Matrix kolabuje v přímém přenosu a my to zažíváme na vlastní kůži. Neuvěřitelné

…..na svých cestách v zahraničí jsem navštívil cestou nějaké známé a přátele. Po dlouhých kilometrech za volantem si rád odskočím na návštěvu, kterou většinou dopředu ohlásím mejlíkem…..

20:02

a tak se stalo i nyní. Byl jsem u jednoho známého, který mně poprosil, jestli bych mohl jeho sousedovi, kterého velmi dobře zná, ukázat určitou „věc“ o které jsme se minule bavili a dát k tomu patřičný komentář. Neuměl mu to sám vysvětlit. Oblékli jsme se vyšli z baráku. Zašli jsme k němu domů, je to barák, který stojí osamotě pár set metrů od mého známého. Zazvonil a otevřel mu starší vousatý muž s úsměvem na tváři a srdečně nás uvítal. Hned na první pohled sympaťák. Byl velice výřečný a vedl nás do prvního patra, kde se nacházel počítač. Potud bylo vše v pořádku.

Procházeli jsme halou a zde objednal pro nás kávu u svoji ženy, která seděla v křesle a pak jsme pokračovali  do prvního patra. Tam jsme se ještě ve stoje chvíli zdrželi a prohodili pár slov, zatímco jeho žena nám k počítači donesla vynikající kávičku. Usadili jsme se, já vytáhl flaešku z kapsy a chtěl ji nasunout do počítače. Vedle velké obrazovky nového APPLU stál jeho starší kolega, který monitoroval 7 kamerami prostor okolo baráku. Vytaženou flešku jsem už nezasunul, protože se stalo něco, co jsme si neuměli vůbec vysvětlit. Na jedné z kamer vchodových dveří jsem se objevil se známým, jak vycházíme z baráku, otočili jsme se, pak jsme ještě zamávali, šli k brance, zavíráme branku a mizíme za plotem.

Byli jsme všichni tři šokováni. Nikdy dříve jsem u něho nebyl, a proto nemohl být záznam z minulosti. Našemu hostiteli spadla brada a neměl slov. Byl šokován.  O to větší bylo překvapení, když se podíval do záznamu této kamery v danný čas, který jsem si zase zapamatoval já, ale vchod byl čistý bez jakéhokoliv průchodu mé a kolegovi bytosti. K tématu, které jsme měli probrat a kvůli kterému jsem taky vykonal nechtěnou návštěvu,  jsme se vůbec nedostali.

Hostitel byl velice akurátní člověk s několika vědeckými tituly a věříci pouze ve hmotu a věci řečené fyzikou a vědou, dále věřil jenom tomu, co si může vzít do ruky a osahat, ale tohle????? Tak to bylo pro něho, dokonce i pro jeho ženu nevysvětlitelné. Rovněž tak kamerový záznam bez nás, byl pro ně šokující.

Snažil jsem se jim vysvětlit, jak v současné době kolabuje MATRIX, pro VĚDCE nepochopitelné skutečnosti. Po dopití druhé kávičky, asi tak za 2,5 hodiny, kterou jsem prodiskutovali nepochopitelný zážitek, jsme se dostali k odchodu. Sešli jsme dolu do haly ke dveřím a  se známým jsem vyšel ven. Byli jsme tak diskuzí a tématem zaujati, že jsme si vůbec ihned neuvědomili, co vlastně při odchodu děláme. Já si hned při diskuzi uvědomoval, že kamera viděla naši budoucnost, kterou ale nezaznamenala na paměťovou jednotku. Přestože jsem se snažil neotočit a nezamávat, stalo se něco, co mi při jeho zavolání pozdravu vymazalo moji momentální myšlenku a paměť. Asi to bylo to spínací slovo????

Samozřejmě jsem se otočil, ze slušnosti zamával a pak šel dál i s kolegou. Přesně tak, jak jsme to viděli na kameře, několik hodin dopředu. Já se zdržel delší dobu než jsem chtěl a proto jsem se rozloučil jenom ve dveřích s jeho ženou, nastoupil do auta a odjel.

Mělo to dodatek, kdy mi druhý den telefonoval a říkal že záznam, který viděl u souseda v reálu byl přesně ten, který byl na monitoru několik hodin dopředu. Při další návštěvě mi ho prý ukáže.

Vše se odehrávalo v Rakousku.

