MATRIX KOLABUJE nebo byl použit systém BST na posunutí času a restartu MATRIXU a většina lidí nic nepozorovala. Část 2

…..Vážení čtenáři tadesca, mnohokrát Vám děkuji za Vaše reakce a popis co jste všechno zažili. Budete se divit při čtení dalších řádků….

21:54

Čtvrtek 12.04.2018 byl velice zvláštní den a na planetě Zemi se muselo něco velkého odehrát. (dle mého názoru a pozorování) Možná měl někdo zájem použít zmíněné datum na nějaké kabalistické „orgie“. Součet čísel dává číslo 18, což je 3×6, nebo úplný součet dává číslici 9, která jim v tom asi zabránila. To jenom na úvod a pojďme se podívat, co se tedy odehrálo mně a jednomu známému, který situaci se mnou prožil. Absolutně nechápal…..

Celý den pro nás dva začal velice brzy. Ve 2 hodiny ráno jsme měli odjet do Německa z Nového Města na Moravě. Přijel jsem asi o 17 minut později. Přesedl jsem do jeho auta a vyjeli jsme. Cesta tam probíhala úplně normálně. Dálnice byla volná, minimální provoz a dojeli jsme s krátkou přestávkou na natankování v Nýřanech na určené místo v Norimberku asi v 7:45. Vyřídil jsem potřebné záležitosti a protože jsem měl ještě za úkol stavit se do METRA (v česku se nazývá MAKRO) a něco koupit, stavili jsem se tam.  Bylo to METRO u letiště NBG. Nakoupil jsem přesně 7 „položek“. Na pokladnách skoro nikdo nebyl, zaplatil jsem a právě zde vše začalo. To jsem si ale vůbec ještě neuvědomoval. Od tohoto momentu bylo všechno velice mystické. Alespoň pro mě a mého známého.

Při příchodu k autu vystoupil známý z auta, otevřel kufr, 7 položek jsem vložil do tašky, on odvezl vozík ke kóji pro vozíky, já zavřel kufr a sedli jsme si do auta. Než jsme vyjeli, sdělil mi, že právě za sebou projela dvě auta, která měla následující čísla. Auto s číslem 555, a asi za 4-5 minut další auto s číslem 666. No řekl jsem nebo si jen pomyslel, že lidstvo 555 pronásleduje 6 padlých andělů. Já jsem se podíval na hodiny na palubní desce a bylo zrovna 11:54. Hned jsem konstatoval, že máme dobrý čas a že budeme brzy doma.

Protože Norimberk dobře znám, vyjel jsem na rychlocestu směrem na sever na dálnici. Jeli jsme pak celou cestu po dálnici na Rozvadov. Cestou jsme viděli několik vojenských těžkotonážních náklaďáků, které na dolnoplošním přívěsu převážely tanky. Nejely za sebou, ale s velkým odstupem. Přijeli jsme do Waidhausu (sousedí na české straně s Rozvadovem) a sjeli z dálnice poslední výjezd před hranicemi s Českem.  Slíbil jsem totiž jedné majitelce kočičí kavárny v Brně, kam občas chodím protože je tam klídek, pohoda a vynikající atmosféra, že ji přivezu pro její miláčky kočičí konzervy, které stojí jenom 0,2 EURA, což je 5 Kč a dám jí je pro kočičky darem.  Hned při vjezdu do Waidhausu jsem viděl, jak mi kočka přeběhla cestu a následně na to jsem zažil neuvěřitelné déjà-vu (dežavi). Viděl jsem pána se zelenou konvicí v ruce a s pejskem. Říkal jsem si to není možné, protože to stejné jsem viděl před malou chvílí (pár vteřinami) i s tou kočičkou. Jenom jsem spolucestujícímu tiše konstatoval, že jsem zažil déjà-vu a pomyslel na kočičí kavárnu. V duchu jsem si řekl, že mi kočičky asi chtěly poděkovat a nevěnoval jsem tomu další zvláštní pozornost. Bylo to něco podobného, co se stalo NEOVI ve filmu Matrix.

