MATRIX kolabuje. Brána do jiných dimenzí se otevírá. Dnešní zážitek, pokračování 2

…..původně jsem nechtěl o tomto vjemu psát. Mám podobné vnímání mnoho let, ale naskočí naštěstí vždy tak na 20-45 minut. Potom se zase ztratí….

14:54Kdyby v komentáři o kolabujícím MATRIXU nenapsala jedna čtenářka následující, určitě bych zde nezveřejňoval popis zajímavého vjemu a co se kolem odehrává. Pravděpodobně to čeká nyní i více lidí, a proto ta reakce, aby se na podobné zážitky mohli připravit. Prvně ale koment pod jedním článkem ze včerejška.

Chulinkaa

Včera večer, už po setmění jsem šla z obchodu a najednou periferním viděním vidím nějaké záblesky na obloze. Říkám si, bouřka koncem října? Ale jako bouřka to nevypadalo. Připadalo mi to jako výboj v drátech, jenom bez těch drátů. Mžourám očima, třeba mám vlas v očích a při mrholení se leskne a vidím prasátka. V očích nic nemám a vidím to zase. Na blesk to bylo moc pomalé a nemělo to takovou světelnou intenzitu. Co víc bylo zajímavější, viděla sem to jen jedním okem – pravým. Šilhám, tudíž nemám ohnisko v jednom bodě, jako ostatní lidé. Ale můžu se dívat očima, při čemž jedno je vždy dominantní. Většinou mám dominantní levé. A od té doby mě po zbytek večera bolela také hlava.

Tak tolik komentář a nyní si rozebereme následující vjemy.

Včera odpoledne jsem měl podobný zážitek, kdy jsem jako vždy levým okem viděl do jiné dimenze, když se mi v hlavě něco přepne. Mám to už od dětství. Viděl jsem bytosti, duchy a jiný okolní svět, než ve skutečnosti.

Konkrétně včera jsem levým okem začal zase vidět do „jiného“ světa. Létali kolem nějací duchové, či chodily různé bytosti které neumím ani popsat. A protože vědí, že je vnímáte, někteří se snaží na Vás zaútočit. Nesmíte se ale leknout, protože Vámi projdou jako skrz vzduch. Je lepší na ně nemyslet. Telepaticky to cítí a proto ty jejich reakce. Možná se tím baví, nevím, ale některé jsou nepříjemné. To je ten horší případ a nyní ten lepší.

Někdy zase vidím jiným vhledem do multidimenzionálního světa a okolo je prostředí, které zde bylo před několika stoletími či před několika lety. Přišel jsem na to tak, jak se věci mají, když jsem byl asi před 15 lety v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsem dost často trávil prázdninové měsíce a viděl starý Rožnov tak jako v minulosti jak jsem ho vlastně znal. Jsou to zajímavé zážitky. V jiném městě v Německu jsem viděl velký hustý les a nebyly tam žádné obytné domy. Znovu opakuji, neumím to ovládat. Nějak se to ovládá samo…..

Jindy jsem ve výtahu v mrakodrapu viděl levým okem oblohu a pod sebou prázdno. Muselo to být hodně v minulosti, byla tam jenom příroda a nic víc.

Některé vjemy se ale asi nesepnou úplně naplno a vidím obraz současné doby a minulost přes sebe. To mám pak ve všem zmatek.

Obrazy v jednom oku naskočí a nějakou dobu trvají. U mě vždy v oku levém. Otevírá to jiný svět a odmala vím, že žijeme v multidimenzionálním světě. Nedalo se to ale vykládat mým spolužákům na základce a kamarádům, vždy se mi za to vysmívali a ukazovali si na hlavu. Věděl jsem, že je to pouze a jenom pro mě.

Poslední dobou tyto vhledy byly časté. Nevím co mají znamenat, ale jsou. Jiné zvláštnosti a vjemy si ale vysvětlit umím. To je ale zase jiné kaféééé. Možná je popíši jindy. To ale ještě dnes nevím…..

Pravým okem jsem viděl vždy normálně a vnímal „realisitický svět“.

