Média, která šíří lež a nenávist mezi lidmi. České sračkomety opět na scéně. Uvedení skutečností na pravou míru. Díl 1

…..opět se podařil husarský kousek ČT1 a to určitě za podpory bílé mafie. Do ezoterické scény byla absolutně neprávem zatažena firma Joalis s jejími vynikajícími preparáty, (hovořím nejen z vlastní skušenosti), které mají v mnohých případech naprosto prokazatelné účinky a to některé dokonce potvrzené studiemi a hlavně spokojenými zákazníky….

08:27

Než se vyjádříme osobně k preparátům a výrobkům od firmy Joalis, dáváme ve známost dopis, který byl odeslán ČT1 panem Ing. Vladimírem Jelínkem.

Zde je odkaz na firmu: https://joalis.cz/

Mám-li být objektivní, musím dát aspoň v jedné věci za pravdu ČT1. Paní redaktorka Ivana Lokajová (vystudovaná herečka) s kamerou, která skoro rok filmovala nekalé praktiky „EZOTERICKÝCH“ pošetilců v pořadu o společnosti AKTIP, skutečně odhalila ezoterické podvodníky, kteří kazí alternativní medicíně jméno. Jedná se v první řadě o údajnou MGR LENKU KRUTILOVOU a následně pak další EZOTERICKÉ EXPERTY.

Dle hesla PADNI KOMU PADNI pak do jednoho pytle hodila ČT1 zcela záměrně i jména lidí a firem, které s těmito praktikami nemají naprosto nic společného. Nutno podotknout, nahráli jim na smeč a asi na žádost bílé mafie, začala honba na čarodějnice. Zcela a naprosto jedno, jestli právem, či neprávem.

Neustále jsem celé roky opakoval, že ezoterika byla vymyšlena na lidi, kteří skutečně hledají pravdu. Svedla je do naprosto slepé uličky. Je to cesta do horoucích pekel. Patří k nim „VHLEDY“ do minulých životů, hlavně potom RODINNÉ KONSTELACE, vnímání jenom pozitivního světa bez zájmu vidět destrukci kolem nás a mnoho dalších, které svádějí lidi ze správné cesty.

Zcela neprávem a účelově, byla zavlečena do pořadu také firma Joalis. S jejími produkty mám jednak osobní zkušenosti (detoxikace orgánů od těžkých kovů a likvidaci parazitů). Od jiných lidí jsem slyšel, že jim právě lékaři nepomohli s viry či bakteriemi, ale preparáty právě od firmy Joalis ANO!

Je nevídané a do nebe volající, co si hromadné sdělovací prostředky (sračkomety) (promiňte ale jinak se nedají nazvat) dovolují vůči slušným lidem a firmám, které mají skutečně prokázané výsledky. To že někomu něco nepomůže je zcela jasné, protože jsme všichni sice stejní ale v podstatě naprosto jiní…..

Možnost dopodrobna rozebraného případu v ČT1 si můžete přečíst také ZDE:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1805/kauza-aktip-nechate-tam-posledni-gate-a-stejne-vam-nepomuzou-je-vsak-alopaticka-medicina-v-necem-lepsi

Vzhledem k tomu, že jsem nyní na cestách mimo Čr a nemám mnoho času, nemohu dopodrobna rozebírat celý případ. Děkuji za pochopení…..

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Pavel Blaheta napsal:

  Souhlasím naprosto se stanoviskem T.M. Když jsem byl před dvěma roky u Tebe tak jsme probírali různé možnosti působení na moje problémy. A mimo jiné (ač právě toto jsme neprobírali) mi výrazně od jedněch potíží pomohl přípravek firmy Joalis. A ano jistě to není lék ve smyslu alopatické medicíny, ale měl kladný vliv na imunitní procesy v těle a to si s něčím pak poradilo samo. Já osobně nedám na firmu Joalis a její přípravky dopustit. A jsou opravdu v ceně do 400,- Kč za jedno balení postačující na více než měsíc užívání. To je luxusní cena za něco co funguje.

 2. ragauian napsal:

  čtu tvé články, v oblasti politiky a dění ve světě máš originální pohledy a spolu s řadou dalších zdrojů dávají smysl… tenhle článek je ale za hranou… společnost AKTIP sice zřejmě poněkud upřednostňuje ekonomické zájmy vlastní nad oprávněnými zájmy svých klientů, ale způsob, jak byla přepadena bez možnosti se hájit, je bezprecedentní ukázkou zvůle maistreamu… tvé přitakávání k tomuto postupu je ojednělou, jak věřím, skvrnou na obraze, který jsem si o tobě udělal… naopak, tvá podpora společnosti firmy Joalis v této souvislosti vyznívá jako placená reklama… a Kateřině Loskotové a jejímu článku http://karolinaloskotova.blog.cz/1805/kauza-aktip-nechate-tam-posledni-gate-a-stejne-vam-nepomuzou-je-vsak-alopaticka-medicina-v-necem-lepsi důvěřuješ trochu bezvýhradně, aby to bylo pro tebe zdravé… zřejmě to není tvůj šálek kávy, soustřeď se raději na to, co děláš skvěle…