Dojeli jsme k obchodu, vystoupil jsem z auta a zašel do obchodu, kde bylo dost lidí a na pokladně dlouhá fronta. Bylo to celkem 7 velkých kartónů, které musela prodavačka přepočítávat. A několik balení pamlsků, takových tyčinek v obalech. Zaplatil jsem a šel do auta. Čas zastavení byl asi 15 minut, možná víc. Dal jsem je do kufru a odjel za hranici Německa, kde jsem v Rozvadově hned při vjezdu do města udělal další malý nákup, známý si chtěl koupit kávu Dallmayr Prodomo, která je tam kupodivu levnější než v Německu. Protože tam byla zajímavá sluchátka na počítače a navinovací kabely, zdrželi jsme se tam asi 20 minut minimálně a 30 maximálně otálením a prohlížením „ťamanských“ výrobků. Jen pro zajímavost: Sluchátka, která stojí u apple 800-900 Kč, tak velice podobná tam stála 90-200 Kč.

Pak jsme sedli do auta a odjeli. Hned po usazení v autě známý poslal své přítelkyni SMS, že jsme už v Česku. Evidovaný čas odeslání SMS byl přesně 13:00 hodin. Jeli jsme do Nýřan, kde mají u benzinové pumpy ONO většinou nejlevnější benzín z celého okolí, či dokonce z celého Česka.  Když jsme dojeli k benzince, byla tam velká fronta a čekali jsme tam i s natankováním asi tak 25-30 minut. Před námi a na straně stály rumunské minibusy.

Když jsme se konečně dostali na řadu, známý zaplatil a vydali jsme se přes Nýřany na další cestu. Po vjezdu na dálnici jsme v hustším provozu namířili na Prahu a pak směrem na Brno. Místy byl hustý provoz a nedalo se jet rychleji než 80-100km/h. Potud jsme se ještě bavili o mnoha zajímavých věcech, až najednou opět utkvěl pohled na hodinách. Bylo přesně 14:40. Od tohoto momentu bylo něco úplně jinak. Vše s tím co jsme časově PROKAZATELNĚ prožili jsem si uvědomil až teprve nyní. Právě jsme míjeli výjezd na Koberovice a já byl najednou v „šoku“. Jsou na D1 vzdáleny od Prahy 81 km. Něco mi v hlavě seplo, jako kdybych před tím měl zastřený mozek a hlavou  mi prolítly milióny myšlenek a měl jsem nějaký zrychlený film událostí dnešního dne. Naprosto nepochopitelné…..

Ihned jsme začali diskutovat o čase a vzdálenosti, kde se nacházíme. Navrhl jsem, že se zastavíme na nejbližší benzínce na dálnici a ta byla za Humpolcem ÖMV. Další diskuze byla jen o čase a průjezdu některých míst, která jsem si vůbec neuvědomoval a už jsme cestou k pumpě diskutovali absolutní nemožnost ujetých kilometrů zastávek a času.

Po zastavení na benzínce jsme začali rozebírat při kávičce veškeré skutečnosti a nestačili jsme se divit. Naprosto ohromující okolnosti.

Nejvíce šokující byl pro mně začátek celé události, kdy jsem prokazatelně na pokladně v METRU platil 10:0? hodin. Hned druhý den jsem volal do METRA, jestli by se mohli podívat na čas placení mého účtu, že mně poslední číslice na účtu chybí. Paní s údivem, proč chci takovou „prkotinu“ mně podle čísla účtu sdělila, že jsem platil v 10:01. Nechápala můj dotaz. No nevadí. Nemusí všichni chápat, na to jsem si v životě už zvykl.

Ale zpátky k událostem. Zaplatil jsem v METRU v 10:01 šel přímo k autu, což mohlo trvat minutu max 2 minuty i s odvezením košíku do boxu. Do auta jsem usedl a říkal že je vynikající čas na odjezd 11:54.  Vždy před odjezdem se totiž dívám na odjezdový čas a vím naprosto přesně, že bylo 11:54. Nerad někde vyjíždím ve 12:00. Hned jsem konstatoval, že máme dobrý čas a že budeme brzy doma. ABSOLUTNĚ NECHÁPU, JAK JSEM MOHL JÍT OD POKLADNY K AUTU 1 HODINU A 50 MINUT????? Zůstal jsem někde stát zmražen jako šípková Růženka hodinu a 50 minut????