Poté jsem jel do města, kde jsem potřeboval něco koupit. Zamyšlen kráčím od auta do obchodu a tu jsem uviděl člověka, kterého jsem si chtěl pořádně prohlédnout a při dalším kroku by byl odstíněn slupem s reklamou, a proto jsem prudce zastavil. V ten moment jsem viděl, že něco kolem mne kráčí dál a  také prudce zastavuje. Při pohledu dopředu jsem zjistil, že jsem to já a stojím o metr až dva před sebou samým. Po nějaké chvilce, nevím jak to nazvat, jestli duch nebo moje druhé já nebo můj dvojník, před očima zmizel. Byl jsem dosti vyveden z míry, i když vím, že MATRIX kolabuje.

Během několika hodin takovéto dva silné zážitky, bylo i na moji osobu, která je na lecos zvyklá, také dosti. Proto jsem se raději otočil a jel domů bez nákupu. Zbylo mnoho na přemýšlení…..

Dotaz na všechny čtenáře. Prosím, stalo se Vám poslední dny něco podobného? Nebo máte nějaké „divné“ zážitky vymykající se normálnímu MATRIXU také????

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

29
Komentujte

avatar
18 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
aston z křišťálového vodopádu 432 HzSysiCelestinajiriktomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

4

zdeněk
Host
zdeněk

Já jsem poslední dobou akorát tak nasraný na to jak to tady je a přeju si, aby to už skončilo a všichni lidi šli konstruktivním směrem. Nebaví mě to tu. Záchvaty agrese mívám zřídka, ale tento rok častěji. Začnu přemýšlet nad tím jak si žiju, co s tím můžu a nemůžu udělat a co mě ještě čeká než budu moct žít podle představ (je mi 18 let mimochodem). Absolutně nechápu jak se někdo mohl přizpůsobit, sklopit uši a zařadit se do Matrixu. Nepochopitelné pro mě, vždyť to je to největší ponížení kohokoliv jakého si v existenci může kdo dovolit. Přitom… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Bacha, aby se z nějaké skupiny nevyklubala spíš sekta 🙂 Matrix v Matrixu. Lidi jsou důvěřivé stádečko. Netuší, že proti nim po stovky (vlastně i tisíce) let pracuje velmi sofistikovaně méně početná skupina. Lidé jí skočili na lep, nechali se zblbnout mamonem a jsou v pasti. Ztratili pud sebezáchovy a většina postrádá schopnost intuice. Ta skupina (buď hrstka přeživších z minulé civilizace nebo civilizace mimozemské) si za pomoci genového inženýrství vyrobila z jedné rasové větve bioroboty, kteří té skupině v jejím záměru po staletí sloužili při formování mluvících nástrojů (jinak řečeno pracujících hovad), což se jim spíš více než méně… Číst vice »

pavel
Host
pavel

Zdenku, zapoje se do toho co nám je nejbližší a geneticky dáno. Jsi Slovan a ne křesťan :
Přikládám návod jak se zapojit .

http://drzava-moravaslezsko.webnode.cz¨
http://www.slovanskakosile.cz/o-slovanskych-dejinach/

Petra
Host
Petra

Moc hezká přednáška o Slovanech a zaniklých civilizacích https://www.youtube.com/watch?v=_GRuxhp8JRg

sova
Host
sova

Zdeňku, jak píšeš… Absolutně nechápu jak se někdo mohl přizpůsobit…, poslechni si, co zpívají Chinaski:… naši mi vždycky říkali nehas co tě nepálí, jakej pán takovej krám, co můžeš sleduj zpovzdálí, a nikdy nebojuj sám… – prostě jsme neměli ani informace, ani možnosti jaké jsou teď a i když každý člověk v dospívání cítí potřebu revolty, nezmůže nic když je sám… a tak se přizpůsobí…, ale „neháže flintu do žita“, přemýšlí a buď něco vymyslí nebo počká na příležitost…, trpělivost… – jsem oproti tobě 3x starší a nasraná jsem každý den už několik let – od té chvíle, co se… Číst vice »

