcel napísať komentár ale vždy som sa bál. Až teras som nabral odvahu keď čítam tieto články a komentáre 🙂 Pred pár rokmi sa mi stala zvláštna príhoda. Išiel som z kuchyne do izby, pravá noha vstúpila prvá. Zrazu sa predomnou objavila bytosť, vyzerala ako čierny oblak cca 1 meter kubický urobilo to odomňa oblúk a preletelo cez moje telo. Niekoľko minút som rozmýšľal čo to mohlo byť, ešte ras som išiel do kuchyne a do izby. Nič sa nestalo, zážitok to bol veľmi živý. Druhá príhoda s ktorou sa chcem s vami podeliť. Bolo pred pár týždnami, išiel som pešo do roboty cca pred 6 hodinou rannou. Cesta popri rieke po mojej pravici krásny mesiac predomnou bola Venuša alebo Mars a tesne vedľa nej/neho som vydel záblesk. Obloha bola bez obláčiku, blesk to nebol. A kométa ťieš nie, jasný biely záblesk. Tretia príhoda, bolo to približne v marci apríli. Vtedy som ešte robil v Nemecku, išli sme z roboty ráno. Pozriem cez ľavé okno a tam svietiaci zelený obrovský oblak. Bola to zelená farba ako v Matrixe. Neviem si to vysvetliť. Vopred sa ospravedlňujem za chyby, nie každý je učený. (:

 13. irile napsal:

  To je CZK pravda!
  Dnes jsem to vysvetlovala manželovi,poslal mě někam …do háje.
  Je napojený na info ,aniž by o tom věděl a dnes zachránil miliardu jedné veliké továrně.
  Šla tam elektrika z ničeho nic do háje ,nikdo nechapal co se děje. Cela delegace a inzenirstvo hlavu v pejru.On jim řekl,jak a co maji udělat.Neuposlechli a během hodiny proteklo pouze nekolik milionů,když už bylo hodně zle,tak přijímuli jeho plan,který spustil elektriku, tam kam měla.
  Je to jednoduše řečeno,má to složitější vysvětlení.
  Když by to pokračovalo více hodin,tak je vystaráno…

  Jednou nastane velké ticho a restart.

  V noci hodně lidí nespí.Budí se kolem třetí hodiny ráno.Mám to podobné.

  O několika zablescich jsem zde psala už nekolikrat.Vidim je na obloze vzdy kolem 22h.
  I záblesk nad celým městem.
  Něco jako elektr.výboj .
  Hned mě napadnou hvězdné války a nám něco tají.Za což se jim nedivím!
  Lidi nejsou připraveni na odhalení,ale stejně k tomu dojde.
  Uz se těším a cekam na to od 3 let .

 14. iku napsal:

  Matka Příroda nejspíš neuznává letní čas. A hlavně v říjnu se snaží ledacos uzavírat a připravuje se k zimnímu spánku. Člověk je na začátku jara popohnán tzv.letním časem a do konce září si toho celkem ani nevšimne.
  Zdá se, že jinak je tomu v měsíci říjnu. Časová linie přirody a linie času, který určila „společnost“ , se nepřekrývají, naopak rozcházejí, takže si připadáme jak rozostřená fotografie a naše smysly nám dávají zprávy ,že nejsme se sebou v zákrytu. Matrix tudíž kolabuje zatímco měl sloužit pro naše zotročení. Určitě není náhoda, že všichni si to uvědomují v měsíci říjnu. Čas je v tomto měsíci výrazně proti přírodě.