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

29
Komentujte

avatar
20 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
Milenajandera.lakAryaStazka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Před chvílí jsem se vrátil z obchodu, cestou jsem viděl auto a pani u auta stojící jak mává – z ničeho nic se >>obraz<< na 2 vteřiny zasekl a pak pokračoval dál……

Edita
Host
Edita

stava sa mi obcas , vnimam to hlavne vo vnutri obydlia, ze vidim take zablesky, akoby sa zablyskalo, cez den, alebo aj vecer, pripadne aj ked zaspavam a mam uz zatvorene oci, blesky to nie su, vnimam to asi vyse roka.

Stazka
Host
Stazka

Já znám plně to samé! Když večer zavřu oči a začínám pomalu usínat, občas vidím záblesky jasnější než světlo. Poprvé mě to docela vyděsilo, podruhé už méně. Co to může být? Je to asi měsíc nazpět.

Soto
Host
Soto

„Asi“ se blýská na lepší časy. 🙂

Cesmina
Host
Cesmina

Poslední asi 2 měsíce se mi občas stává, že periferně, asi nejvíce levým okem, vnímám doma nějaké lidi, bytosti, které projdou jakoby kolem, když otočím hlavou, abych se lépe podívala, tak samozřejmě už nic nevidím… A navíc stále více slyším různé technické zvuky, které třeba v mojí pracovně nemá co vydávat, přesto je však občas slyším, ohlédnu se za těmito zvuky, ale zase nic… První myšlenkou bylo, že se otevírá nějaká dimenze, vždyť neustále se dějí nejrůznější pokusy…, a navíc končí dualita(Matrix)…

Anna
Host
Anna

Podobné zážitky má i naše rodina, nevýraznější bylo včerejší ráno (24.10.). A Váše příhoda mi připoměla jednu knihu, kterou jsem četla v létě. Tam bylo něco podobného.

Hra na bohy – Damien Broderick
Bohužel jsem ji nenašla ke stažení, ale lze ji objednat třeba tady
https://knihy.heureka.cz/hra-na-bohy-damien-broderick/
nebo tady
http://www.martinus.cz/?uItem=58948

Zde je obálka knihy:comment image

Aleš V.
Host
Aleš V.

Ja zase vnimam zesilene emoce. Kdyz treba dvacet metru daleko nekdo zakrici na dite, pro me je to jako rana kladivem do hlavy. Znamy sel v te chvili vedle mne a koukal po me otazce jako puk.
Tak kricela, co jako?!
Mam to jako dusledek svych drivejsich zivotu, kdy jsem nic z toho ani za mak nevnimal a jel jako buldozer…
Vse ma svou vahu a vyznam, ikdyz to prijemne mnohdy byt nemusi

tauri
Host
tauri

To mi povídej, já zase vnímám energii z každýho člověka co potkám..takže někdy je to spíš utrpení, než „dar“ .
Teď si vem, že jednoduchých a zlých lidí přibývá, kde budem za x let..To se snad odstěhuju někam do jeskyně, abych je nevnímal.
Takže jeden k druhýmu a kolektivní vědomí dostává pěkně na zadek a energie ve městě taky nejde čistit denno denně, když to stále zanáší těma hnusnýma myšlenkama. Dokud se lidi nebudou zajímat o energie a zodpovědnost, těžko si uvědomí, že s každou myšlenkou zanáší planetu a tím ostatní a sami sebe.

zdeněk540
Host
zdeněk540

V minulosti jsem prožíval takový „restart“. Nebylo mi to příjemné a asi jsem si to zablokoval, už se mi to asi 2 roky nestalo. No ono se ukáže z komentáře, proč mi to nebylo vůbec příjemné. Stalo se třeba jednou za 14 dní, že jsem se probudil a nevěděl co dělat. Nevěděl kdo jsem, kde jsem, co mám teď jako dělat když mi zvoní budík? Tak jsem různě chodil po domě a postupně si vzpomněl, ale trvalo to. Když jsem uviděl ledničku, uvědomil jsem si, že teď bych měl snídat. Uviděl jsem školní batoh a vzpomněl jsem si, že chodím… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ta tvoje teorie je správná občas toto mívám také……