Jestli jsme tedy z Norimberku odjeli v 11:54 a ve Waidhausu nakupovali 15-20 minut a v Rozvadově další zdržení u ťamanů 20 minut, budeme počítat celkový čas zdržení raději jenom 30 minut,  a opět odjezd do Nýřan ve 12:54 a potvrzená sms zpráva za hranicemi ve 13:00, tak jsme ujeli vzdálenost cca 144 (143,5km) za 30-33 minut. To odpovídá konstantní rychlosti přemístění v průměru 288 km/h. No tak to je síla. Říkal jsem si, že asi čas kterým jsem byl nějak „zmražen“, vraceli ti z povrchu rychle zpátky, mně neznámým způsobem.

Další úsek cesty z Rozvadova do Nýřan s 20-25 minutovou přestávkou a pokračování v cestě až k výjezdu v Koberovicích je přesně 250,1 km, čas 14:40 a vzdálenost jsme projeli s 20 minutovou pauzou na natankování za 14:40 – 13:00 odpovídá  1:40 minutám mínus čas na čerpací stanici což je 20 minut, počítáme raději spodní hranici zastávky. Vzdálenost 250,1 km jsme ujeli za hodinu 20 minut, což odpovídá průměrné rychlosti 187,6 km/h. Celý den ukazoval počítač na palubní desce auta průměrnou rychlost 101 km/h!!!!!

Je to samozřejmě naprostý nesmysl, protože jsem nejel rychleji než 130 km/h a při mnoha zúženích dálnice do jednoho pruhu s omezením na 80 km/h z Prahy na Brno, kde jsme jeli jenom místy 60-70 km/h. Čas nějak nevychází. Spočítáme-li celkovou dráhu z Norimberku na benzinovou pumpu ÖMV za Humpolcem, která je přesně 407 km, musel bych jet PRŮMĚRNOU RYCHLOSTÍ  při čistém času jízdy 2 hodiny 203,5 km/h, což je naprosto nemyslitelné na EU dálnicích a už vůbec né na tankodromech, zvaných dálnice, v Česku.

Co se asi odehrálo v ten den na planetě Zemi je možná následující scénář:

Potud je všechno o čem jsem psal velmi mystické. Vzhledem k tomu, že se mi celý život stávaly zvláštní věci a hlavně něco podobného jsem prožil asi v roce 2004 s jedním známým, který jel se mnou do Bratislavy a na zpáteční cestě jsme vzdálenost 137 km z Bratislavy do Brna urazili za 20 minut, což odpovídá průměrné rychlosti 396 km/h, ničemu bych se tentokrát nedivil. Ale dnes 12.04.2018 bylo něco velice zvláštního.

Kočka, která přeběhla dvakrát po sobě přes cestu ve Waidhausu a následné míjení pána se zelenou konvičkou a psíkem bylo velmi mystické. Následné uvědomění si celého děje  okolo METRA a následující děje mě přivedly k zajímavému závěru. Upozorňuji, že je to pouze a jenom moje první myšlenka, která je obvykle ta správná…..

Známý také nechápal, jak jsme mohli cestovat v čase….

Všemu mohlo být také jinak ale neodpustím si to nezveřejnit. Mihla se mi hlavou myšlenka, která byla spojena s katastrofou na planetě Zemi. Mohlo dojít k jadernému útoku, třeba jenom kufříkovou atomovou bombou, nebo jakoukoliv raketou. Je jedno, kdo ji odpálil. Pravděpodobně začala WWIII a ti z povrchu zabránili této katastrofě, kterou naplánoval  KARDINÁL JUDAS se svými bratry, jak jsme mnohokrát upozorňovali. Zastavili čas a byl spuštěn restart systému na jiné koleji, aby k tomu již nedošlo. Původní obyvatelstvo planety Země, ti z povrchu, použili systém BST (prosím přečtěte si Dr, Nerudu z Tvůrců Křídel, který o tom hovoří v souvislosti s animusáckou rasou), vrátili čas zpět a události jaderného zničení planety Země tak bylo zabráněno. Pravděpodobně proto se ani Putin nesnažil splnit slib a nesestřelil rakety,  i když to bylo takto naplánováno, které měly údajně zničit Damašek. Asi po domluvě s těmi z povrchu, přetáhli děj na jinou kolej.

