Médiá odignorovali ohavné, nábožensky motivované znásilnenie. Detaily hrozného činu sa dostali na verejnosť až po roku

Tieto zverstvá a zvrátenosti sa ani nedajú čítať. Ale veď treba ich privítať s transparentmi. Prípad z predroka. Ešte čo všetko sa smetlo pod koberec?

Africkí migranti znásilňili dvanásťročnú španielsku školáčku, jej moslimskú rovesníčku násilníci ušetrili. Brutálne znásilnenie 12-ročnej Španielky krajinou otriaslo. A to o to viac, že hoci sa zločin stal už pred rokom prípad sa prvýkrát dostal do pozornosti verejnosti až pred pár dňami. Táto, dala by sa povedať, “nová forma prenasledovania kresťanov” uprostred osvietenej Európy sa do sveta slniečkárskych médií asi nehodí.

Zatknutí páchatelia boli vo veku od 15 do 20 rokov. Piati pochádzajú z Maroka, jeden z Nigérie. Detaily činu oznámili španielske noviny “El Mundo” po prvýkrát len pred niekoľkými dňami a to hneď po tom, ako sa o ohavnom čine dozvedeli. Bolestné je, že k prípadu sa doteraz nevyjadrili ani ministerstvo vnútra súčasnej španielskej vlády, ani starosta mesta, v ktorom sa čin stal, a tobôž nie mainstreamové médiá.

Ako opisuje „El Mundo”, prípad pripomína príbeh ako z horroru. Stal sa pred už rokom, v marci 2018, v španielskom meste Azuqueca de Henares nachádzajúcom sa v oblasti Guadalajara. Kriminalita a znásilnenia sa tu v poslednom období dramaticky zvýšili.

Dvanásťročná obeť sa nachádzala okolo poludnia spolu s priateľmi v mestskom parku tohoto tridsaťpäťtisícového priemyselného mesta. Tam sa stretla so skupinou mladých mužov, z ktorých niektorých poznala zo školy. Skupina násilne odvliekla dve dievčiny, jednu kresťanku a jednu moslimku, do neďalekého opusteného domu dôchodcov. Tam ich vzali do miestnosti, kde muži po krátkom dohadovaní v arabčine moslimskú dievčinu prepustili.

Dvanásťročná kresťanské dievča bolo potom násilne vyzlečené. Páchatelia, pridržiavajúc jej ruky a nohy, ju opakovane znásilňovali „na striedačku” tým najbrutálnejšie možným spôsobom asi 45 minút. Obeť neustále kričala. Jej priatelia, ktorí čakali pred domom, sa márne snažili dostať dovnútra a dievčine pomôcť. Boli však pri dverách zastrašení strážcom slovami: „Kto vojde do vnútra, von sa už nedostane”.

Čin bol podľa všetkého plánovaný. Po vykonaní činu páchatelia z budovy odišli. Pri opúšťaní budovy si ale najstarší páchateľ neodpustil utrúsiť poznámku v tom zmysle, že konečne urobil to, čo považoval za potrebné urobiť. Chcel asi takto pred ustrašenými priateľmi obete “zamachrovať”. Keď sa páchatelia vzdialili, dievčina sa konečne oslobodila a jej priatelia sa dostali do vnútra budovy.

To isté popoludnie polícia zatkla niektorých podozrivých. Nakoniec boli identifikovaní štyria neplnoletí Maročania a dvaja dospelí – marockí a nigérijskí. Dvaja z mladistvých páchateľov odsúdení neboli, pretože sa na nich vekovo trestné právo nevzťahuje. Ostatní musia ísť do detenčného zariadenia pre mladistvých na tri roky a ďalších päť rokov sa nesmú k obeti priblížiť. Dvaja dospelí páchatelia sa údajne nachádzajú vo vyšetrovacej väzbe. Kedy sa začne súdny proces, zatiaľ médiá neuviedli.

Andrea Lopatková

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. jirik napsal:

  Tomio Okamura na svém Facebooku zareagoval na zprávy o zadržení nákladního Mercedesu na D1, který byl naložen nelegálními migranty. Politik se ptá, „jak dlouho ještě“ budou novináři a „sluníčkáři“ lhát o počtech migrantů v Česku a poukazuje na skutečnost, že množství migrantů, kteří se snaží přes ČR dostat do Německa, stoupl.

  „Jak dlouho nám chtějí ještě sluníčkářští politici a novináři lhát, že tu žádní migranti nejsou?“ ptá se Okamura a připomíná, že policie dnes zastavila Mercedes s britskou poznávací značkou, kde převáželi 13 migrantů.

