Matteo Salvini opět řádil v Evropském parlamentu

…..řekl naprostou pravdu, která se členům EU vůbec nelíbila se vzkazem, aby si všichni sbalili kufry a šli si hledat práci….

03:54

Dnes je to jisté, rozpad EU se nedá zadržet a právě Francie s MAKARONEM NA TRŮNĚ všechno urychlí. Dnešní svět nemá rád lidi, kteří říkají pravdu o čemkoliv. Lež se zabydlela všude….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Německý důchodce se musel vystěhovat z bytu, aby uvolnil prostor muslimským přistěhovalcům28.02.2019 | 18:20Místní rada se údajně rozhodla ubytovat migranty v Rothově bytě, řekl starosta Gerhard Gertitschke v rozhovoru pro Nürtinger Zeitung.
  https://www.infovojna.sk/article/nemecky-dchodce-se-musel-vystehovat-z-bytu-aby-uvolnil-prostor-muslimskym-pristehovalcm?fbclid=IwAR1A3uhr9UCN24McoEVm64l6RLvuBgg1dsdOtpvVsg4l3_TK08jHJPPNwA0
  —–
  Švýcarského policistu odsoudili za rychlou jízdu během honičky
  Švýcarský policista byl odsouzen k jednomu roku vězení s podmínkou za rychlou jízdu při pronásledování zběsile uhánějícího zloděje. Soud konstatoval, že velmi přísné švýcarské zákony týkající se povolené rychlosti se vztahují i na policii. Podle agentury Keystone-SDA obhájce odsouzeného oznámil, že se proti rozsudku odvolá.
  https://www.novinky.cz/koktejl/498646-svycarskeho-policistu-odsoudili-za-rychlou-jizdu-behem-honicky.html
  ———-
  Nové přísloví v Německu

  https://vk.com/socha?z=photo454285706_456240213%2Fwall325721098_29555
  ——–
  V registrovaném partnerství žijí Petr s Honzou přes osm let. Už víc jak rok a půl také vychovávají adoptivního syna Vojtu. Cesta k němu však nebyla snadná, jelikož člověk žijící v registrovaném partnerství si na rozdíl od nesezdané osoby dítě v Česku ještě v roce 2016 adoptovat nemohl. Petr se proto obrátil na Ústavní soud, který mu dal za pravdu. I přes různé těžkosti a nepříjemnou pozornost, které bývá rodina vystavena, muži říkají, že jsou šťastní. Nyní už téměř rok žijí v Holandsku a Vojta ve své nové rodině, zdá se, vzkvétá.

  https://www.hatefree.cz/blo/clanky/3074-petr-honza-vojta

 2. Dobrá rada na zlato napsal:

  Pro jirika a k německému důchodci. Místní rada v případě onoho důchodce rozhodla správně! Měl nájemní byt víc jak o 120 metrech čtverečních a vůbec nehraje roli, že si ho on zrekonstruoval. Rozhodující bylo, že onen sluníčkářský pošuk jim do obce natahal „migranty“. Teď si může jít stěžovat na nejbližsí hvězdárnu.

 3. jirik napsal:

  Přituhuje. Žena půjde k soudu za komentář pod fotkou s běženci
  28.2.19

  Česká republika:
  K soudu bude muset žena za loňský komentář pod obrázkem běženců přestupujících do autobusu u dálnice D5 na Plzeňsku po odhalení jejich úkrytů v nákladních autech. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman uspěl s dovoláním, aby případ neskončil jako přestupek.

  Žena loni v únoru komentovala zprávu s videem o rodinách běženců nalezených v kamionech mezi nákladem zboží a následně umístěných do autobusů.

  „A my na ně budeme platit… proč ty autobusy radši nezapálili,“ napsala žena a svůj odpor k migrantům dále hájila v diskusi.

  Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman trval na soudním potrestání ženy. Šlo podle něj zjevně o trestný čin podněcování k nenávisti vůči skupině osob.

  _______
  Podněcování k nenávisti? To by snad bylo formulováno jinak. Třeba „zapalte ty autobusy s těmi migranty“. Ale nic takového tam není. Rozumí Zeman vůbec česky?

  Zkrátka přituhuje. A je to týden po týdnu horší. Nejenom, že nás státní moc neochrání, ale trestá jakýkoliv projev nedostatku nadšení. Tak daleko nešli ani komunisté, ani nacisté.
  http://zvedavec.org/vezkratce/16124/
  https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/soud-pavel-zeman-nejvyssi-statni-zastupce-bezenci-autobus-nakladni-auta-ukryt-nemecko-zastaveni-d5-p.A190228_095513_plzen-zpravy_jzk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.