 15. pavel napsal:

  Dobrý den všem diskutujícím, mám také příspěvek i když no … posuďte sami zda sem patří. Nastěhovali jsem se v červnu do nového bytu. Asi před měsícem se najednou odnikud začali pouze v kuchyni na stěně objevovat asi 2 cm dlouhé housenky. Někdy za celý den dvě a někdy během hodiny i pět housenek. Byt je čistý čerstvě vymalovaný bílou barvou, žádné nepříjemné pachy rozkladu organické hmoty. Skřínka s potravinami několikrát prohlédnuta – nic. Vše je v pořádku a čisté. Nejde zjistit odkud se tam dostávají.Stěnu vizuálně kontrolují stále. Housenka se tam najednou objeví někde na stropě i když tam před minutou nebyla.
  Že by to bylo z jiného časoprostoru ? Nechávám to už tak a jen sbírám a sbírám a sbírám …
  pavel

 16. JerykoOo napsal:

  Taky se přidám s vlastními zážitky… poslední dobou, hlavně když jsem v bytě sám tak periferně vidím,citím jakoby na mě z pozarohu vykukoval stín. Mám u toho takové zvláštní mrazení ale strach to není.. toto se mi nikdy nestávalo (na autosugesci to nelze svézt – s takovými informacemi už pracují dlouho a nikdy se mi nestavalo)

  Pak bych měl ještě jeden příběh ,který se mi stal zhruba před pul rokem…

  Musel jsem si po dlouhé době zprovoznit na PC mikrofon. Chvíli jsem s tím bojoval,nechtěl snímat tak jsem si hrál s citlivostí detekce hlasu… a když jsem to dal na maximalní citlivost… malem mě trefilo…

  Se sluchátek za začli ozývat šílené zvuky… znělo to jako řeč, ale nešlo tomu pořádně rozumět a znělo to „demonicky“ až jsem se vylekal…

  Chvili jsem to zkoumal, co by mohlo být zdrojem ? nějaké echo, vadny kontakt ,poškozené kabely… nic jsem nenašel… citlivost jsem upravil na +- standard a od té doby jsem neměl odvahu to zkoumat…

  A to se přiznám že mě málo co odradí , vyhružky na mě neplatí 🙂 pár takových mailu že se ptam na věci do kterých mi nic není a že bych toho mohl litovat už jsem dostal. Některé i ostřejší.. akorat to na mě má opačný učinek… ještě přidám… Asi výhoda toho že jsem „Nikdo“ a informace dál nešiřím,ne po netu.. 🙂 Takže vyhružkami to končí..

  každopadně tím chcí říct, že toto bylo něco co bylo mimo mou kontrolu,chapaní a to mě vyděsilo..

 17. akrev napsal:

  Včera jsem měla takový zážitek: když jsem pustila počítač tak jsem klikla na Seznam.cz jako vždy. Začal nabíhat a najednou problesklo něco černého a v tom bylo něco jako lebka, nebo mimozemšťan. Bylo jako když v tom filmu Strakonický dudák lítají ty lebky a přibližují se. Byla to jen vteřina, ale dost jsem se lekla. Napadlo mě, ža nějací hackři, ale nevím. Měla jsem z toho divný pocit,

 18. Arya napsal:

  Ja už pár mesiacov vnímam, že sa niečo deje s časom. Keď naladím hodinky v byte rovnako, tak po čase tie riadené signálom idú dopredu…
  Aj vnímanie času sa mení.. často skáče… strácajú sa minúty … ale minút na hodinkách asi nepreskočia len tak, to s nami sa musí niečo za tú dobu diať… musíme byť mino, keď si to nepamätáme…
  Aj partner si začína všímať, že s časom niečo nesedí…

  Aj niektoré rána sú už veľmi tmavé aj keď nie je zamračené a potom príde jedno keď je v rovnaký čas veľmi vidno a slnko sa pri tom ani neukáže…. a pri tom by malo byť každým dňom ráno tmavšie až na odchýlky keď je zamračené…

 19. Milena napsal:

  V patek 27.10. jsem varila kynute knedliky. Hodila jsem je do vody, koukla na hodiny, bylo za 10 minut 14 hodin. Rikam si, ze ve 14.10 je vyndam, ze budou hotove. Asi za 10 minut se koukam znovu na hodiny kolik asi jeste zbyva minut a na hodinach je 14.30 hod. Nemohla jsem pochopit co se deje. No pockala jsem jeste 10 minut a pak je vyndala. Byly krasne uvarene. Kdyby byly varene 50 minut, srazily by se. Jinak s tim casem se mi to stava uz dele. Mela jsem nekolikrat hlavne v noci pocit nejake casove smycky.