Někteří obyvatelé planety Země vůbec nic nevnímali, pro mnohé byl den příliš dlouhý, pro jiné kratší. Působilo to na každého nějak jinak. Podívejte se do komentů prvního dílu. Nechtěl jsem lidem nic podsouvat a přesto se někteří čtenáři se mnou v různých bodech shodovali.

Konstatuji, že se odehrávají poslední dny zajímavé události, nepochopitelné děje, lidé se chovají zvláštně a pro mnohé je svět poslední dny naprosto jiný.

Znovu upozorňuji!!!!! Kabalistům vypršel čas a nemají nic jiného na záchranu, než vyvolání WWIII. Proto je dnes opět vše ve hře a může také dojít k celosvětovému EMP, před kterým se nás asi snažili ochránit restartem, o kterém jsem se zmínil.

Máte-li zajímavé komenty k tomuto článku, prosím určitě napište i Vaše zážitky z těchto dní. Napište co pro Vás nebylo standardní. Budeme dále sledovat, jak se situace vyvine a budeme Vás určitě i nadále o všem datovat…..

tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

38
Komentujte

avatar
33 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
Robinsonkatomáš marnýKamilMartaalena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Pomeranč
Host
Pomeranč

Mně ten den přeběhla kočka přes cestu hned 2x. Až jsem si říkala, co to sakra pořád je a co se zase děje. A ono tohle… Navíc jsem se v ten den vzbudila neobvykle brzo a necítila se unavená – a zdálo se mi taky tenhle den, že během dvou minut jich uběhlo hned 30, alespoň můj mobil to tak hlásil když jsem koukla podruhé během chvilky, ale možná to bylo jen mé zdání. Ale zajímavé je, že intuice mi zrovna tenhle dne cosi o čase hlásila.

roman
Host
roman

Hodně zajímavý,
na čtvrtek si vzpomínám místama „matně“, jinak to byl takový den, co divně „tekl“, nevím jak jinak napsat.

ela
Host

I mi vcera se stala takova zvlastni vec,byla jsem se svym pudlikem na prochazce,na konci cesty je novy dum bydleji tam myslim rumuni nebo jugosi,meli male stene tak si muj dreamy s nim trochu pohral na par minut trochu jsme se bavili a ja rikam,ze se jeste pujdem podivat na bileho vlcaka v dome kousek od nich a v duchu jsem uvazovala ze se zeptam jestli nevi jak se ten pes jmenuje,no ale nakonec jsem se nezeptala no a kdyz jsem odchazela tak ten chlap mi rikal,ze se jmenuje aron,coz mne trochu prekvapilo,protoze jsem na to jenom myslela,ze se zeptam,jako… Číst vice »

Jiří Dvořák
Host
Jiří Dvořák

Dobrý den, obvykle spím denně 11 hodin. Když nespím tolik hodin, tak jsem ospalý a unavený.
Šel jsem spát v jednu hodinu v noci a probudil jsem se ve čtvrtek ráno v osm hodin, tj. po 7 hodinách a byl jsem odpočatý a vyspalý.
Bylo mi to divné. U mně to vychází, že rozdíl činil 4 hodiny.

Adriana
Host
Adriana

Ten čtvrtek bude nějaký divný. Já zažila s detičkama a mužem ve čtvrtek asi necelý měsíc situaci kde jedeme spokojeně okolo Tesca, předjede nás auto které píská. Manžel řekne že slyší vlak, já mu řeknu že to není vlak, ale to auto co jede před náma. Předjedeme ho a já stáhnu okénko a ono píská. Jak od něj odjedeme zvuk mizí. O týden déle je ta situace na chlup stejná a mě cvaklo až když mizíme v dálce že jsem tu situaci zažila. Zvláštní je i čas….ten sedí přesně. Dále máme budík pochybného původu. Nemá wifi ani jiné podobné nastavení…Jednou… Číst vice »

