Mediální káva může hovořit naprostou pravdu. Budeme pevně věřit, že tomu tak bude

…..včera (17.07.) jsem si s pár lidmi zašel na kávu. Před kavárnou jsem potkal známého a tak jsme si asi 20 minut povídali. Mezitím přátelé šli dovmitř a nečekali na mne. Když jsem přišel ke stolu kde seděli, měli kávu už vypitou. Hned při usednutí padl můj pohled na hrníček dopité kávy, kde byly zajímavé vzkazy. Byl to hrníček alue. I alue mne upozornila, že má zajímavé obrazy v šálku. Pohlédl jsem na scenário a byl jsem ohromen….

12:54

Objednal jsem si také kávu počkal na ni a udělal rozbor.

Vzhledem k tomu, že vzkazy v kávě byly ve dvojité dualitě, jsou také dva různé výklady. Jeden osobní Vám asi napíše aluška na svých stránkách.

Lidé, kteří dávají pozor na vzkazy a znamení, je dostávají velmi často. Tak tomu bylo i tentokrát. Káva je i pro začátečníky a laiky perfektně k přečtení. Dáme se tedy do rozboru…..

1)

Prosím uvědomte si, že obrázek hovoří k Vám a proto je pravá strana tam kde je levá a levá se nachází vpravo.

Oko mně padlo na následující obrázek jako první:

Vlevo se nachází mořská víla s hlavou satana, má zvednutou levou ruku, v ní má kouzelnou hůlku (nebo ukazovátko) a dává příkazy. Má ocas, jako symbol bytosti z podzemí, podsvětí (mořské hlubiny). Uprostřed je kladivo a na pravé straně se nachází hlídací pes s ptačí hlavou.

Příkazy jdou tedy z podzemí, či jsou dávány organizací nacházející se pod mořským dnem…..

Ševcovské kladivo nacházející se uprostřed potvrzuje, že jde vše natvrdo….

Hlídací pes na pravé straně s hlavou ptáka je symbolem, že se bude jednat jak o dění na zemi, tak o dění ve vzdušném prostoru…..

 

Zde se nachází originální snímek bez printscreenu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2) Další snímek je velmi pozoruhodný. Nachází se na něm noha, která je držena čertíkem nebo opicí, která drží nohu, aby nikam nešla a zůstala stát na místě. Jinými slovy řečeno dotyčný dělal příkazy a rozkazy toho, kdo diktuje.

Pro tento případ je také vpředu hlídací pes, který se dívá na nohu aby neudělala další krok! V případě dvojité duality se nachází místo hlavy psa ruka, která přisunuje americký kontinent k ruskému a snaží se je sblížit. I takto je možné obrázek přečíst….

Zde máte originál bez printscreenu

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

3)

Na dalším snímku je vidět opět ďábel který drží v ruce trubku s praporem, jak tomu bylo dříve na hradech a zámcích, kde trubači vyhlašovali příchod nějaké vzácné návštěvy. Zároveň má otevřenou hubu a křičí na malého hlídacího psa, který neuhlídal vpředu šibenici s oběšeným…..

Je zde vidět hlava s utrženým provazem a dotyčný se šibenici vyhnul jen o fous a padá dolů. Karikatura obličeje silně připomíná Trumpa i s nosem a jeho účesem….

Za padajícím tělem se nachází motýlek, také jako symbol lidstva s možným vymaněním z diktátu černé moci a úletu na svobodu…..

Tímto by černé, kruté zotročující dějiny lidstva skončily a začal nový zlatý věk. Uvidíme, co z mediální kávy bude v blízké budoucnosti pravda….

 

 

Zde máte originální obrázek bez printscreenu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A zde se nachází majitelka mediální kávy, která tyto znaky díky duchům vesmíru dostala…..

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MáraSysSototomáš marnýzdeněk540 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Karolíně to sluší. Na skle se obrazce nedrží, leda zvenku z nedbale umytého v mém případě, jen zvenku proboha a z porézního nepiji. Mám po žížalkách. Skutečně odtamtud asi může vylézt i mnohé za hranicí přání.

Držím se pravidla že každá pořádná špína se oloupe ale i pár drobných zásad.

Milan
Host
Milan

Děkuji krásné princezně za objasnění! Věříme tomu a začínáme sledovat posun i ve svém okolí…..informace od vás jsou mozaika a posunem v myšlení a informaci od našich učitelů. Souhlasím, ze válka galaktického spolčení za naše osvobození z otroctví je ve fázi posledních několika dni…..,..věříme!!! Uvidime každý den více a více flotil UFO na obloze a to budou naši učitele a zachránci z otroctví !

irile
Host
irile

Také mam časté zprávy z kávove sedliny,tzv.logru.(delam si každé ráno turka)… 😉
Mám tam často krásně tvarovane velké srdce.Nic vic.
Zpráva lásky : být v srdci za každých okolností , ,být láskou …
Láska se už vysílá sama od sebe v jaké intenzitě je potřeba.
I Duše co dopustily tělo, potřebují často pomoci ,diky lásce obdrží lehkost a mohou obejít…

zdeněk540
Host
zdeněk540

A nebo Vám to říká „Řiď se srdcem“. Což volně přeloženo do srozumitelnější řeči znamená – řiďte se intuicí. Dávejte spíš na rady vyššího vedení než na „logické“ myšlenky.

Sys
Host
Sys

Piji turka a po dopití mám stěny hrníčku naprosto čisté. Samozřejmě bez mléka, neb to je ze zdravotního hlediska velmi nezdravé. Tak asi proto jsou stěny čisté. Ani lógr mi nic neukazuje, neboť nedopíjím až do dna.

Ale zato vidím, že fotky jsou již náležitě označené. V předchozím článku, kde bylo foto s ho.nocucem bylo nastaveno k mému překvapení 2056 🙂

Soto
Host
Soto

Důvody k permanentní oslavě máme od r. 14 kdy se nepovedlo vyprovokovat válku s ruskem. Pak každý rok čím dál větší.
Ještě nás čeká odstavení dolaru. Pak nutně potřebujeme nové technologie, to se táhne jak šnek. Vzhledem k tomu, že gp chce odletět na plošném spoji na jinou planetu, tak by se mělo začít spěchat.
Už hitler řekl, že každý by měl mít foťák aby mohl fotit všechny pokroky okolo.
Tak foťáky všichni máme, už jen ty pokroky. Zatím nic moc. Sakl cement.

Mára
Host
Mára

Já si myslím že pan tm nějakým způsobem přišel na to že je rok 2054 😁 což je klidně možné.