 20. Sarra napsal:

  Když čtu tyhle živé komentáře plných zážitků s různými nevysvětlitelnými příhodami je mi nesmírně smutno… 🙁
  Já třeba věřím (sním a mívám zvláštní pocity když se koukám na nějaký fantasy film, či dokonce Anime) věřím v jiný svět, kde může nějaká bytost mít zvláštní schopnosti a tak…nebo v Draky, jak létají po obloze. Bohužel, mě se zatím nic podobného jako Vám nestalo (možná to jak jsme byli s rodinou na zahradě a mamka pozorovala oblaky, jelikož to vypadalo na velkou bouřku. Bylo mi asi 11 let a já jsem dělala, jako že mě to nezajímá, ale přeci jen jsem se podívala na oblohu. Netuším proč ale pohled na ty temné mraky se mi neskutečně líbil. Po chvili začalo hodně intenzivně pršet a náhle blesky, obyčejné blesky která vidíte normálně při bouřce. Otočila jsem se abych se podívala jak to vypadá za mnou, v tu chvíli se objevil fialový, modrý, nevím nějakou zvláštní namodralou barvu měl. Hned za ním se objevil mrak ve tvaru DRAČÍ HLAVY. Vypadal ale přesně jako hlava draka, ty zuby i s tím okem a tvarem té hlavy. Bylo to opravdu zvláštní. Mamka si toho prý nevšimla, ale ten zážitek i teď po 4 letech mám v sobě. Přesný obrysy i ten blesk co s sebou bouře vzala. Jinak se mi nestalo nic tak zvláštního, krom tohoto. Pak ještě že umím JAKŽTAKŽ ovládat telekinezi, ale tu trénuji pomalu rok, takže to nic moc není.)

  Teď se snažím dozvědět o paralijních světech co nejvíce, píšu různé fantasy příběhy, dohledávám si co nejvíce věcí o různých kinezí a nějaké zvláštní úkazy o jiných dimenzí. Nevíte někdo něco o těchle epic věcech??

  S/V

 21. Sarra napsal:

  Nevíte někdo něco více o týchto zvláštních úkazech s různými dimenzemi a jinými zvláštními ukázkami?
  Já totiž věřím už hodně dlouho v tyto nadpřirozené věci. Jenže mě samotné se nic podobného nstalo. Možná to jak byla bouře, najednou probleskl takový zvláštní nafialovělý blesk a za ním jsem viděla, jak se z mraků „poskládala“ hlava draka. Přesný obrys středověkého draka. Nic jiného se mi za těch 15 let nestalo…bohužel 🙁

  Proto bych ráda věděla ještě něco navíc. Třeba něco o astrálním cestování nebo něčem podobném.
  Neporadíte pjosííím?? 🙂

  S

  • anna napsal:

   O astrálnom cestovaní a ďalších nadprirodzených-prirodzených udalostí a javov píše Aluška – aluska.org
   Ak ešte nepoznáš, tak doporučujem.
   Má veľa skúseností a príjemný prejav. Odlišuje deštruktívne od konštruktívneho, treba sa pozrieť na rubriky a do archívu, má tam toho…. čítania tak na rok 🙂

 22. valdo napsal:

  Posledné dva mesiace vidím tiež záblesky na ľavé oko. Akoby z ničoho nič sa objaví rýchle svetlo-blesk. Nakoľko mám problémy s pravým okom, najprv som to dával za príčinu, že je to môj problém, A teraz nadobúdam pocit, že sa niečo deje, čo nesúvisí len so mnou. Zdá sa mi občas, že vidím aj nejaké postavy akoby vychádzali spoza mňa, z ľavej strany. Rozhodne sa niečo deje! Viem že Metatrón tiež požiadal o bioregeneráciu, takže to musí byť s Matrixom už vážne!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..