Michal
Host
Michal

Neviem, pár dni dozadu presnejšie ale bolo to istotne okolo dátumu 12.4 sa mi stala skutočnosť tiež zaujímavá a tiež som vedome uvažoval čo sa mohlo zmeniť alebo aký to malo význam/symbol. Cestou z práce som na ceste k nášmu domu uvidel dve mačky, sedel som v aute pribrzdil som a čakal som co sa bude diať. Ani som poriadne nezastavil a mačka bližšie ku mne išla v rovnaký čas na iný smer do inej strany ako mačka pár metrov za ňou obe čierne a obe to uskutočnili v rovnaký okamih. Prvá odišla do ľavej strany a druha ta čo… Číst vice »

zero
Host
zero

Ve čtvrtek 12.4. jsem byl po dvanácté hodině na obědě ve strahovské menze. Vím to podle výpisů hovorů a sms, které jsem během oběda uskutečnil. Pak jsem vezl příbuzného ke studiím na Barrandově. Ten se mně kousek před cílem ptal kolik je hodin. Podíval jsem se na palubní hodiny a odpověděl že je pár minut po třinácté hodině. Pak jsem jel do Loděnic ke kamarádce. Tam jsem dorazil kolem 13:30. Když jsem u kamarádky seděl asi půlhodinu a pil kafe, pípla mi smska od manželky. Bylo to určitě po 14té hodině. Teď jsem ale podle mobilu zjistil, že smska došla… Číst vice »

jintrovert
Host
jintrovert

Mě vždycky přijde jakoby se časoprostor(=matrix) vždycky smršťoval a natahoval jak to dělá třeba kočka..,asi se taky protahuje ☺ Teze s BST je velice zajímavá a uklidňující(doufám že máme takovou nějakou ochranu/ochránce).Už od včerejška si tak nějak v hlavě skládám komentář pod tento dnešní článek(na který jsem se těšil) a chtěl jsem psát o filmu Matrix,Neovi a deja vu…( 😛 ) protože asi před měsícem jsem měl snad nejsilnější,nejdelší/nejintenzívnější deja vu v životě..(a že už jsem jich měl).Trilogie Matrix je symbolika(nejen) sama o sobě Trinity(trojedinost) mu řekla,že deja vu znamená „chybu v matrixu“… 🙂 A když se na tom člověk… Číst vice »

aston z kv 432Hz
Host

Tak to je síla! Děkuji za tento článek!
Zdá se, že bychom měli všichni v duchu poděkovat lidem z povrchu Země….

Arya
Host
Arya

Pri čítaní tohto článku ma spontánne napadlo, že nič sa nedeje náhodne. A kritická situácia vo svete, asi dopadla tak zle, že proste vrátili čas , postarali sa aby sa určité udalosti nestali a zabránili niečomu katstrofálnemu, fatálnemu. A “prebrali” sme sa až po. Proste ten úsek dňa si nepamätáme, pretože sa nestal. Preto má toľko ľudí problém s pamäťou. Určite to nebolo prvýkrát ale možno prvýkrát to bol taký dlhší úsek… V posledných týždňoch je veľmi rozladený čas. Mobil a rádiobudík mám vždy rozdielne nastavený o 10 minút a pomaly sa čas, rozdiel skracuje. No minule som nastavila čas… Číst vice »

oki
Host
oki

Zaujal mně i týdenní horoskop pro 9. – 15.4., na stránkách Petry Nal Smolové – píše o konjunkci Slunce a Urana od 10.4. a to i v souvislosti se zrychleným časem. Osobně, ten den -12.4. , únava a tedy nicnedělání.