  • tomáš marný napsal:

   Milý ragauiane,
   děkuji za koment, ale jak jsem mnohokráte psal, nenechám se nikým podplatit. Mestojí mně žádné peníze za to. S touto firmou mám skutečně dobré zkušenosti a pomohla mně PROKAZATELNĚ detoxikovat organismus. O jiných to nemohu říci. Nemám zapotřebí někomu dělat placenou reklamu a lidem mazat med kolem úst. Není to moje parketa.
   Vyjádřil jsem to tak jak jsem cítil a ze zkušenosti které jsem nasbíral. Vím, že je nyní úkolem EU zlikvidovat veškeré alternativy a léčení pomocí bylinek a homeopatik. Chtěl jsem jen vyjádřit moje zkušenosti.
   Televizi jsem nikdy neměl a teprve až nyní jsem se dostal k filmu z ČT1 a těmto datům, a proto jsem článek napsal. O dovolení zveřejnění tohoto článku jsem zažádal vedení firmy Joalis.
   Toš tak, nemůžeme zůstat ke všemu chladní, je nutné táhnout za jeden provaz. A to hlavně v případě, když pravda stojí na jiné straně a média se jí snaží zašlapat do země. Udělal jsem to proto, aby se lidem otevřeli oči. Myslím si, že děláš to stejné, že ano?????
   tm

   • jirik napsal:

    hlava mě už nebere –
    Nová registrovaná náboženská společnost
    SPOLEČENSTVÍ JOSEFA ZEZULKY
    https://www.dub.cz/cs/spolecenstvi-josefa-zezulky
    Společenství Josefa Zezulky je náboženská společnost nového typu pracující ku prospěchu celé biosféry. Její duchovní učení vychází z díla přinašeče Josefa Zezulky (narodil se 30. 3. 1912 v Brně – zemřel 13. 12. 1992 v Praze), tvůrce životní filosofie Bytí a její součásti biotroniky, tj. náboženské nauky nového typu. Společenství Josefa Zezulky si klade za cíl předkládat a objasňovat filosofii Bytí a biotroniku tak, jak je přijal a předložil přinašeč Josef Zezulka, a uskutečnit a naplnit tak jeho odkaz.

   • ragauian napsal:

    rozumím ti… ono spíše bylo tou nucenou zkratkou článku, který neumožnil to více rozvinout… souhlasím každopádně s kritikou postupu médií a tvé práce si opravdu vážím… pokud jde o Kateřinu, je to čupr dítě, v řadě věcí je skvělá, ale někdy trochu ujíždí ve snaze zpopularizovat sama sebe… mládí, že ano… díky, že jsi reagoval… kdyby ses někdy ty sám /nebo bys věděl o někom z alternativy/ chěl trochu věnovat oblasti rekonstrukce lidské psychiky jedince jako prakticky jediné cesty ke změně stavu v celé společnosti, víš, kde mne najdeš… hodně zdaru přeji…

 3. ketty napsal:

  Ano já se pomocí Joalisů zbavila chronické boreliozy. Nestačil pouze Spirobor ale projít všechny hlavní orgány a ložiska v nich, byla to dlouhodobá práce, ale vyplatila se, Oberon mi ji pak již nevyměřil. I když pomohla mi spíše mnou naordinovaná kůra než doporučená od detox. poradkyně, když jsem si to sama nastudovala a sama se na sebe zaměřila. Jsou ale opravdu na dlouhodobější práci na sobě, lidé čekající instatní řešení mohou být zklamáni.

 4. iku napsal:

  No ano, jsem u pramene Joalisu. ČVT1 si dovolila moc a lidem, kteří nemají čas vše ověřovat, zabouchla dveře před nosem. Je to na žalobu na mainstream.čt1. Preparáty Joalis dát na rozbor chemikům je (jak to vyjádřila kolegyně) jakoby rozbor dětské výživy dělaly michelské pekárny.
  Za kolik peněz bylo plivnuto do ksichtu řady lidí?? Nějaké ujetiny se najdou vždy a všude, ale postavit na tom televizní pořad, tak to je úchylárna par excelence.. Televize dělá z lidí blbce a to je drzost nejvyššího kalibru. A ještě si za to nechá od lidí platit.

 5. iku napsal:

  A ještě. Snad žijeme v kapitalismu, a to, že kdosi vydělává je špatně??? Asi ano, protože vydělává méně než někteří jiní na neštěstí a nevědomosti druhých, proto je potřeba ho likvidovat, aby ani ty malé penízky neutíkali mimo..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.