Média, která šíří lež a nenávist mezi lidmi. České sračkomety opět na scéně. Uvedení skutečností na pravou míru. Díl 1

…..opět se podařil husarský kousek ČT1 a to určitě za podpory bílé mafie. Do ezoterické scény byla absolutně neprávem zatažena firma Joalis s jejími vynikajícími preparáty, (hovořím nejen z vlastní skušenosti), které mají v mnohých případech naprosto prokazatelné účinky a to některé dokonce potvrzené studiemi a hlavně spokojenými zákazníky….

08:27

Než se vyjádříme osobně k preparátům a výrobkům od firmy Joalis, dáváme ve známost dopis, který byl odeslán ČT1 panem Ing. Vladimírem Jelínkem.

Zde je odkaz na firmu: https://joalis.cz/

Mám-li být objektivní, musím dát aspoň v jedné věci za pravdu ČT1. Paní redaktorka Ivana Lokajová (vystudovaná herečka) s kamerou, která skoro rok filmovala nekalé praktiky „EZOTERICKÝCH“ pošetilců v pořadu o společnosti AKTIP, skutečně odhalila ezoterické podvodníky, kteří kazí alternativní medicíně jméno. Jedná se v první řadě o údajnou MGR LENKU KRUTILOVOU a následně pak další EZOTERICKÉ EXPERTY.

Dle hesla PADNI KOMU PADNI pak do jednoho pytle hodila ČT1 zcela záměrně i jména lidí a firem, které s těmito praktikami nemají naprosto nic společného. Nutno podotknout, nahráli jim na smeč a asi na žádost bílé mafie, začala honba na čarodějnice. Zcela a naprosto jedno, jestli právem, či neprávem.

Neustále jsem celé roky opakoval, že ezoterika byla vymyšlena na lidi, kteří skutečně hledají pravdu. Svedla je do naprosto slepé uličky. Je to cesta do horoucích pekel. Patří k nim „VHLEDY“ do minulých životů, hlavně potom RODINNÉ KONSTELACE, vnímání jenom pozitivního světa bez zájmu vidět destrukci kolem nás a mnoho dalších, které svádějí lidi ze správné cesty.

Zcela neprávem a účelově, byla zavlečena do pořadu také firma Joalis. S jejími produkty mám jednak osobní zkušenosti (detoxikace orgánů od těžkých kovů a likvidaci parazitů). Od jiných lidí jsem slyšel, že jim právě lékaři nepomohli s viry či bakteriemi, ale preparáty právě od firmy Joalis ANO!

Je nevídané a do nebe volající, co si hromadné sdělovací prostředky (sračkomety) (promiňte ale jinak se nedají nazvat) dovolují vůči slušným lidem a firmám, které mají skutečně prokázané výsledky. To že někomu něco nepomůže je zcela jasné, protože jsme všichni sice stejní ale v podstatě naprosto jiní…..

Možnost dopodrobna rozebraného případu v ČT1 si můžete přečíst také ZDE:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1805/kauza-aktip-nechate-tam-posledni-gate-a-stejne-vam-nepomuzou-je-vsak-alopaticka-medicina-v-necem-lepsi

Vzhledem k tomu, že jsem nyní na cestách mimo Čr a nemám mnoho času, nemohu dopodrobna rozebírat celý případ. Děkuji za pochopení…..

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ikuAni mě to hlava nebere.ragauianjiriktomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Pavel Blaheta
Host
Pavel Blaheta

Souhlasím naprosto se stanoviskem T.M. Když jsem byl před dvěma roky u Tebe tak jsme probírali různé možnosti působení na moje problémy. A mimo jiné (ač právě toto jsme neprobírali) mi výrazně od jedněch potíží pomohl přípravek firmy Joalis. A ano jistě to není lék ve smyslu alopatické medicíny, ale měl kladný vliv na imunitní procesy v těle a to si s něčím pak poradilo samo. Já osobně nedám na firmu Joalis a její přípravky dopustit. A jsou opravdu v ceně do 400,- Kč za jedno balení postačující na více než měsíc užívání. To je luxusní cena za něco co… Číst vice »

ragauian
Host

čtu tvé články, v oblasti politiky a dění ve světě máš originální pohledy a spolu s řadou dalších zdrojů dávají smysl… tenhle článek je ale za hranou… společnost AKTIP sice zřejmě poněkud upřednostňuje ekonomické zájmy vlastní nad oprávněnými zájmy svých klientů, ale způsob, jak byla přepadena bez možnosti se hájit, je bezprecedentní ukázkou zvůle maistreamu… tvé přitakávání k tomuto postupu je ojednělou, jak věřím, skvrnou na obraze, který jsem si o tobě udělal… naopak, tvá podpora společnosti firmy Joalis v této souvislosti vyznívá jako placená reklama… a Kateřině Loskotové a jejímu článku http://karolinaloskotova.blog.cz/1805/kauza-aktip-nechate-tam-posledni-gate-a-stejne-vam-nepomuzou-je-vsak-alopaticka-medicina-v-necem-lepsi důvěřuješ trochu bezvýhradně, aby to bylo pro… Číst vice »

ketty
Host

Ano já se pomocí Joalisů zbavila chronické boreliozy. Nestačil pouze Spirobor ale projít všechny hlavní orgány a ložiska v nich, byla to dlouhodobá práce, ale vyplatila se, Oberon mi ji pak již nevyměřil. I když pomohla mi spíše mnou naordinovaná kůra než doporučená od detox. poradkyně, když jsem si to sama nastudovala a sama se na sebe zaměřila. Jsou ale opravdu na dlouhodobější práci na sobě, lidé čekající instatní řešení mohou být zklamáni.

iku
Host
iku

No ano, jsem u pramene Joalisu. ČVT1 si dovolila moc a lidem, kteří nemají čas vše ověřovat, zabouchla dveře před nosem. Je to na žalobu na mainstream.čt1. Preparáty Joalis dát na rozbor chemikům je (jak to vyjádřila kolegyně) jakoby rozbor dětské výživy dělaly michelské pekárny.
Za kolik peněz bylo plivnuto do ksichtu řady lidí?? Nějaké ujetiny se najdou vždy a všude, ale postavit na tom televizní pořad, tak to je úchylárna par excelence.. Televize dělá z lidí blbce a to je drzost nejvyššího kalibru. A ještě si za to nechá od lidí platit.

iku
Host
iku

A ještě. Snad žijeme v kapitalismu, a to, že kdosi vydělává je špatně??? Asi ano, protože vydělává méně než někteří jiní na neštěstí a nevědomosti druhých, proto je potřeba ho likvidovat, aby ani ty malé penízky neutíkali mimo..