oki
Host
oki

Prosím OPRAVU: stránky Petra Nel Smolová

ABCD
Host
ABCD

Já taky o ničem nevím, nic jsem ve čtvrtek necítila. Každopádně je určitě dobrý nápad naším bratřím z Povrchu poděkovat, že nám zas a opět zachránili zadek … „Konstatuji, že se odehrávají poslední dny zajímavé události, nepochopitelné děje, lidé se chovají zvláštně a pro mnohé je svět poslední dny naprosto jiný.“ V mém případě je čím dál tím krásnější, lidé jsou hodní a nápomocní, milejší. (A možná to bude prostě jen tím příchodem Jara) Konečně 😀 Zato furt slyším (v noci, jsem sova) ty podivné zvuky jakoby „vrtulník“ – už tu o tom článek byl, stejná hlasitost, „vrtulník“ se nepohybuje,… Číst vice »

kalia
Host
kalia

V ten den (čtvrtek) jsem měla špatné pocity a i v dalších dnech (tím dnem to začalo). Bylo to, jako by na mě někdo útočil, ale nebylo to osobní a nechápala jsem proč. Nic divného s časem se mi ale nestalo (nebo jsem si toho nevšimla, protože se na hodiny téměř vůbec nekoukám). To s tím zamrznutím se mi stalo kdysi (už nevím kdy) – byla jsem odpoledne/večer u počítače, něco jsem si asi četla, když na mě přišla z ničeho nic velká únava a bylo mi nějak divně. Pak jsem přestala existovat (neexistovala jsem, asi jako když je někdo… Číst vice »

kalia
Host
kalia

Tenkrát když jsem zamrzla, tak mi to taky připadalo, jako kdyby na mě někdo útočil, ale jako bych si v duchu vybrala neexistenci (po dobu toho útoku), než zažívat něco špatného. Pro mě ta neexistence byla na milivteřinu – z mého pohledu jsem byla „nachvilku“ mimo, hned jsem se probrala ve stejné poloze a tak mi to připadalo jako vteřina, přičemž na hodinách uběhly 3 hodiny. Už se mi taky stalo, že jsem byla v nějaké dimenzi mimo čas (nechtěla jsem být součástí tohoto systému a na čas jsem z něho vystoupila do oddělené 3D dimenze, kde jsem prožívala čas… Číst vice »

Rere
Host
Rere

Hezký den, tak nějak když jsem si přečetla váš článek vůbec mě nepřekvapilo nic a čekala jsem že obsah bude takový jaký má, také divné jako bychom to prožili spolu, úplně vidím tu cestu i ten obchod ve waidhausu i tržnici na Rozvadově, Byla jsem na těch místech a jak to popisujete je přesné.a to že ve čtvrtek bylo takové počasí jaké bylo mě utvrzuje v tom co proběhlo, velké teplo a zvláštní silný vítr 😀

zero
Host
zero

Podařilo se mi najít ještě jednu anomálii. Ten den ráno jsem si zapoměl zapnout mobil, zapnul jsem ho až kolem poledne. Došla mi sms následujícího znění:

Odesílatel této zprávy se Vám pokoušel 12.04. v 11:04 1x dovolat….

Datum doručení: 12-04-2018 10:04

Nerozumím komunikačním technologiím. Jak je možné že mi v 10:04 došla sms, kde se píše že v 11:04 mi někdo volal?

Gabka
Host
Gabka

Ano, také se nám stalo, ze mi někdo volal a a místo hovoru, přišla sms s dřívějším doručením. Myslela jsem, ze je to nějaký překlep a ze máme starý telefon. Ve čtvrtek jsem viděla dvě kočky a jednu přejít přes cestu. Byla jsem taková utlumena, pracovala jsem, ale tak jako duchem jinde.

iku
Host
iku

Pokud jde o mne, zajímala jsem se proč 10 kroků od jedné pokladny k druhému pultu a bez fronty obnáší cca půl hodiny podle času uvedeném na účtenkách. Trvá to již delší dobu. Zkraje mě to znepokojovalo, ale nyní jsem se rozhodla, že to bude nejspíš nastavením času v pokladnách..