sova
Host
sova

TOHLE BY MĚLO PLATIT : Jeho Veličenstvo český král Karel I. (jako římský císař IV.) napsal v návrhu zákoníku Maiestas Carolina toto: „Pohanům či Saracénům naprosto zapovídáme a zakazujeme zřizovat si v našem nejkřesťanštějším Českém království obydlí nebo zakládat si dům; a přikazujeme, že nikdo z našich věrných poddaných nesmí ve svém domě na svých polích přijímat pohany či Saracény, leda by jim, jako pocestným procházejícím přes naše království do míst značně odlehlých nebo jako osobám pohybujícím se po našem království za obchodem či jinou záležitostí, posloužili coby hostitelé nebo stájníci vším potřebným a příhodným; to připouštíme, ovšem pouze potud,… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Takhle intenzivně ne ale slyšel jsem to v rádiu jako když přeskočí jehla na gramofonové desce. A to jak při hudbě tak při mluveném slovu. Třeba moderátor řekne na začáčátku. 😱

Lída
Host
Lída

No tak mně se včera stalo taky něco divného…a vzpomněla jsem si na ty příběhy, co se lidem dějí a možná to bylo něco takového…prolínání různých realit? Včera jsem uklízela a v kuchyni na stole nic nebylo…pak se tam objevila stravenka (co dostáváme v práci na obědy ) otočená nahoru nějakým potiskem..tak jsem nad tím přemýšlela, když jsem věděla, že já jsem ji tam nedala, tak jsem si myslela, že ji tam položil manžel, protože jsem mu v sobotu jednu dala, aby si došel na oběd. Ale bylo mi divné, proč by ji dával na stůl..obvykle tam odhazuje nějaké písemnosti,… Číst vice »

jitka
Host
jitka

Vedle mé práce stavěli v létě sklad. Byla konstrukce a já na ní viděla plachtu. Kouknu tam asi za hodinu a plachta nikde. Je to velký sklad, není možné, aby jí tam jen tak dali na zkoušku – asi se ta plachta nějak musí svařit. Plachtu tam dali asi za týden co dodělali tu konstrukci. Tak jsem si říkala, že jsem viděla do budoucnosti.

pavel
Host
pavel

Očekávali jsem návštěvu a ta skutečně přišla, jenže .. slyšíme zaklepání na dveře , jdu otevřít, ale za dveřmi není nikdo. Odcházím do dveří a znovu slyším klepání, otevírám dveře a návštěva stojí na chodbě …

pavel

Jana
Host
Jana

Dobry den, mate naozaj silne zazitky. Moj zazitok som sem na web uz pisala, ale napisem v skratke este raz, lebo moj zazitok je tiez pre mna nevysvetlitelny. Asi pred rokom a pol som na jednej oslave zasunula do notebooku CD s hudbou, ale notebook nic nezaznamenal, tak som znovu otvorila CD rom, ze to skusim znovu a tam ziadne CD nebolo. Nemalo kam prepadnut, ani sa vo vnutri nic nenaslo. Doteraz sa to CD nenaslo. Stalo sa to len s tym jednym CD. Inak celkovo mam viac zazitkov s roznymi technickymi vecami, obcas ma technika akoby „neposlucha“ a bud… Číst vice »

mariankosnac
Host
mariankosnac

Mne raz zmizlo CD v mechanike v PC. Ale našiel som aspoň nejaké drobné úlomky. To CD malo prasklinu v tom stredovom kruhu a to stačilo aby sa roztrieštilo na malé kúsky. Mechanika ho nevedela načítať tak ho roztočila na vysoké obrátky potom explodovalo. Žiaľ žiadny zážitok s „kolabujúcim matrixom“ nemám.

Jana
Host
Jana

Ja som si tiez myslela, ze sa to nejak zlomilo vo vnutri, ale 1. Ziadne praskave zvuky, ani odpor pri zasunuti cd do cd rom neboli, 2. Ani ziadne ulomky, nic. A dalsie cd som do cd romky vlozila bez problemov. A dalsia vec, ani dnu, aspon tam, kde sa neskor nahliadlo, ja som sice pri tom nebola, ale nic tam nebolo.