Liběna
Host
Liběna
lenka f
Host
lenka f

Mě se už dříve stalo , že jsem z ničeho nic slyšela v uších hlasité cinknutí zvonečku. Jednou mě to i vzbudilo (podotýkám, že to nebyl domovní zvonek, nebo telefon). Takové hlasité jedno cinknutí, přišlo mi to zvláštní. 🙂

PavelB
Host
PavelB

Tomáši,máte rodinu v Rožnově?Tak to jsme sousedi,jsem přes kopec z Frenštátu :-),taky hodně vzpomínám na prázdniny u babičky a dědy na zahradě……

CZK
Host
CZK

Taky občas vidím záblesky – spíš tak nějak postranním viděním, a když se tam podívám, tak samozřejmě nic! Ale dneska je GM bouře a když se kouknete na stránky praxisumeria, tak uvidíte „enormní nárůst bowisů“ . Zaznamenal jsem také spoustu případů „zblbnutí“ elektroniky. Tak si myslím, že to bude to „médium“, které vytváří stavební materiál pro vytvoření jiné reality.

Olda
Host
Olda

Před cca měsícem jsem jel z otročiny(myšleno „práce“) po noční,v cca 6:30 ráno,na křižovatce z pravé strany jsem dával přednost přijíždějícímu autobusu,poté jsem se podvědomě otočil za ním po jeho projetí,………………..ten autobus tam prostě nebyl!!! Nevím,co to mělo znamenat a jak si mám vysvětlit,že jsem viděl věc,která vlastně neexistuje a co by se stalo,kdybych té věci nedal přednost???!!
V práci jsem se svěřil a řekli mi,že jsem zralý na pakárnu ??!

.lak
Host
.lak

Se budeš divit ale při kanonizacích církve svatými ověřují zázraky nesmírně puntičkářsky a děli se neuvěřitelné věci z hlediska sucharů. // Dal jsem jednou kolegovi vypít vodu z mariánského pramene a sebestředný a důležitý protiva změnil o 180 jednání ze vzteklého psa na mazlíka. Výbornou vodu i na kafe. Nešlo s ním předtím zahnout s jeho stylem, poté to byl zázrak.

.lak
Host
.lak

Tam je pryč náfuka a je nesouvislost.

Vo Zvolene byl zvolen
Host
Vo Zvolene byl zvolen

Zdravím Vás všetkých, už dávnejšie som sem chcel napísať komentár ale vždy som sa bál. Až teras som nabral odvahu keď čítam tieto články a komentáre 🙂 Pred pár rokmi sa mi stala zvláštna príhoda. Išiel som z kuchyne do izby, pravá noha vstúpila prvá. Zrazu sa predomnou objavila bytosť, vyzerala ako čierny oblak cca 1 meter kubický urobilo to odomňa oblúk a preletelo cez moje telo. Niekoľko minút som rozmýšľal čo to mohlo byť, ešte ras som išiel do kuchyne a do izby. Nič sa nestalo, zážitok to bol veľmi živý. Druhá príhoda s ktorou sa chcem s vami… Číst vice »

irile
Host
irile

To je CZK pravda! Dnes jsem to vysvetlovala manželovi,poslal mě někam …do háje. Je napojený na info ,aniž by o tom věděl a dnes zachránil miliardu jedné veliké továrně. Šla tam elektrika z ničeho nic do háje ,nikdo nechapal co se děje. Cela delegace a inzenirstvo hlavu v pejru.On jim řekl,jak a co maji udělat.Neuposlechli a během hodiny proteklo pouze nekolik milionů,když už bylo hodně zle,tak přijímuli jeho plan,který spustil elektriku, tam kam měla. Je to jednoduše řečeno,má to složitější vysvětlení. Když by to pokračovalo více hodin,tak je vystaráno… Jednou nastane velké ticho a restart. V noci hodně lidí nespí.Budí… Číst vice »