Pavel
Host
Pavel

„Zastavili čas a byl spuštěn restart systému na jiné koleji, aby k tomu již nedošlo“. Tak přesně o tomto je např. 20 let starý seriál „7 dní“. Tenkrát jsem ho děsně žral. 🙂 https://www.csfd.cz/film/70600-sedm-dni/prehled/

Edita
Host
Edita

v ten stvrtok mi bolo naozaj velmi zle po vsetkych strankach, uplne mimo, dcera zvracala, na druhy den jej nic nebolo, matka mala divne hodnoty tlaku, vrchny vysoky, spodny nizky, motalo ju. Na sporaku mam digitalne hodiny, kadzy mesiac ich nastavujem, lebo meskaju 4 minuty, to je tyzdenne o minutu.

zero
Host
zero

Tak jsem to všechno probral s manželkou. Podotýkám že máme stejného operátora. Podle jejího mobilu mi výše zmíněnou sms odeslala ve 14:11, mně podle místního času v Loděnicích došla opravdu po 14 hodině, ale na svém mobilu mám čas doručení 13:11. Kromě zmíněné sms, mně manželka poslala sms ještě v 16:15 a mně došla v 15:15. Pak mi poslala sms v 18:54 a mně došla v 18:54, takže u této sms byl už čas srovnaný. Každopádně, v časovém úseku (snad) reálného času od CCA 11:00 do 16:15 (dle mého mobilu od 10:00 do 15:15 ) se s časem něco dělo.… Číst vice »

zero
Host
zero

Zapoměl jsem napsat, že už cesta do Prahy mně trvala o hodinu déle než by měla trvat. Jel jsem lehce rychleji než je povolená rychlost a nikdo mne po cestě nezdržoval. Nevím kde jsem tu hodinu navíc byl. Mám to zdokumentované podle sms a hovorů.

Celestina
Host
Celestina

Nesrovnalosti s časem se již dějí delší dobu – poslední měsíc se stále předbíhají hodiny připojené na síť, jeden den nastavím přesný čas a druhý den již jsou o 1 min. napřed ačkoli předchozí roky byly naprosto přesné. Hodiny na baterku jdou přesně. Při průchodem prostoru mezi domem a nádražím cca 20 min. se mi hodinky vždy o 8-10 min zpozdí, jinak jdou zcela přesně. Když stejnou trasu jedu autem hodinky se nezpožďují. V minulosti bylo v jedné knize popsáno to, co uvádí tm – skupina západních turistů se přesunovala busem mezi egypt. památkami. Ke zděšení řidičů busu se ocitli… Číst vice »

Marilyn
Host
Marilyn

Při pravidelné cestě do Brna, se mně několikrát stalo, že jsem určitými úseky projížděla dvakrát, jednou se mnou jela i dcera, ale ta si toho nevšimla a nevěřila mně, já jsem o tom ovšem byla přesvědčená a za pár dnů na to, se to stalo znovu. Bylo to v průběhu měsíce března. Jednou jsem musela zastavit, protože mně bylo tak špatně, že jsem se pozvracela. Za volantem se mně to nestává. A taky v poslední době při konverzaci na mobilu, se odpovědi řadí před dotazy, je to dost psycho. Jakoby vám dotyčný odpověděl dříve, než jste se ho na něco… Číst vice »

Mila
Host
Mila

Ahoj. Neodpustím poznamenat co se přihodilo i mě. Den blbEC, dělám dlažbu a po obědě říkám jdu si koupit pivo s kamarádem. Vypráví že potřebuje stabilní práci a že snad něco dopadne. Říkám mu,na 100% ti teď dopadne job! Jen sem to dorekl měl telefon že má opravit celej dům…..náhoda? Bylo po 15 hodine

stenly919
Host
stenly919

No ten čtvrtek byl docela hodně zajímavý den. Šel jsem ve středu spát před půlnocí, a kupodivu i když jsem vstával ráno po třetí, byl jsem zcela vyspaný a v pohodě. A v práci jsem zaškoloval nového kolegu a přibližně po půl jedenácté se na docela dlouho dobu jakoby kolem nás zastavil provoz – ztichly mašiny a lidé taky jakoby přestali chodit a trčeli na jendom místě. A přitom k tomu evidentně nebyl žádný důvod ani žádná příčina. to trvalo až do přestávky(v 11:15) a po přestávce to ještě nějakou chvíli bylo taky takové podezřelé – neuvěřutelné ticho – pro… Číst vice »