  „Velký podíl zadržených Syřanů, Afghánců nebo Iráčanů měla loni policie v Plzeňském kraji. Na dálnici D5 u Ostrova u Stříbra a za Plzní nedaleko Šlovic odhalila dva kamiony, ve kterých nelegálně cestovalo 35 cizinců. Dalších osm zadrželi policisté ve vlacích a autobusech mířících za hranice a na základě informací plzeňské policie bylo v Německu zajištěno auto s dalšími 16 uprchlíky. Navíc toto je jen vrcholek ledovce. Hranice nejsou hlídané, čili nelegálů na našem území může být mnohem víc!“ dodal politik.
  https://sptnkne.ws/mjtc

 2. Anan napsal:

  Podrobné informace zveřejnil aeronet. ZDE JE STRUČNÝ VÝTAH Z TEXTU:
  Euroafrika: Evropská unie drtivě přijala usnesení o základních právech osob afrického původu na území EU! Děti ve školách se mají učit africké dějiny černochů o transatlantických obchodech s otroky a v televizích má prý být více černochů! Evropské země mají zahájit reparace a kompenzace africkým zemím za jejich kolonizaci a podpořit začleňování afrických dětí do evropských škol! Pro skandální usnesení v dikci Kalergiho doktríny zvedli ruku i europoslanci za KSČM!
  Kdo z českých europoslanců jak hlasoval?
  Pro hlasovali:

  Dita CHARANZOVÁ
  Martina DLABAJOVÁ
  Petr JEŽEK
  Jan KELLER
  Jaromír KOHLÍČEK
  Kateřina KONEČNÁ
  Jiří MAŠTÁLKA
  Luděk NIEDERMAYER
  Miroslav POCHE
  Stanislav POLČÁK
  Jiří POSPÍŠIL
  Olga SEHNALOVÁ
  Pavel SVOBODA
  Pavel TELIČKA
  Tomáš ZDECHOVSKÝ
  Michaela ŠOJDROVÁ
  Jaromír ŠTĚTINA
  Zdrželi se:

  Pavel POC
  Evžen TOŠENOVSKÝ
  Jan ZAHRADIL
  Hlasovali proti:

  Jiří PAYNE
  Potom se nesmíte divit, že i komunističtí poslanci hlasují jako největší vítači migrace, když zvedají ochotně ruku pro usnesení, které garantuje a ukotvuje práva migrantům ze subsaharské Afriky a dokonce vyzývá k propagaci černochů v televizích a v médiích, včetně nových školních osnov ve školách o dějinách Afriky. V Evropě nelze měnit procesy, protože ty jsou předmětem vyšších procesů řízení sionistické globalizace, tam nemají europoslanci žádné páky k naprosto k ničemu.

  Alternativa musí nejprve ovládnout vnitřní, vnější a národní kruh procesů řízení, podobně jako to dokázal Viktor Orbán v Maďarsku. Ten také nemění Evropu z Bruselu, ale mění nejprve svoji zemi a národ zevnitř. Tento krok totiž nelze přeskočit. Záchrana národa skrze reformu Evropské unie je utopie. Podívejte se sami na svodky z hlasování o tomto usnesení, ať vidíte, jaká je realita.

 3. mariankosnac napsal:

  Len je zvláštne že za tých 45 minút tie decká – Jej priatelia, ktorí čakali pred domom – nezavolali pomoc ale tak asi mali strach.

 4. jirik napsal:

  Evropa musí přijmout „aktivní přístup“ ke zvýšení úrovně přistěhovalectví do bloku, podle nové zprávy Evropské komise, která označuje migranty za „stále důležitější“ ve strategii EU pro hospodářský růst.
  http://svobodnenoviny.eu/eu-planuje-proaktivni-pristup-k-posileni-legalni-migrace-do-evropy/

  • Jiří Rýpar napsal:

   asi proto byl včera na teletextu text,že česká firma Moira zvyšuje výrobu kalhotek s „pásem cudnosti“ a trička proti probodnutí nožem..nej objednávky Anglie,Švédsko,Dánsko,Německo..

 5. Jara napsal:

  Čím dříve se to pomele, tím dříve přijde nový světový řád, čipování na ruku a konec systému, výměna obyvatel asi neproběhne. V Bibli se tam o tom nic neříká. Bude jen ukončen život těch, kteří podporují Satanovu doktrínu.

 6. Jara napsal:

  Kde je můj komentář? Blokuje mnr Tadesco? Asi ano.

  • anna napsal:

   Zdravím Jara, nemáme čas celý deň sedieť na zadku za počítačom a okamžite schvalovať komentáre. Niekedy si na to budete musieť počkať aj dlhšie 🙂 takže žiadnu paniku, komentár schválený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..