iku
Host
iku

Matka Příroda nejspíš neuznává letní čas. A hlavně v říjnu se snaží ledacos uzavírat a připravuje se k zimnímu spánku. Člověk je na začátku jara popohnán tzv.letním časem a do konce září si toho celkem ani nevšimne. Zdá se, že jinak je tomu v měsíci říjnu. Časová linie přirody a linie času, který určila „společnost“ , se nepřekrývají, naopak rozcházejí, takže si připadáme jak rozostřená fotografie a naše smysly nám dávají zprávy ,že nejsme se sebou v zákrytu. Matrix tudíž kolabuje zatímco měl sloužit pro naše zotročení. Určitě není náhoda, že všichni si to uvědomují v měsíci říjnu. Čas je… Číst vice »

pavel
Host
pavel

Dobrý den všem diskutujícím, mám také příspěvek i když no … posuďte sami zda sem patří. Nastěhovali jsem se v červnu do nového bytu. Asi před měsícem se najednou odnikud začali pouze v kuchyni na stěně objevovat asi 2 cm dlouhé housenky. Někdy za celý den dvě a někdy během hodiny i pět housenek. Byt je čistý čerstvě vymalovaný bílou barvou, žádné nepříjemné pachy rozkladu organické hmoty. Skřínka s potravinami několikrát prohlédnuta – nic. Vše je v pořádku a čisté. Nejde zjistit odkud se tam dostávají.Stěnu vizuálně kontrolují stále. Housenka se tam najednou objeví někde na stropě i když tam… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V jednom dílu hvězdné brány se objevovaly různí živočichové z jiné dimenze…..

JerykoOo
Host
JerykoOo

Taky se přidám s vlastními zážitky… poslední dobou, hlavně když jsem v bytě sám tak periferně vidím,citím jakoby na mě z pozarohu vykukoval stín. Mám u toho takové zvláštní mrazení ale strach to není.. toto se mi nikdy nestávalo (na autosugesci to nelze svézt – s takovými informacemi už pracují dlouho a nikdy se mi nestavalo) Pak bych měl ještě jeden příběh ,který se mi stal zhruba před pul rokem… Musel jsem si po dlouhé době zprovoznit na PC mikrofon. Chvíli jsem s tím bojoval,nechtěl snímat tak jsem si hrál s citlivostí detekce hlasu… a když jsem to dal na… Číst vice »

akrev
Host
akrev

Včera jsem měla takový zážitek: když jsem pustila počítač tak jsem klikla na Seznam.cz jako vždy. Začal nabíhat a najednou problesklo něco černého a v tom bylo něco jako lebka, nebo mimozemšťan. Bylo jako když v tom filmu Strakonický dudák lítají ty lebky a přibližují se. Byla to jen vteřina, ale dost jsem se lekla. Napadlo mě, ža nějací hackři, ale nevím. Měla jsem z toho divný pocit,

Liběna
Host
Liběna
Arya
Host
Arya

Ja už pár mesiacov vnímam, že sa niečo deje s časom. Keď naladím hodinky v byte rovnako, tak po čase tie riadené signálom idú dopredu… Aj vnímanie času sa mení.. často skáče… strácajú sa minúty … ale minút na hodinkách asi nepreskočia len tak, to s nami sa musí niečo za tú dobu diať… musíme byť mino, keď si to nepamätáme… Aj partner si začína všímať, že s časom niečo nesedí… Aj niektoré rána sú už veľmi tmavé aj keď nie je zamračené a potom príde jedno keď je v rovnaký čas veľmi vidno a slnko sa pri tom ani… Číst vice »

jandera
Host
jandera

A co když to je obráceně, tedy čas je stejný a rotace země má odchylky?

Milena
Host

V patek 27.10. jsem varila kynute knedliky. Hodila jsem je do vody, koukla na hodiny, bylo za 10 minut 14 hodin. Rikam si, ze ve 14.10 je vyndam, ze budou hotove. Asi za 10 minut se koukam znovu na hodiny kolik asi jeste zbyva minut a na hodinach je 14.30 hod. Nemohla jsem pochopit co se deje. No pockala jsem jeste 10 minut a pak je vyndala. Byly krasne uvarene. Kdyby byly varene 50 minut, srazily by se. Jinak s tim casem se mi to stava uz dele. Mela jsem nekolikrat hlavne v noci pocit nejake casove smycky.