Kamil
Host
Kamil

Doufám, že to není nepovolená reklama. Vy kdo věříte v duchovno či matrix si nalaďte zítra, tj 17.4 v 19:00 svobodný vysílač. Bude tam probíhat pořad Mirka Zelenku a kolem půl deváte začne společná meditace na odstranění časových poruch. Je docela zvláštní, že se to tu teď tolik řeší.

pozemšťan
Host
pozemšťan

Ve čtvrtek se mi to v práci po obědě neskutečně „táhlo“. Cca ve 14 hodin jsem měl pocit, že už má být konec práce (končím obvykle v 16:30) a ty 2,5 hodiny pro mě byly nekonečný. Přitom jsem celkem toho nic moc neudělal. Taky jsem hodně pil a měl jsem pořád, že jsem vyschlej jak treska – jako by se ta voda ve mě ztrácela. Naopak v pátek se všechno urychlilo.

San
Host
San

Mne sa stala zaujímavá situácia trochu viac ako pred mesiacom. Keď som šla do práce autom, v rádiu hlásili,že minister Kaliňák podal demisiu. Vrátim sa domov a hovorím, že Kaliňák odstúpil. Bola som počastovaná podivnými pohľadmi a komentárom, „že ešte nie „. Tak nič, hovorím si, asi som zle počula (hoci také čosi by som si ani nevymyslela). No a na druhý deň všade hlásili, že menovaný minister tú demisiu podal. Sranda.

.lak
Host
.lak

Muselo se to dít i dříve. Tak je to již déle tak i desítku let zpátky kdy jsem jezdil jako sekuriťák po čechách a minimálně 4x se mi zdál nemožný přesun v prostoru a nějak jsem tedy značně času ušetřil ve 3. případech a v jednom opačně. Jednou z budějovic po zbloudění na pardubice dříve tak o pár hodin a to jsme tedy s kámošem kroutili nevěřícně hlavami protože ta zkratka na vzdálenost byla prostě podle mapy nemožná a nejeli jsme to jednou. 🙂

mariankosnac
Host
mariankosnac

Pár dní pred štvrtkom som začul robotníkov na ulici ako už chceli ísť asi na obed tak sa pýtali dalších koľko je hodín a nejaký další robotník im odpovedal. Pozrel som na hodiny a čas bol o hodinu posunutý ako ten čo mali oni. Mne idú hodiny dobre. Tak žeby mali ešte zimný čas (nepamätám si už či mali o hodinu viac alebo menej)

alena
Host

…. ilumináti měli zaútočit na Írán jadernou hlavicí, můj zdroj to rozepisoval na všechny strany… oni zuří….

Marta
Host
Marta

Dobry den,Rada bych se s Vami podelila o me dnesni neuveritelne rano.Vstavam kazdy den do prace kolem 6,hod ranni.Vydam se do prace v 6.15 a v praci jsem asi za dve minutky,jelikoz pracuju kousek od domova za rohem.V praci jsem byla presne v 6.17.Delala jsem bezne ukony jako nescetnekrat predtim,ktere trvaji 45-50 minut.Podle mne jsem byla v polovine prace.Vratila jsem se do kuchynky pro neco,kde jsem podle hodin na zdi zjistila ze je 8.08hod!!Coz nebylo mozne,nebot v te dobe bych uz davno mela vse hotove a byla bych uz doma a pripravovala synka do skoly.Zirala jsem na hodiny na zdi… Číst vice »

Robinsonka
Host
Robinsonka

Pozdravujem všetkých čitateľov, vidím, že je tu plno komentárov, tak sa pridám aj ja. Ako rada hovorím, Vesmír opäť zariadil veci za mňa a v tento čudný deň som nemusela ísť do žiadnej práce, naopak, mala som celý deň (aj nasledovných pár dní voľno), tak som sa v duchu tešila, že si môžem organizovať veci tak, ako sa mi zachce a nemusieť pri tom sledovať hodiny (a preto som ich ani nesledovala), ani sa nikde naháňať a byť tak trochu lážo-plážo. Ale aj napriek tomu som mala na tento deň naplánované všelijaké aktivity. V ranných hodinách mi zavolala kamarátka a… Číst vice »