Mirek
Host
Mirek

trochu jsem poplet první odkaz,tak tady je
https://www.youtube.com/watch?v=Jq1i2kBaXlo

irile
Host
irile

Ano tome,mela jsem nekolik podobnych akcí i dříve.Ono se to děje celkem dlouho ,u mě to bylo pred 15.lety i dřív. Bylo by to vyprávění na dlouhý román… Tenkrat jsem pochopila,že jsem zde na jevišti v člověku, co je ve vězení s nazvem planeta Země. Ti , co to řídí , sedi na partičce šachového turnaje ( asi takto zjednodušené řečeno ). Nejdriv se neco odehraje v jiné realitě a pak jako otisk ve hmotně… Vim,ze je i daleko budoucnost,kde se také pracuje a chodu do minulosti ,kde se opravují určitě věci…Cestování časem a prostorem…atd… Kdo ví, chápe ! Dnes… Číst vice »

df
Host
df

Teda pracovat v domě smutku, hmm, dej pokoj. Pro zdeňka, nebyť smutný a rozčarovaný, časem se nějaká činnost najde, která si tě najde sama. Je mi skoro páďo a necítím se o nic líp jak ty, ale do něčeho se pusť a tak jim to natřem! To tě povím. Je mnoho činností jak jim to dát sežrat i s chlupama. Máme takovou malou skupinu která se o něco snaží, (všeci sme se našli na netu a v životě) brali bychom někoho kdo umí čučet a přemýšlet v 5D. Věkově sme 25 – 60 let. Není potřeba být fyzik, chemik a… Číst vice »

aston z křišťálového vodopádu
Host
aston z křišťálového vodopádu

Ani po mnoha letech pevné víry se mi nikdy nepodařilo spojit s jemnohmotnými bytostmi. Nemohu přijít na to, co je to za bloky, zkusil jsem snad všechno a Vám jsem navíc vděčný za zrušení pokřtění. Moc si přeji, aby byla pravda, že se tento matrix hroutí. Lidem by se vrátily původní schopnosti, kterých nedosahují ani ti, kdo se o ně opravdu snaží.

tauri
Host
tauri

Zkus víc zklidnit mysl, nevysílej jakoby od srdce, ale přijímej a sleduj..nečekej hned výsledek, ale zeptej se a sleduj, klidně se ptej vícekrát a zkus si věřit, že ta myšlenka je ona..A to poznáš. Musíš se naučit vnímat, co je Tvoje myšlenka a co je už cizí. Tvojí poznáš z hlavy, tu energii v hlavě…ta cizí poznáš, že je mimo Tvoji hlavu. Jen netlač, dej tomu volnost a bude to ok. A uvědom si, že „dokonalost“ vznikla z chyb, takže i když se to nepovede na poněkolikátý, nikdo Ti za to hlavu neutrhne..Jen jsme za to trestáni blbci, co se… Číst vice »

aston z křišťálového vodopádu 432 Hz
Host
aston z křišťálového vodopádu 432 Hz

Děkuji tauri 🙂

Anonymní
Host
Anonymní

5

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Chulinkaa
Host
Chulinkaa

Práve čtu knihu, kde autor popisuje, že se postupem času naučil s jedním a později se všemi svými koňmi telepaticky komunikovat. Včera jsem se rozhodla tuto komunikaci vyzkoušet. Několikrát se mi jen pouhou myšlenkou podařilo mého koně z kroku naklusat a z klusu přejít do kroku. Při prvním zareagováním jsem si málem ucvrnkla 😀

Celestina
Host
Celestina

Večer jsem sundala prstýnek a položila jako vždy na stejné místo a ráno tam nebyl. Byla jsem sama doma, nikdo s ním nemohl manipulovat. Hledala jsem ho všude několik dnů a nikde nebyl. Za 5 dní se opět podívám na místo kam jsem ho odložila a nevěřím svým očím – leží tam.
Kolegové mi říkali, že mě viděli odjíždět busem, Já jsem stála na zastávce a čekala na bus, jenže nepřijel a já nenastoupila. Nemám pro to žádné vysvětlení, jde tady spíš o dvě odlišné reality než o náhled budoucnosti.

Sysi
Host
Sysi

No, takže člověk by se neměl raději s nikým hádat. Může se stát, že to, co my nevidíme, druhý vidí a naopak 🙂 Celestina: to znamená, že jste 5 dní žila v jiné realitě. Nebo v té naší a jen prstýnek si odskočil do jiné 🙂 Mně se takovým způsobem ztratily spirálové náušnice. Odkládala jsem je do mističky (takové neobvyklé místo), s jinými drobnostmi. Návštěva u mne nebyla a kdyby byla, těžko by cokoliv hledala zrovna v té mističce. Když jsem chtěla udělat změnu a vzít si spirálové náušnice, v mističce nebyly. Prohledala jsem několikrát všechna místa, kde by mohly… Číst vice »